w

300 zł za Konto Jakie Chcę Santander [+800 zł za kartę Visa Silver + 50 zł za polecenie]

Konto Santander 300 zł

Santander Bank Polska zachęca do przetestowania swojego konta osobistego wypłacając na start 300 zł premii + 50 zł za polecenie (max. 500 zł) oraz do 800 zł za dodatkowe otwarcie karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk.

Kumulacja promocji jest naprawdę niezła, a zasady promocji są bardzo proste i sprowadzają się przede wszystkim do otwarcia konta (darmowego po spełnieniu dwóch prostych warunków), a następnie spełnienia kilku prostych aktywności na tym koncie.

Po założeniu konta osobistego możesz założyć też kartę Visa Silver Akcja Pajacyk za co zgarniesz nawet 800 zł premii!

Promocja konta Santander będzie trwała do 28.02.2021 r.

→ Przejdź do: Łatwe 300 zł za Konto Jakie Chcę

Konto Jakie Chcę z premią 300 zł na start

Promocja polega na otwarciu konta osobistego, które będzie prowadzone bezpłatnie wraz z kartą po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę miesięcznie i zapewnieniu łącznych wpływów w wysokości min. 500 zł miesięcznie.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, które na rok przed startem promocji, tj. od 11.01.2020 roku nie posiadały żadnego konta osobistego w polskich złotych w Santander Bank Polska oraz od 1 kwietnia 2019 roku nie brały udziału w promocji Konta Jakie Chcę.

Dobrą wiadomością jest to, że posiadanie karty kredytowej, konta oszczędnościowego, konta walutowego, pożyczki i innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji.

Jak skorzystać z promocji?

 • Do 28.02.2021 r. złóż promocyjny wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową Mastercard
  • Aby otrzymać dodatkowe 50 zł z polecenia, w odpowiednim polu wniosku o konto podaj kod polecający otrzymany od znajomego lub mój pewny kod: 1000710686 oraz wyraź zgodę na przekazanie polecającemu informacji o należnej premii po spełnieniu warunków promocji
 • Wypełniając wniosek o konto wyraź też zgody:
  • na kontakt w sprawie realizacji wniosku
  • na kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych
  • na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) podczas pierwszego logowania do bankowości elektronicznej
 • Podpisz umowę nie później niż do 15.03.2021 r.

Po założeniu konta i wyrażeniu niezbędnych zgód można przejść do spełnienia prostych warunków promocji.

Za co otrzymam 300 zł premii (250 zł + 50 zł)?

 • Aby otrzymać 250 zł premii na start należy w każdym z 3 kolejnych miesięcy po otwarciu konta (tj. w marcu, kwietniu i maju 2021):
  • Zapewnić łączne wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł (mogą to być przelewy z Twojego konta w innym banku i zaraz po wpływie możesz je wypłacić z konta)
  • Wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM
  • Zalogować się w aplikacji mobilnej Santander Mobile
 • Aby otrzymać dodatkowe 50 zł z polecenia, wystarczy do końca miesiąca po miesiącu założenia konta:
  • Wykonać płatności kartą i/lub BLIK-iem na łączną kwotę min. 300 zł
  • Jedna z powyższych płatności musi być płatnością BLIK (możesz ją wykonać np. w Biedronce, na Orlenie, na Allegro i w wielu innych sklepach).
Przekazanie nagród

Nagroda 200 zł w gotówce zostanie przekazana na konto założone w promocji do 31 lipca 2021 roku pod warunkiem nie wypowiedzenia umowy konta i utrzymania wymaganych zgód do tego czasu.

Nagroda 50 zł za otwarcie konta z polecenia zostanie natomiast wypłacona do końca miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków, czyli dla kont otwartych w lutych premia trafi do końca kwietnia.

Nawet 500 zł w programie poleceń

Powyższe premie to jeszcze nie wszystko! Po jego otwarciu możesz przystąpić do programu poleceń i polecić następnie konto komuś z rodziny, znajomemu, itd. zyskując 50 zł za każde skuteczne poleceni. Maksymalnie zyskasz 500 zł premii za polecenie 10 osób.

Polecona przez Ciebie osoba otrzyma z kolei 300 zł premii na start jak to opisane jest w dzisiejszym prześwietleniu. Tego typu program poleceń to przede wszystkim świetna okazja do jeszcze większej premii dla rodzin, których członkowie polecą się nawzajem.

Zwrot do 300 zł za rachunki

Na koniec napiszę jeszcze krótko o dodatkowej korzyści do Konta Jakie Chcę w postaci zwrotów za rachunki opłacane z konta za media (prąd, gaz, telefon, internet).

Maksymalnie można otrzymać 25 zł zwrotu miesięcznie i do 300 zł rocznie. Jeśli opłacasz wysokie faktury za media (np. ogrzewanie gazowe / na prąd) to na pewno warto pochylić się nad tą nic nie kosztującą premią.

Opłacany rachunek zgłosisz po zalogowaniu w systemie bankowości elektronicznej wybierając przy koncie opcję „Więcej” > „Zwroty za rachunki” > „Zgłoszeni dostawcy” > „Dodaj kolejnego dostawcę”.

Konto Jakie Chcę – krótkie prześwietlenie

Konto Jakie Chcę to dwa proste warunki zapewniające darmowe prowadzenie konta wraz z kartą, wypłaty z bankomatów (kartą we własnych maszynach i BLIKiem we wszystkim) oraz darmowe przelewy natychmiastowe.

Aby to wszystko mieć za 0 zł wystarczy zapewnić co miesiąc wpływ min. 500 zł na to konto oraz wykonać 1 płatność bezgotówkową kartą lub BLIK-iem. To naprawdę proste warunki jak na dzisiejsze czasy i nawet łatwiejsze niż wcześniejsze 5 płatności kartą miesięcznie.

Konto Jakie Chcę to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku po zapewnieniu wpływu min. 500 zł i wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie (kartą lub BLIKIEM)
  • 6 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę debetową Visa Dopasowana lub Mastercard Dopasowana po spełnieniu w/w warunków
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty własne (Santander)
 • 0 zł za pozostałe bankomaty w Polsce dla osób do 26. roku życia
 • 0 zł za wpłatomaty Santander
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe Express Elixir i Bluecash
 • Program Bezcenne Chwile (dawniej Mastercard Priceless Specials) dla karty Mastercard
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Nawet 3300 zł za Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander!

100 zł za założenie karty kredytowej Getin Bank [+150 zł i 2% dla oszczędności za konto]