w

200 zł premii za Konto dla Ciebie + 3% na koncie oszczędnościowym w Credit Agricole

Konto Credit Agricole z premią 200 zł

Ruszyła jesienna edycja promocji „Korzyści dla Ciebie” w Credit Agricole, dzięki której można zgarnąć 200 zł premii na start + 3% dla oszczędności.

Credit Agricole daje nam aż trzy możliwości zgarnięcia 200 zł premii: (1) za przeniesienie konta z innego banku (w czym pomoże sam bank), (2) za płatności bezgotówkowe kartą lub (3) też w postaci zaokrągleń od płatności kartą.

Dużą zaletą bęzie możliwość ulokowania oszczędności na koncie oszczędnościowym na 3% w skali roku, co jest rekordową wartością w dzisiejszym realiach.

>> Aktualna promocja konta Credit Agricole z premią 555 zł

Dla kogo 200 zł za konto Credit Agricole?

Z promocji „Korzyści dla Ciebie – jesień 2020” możesz skorzystać jeśli spełniasz dwa warunki:

 • od 1 kwietnia 2018 roku nie posiadasz konta Credit Agricole
 • Nie korzystałeś/aś nigdy wcześniej z promocji konta Creidt Agricole z premią za przeniesienie konta w innym banku.

Jeśli spełniasz powyższe warunki to możesz wybrać jedną z trzech opcji zgarnięcia premii, które opisuję poniżej.

Zobacz też trzy świetne promocje:

(1) 200 zł za przeniesienie konta

Pierwszą i najszybszą opcją jest otrzymanie 200 zł za przeniesienie konta z innego banku i zapewnienie trzech wpływów. Opcja ta wymaga natomiast przeniesienia niepotrzebnego konta z innego banku, które na przykład i tak chcesz zamknąć.

We wniosku o konto trzeba będzie zatem podać numer przenoszonego konta i nazwę banku. Dodatkowo bank będzie pytał o dane pracodawcy, do którego będzie przesłany druk informujący o nowym koncie bankowym.

Nie jest natomiast wymagana zmiana numeru konta do wpływu wynagrodzenia. Do zgarnięcia premii wystarczy zapewnianie zwykłych przelewów od kogoś z rodziny (przelewy własne z innych banków są wykluczone z promocji).

Jeśli mimo wszystko nie chcesz podawać tych danych to przejdź do drugiej lub trzeciej opcji zgarnięcia premii.

Z regulaminu:

Wpływ na konto – suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika.

Jak otrzymać 200 zł za przeniesienie konta?

 • Przejdź na stronę promocji i wypełnij wniosek o Konto dla Ciebie wybierając opcję przeniesienie konta
 • Po pozytywnym przeniesieniu konta przez trzy kolejne miesiące zapewniaj łączne wpływy min. 3000 zł spełniający powyższy zapis
  • Pierwszy wpływ można zapewnić w miesiącu otwarcia konta lub w kolejnym miesiącu
(2) 200 zł zwrotu za płatności mobilne i płatności kartą

Druga opcja to zwrot za płatności kartą oraz płatności mobilne (Google Pay, Apple Pay lub BLIK), które Credit Agricole postanowił mocniej promować poprzez naliczenie wyższego zwrotu w wysokości 5%. Zwykłe płatności kartą (plastkikiem) premiowane będą 2% zwrotem.

Maksymalnie zyskać można 16,67 zł miesięcznie oraz 200 zł zwrotu przez okres 12 miesięcy trwania promocji. Liczyć się będą wszystkie płatności w sklepach stacjonarnych jak i internetowych za wyjątkiem płatności quasi-cash, tj. kasyna, instytucje finansowe, doładowania portfeli elektrocznych (Skycash, Revolut), zakłady bukmacherskie, itp.

Pełny zwrot otrzymamy więc po wydaniu 334 zł mobilnie lub 834 zł zwykłą debetówką. Nic nie stoi na przeszkodzie aby połączyć obie te metody.

