w

Bonus 15 zł na start z Refunder + cashback od zakupów

Refunder zwrot za zakupy

Ruszyła promocja serwisu cashback’owego Refunder z łatwym bonusem na start w wysokości 15 zł + cashbackiem za zakupy w ponad 750 sklepach online.

Promocja trwa od 1 do 31 lipca 2020 r. lub do wyczerpania puli 2.500 rejestracji.

Czym jest Refunder?

Jak działa Refunder

Refunder jest serwisem cashback’owym, dzięki któremu podczas każdych zakupów w ponad 790 sklepach online otrzymamy część zwrotu pieniędzy.

Zakupów dokonujemy jak zwykle. Jedyna różnica polega na tym, aby na stronę sklepu wejść poprzez link dostępny po zalogowaniu na stronie Refunder.pl.

Zasada jest taka, że Refunder jest wynagradzany za przyprowadzenie klienta i następnie część otrzymanej prowizji przekazuje dla swoich klientów.

W Refunder znajdziemy wiele popularnych sklepów jak np. Allegro, Aliexpress, RTV Euro AGD, Pyszne.pl, Booking.com, H&M i wiele innych.

Cashback, czyli zwrot części wartości zakupów otrzymamy nawet wtedy, gdy na stronie sklepu użyjemy kodów rabatowych czy też kupimy przedmioty na wyprzedaży.

Korzystanie z serwisu Refunder jest w pełni darmowe. Nie możemy nic stracić prócz chwili poświęconego czasu. Możemy natomiast zyskać kilka procent każdych zakupów w sklepach online + 15 zł bonusu na start.

15 zł na start z Refunder

Aby otrzymać bonus 15 zł od Refunder:

  • Do 31 lipca 2020 r. zarejestruj się na stronie Refunder.pl za pomocą adresu mailowego lub Facebook’a –
  • Zrób swój pierwszy zakup za pośrednictwem Refunder w przeciągu 30 dni od rejestracji za minimum 30 zł brutto

Bonus 15 zł zostanie zatwierdzony na koncie Refunder i trafi do sekcji „Gotowe do wypłaty” w momencie zatwierdzenie Twojego zakupu przez sklep.

Na koncie pojawi się bonusowy cashback w wysokości 15 zł, który będzie można wypłacić na swoje konto bankowe po uzbieraniu minimalnej kwoty wypłaty w wysokości 45 zł.

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
XYZ
XYZ
3 lat temu

Dla cierpliwych:) Do wypłaty (min. 45 zł) trzeba dostrugać jeszcze 30 zł. Poprzednia promocja goodie (zwrot od min. 20 zł) dużo lepsza pod tym względem. Ale na bezrybiu i rak ryba:)
Przy okazji – planet plus to już wydmuszka czy jeszcze można na coś liczyć, ktoś coś wie? Na przelew czekam od lutego, ma ktoś jakieś doświadczenia z ostatnich miesięcy?

Bodzio
Bodzio
3 lat temu
Reply to  XYZ

Planet Plus to porażka. Kiedyś byli ok, teraz stracili wszystko w moich oczach. Korzystam głównie z Goodie, czasem z Refundera. PP nie zapisywał transakcji, non stop pisanie do nich i czasem łaskawie odpiszą. O teraz od 3 miesięcy czekam na wypłacenie cashbacku. Kazują ciągle czekać….

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Bodzio

To mam chyba podobne odczucia. U mnie też sporo transakcji nie zapisanych, a mam wyłączony Adblock na tych stronach.

Renata Miłosz
Renata Miłosz
3 lat temu
Reply to  XYZ

Napisz do planet plus pod zakładką „wsparcie”. Z jedną wypłatą czekam u nich od maja. Drugą wypłatę zleciłam teraz.

XYZ
XYZ
3 lat temu
Reply to  Renata Miłosz

Piszę do nich regularnie co dwa tygodnie – w odpowiedzi dostaję linka, z którego dowiaduję się, jak rozumieć statusy poszczególnych transakcji:) Jak dla mnie piramida finansowa jak malowana.

Renata Miłosz
Renata Miłosz
3 lat temu
Reply to  XYZ

A u mnie dwie wiadomości wystarczyły, żeby wypłata uzyskała status „zaakceptowana”. Dzisiaj zobaczyłam „wypłacona”. Zobaczymy , czy dojdzie. Według mnie to nie piramida. Tylko chyba kontrahenci nie chcą wpłacać do Planet Plus obiecanych premii. Piramida byłaby, gdybyśmy to my tracili pieniądze. a ty po prostu masz kłopot z wypłatą premii.

XYZ
XYZ
3 lat temu
Reply to  Renata Miłosz

Piramida w tym sensie, że – ewentualną, bo już przestałem wierzyć – wypłatę dostanę z pieniędzy „zarobionych” dla planet plus przez nowych użytkowników. Ja swoje zrobiłem i z pieniędzy otrzymanych za mnie od partnerów powinienem dostać swoją działkę bez zbędnej zwłoki. Minęło 140 dni od zlecenia wypłaty + kolejne kwoty o statusie „oczekujący” od 3 miesięcy. I teraz zestawiam to sobie z goodie (bez reklamy), które wypłaca na drugi dzień, a zatwierdza transakcje w większości do miesiąca. Nie ma porównania, gdzieś planet plus się przytkał i jak dla mnie funkcjonuje na zasadzie piramidy, nowi użytkownicy nakręcają wypłaty dla „starych”, i tak to trwa aż…

Renata Miłosz
Renata Miłosz
3 lat temu
Reply to  XYZ

Ja teraz częściej używam paybacka niż planet plus. Payback daje teoretycznie o wiele mniej, ale możesz płacić kartami podarunkowymi i wiesz kiedy dostaniesz punkty.

Renata Miłosz
Renata Miłosz
3 lat temu
Reply to  Renata Miłosz

O dziwo, planet plus wypłaciło w końcu to, co zleciłam w maju i już doszło na konto.

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  XYZ

Ja dostałem kilka wypłat z Planet Plus. Ale kilka zakupów Allegro mi nie zaksięgowało.

Sukashi
Sukashi
3 lat temu

Na goodie teraz jest promocja za pierwszy zakup dla nowego uzytkownika 15 zł – 5 zł tylko trzeba dozbierać.

Renata Miłosz
Renata Miłosz
3 lat temu
Reply to  Sukashi

Dzięki za info. Już założyłam. Procenty też u nich są niezłe. Będę korzystać.

Co myślisz?

50 zł (3400 pkt) za rejestrację w Mastercard Bezcenne Chwile

Konto Firmowe Godne Polecenia z rekordową premią do 1150 zł