w

15 GB Internetu na Wielkanoc od T-Mobile

T-Mobile ruszył z kolejną świetną promocją dla swoich klientów oferując darmowy pakiet aż 15 GB Internetu.

Z darmowego Internetu będzie można korzystać przez 7 dni od jego aktywacji w ofertach na kartę i MIX lub do końca cyklu rozliczeniowego w przypadku ofert na abonament.

Dodam, że z darmowego internetu T-Mobile korzystam już od 13 marca, czyli dzięki nowej promocji będzie to ponad miesiąc darmowego korzystania z Internetu, dzięki startom na kartę 😉

15 GB na Wielkanoc – Happy Fridays w T-Mobile

W ramach promocji „Happy Fridays” T-Mobile co tydzień w piątki udostępnia nagrodę w aplikacji mobilnej dostępnej w App Store, Google Play lub w AppGallery.

Zazwyczaj nagrodę można odebrać od piątku do niedzieli włącznie, tym razem jednak ten termin został przedłużony do poniedziałku wielkanocnego, tj. od 10 do 13 kwietnia 2020 r.

Aby go odebrać wystarczy otworzyć aplikację mobilną T-Mobile, przejść do drugiej zakładki i w Pakietach internetowych wybrać „Darmowy pakiet 15 GB”.

Po aktywacji w pierwszej zakładce pojawi się informacja Aktywne usługi , że mamy aktywny pakiet „Paczki danych Happy Friday” wraz z ilością dostępnych danych.

Po pełną instrukcję odsyłam do poprzedniego wpisu na temat darmowych paczek danych u wszystkich operatorów: Pakiet darmowe Internetu w T-Mobile, Orange, Play i Plus.

Dokumenty:

Regulamin „Happy Fridays – 15 GB dla abonentów”

Regulamin „Happy Fridays – 15 GB dla użytkowników MIX i T-Mobile”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

220 zł bez wychodzenia z domu za Konto 360° w Banku Millennium

„Nadal zostań w domu” i zgarnij 250 zł za konto BNP Paribas