w

300 zł za kartę Millennium Impresja+ do 600 zł moneyback + szansa na 1500 zł!

Karta kredytowa Millennium z nagrodą 300 zł

Ruszyła nowa promocja Banku Millennium z premią w wysokości 300 zł do wydania przez Google Pay / Apple Pay oraz z szansą na 1500 zł dla 30 osób, które wykonają transakcje na najwyższą kwotę. Karta Impresja to także do 600 zł moneyback rocznie.

Jeśli nie masz jeszcze konta osobistego, to dodatkowo możesz zgarnąć łatwe 350 zł za jego otwarcie i spełnienie prostych warunków zwalniających z opłat.

Promocja karty kredytowej potrwa do 30 czerwca 2021 r.

→ Przejdź do: Łatwe 350 zł za konto osobiste Millennium

300 zł do sklepów online + 12 miesięcy bez opłat

Bank Millennium w najnowszej akcji „Świętuj z kartą Visa” przekaże 300 zł premii w postaci eKarty podarunkowej goodie, którą zapłacimy we wszystkich sklepach internetowych / sklepach stacjonarnych w Polsce za pomocą Google Pay / Apple Pay, w tym m.in. na Allegro.

Dodatkowo Bank dodał element zachęcający do aktywnego korzystania z karty przekazując aż 1500 zł na eKarcie goodie dla 30 osób, które dokonają transakcji na najwyższą łączną kwotę.

To jeszcze nie wszystko. Bank Millennium zwolnieni uczestników promocji z opłaty za prowadzenie karty na 12 miesięcy po wykonaniu zaledwie 1 płatności kartą miesięcznie.

Jednym słowem, zyskujemy premię nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Wystarczy mądrze korzystać z karty spłacając całą wykorzystaną kwotę w okresie bezodsetkowym wskazanym na comiesięcznym wyciągu z karty. Przed upływem roku możesz po prostu kartę zamknąć lub negocjować z bankiem zniesienie opłaty na kolejny rok.

Karta kredytowa Mastercard Impresja to także 5% moneyback w sklepach 25 partnerów banku – do 50 zł miesięcznie i 600 zł w ciągu roku.

Kto może otrzymać 300 zł?

Zasady uczestnictwa w promocji karty kredytowej Millennium pozostały bez zmian. Z akcji skorzystać mogą osoby, które od dnia 1 stycznia 2019 roku nie posiadają żadnej karty kredytowej Millennium. Okres karencji wynosi więc około 2,5 roku.

Nagroda

Nagrodą jest 6 eKodów cyfrowych do aplikacji Goodie o wartości 50 zł każdy (łącznie 300 zł). Środki te można wydać za pomocą płatności Google Pay / Apple Pay (online i zbliżeniowo w sklepach stacjonarnych), czyli w zasadzie we wszystkich sklepach w Polsce.

Aby otrzymać 300 zł za kartę Millennium:

  • Złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja z limitem min. 3000 zł za bankowości elektronicznej Millenet (Oferta -> Nowa karta kredytowa) lub przez aplikację mobilną Millennium nie później niż do 30 czerwca 2021 r.
    • wyraź przy tym zgody marketingowe na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną, otrzymywanie dopasowanych informacji handlowych oraz informacji handlowych firm współpracujących z bankiem
  • W każdym z 6 kolejnych miesięcy po miesiącu wydania karty (tj. od lipca do grudnia) wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 350 zł
    • niespełnienie warunków w jednym miesiącu nie pozbawia Cię możliwości otrzymania nagrody w kolejnych miesiącach
    • transakcje zwrócone nie będą się liczyły
  • Kartę utrzymaj do dnia otrzymania ostatniej nagrody

Każdy z 6 kodów zostanie dostarczony za pomocą wiadomości SMS do końca miesiąca po miesiącu wykonania wymaganych płatności. Kod ten należy wpisać w aplikacji mobilnej Goodie w polu „Użyj kodu” (wewnątrz zakładki „Więcej” lub „Profil” w zależności od wersji aplikacji) lub na mobilnej stronie internetowej www.goodie.pl/kody.

Kod można aktywować w ciągu 60 dni od jego otrzymania za pomocą wiadomości SMS. Sama eKarta Goodie będzie natomiast ważna przez okres 12 miesięcy od jej aktywacji w aplikacji.

Jak otrzymać dodatkowe 1500 zł?

Tutaj wszystko już zależy od szczęścia (od tego ile pieniędzy wydadzą inni uczestnicy promocji). Nagrodę dodatkową w wysokości 1500 zł na Goodie otrzyma bowiem 30 osób, które wykonają transakcje na najwyższą kwotę (nie niższą niż 4000 zł).

Dodatkowo wymagane jest spełnienie warunku płatności kwoty 350 zł w każdym z 6 miesięcy w celu otrzymania nagrody podstawowej. Nagroda dodatkowa zostanie dostarczona najpóźniej do końca stycznia 2022 r. poprzez wiadomość SMS przesłaną na numer telefonu Uczestnika wskazany w Banku jako numer kontaktowy.

Na czym obecnie zarobić?

Obecnie trwa kilka naprawdę wartych uwagi promocji. Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa to warto sprawdzić akcje:

Pozostałe prześwietlenia promocji znajdziesz na blogu JakOszczedzic.pl.

Karta kredytowa Impresja – krótkie prześwietlenie

Millennium Impresja

Karta kredytowa Impresja to 0 zł za prowadzenie karty przez pierwszy rok po wykonaniu kartą co najmniej 1 płatności miesięcznie. Od drugiego roku karta również będzie prowadzona bezpłatnie po spełnieniu prostego warunku wykonania nią min. 5 płatności miesięcznie.

600 zł zwrotu rocznie za zakupy kartą Impresja

Karta Millennium Impresja to dodatkowa korzyść w postaci 5% zwrotu za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można otrzymać 50 zł zwrotu miesięcznie i 600 zł rocznie. Zwrot zostanie naliczony na rachunku karty kredytowej na początku miesiąca po miesiącu wykonania premiowanych transakcji.

5% zwrotu otrzymamy za zakupy kartą Impresja w następujących sklepach: Apart, Empik, TravelPlanet.pl, Cinema City, Smyk, Deichmann, Inter Cars, Sony Centre, Sephora, Venezia, Baldinini, Coccinelle, FrancescoBiasia, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, PennyBlack, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara, Zara Home oraz Uterque.

Millennium Impresja 5% Moneybac
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Do 400 zł za konto Millennium – promocja przedłużona do 14.06

Gwarantowane 300 zł za konto BNP Paribas + szansa na 5000 zł w konkursie