Jak otrzymać 200 zł za płatności?

 • Przejdź na stronę promocji i wypełnij wniosek o Konto dla Ciebie wybierając opcję płatności mobilnych i płatności kartą
 • Przez 12 kolejnych miesięcy:
  • płać kartą debetową i/lub mobilnie za zakupy (musisz wykonać min. 3 płatności miesięcznie)
  • zapewniaj łączne wpływy min. 1000 zł (z takimi samymi warunkami jak przy pierwszej opcji – czyli z wyłączeniem przelewów własnych)

Premię za dany miesiąc otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu wykonania premiowanych płatności.

(3) 200 zł premii w formie zaokrągleń CAsaver

Trzecia opcja polega na przekazaniu przez Credit Agricole 50% wartości zaokrąglenia do pełnych kwot, np. 5 lub 10 zł. Dla przykład wykonując płatność na kwotę 10,50 zł, kwota zaokrąglenia do pełnych 10 zł wyniesie 9,50 zł, z czego Bank wypłaci premię w wysokości połowy z tej kwoty, czyli 4,75 zł.

Jak widzicie wystarczą tutaj nawet 4 płatności miesięcznie do zgarnięcia pełnej premii. Wystarczy aby były one na kwotę lekko przekraczającą wielokrotność 10 zł.

Tutaj również zwrot w postaci zaokrągleń będzie przyznawany przez okres 12 miesięcy i maksymalnie można otrzymać 16,67 zł zwrotu miesięcznie i 200 zł w całym okresie promocji.

Jak otrzymać 200 zł za CAsaver?

 • Przejdź na stronę promocji i złóż wniosek o założenie Konta dla Ciebie wraz z Rachunkiem Oszczędzam 3% wybierając premię za CAsaver
 • Uruchom usługę CAsaver
 • Przez 12 kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych:
  • płać kartą za zakupy na kwotę min. 200 zł pamiętając o formule zaokrągleń
  • zapewniaj wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł jw.

Premia z zaokrągleń zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

Przykład:

Otworzyłeś konto 1 września 2020 r. i wybrałeś zaokrąglanie transakcji do pełnych 10 zł. Pierwszy wpływ na konto co najmniej 1000 zł odnotowaliśmy 20 września 2020 r., we wrześniu wykonałeś także 3 transakcje bezgotówkowe kartą do konta o wartości: 10,50 zł (zaokrąglenie: 9,50 zł), 101 zł (zaokrąglenie: 9 zł), 20,01 zł (zaokrąglenie 9,99 zł). W ramach usługi CAsaver na Twój Rachunek Oszczędzam trafiło łącznie 28,49 zł. Premię w wysokości 50% tych zaokrągleń, czyli 14,24 zł, wypłacimy najpóźniej do 31 października 2020 r.

3% na Rachunku Oszczędzam

Premia na start to nie wszystko! W ramach oferty „Na Start”, można skorzystać z promocyjnego oprocentowania 3% na Rachunku Oszczędzam, które jest obecnie najwyższym oprocentowaniem na rynku!

Promocyjne oprocentowanie 3% będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy od otwarcia konta dla środków dla kwoty do 20 000 zł.

Oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy od otwarcia konta. Środki z Rachunku Oszczędzam możesz wypłacić za darmo raz w miesiącu.

Konto dla Ciebie – krótkie prześwietlenie

Konto dla Ciebie występuje w dwóch odmianach: podstawową oraz wersją VIP. Podstawowe Konto dla Ciebie będzie prowadzona bezpłatnie wraz z kartą i bankomatami pod warunkiem zapewnienia wpływów min. 1000 zł miesięcznie oraz dokonania minimum 1 płatności kartą. Tutaj już liczą się wpływy z własnych kont z innych banków.

Konto dla Ciebie
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Program polecający Kantor Walutowy Alior Banku: Po 50 zł na prostych warunkach

HIT! Łatwe 150 zł premii za bezwarunkowo DARMOWE CitiKonto w Citibank!