w

Loteria Mastercard Bezcenne Chwile – wygraj kampera Benimar Tessoro i wiele innych nagród

Mastercard ruszył z loterią dla uczestników programu Bezcenne Chwile w ramach której do wygrania są setki nagród w tym nagroda główna w postaci kampera Benimar Tessoro wraz z możliwością zaprojektowania wyglądu zewnętrznego tego pojazdu.

Oprócz nagrody głównej do zgarnięcia jest wiele nagród nagród dodatkowych, w tym smartwatche Garmin Venu, słuchawki Bose Noise Cancelling 700 oraz vouchery o wartości 50 zł do Empik, Decathlon i RTV EURO AGD.

Loteria będzie trwała od 14 maja do 16 lipca 2021 roku.

Nagrody w loterii Mastercard Bezcenne Chwile

Jak już wspomniałem na wstępie, oprócz nagrody głównej kampera Benimar Tessoro 463 o wartości 367 000 zł + należny podatek w kwocie 40 774 zł oraz premia pieniężna na pokrycie kosztów ubezpieczenia na pierwszy rok do zgarnięcia są też:

 • 10 x smartwatch Garmin Venu o wartości 1499 zł
 • 10 x słuchawki Bose Noise Cancelling 700 o wartości 1349 zł
 • 270 x voucher 50 zł do Empik
 • 270 x voucher 50 zł do Decathlon
 • 270 x voucher do RTV EURO AGD
Zasady loterii Mastercard Bezcenne Chwile

Zasady loterii są bardzo proste:

 • Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się w loterii po zalogowaniu na stronie programu i wyrażeniu zgody na udział w loterii
  • Jeśli nie zarejestrowałeś/aś jeszcze swojej karty, to wystarczy to zrobić przed przystąpieniem do udziału (w celu sprawdzenia, czy posiadana Karta daje możliwość zarejestrowania się do Programu, należy na stronie programu wpisać 8 pierwszych cyfr posiadanej karty.
 • Następnie wystarczy już tylko płacić kartą zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile za codzienne zakupy w terminie od 14.05.2021 r. do 16.07.2021 r. i zbieranie losów
  • Każde przekroczone 10 zł z sumy transakcji w punktach sprzedaży (stacjonarnych jak i online) to 1 los na loterii
  • Każde przekroczone 10 zł z sumy transakcji u partnerów programu to 2 losy na loterii

Uwaga!

Do loterii zaliczane są tylko te Płatności, które są dokonywane po zgłoszeniu się Uczestnika Programu do Loterii. Pozostałe Płatności dokonane wcześniej w Okresie Zgłoszeń nie są brane pod uwagę.

Wyniki losowania

W każdym tygodniu do zgarnięcia będzie jeden smartwatch Garmin Venu oraz słuchawki bezprzewodowe Bose Noise Cancelling 700 jak również 27 voucherów o wartości 50 zł do RTV EURO AGD, Decathlon i Empik.

Losowanie nagrody głównej odbędzie się natomiast 6 sierpnia 2021 r. i wezmą w nim udział losy przyznane w całym okresie promocji.

Dane Zwycięzcy Nagrody Głównej oraz Zwycięzców Nagród I i II stopnia zawierające imię oraz pierwszą literę nazwiska publikowane będą na stronie loterii.

Przykład:

Jeśli w danym okresie wykonasz 7 transakcji kartą zarejestrowaną w programie na kwotę 234 zł, masz 23 losy.

Jeśli w danym okresie wykonasz 7 transakcji kartą zarejestrowaną w programie na kwotę 234 zł, masz 23 losy, które mnożymy x2 – łącznie to 46 losów.

Dokumenty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Aż 10.000 punktów Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 150 zł w Santander Bank Polska

Loteria „Tysiące nagród z Visa 2021” – wygraj Toyotę C-HR Hybrid i 2505 innych nagród