w

mBank: Aż 300 zł premii za mKonto Intensive

mKonto Intensive mBank

mBank ruszył z III edycją promocji dla nowych klientów, którzy będą skorzy do większych zasileń mKonta Intensive, tj. rachunku premium z oferty banku.

W zamian za jego założenie zgarniemy 300 zł premii w formie 2% moneyback od płatności kartą / BLIKiem. Jeśli preferujesz łatwiejsze warunki to sprawdź drugą promocję mBanku z łatwą premią 140 zł za darmowe eKonto + 2,5% na koncie oszczędnościowym.

Promocja będzie trwała do 31.08.2020 r.

mKonto Intensive z premią 300 zł

Nowa promocja mBanku to propozycja dla osób, które będą w stanie wykonywać płatności kartą na wyższą kwotę. Dla pozostałych osób została przygotowana promocja darmowego eKonta osobistego z premią 140 zł.

Dla kogo promocja mKonta Intensive?

Promocja mKonta Intensive przeznaczona jest dla osób, które od 1 lipca 2017 roku nie posiadają rachunku osobistego / oszczędnościowego w mBanku.

Posiadanie konta firmowego lub karty kredytowej nie wyklucza nas z promocji.

Jak otrzymać 300 zł za mKonto Intensive?

 • Do 31.08.2020 r. złóż wniosek o mKonto Intensive wraz z kartą debetową
  • zaakceptuj przy tym oświadczenia o przystąpieniu do promocji
 • Przez 6 kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych płać kartą / BLIKIEM za codzienne zakupy na łączną kwotę min. 2500 zł miesięcznie
  • Płatności można wykonać również w sklepach internetowych
  • Płatności nie mogą być anulowane do 15-go dnia kolejnego miesiąca

Premia do 50 zł / miesiąc zostanie wypłacona na rachunek bankowy do końca miesiąca po miesiącu wykonania płatności. Łącznie za 6 miesięcy spełniania warunków można więc zgarnąć tytułowe 300 zł premii.

Jeśli w jakimś miesiącu nie wykonasz wymaganych płatności to nadal możesz otrzymać premię 50 zł za kolejne miesiące aż do upływu 6-go pełnego miesiąca po miesiącu wykonania płatności.

Przykład:

Wniosek o konto składasz 9 czerwca 2020 r. Pierwszym pełnym miesiącem jest lipiec i to od lipca musisz zacząć spełniać warunki płatności (2500 zł dla pełnej premii) i wpływów, aby nie płacić za prowadzenie rachunku (łącznie min. 7000 zł).

mKonto Intensive – prześwietlenie

Visa Intensive Świat

Rachunek mKonto Intensive jest w założeniu propozycją dla zamożnych, dla których łączne wpływy w wysokości min. 7000 zł miesięcznie nie będą problemem. Alternatywnie można ulokować w mBanku kwotę 100 000 zł, która również zwolni nas ze wszystkich opłat.

Co ciekawe równie dobrze można zrobić kilka przelewów na mniejsze kwoty i też spełni się ten warunek (można nawet kilka razy przesłać te same pieniądze w tą i z powrotem).

W zamian otrzymujemy szeroki pakiet darmowych korzyści do końca. Możemy też wybrać kartę Visa Świat Intensive z przewalutowaniami i bankomatami na całym świecie za darmo na okres 6 miesięcy.

Konto mKonto Intensive to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku po zapewnieniu wpływów na łączną kwotę min. 7000 zł miesięcznie
 • 0 zł za kartę debetową Visa Intensive / Mastercard Intensive lub 0 zł przez 6 miesięcy za kartę Visa Intensive Świat
 • 0 zł za 3 przelewy ekspresowe w mesiącu
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów
 • brak prowizji za przewalutowanie dla karty Visa Intensive Świat
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Santander Bank Polska: Do 800 zł z kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk

HIT! Rekordowe 400 zł za założenie darmowego konta w BNP Paribas