w

Santander Bank Polska: Do 800 zł z kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk

Karta kredytowa Visa Silver Akcja Pajacyk - Santander Bank Polska

Santander ruszył z kolejną edycją bardzo korzystnej promocji z premią do 800 zł za założenie karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk.

Dodatkową zaletą promocji jest darmowe wydanie i karty i bezwarunkowe zwolnienie z opłaty rocznej i opłat miesięcznych za kartę przez pierwsze dwa lata!

Promocja trwa do 30 września 2020 r.

Nawet 800 zł premii z kartą kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk”

Na wysoką premię w wysokości 800 zł składają się:

 • 600 zł w postaci 1% moneyback przez rok czasu (max. 50 zł miesięcznie)
 • 150 zł za założenie karty dodatkowej
 • 50 zł za założenie karty mobilnej (w aplikacji mobilnej banku)

Jeśli natomiast nie interesuje Cię moneyback, to możesz skorzystać z drugiej promocji karty Visa Silver Pajacyk z premią 300 zł na Allegro.

Kto może skorzystać z promocji Visa Pajacyk?

Z promocji możesz skorzystać, jeśli na dzień 31 maja 2020 r. nie posiadałeś/aś karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk” w Santander Bank Polska.

Wcześniejsze posiadanie tej karty lub aktualne posiadanie innych kart kredytowych Santander nie wyklucza Cię z promocji.

Jak otrzymać 800 zł premii za kartę Visa Pajacyk?

 • Do 30.09.2020 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” poprzez bankowość elektroniczną, telefonicznie lub w oddziale banku
  • Wyraź zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną), Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) oraz na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych
 • Po otrzymaniu karty płać nią za codzienne zakupy. Każdego miesiąca otrzymasz 1% moneyback od wartości zakupów (max. 50 zł miesięcznie i 600 zł w ciągu roku)
 • Nie później niż do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy o kartę zawrzyj umowę o kartę dodatkową dla bliskiego za co otrzymasz 150 zł premii
 • Nie później niż do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy o kartę zawrzyj umowę o kartę mobilną za co otrzymasz 50 zł premii

Premię w wysokości 50 zł i 150 zł za kartę dodatkową i mobilną otrzymasz do końca grudnia 2020 r. pod warunkiem utrzymania karty do tego czasu.

Premię moneyback do 50 zł miesięcznie za płatności kartą otrzymasz z kolei do końca każdego miesiąca po miesiącu wykonywania płatności.

Wyłączenia:

Premii moneyback nie otrzymasz za doładowania wirtualnych portfeli i u firm świadczących wymiany walut (Revolut, DiPocket, Skycash).

Karta kredytowa Visa Silver Akcja Pajacyk

 • 0 zł za prowadzenie karty przez 2 pierwsze lata
 • Limit od 1 000 zł do 20 000 zł
 • Do 54 dni bez odsetek
 • Płatności zbliżeniowe telefonem
 • Płacąc kartą wspierasz akcję charytatywną PAH
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
XYZ
XYZ
4 lat temu

Ciekawe, czy ze zdolnością będzie tak samo, jak w przypadku karty z monetami Allegro – normalnie bez problemu, w tym przypadku bardzo nam przykro 🙂

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  XYZ

Za jakiś czas spróbuję wnioskować 🙂
Też miałem problem jakieś 2 tygodnie temu.

gumis
gumis
4 lat temu

Ten bank to kpina. Miałem dostać 300 zł za otwarcie konta. Warunki spełniłem i nic nie dostałem. Na reklamację nikt nie raczy odpowiedzieć. Teoretycznie mają na to jeszcze 3 dni, ale i tak zamierzam od razu zlikwidować konto.

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  gumis

chodzi o tą promocje,gdzie były problemy ze zgodami?

gumis
gumis
4 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Żadnego problemu nie było. Zgody były włączone od samego początku do teraz.

Co myślisz?

mBank: eKonto za 0 zł i łatwe 140 zł premii na start (+2,5% dla chętnych)

mBank: Aż 300 zł premii za mKonto Intensive