w

Nawet 1060 zł za kartę kredytową Millennium! 300 zł na start + do 760 zł moneyback

Bank Millennium ruszył z rekordową promocją karty kredytowej z premią aż do 1060 zł! Z tego 300 zł otrzymamy w bonach na Allegro, natomiast kolejne 760 zł to zwrot od płatności kartą w wybranych sklepach.

Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla klientów Banku Millennium. Jeśli nie masz jeszcze konta Millennium, to możesz dodatkowo zgarnąć łatwe 200 zł premii za Konto 360°.

Promocja trwa do 16 czerwca 2020 r. lub do osiągnięcia limitu 7000 wniosków o karty kredytowe.

300 zł na Allegro (3 x 100 zł) za kartę Millennium

Bank Millennium jeszcze tak dużo nie płacił nowym klientom za założenie karty kredytowej, która swoją drogą będzie prowadzona za darmo przez pierwszy rok po wykonaniu 1 płatności miesięcznie.

Co więcej, nie ma obowiązku trzymania karty tak długo. Można przypuszczać, że bez problemu uda się uzyskać zwolnienie z opłaty na kolejny rok po złożeniu wypowiedzenia karty po ok. 10 miesiącach.

Dla kogo 300 zł premii za kartę Millennium?

Kartę kredytową z premią 300 zł na start możesz otrzymać jeśli od 1 stycznia 2018 roku nie posiadasz karty kredytowej Millennium. Okres karencji wynosi więc niemal 2,5 roku.

Jak otrzymać 300 zł na start za kartę Millennium?

Do 16 czerwca 2020 roku lub do wyczerpania puli 7000 promocyjnych wniosków zaloguj się w bankowości elektronicznej Millenet (zakładka Oferta -> Nowa karta kredytowa) lub w aplikacji mobilnej (kontakt -> zamów rozmowę -> karta kredytowa) i złóż wniosek o kartę kredytową Visa Impresja, Mastercard Impresja lub Visa Alfa z limitem min. 3000 zł.

Następnie w każdym z trzech miesięcy po miesiącu wydania karty wykonaj płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 200 zł

Przykład:

Umowę o kartę podpisujesz w maju. Pierwsze 200 zł musisz zatem wydać w czerwcu, kolejne 200 zł w lipcu i ostatnie 200 zł w sierpniu.

Teraz wystarczy już tylko utrzymać kartę do dnia przekazania nagrody, tj. do 30 września 2020 r. dla kart wydanych w maju lub do 31 października 2020 r. dla kart wydanych w czerwcu.

Karty podarunkowe Allegro będą ważne do 1 lipca 2021 roku.

760 zł moneyback rocznie do karty Millennium

Główną zaletą kart kredytowych Millennium Impresja i Millennium Alfa jest program Moneyback, dzięki któremu zyskać można do 760 zł rocznie

5% monyeback do karty Millennium Impresja otrzymasz za zakupy w:

  • Apart, Empik, Carrefour (patrz regulamin), TravelPlanet.pl, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, PennyBlack, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home oraz Uterque.

5% moneyback do karty Millennium Alfa otrzymasz w :

  • Apart, Sephora, Leroy Merlin, Inter Cars, Empik, Cinema City oraz TravelPlanet.pl.
Karta kredytowa Impresja / Alfa

Karta kredytowa Impresja / Alfa to:

  • 0 zł opłaty miesięcznej
    • przez pierwsze 12 miesięcy po wykonaniu min. 1 płatności / mc
    • w kolejnym roku po wykonaniu min. 5 płatności / mc
  • 5% moneyback
  • Pakiet Assistance Impresja / Alfa
  • Program rabatowy Inspiracje

Zobacz też: Poradnik – karty kredytowe

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Darek
Darek
4 lat temu

Karta założona w ciągu 5 minut. Super sprawa 🙂

Marecki
Marecki
4 lat temu

Naprawdę założyłeś kartę w 5min? To ja opowiem jak wyglądała moja przygoda:
– zalogowałem się do systemu Millenet, przeszedłem na zakładkę oferty i kliknąłem, że chcę zamówić rozmowę z konsultantem, założyłem również konkretne godziny rozmowy, mimo wszystko telefon dzwonił 5s po kliknięciu wyślij prośbę ;).

– odezwał się konsultant zadał kilka szczegółowych pytań o pracę, kredyty i o adres placówki, do której muszę się zgłosić dzień po naszej rozmowie bo będzie dla mnie przygotowana specjalna oferta.

– zgłosiłem się do zaproponowanej placówki – tam na miejscu nic nie wiedzieli, powiedzieli mi również, że jak u nich złożę wniosek o kartę kredytową to prawdopodobnie nie wezmę udziału w promocji. Gość z banku napisał @ do pomocy a my umówiliśmy się na telefon zwrotny. Wyszedłem. Oddzwonił za 2h mówiąc, że ponownie zaprasza mnie do placówki – podpiszemy umowę. Przyszedłem następnego dnia. Ponownie masa pytań o pracę, stan własnościowy mieszkania w którym mieszkam, przy okazji aktualizacja wszystkich informacji o mojej rodzinie. Podpowiadałem jeszcze w obsłudze klienta, że abym mógł skorzystać z promocji muszę założyć kartę VISA nie MasterCard – bo takie są warunki tejże promocji. Podpisaliśmy wszystkie papiery, na koniec zostało jeszcze pobranie wyciągu z konta z ostatnich 3 miesięcy, bo nie miałem innych zaświadczeń. Podeszliśmy do ich komputera, zalogowałem się – udostępniłem im 3x wyciąg z konta. Gość powiedział, że nie wystarczy im historia z BIK’u – potrzebują jeszcze informacji o ruchu na koncie z ostatnich 3 miesięcy bo w BIK’u nie ma żadnych informacji o zaciągniętych kredytach chwilówkach, są tylko informację o kredytach zaciągniętych w banku. OK 😉 Czekam teraz na decyzję o przyznaniu bądź o nie przyznaniu karty kredytowej.

Darek
Darek
4 lat temu
Reply to  Marecki

Jak długo masz u nich konto? U mnie nie trzeba było robić żadnej weryfikacji, ale konto mam u nich już kilka lat…

Marecki
Marecki
4 lat temu
Reply to  Darek

Konto mam u nich od około roku, ale korzystałem głównie z konta oszczędnościowego, nie robiłem „większych” operacji na koncie – więc prawdopodobnie nie mieli żadnych informacji. Ostatecznie kartę otrzymałem – czekam aż przyjdzie naszą kochaną pocztą 😉 Czy ktoś wie może czy jest sens rejestrować się na Visa oferty? (https://www.visaoferty.pl/) Będą z tego tytułu jakieś dodatkowe korzyści?

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  Marecki

Jasne, w Visa Oferty można łatwo zgarnąć premie w akcjach specjalnych sklepów.

Co myślisz?

Money Mania 23: 250 zł za Konto Jakie Chcę + zwrot za rachunki

Łatwe 50 zł za każde konto dziecka w Pekao S.A. (+ 200 zł dla dorosłego)