w

50 zł na Allegro za zakup karty podarunkowej w PKO BP [szybka akcja!]

Karty podarunkowe PKO BP promocja

Ruszyła świetna i jednocześnie bardzo szybka promocja w PKO BP. W zmian za zakup karty podarunkowej w serwisie iPKO lub w aplikacji IKO o wartości min. 100 zł otrzymamy kartę podarunkową Allegro o wartości 50 zł.

Trzeba się spieszyć, promocja trwa od 26 października 2020 r. do 22 listopada 2020 r., jednak liczba nagród jest ograniczona do 500 sztuk!

Zobacz też, jak łatwo zgarnąć 300 zł za założenie karty kredytowej PKO Mastercard Platinum.

Aktualizacja: Zgodnie z informacją na stronie promocji, akcja została zakończona.

50 zł na Allegro za zakup karty podarunkowej w PKO BP

PKO Bank Polski postanowił zachęcić nas do używania nowych funkcjonalności w serwisie bankowości iPKO lub w aplikacji mobilnej IKO jaką jest możliwość zakupu kart podarunkowych.

Nagrodą w promocji jest 500 kart podarunkowych Allegro o wartości 50 zł w formie kodu cyfrowego.

Z promocji skorzystać mogą obecni klienci PKO BP, którzy posiadają dostęp do systemu bankowości iPKO i/lub aplikacji mobilnej IKO.

Co ciekawe, w regulaminie znajdziemy zapis, że jeden Laureat może otrzymać w Promocji więcej niż 1 (jedną) Nagrodę. Tym samym, nagrody zostaną wyczerpane bardzo szybko, a promocja może prowadzić do dużych nadużyć, np. ktoś handlujący kartami może otrzymać niemal wszystkie nagrody 😉

Aby otrzymać 50 zł na Allegro:

  • Jak najszybciej dokonaj zakupu karty podarunkowej o wartości min. 100 zł przez iPKO / IKO. Dostępne są m.in. Netflix, Empik, Spotify, Google Play, XBOX, Nintendo, Playstation, Office, CDA Premium,
    • Uwaga! W promocji nie bierze udział kupno kart podarunkowych Allegro
  • Nagrodę otrzyma 500 osób, które jako pierwsze dokonały zakupu karty podarunkowej o wartości min. 100 zł (z wyłączeniem kart Allegro). Zostanie ona przekazana nie później niż do 30 listopada 2020 r. za pomocą adresu e-mail zarejestrowanego w banku.

Więcej informacji na temat promocji na stronie akcji.

Dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

300 zł zwrotu za ZUS z kontem FIRMA+ w Idea Bank

50 zł za rejestrację karty Pekao w Mastercard Bezcenne Chwile [również dla obecnych klientów]