w ,

Uwaga! Czas na wycofanie środków z Konta Oszczędnościowego Profit w Banku Millennium

Konto Oszczędnościowe Profit Bank Millennium

Dzisiaj ważne przypomnienie dla uczestników promocji Konta Oszczędnościowego Profit na 2,7% w skali roku w Banku Millennium. Do piątku należy wycofać wszystkie środki z banku, aby od poniedziałku wziąć udział w nowej edycji promocji „na nowe środki”.

Jeśli jeszcze nie korzystasz z konta oszczędnościowego w Banku Millennium, to może zainteresuje Cię prosta promocja z gwarantowaną premią 200 zł, którą to z kolei możesz podwoić zakładając też kartę kredytową Impresja lub Alfa z premią 200 zł i moneyback do 760 zł rocznie.

Jeśli natomiast szukasz najlepszego miejsca do ulokowania swoich oszczędności, to koniecznie zajrzyj do nowego rankingu lokat i kont oszczędnościowych na marzec 2020 r.

Wycofaj środki przed weekendem, aby ponownie wziąć udział w promocji „Na nowe środki”.

To już w tę sobotę, 14 marca 2020 r. kończy się obecna, 19. edycja promocji „Na nowe środki”, która trwa przez 100 dni od momentu wpłaty nowych środków. Dlatego też dzisiejszy wpis nie dotyczy wszystkich osób. Jeśli niedawno wpłaciłeś/aś pieniądze na to konto, to możesz spokojnie czekać do końca kolejnej edycji.

Jeśli natomiast Twoje podwyższone oprocentowanie będzie trwało krócej niż jakieś 45 dni, to warto do piątku do końca dnia wycofać wszystkie środki z Banku Millennium, tak aby w kolejnej edycji promocyjne oprocentowanie 2,7% w skali roku liczyło się już od pierwszej złotówki.

Przypomnę, że Bank Millennium daje już możliwość przelania na raz kwoty 100 000 zł po aktywacji autoryzacji za pomocą aplikacji mobilnej Millennium.

W tym celu wystarczy zalogować się w bankowości Millenet i w ustawieniach (pod Twoim imieniem i nazwiskiem) wybrać > Ustawienia zabezpieczeń > Autoryzacja:

Millennium limity przelewów - autoryzacja mobilna

Po aktywacji Autoryzacji mobilnej można przejść do zwiększenia limitów do kwoty 100 tys. zł i nie trzeba już stosować myku z wcześniejszym zlecaniem przelewu.

W niedzielę dam Wam znać, czy Bank Millennium ruszy z 20. edycją promocji i czy nie będzie tu żadnych negatywnych niespodzianek.

Na czym jeszcze można zarobić?

Najpopularniejszymi promocjami na blogu JakOszczedzic.pl, z których jeszcze można skorzystać są:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

HIT powrócił! 100 zł za Darmową kartę Twisto

3 bilety do kina za Konto 360° Junior w Banku Millennium (+200 zł dla dorosłego)