w

HIT i nowość! 200 zł za konto PKO BP i 6 transakcji

PKO BP 200 zł na Allegro za Konto za zero

Pojawiła się świetna promocja od PKO BP z super łatwą premią 200 zł na Allegro dla wyjadaczy wisienek, którzy w obecnych czasach nie mają już okazji do skorzystania z żadnej nowej promocji.

Jeśli korzystałeś/aś już z promocji bankowych to wiesz, że w PKO BP zdobyć można było co najwyżej 50 – 100 zł premii za otwarcie konta. Dzisiejsza promocja wyróżnia się więc wyraźnie na plus i zdecydowanie warto z niej skorzystać.

Z uwagi na dużą popularność promocji, pula nagród została zwiększona do 5000! Warto się spieszyć, aby zdążyć skorzystać z promocji przed jej wcześniejszym zakończeniem.

Dla kogo 200 zł za 6 transakcji w PKO BP?

Z promocji skorzystać mogą osoby, które od 1 stycznia 2019 roku do 2.08.2020 r. nie posiadały konta osobistego w PKO BP (w tym w Inteligo).

200 zł za konto PKO BP i 6 transakcji

Zasady promocji są naprawdę bardzo proste i można przewidywać że akcja zakończy się grubo przed czasem!

Aby otrzymać 200 zł na Allegro od PKO BP:

 • Złóż wniosek o Konto za Zero lub Konto dla Młodych (do 26 lat) wraz z kartą najpóźniej do 18.09.2020 r.
  • Podczas wnioskowania o konto lub po jego założeniu wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych o charakterze marketingowym za pomocą telefonu (w tym systemów wywołujących) i środków komunikacji elektronicznej
 • Również do 18.09.2020 r. zarejestruj się na stronie promocji podając imię, nazwisko, Pesel i zaakceptuj regulamin promocji
 • Do 9.10.2020 r. wykonaj:
  • minimum 3 płatności bezgotówkowe kartą na dowolną kwotę
  • minimum 3 płatności BLIK na dowolną kwotę

Trzeba się spieszyć!

Edit. Pula nagród została zwiększona do 5000, która zostanie przyznana według kolejności spełnienia przez uczestników wszystkich warunków promocji.

O jej wyczerpaniu bank poinformuje na stronie promocji. PKO BP zastrzega również możliwość zwiększenia puli nagród, co mam nadzieję nastąpi 😉

Kiedy otrzymam nagrodę?

Z uwagi na limit, warunki warto wykonać jak najszybciej. Jeśli spełnisz je do 30 sierpnia 2020 r. to nagrodę otrzymasz do 25 września 2020 r. w postaci powiadomienia w systemie bankowości elektronicznej.

Nagrodą jest voucher o wartości 200 zł na Allegro. Jest nim kod alfanumeryczny, który wykorzystasz w odpowiednim polu przy płatności na Allegro. Środki trzeba wykorzystać jednorazowo, przy czym w koszyku zakupów możesz mieć przedmioty od kilku sprzedających.

PKO Konto za zero

PKO Konto za zero

Jeśli nie masz jeszcze skończonych 26 lat do wybierz darmowe Konto dla Młodych z kartą darmową po wykonaniu 4 płatności na dowolną kwotę. Po ukończeniu tego wieku zostanie ono automatycznie przekształcone w Konto za zero.

Konto za zero będzie natomiast prowadzone za darmo wraz z kartą po wykonaniu zaledwie 5 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę.

Za darmo otrzymamy także bankomaty PKO BP oraz pozostałe bankomaty przy wypłacie za pomocą kodu BLIK.

PKO Konto za Zero to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (jeśli posiadamy kartę debetową)
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 5 płatności kartą
  • 10 zł w przeciwnym razie (przy braku wykonanych płatności)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP
 • 0 zł za wpłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za polecenie zapłaty i zlecenia stałe
 • 0 zł za rachunek walutowy z kartą przez 12 miesięcy
Dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

Jak odebrać Polski Bon Turystyczny 500+ na każde dziecko?

Testuj za darmo produkty Dove, Paradontax, Delma, Coccolino i Garnier