w

60 zł na start z Twisto + iPhone 12 w konkursie

Twisto 60 zł premii

Pamiętacie Twisto? Właśnie ruszyła nowa promocja z premią 60 zł na start i szansą na wygranie iPhone’a 12. Warunki promocji ponownie są banalnie proste, a środki otrzymamy zaraz po pozytywnej weryfikacji i wykonaniu 4 płatności kartą.

Nowi użytkownicy Twisto będą mieli okazję to bezpłatnego przetestowania planu Twisto Space przez okres 3 miesięcy. Po tym czasie możesz przejść na bezpłatny Twisto Free lub zrezygnować z Twisto jeśli nie będzie on spełniał Twoich wymagań.

Warto się spieszyć. Promocja będzie trwała do wyczerpania puli 5000 promocyjnych wniosków. Po jej wyczerpaniu zaktualizuję wpis.

→ Przejdź do: 60 zł premii na start w Twisto

60 zł premii za kartę Twisto

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Twisto, tj. z promocji mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które wcześniej nie korzystały z usług Twisto.

Mamy więc mocne wykluczenie dawnych klientów fintech’u.

Dla tych co nie wiedzą powiem, że Twisto działa na podobnej zasadzie co karty kredytowe. Na start otrzymujemy od Twisto limit kredytowy, z którego możemy korzystać. Po każdym miesiącu otrzymamy wyciąg i do 14-go dnia kolejnego miesiąca będziemy mogli go spłacić nie ponosząc żadnych kosztów odroczonych zakupów.

Jak otrzymać 60 zł na start z Twisto?

 • W trakcje wypełniania wniosku:
  • Zawnioskuj również o kartę Twisto (możesz wybrać kartę plastikową do plau Twost Space darmową przez 3 miesiące – po tym czasie musisz zmienić plan lub poniesiesz opłatę 9,99 zł miesięcznie, możesz też wybrać w pełni darmową kartę wirtualną do planu Twisto Free)
  • Zaakceptuj regulamin promocji
  • Wyraź zgodę na kontakt w celach marketingowych (w tym na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną)
 • W ciągu 30 dni po zawarciu umowy wykonaj co najmniej 1 transakcję kartą fizyczną lub wirtualną na dowolną kwotę.
 • W kolejnym miesiącu po miesiącu otwarcia konta wykonaj kolejne 3 transakcje kartą

Premia w wysokości 60 zł (60 punktów) pojawi się na koncie Twisto zaraz po zaksięgowaniu powyższych transakcji. Punkty te możesz wykorzystać na spłatę wcześniej wykonanych transakcjim czyli najlepiej jakby te trzy transakcje były wykonane na kwotę min. 60 zł.

→ Odbierz 60 zł premii na start w Twisto

iPhone 12 w konkursie

Osoby, które założą konto Twisto do 31 października 2020 r. możesz wziąć udział w konkursie z nagrodą w postaci najnowszego iPhone’a 12 o wartości 3849 zł.

W tym celu trzeba do 12.11.2020 r. przesłać maila na adres konkurs@twisto.pl (z maila zarejestrowane w Twisto) zawierającego:

 • Twoje dane (imię, nazwisko, PESEL)
 • Odpowiedź na pytanie konkursowe: Jakie plany zrealizujesz z limitem Twisto?

Jak można się domyślić, nagrodę otrzyma osoba, która udzieli najbardziej kreatywnej odpowiedzi wg trzyosobowej komisji konkursowej.

Zwycięzca zostanie wyłoniony do 16.11.2020 r. a dzień później zostanie przesłana wiadomość wraz z formularzem, który należy wypełnić, aby otrzymać nagrodę.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Bonus z Twisto”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

300 zł w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową Mastercard Platinum w PKO BP

350 zł do Decathlon za darmowe konto BNP Paribas