w

Bonus 15 zł na start z Refunder + cashback od zakupów

Refunder zwrot za zakupy

Ruszyła promocja serwisu cashback’owego Refunder z łatwym bonusem na start w wysokości 15 zł + cashbackiem za zakupy w ponad 750 sklepach online.

Promocja trwa od 1 do 31 lipca 2020 r. lub do wyczerpania puli 2.500 rejestracji.

Czym jest Refunder?

Jak działa Refunder

Refunder jest serwisem cashback’owym, dzięki któremu podczas każdych zakupów w ponad 790 sklepach online otrzymamy część zwrotu pieniędzy.

Zakupów dokonujemy jak zwykle. Jedyna różnica polega na tym, aby na stronę sklepu wejść poprzez link dostępny po zalogowaniu na stronie Refunder.pl.

Zasada jest taka, że Refunder jest wynagradzany za przyprowadzenie klienta i następnie część otrzymanej prowizji przekazuje dla swoich klientów.

W Refunder znajdziemy wiele popularnych sklepów jak np. Allegro, Aliexpress, RTV Euro AGD, Pyszne.pl, Booking.com, H&M i wiele innych.

Cashback, czyli zwrot części wartości zakupów otrzymamy nawet wtedy, gdy na stronie sklepu użyjemy kodów rabatowych czy też kupimy przedmioty na wyprzedaży.

Korzystanie z serwisu Refunder jest w pełni darmowe. Nie możemy nic stracić prócz chwili poświęconego czasu. Możemy natomiast zyskać kilka procent każdych zakupów w sklepach online + 15 zł bonusu na start.

15 zł na start z Refunder

Aby otrzymać bonus 15 zł od Refunder:

  • Do 31 lipca 2020 r. zarejestruj się na stronie Refunder.pl za pomocą adresu mailowego lub Facebook’a –
  • Zrób swój pierwszy zakup za pośrednictwem Refunder w przeciągu 30 dni od rejestracji za minimum 30 zł brutto

Bonus 15 zł zostanie zatwierdzony na koncie Refunder i trafi do sekcji „Gotowe do wypłaty” w momencie zatwierdzenie Twojego zakupu przez sklep.

Na koncie pojawi się bonusowy cashback w wysokości 15 zł, który będzie można wypłacić na swoje konto bankowe po uzbieraniu minimalnej kwoty wypłaty w wysokości 45 zł.

Dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

50 zł (3400 pkt) za rejestrację w Mastercard Bezcenne Chwile

Konto Firmowe Godne Polecenia z rekordową premią do 1150 zł