w

50 zł premii w akcji “Bonus z Twisto edycja IV + Google Pay

Twisto - bonus 50 zł

Twisto ruszyło z IV edycją promocji “Bonus z Twisto” w ramach której otrzymamy 50 zł super łatwej premii na start za samo założenie darmowej karty Twisto.

Korzystanie z karty Twisto jest w pełni darmowe i umożliwia korzystanie z darmowego odroczenia płatności za zakupy nawet do 45 dni.

Promocja Twisto trwa do momentu wyczerpania puli 5000 bonusów. Po tym czasie strona promocji przestanie działać.

Zobacz: Super łatwe 100 zł za Twisto Free

Twisto – Bonus 50 zł na start

W ramach akcji “Bonus z Twisto – IV edycja” otrzymamy 50 zł premii w zamian za założenie konta Twisto z darmową kartą i wykonanie jednej płatności kartą. Przy okazji może to być płatność za którą zapłaci Twisto. 😉 Wystarczy po rozliczeniu płatności wybrać opcję opłać zakupy punktami (otrzymanymi za otwarcie konta).

Twisto. Dla kogo 50 zł na start?

Promocja “Bonus z Twisto” przeznaczona jest dla pełnoletnich osób, które w czasie trwania promocji, tj. od 22 stycznia 2020 roku nie posiadały konta Twisto.

Jak otrzymać 50 zł od Twisto?

Aby otrzymać 50 zł od Twisto wystarczy:

 • Złożyć promocyjny wniosek o konto Twisto Free wraz z darmową kartą Twisto
  • We wniosku znajdzie się informacja o aktywacji kodu promocyjnego o wartości 50 zł (50 pkt = 50 zł):
Twisto - kod 50 zł
  • Wypełniając wniosek wyraź zgodę na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia promocji. Możesz je wycofać po zakończeniu promocji
  • Na koniec wniosku wystarczy wykonać przelew na kwotę 1 zł ze swojego konta w banku (zostanie zwrócony w ciągu 1 dnia). Trzeba tylko pamiętać o tym, żeby wszystkie dane we wniosku zgadzały się z danymi w banku.
 • Aktywuj kartę Twisto
 • Wykonaj kartą co najmniej jedną transakcję na dowolną kwotę

To wszystko!

Jeśli Twoja płatność wyniosła min. 50 zł to możesz od razu wykorzystać otrzymany od Twisto Bonus i zapłacisz jedynie różnicę pomiędzy kwotą zakupów a kwotą otrzymanego bonusu. Oczywiście możesz też bonus wykorzystać w częściach podczas kilku mniejszych zakupów.

Konto Twisto wraz ze zgodami utrzymaj do końca trwania promocji. Po tym czasie możesz zrobić co chcesz. Albo korzystać z usług Twisto, albo po prostu zamknąć konto.

Od końca zeszłego roku, Twisto wprowadziło automatyczną weryfikację, dzięki czemu całość procesu powinna zająć do 24 godzin, jeśli tylko nie mamy jakiś niespłaconych długów i nie figurujemy w bazach dłużników. Twisto nie sprawdza BIK, ale może sprawdzać inne bazy.

Twisto - odbierz 50 zł

Więcej informacji znajdziesz w prześwietleniu Twisto – darmowe odroczenie płatności.

Twisto Split

Twisto kilka dni temu wprowadziło nową funkcjonalność – Twisto Split, czyli możliwość podzielenia płatności między sobą, na przykład za wspólny obiad w restauracji czy zrzutce na prezent urodzinowy.

Twisto Split umożliwia przesłanie wraz z kwotą płatności również zdjęcia rachunku wraz z linkiem do dokonania płatności. Swoją część znajomi będą mogli zapłacić nawet nie posiadając konta Twisto. Płatności dokonać można wygodnie za pomocą kodu BLIK lub za pomocą zwykłego przelewu bankowego.

Twisto ma samo przypomnieć znajomym o dokonaniu płatności, dzięki czemu unikniemy mało komfortowego przypominania się o zwrot pieniędzy 😉

Twisto – opinie

Twisto, czyli czeski fintech, w który zainwestował ING Bank Śląski pochwalił się niedawno wynikami, z których wynika, że w Polsce o konto Twisto aplikowało już ponad 150 000 osób!

Twisto umożliwia odroczenie płatności na okres do 45 dni. Na koniec każdego miesiąca otrzymujemy zestawienie wykonanych płatności i mamy czas do 15-go dnia miesiąca na zapłatę za wykonane wcześniej zakupy bez ponoszenia żadnych kosztów.

Jeszcze w tym kwartale mają zostać udostępnione płatności Google Pay dla klintów Twisto. Apple Pay ma zostać wdrożone jako kolejna funkcjonalność.

Twisto pracuje także nad rozwiązaniem umożliwiającym rozłożenie dokonanych za pomocą Twisto zakupów na dogodne raty za pomocą … jednego kliknięcia.

Twisto – opłaty

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta Twisto Free
 • 0 zł za kartę Twisto
 • 0 zł za odroczenie płatności do 45 dni

Więcej informacji:

 • Regulamin promocji “Bonus z Twisto – edycja IV”

4 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Konto Firmowe Godne Polecenia z rekordową premią do 1050 zł w II edycji akcji Santander i Bankier.pl

Konto Oszczędnościowe Profit 2,7 procent

Konto oszczędnościowe Millennium: 2,7% do 100 tys. zł, czyli brak niespodzianek w 19. edycji promocji