w

Zgarnij 250 zł za … darmową pożyczkę w Credit Agricole (RRSO 0%), czyli oodajesz mniej, niż pożyczasz

Promocja darmowej pożyczki z bonem 100 zł do Biedronki opisywana wczoraj cieszyła się niesamowitą popularnością. Idziemy więc za ciosem i prześwietlamy promocję Credit Agricole.

Tutaj również pożyczymy pieniądze na 0% a dodatkowo otrzymamy aż 250 zł premii na spłatę ostatniej raty pożyczki. Pożyczamy 3000 zł, a oddajemy 2750 zł, jako że to bank zapłaci za nas ostatnią ratę pożyczki. Takie promocje to lubią Wyjadacze Wisienek 😉

Ale to jeszcze nie wszystko! Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Credit Agricole to tak naprawdę możesz zyskać nawet 600 zł premii zakładając przy okazji konto osobiste, które jest wymagane na potrzeby promocji „oddajesz mniej niż pożyczasz”.

Promocja trwa do 30 listopada 2019 r. 

Darmowa pożyczka sposobem na lepszy BIK!

Osobiście nie zachwalam pożyczek, stąd też nie uświadczycie ich na blogu JakOszczedzic.pl. Uważam, że jeśli chcemy sobie sprawić przyjemność i coś kupić, to powinniśmy zrobić to za gotówkę lub w ostateczności korzystając ze sprytnych sposobów na darmowe odroczenie płatności 😉


Zaletą wzięcia darmowej pożyczki i jej terminowa obsługa będzie pozytywna historia w BIK, która może w przyszłości pomóc w zaciągnięciu większego kredytu (np. na samochód, dom, mieszkanie czy też inwestycję).

Sami nie bylibyście skorzy do pożyczenia grubych pieniędzy komuś, o kim nic nie wiecie, prawda?

Terminowa i regularna obsługa kredytu, pożyczki czy też zadłużenia na karcie kredytowej spowoduje zwiększenie oceny punktowej w BIK. Ta z kolei pomoże nam w przyszłości przy staraniu się o większe pieniądze.

Trzeba jednak pamiętać, aby wyrazić zgodę na przetwarzanie informacji o spłacie pożyczki po całkowitej spłacie, dzięki czemu inne banki zobaczą w przyszłości, że terminowo obsługiwaliśmy pożyczkę. Taką zgodę można sprawdzić w trakcie spłaty pożyczki.

Pożyczasz 3000 zł, a oddajesz 2750 zł

Jeśli oglądacie telewizję, to pewnie już natknęliście się na reklamę tej pożyczki. Jeszcze do końca listopada można otrzymać pożyczkę na kwotę 3 000 zł bez żadnej prowizji i odsetek. RRSO pożyczki wynosi 0% (a tak naprawdę będzie ujemne 😉 ).

Pożyczkę spłaca się w 12 równych ratach po 250 zł, przy czym ostatnia rata zostanie zapłacona przez bank! Jest tylko jeden mały haczyk, który nie jest problemem, a dzięki niemu można … zgarnąć kolejne 350 zł premii, co da nam łącznie 600 zł!

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z Produktu kredytowego Credit Agricole oraz które posiadają lub założą konto osobiste w Credit Agricole.

Niestety promocja nie łączy się z aktualną promocją konta osobistego „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019” z premią do 350 zł na start.


Przez Produkt kredytowy rozumie się pożyczkę gotówkową, pożyczkę konsolidacyjną, kredyt na zakup towarów / usług, kredyt samochodowy oraz kartę kredytową. Co ciekawe brakuje tutaj kredytów mieszkaniowych, ich posiadanie nie powinno zatem wykluczać z promocji (warto potwierdzić ten fakt w rozmowie z pracownikiem).

Darmowa pożyczka „Oddajesz mniej niż pożyczasz” to:

 • Kwota pożyczki: 3000 zł
 • Okres pożyczki: 12 miesięcy
 • Wysokość raty: 250 zł
 • Oprocentowanie: 0%
 • Prowizja: 0%
 • Wymagane dodatkowe ubezpieczenie: brak
 • RRSO: -0%
 • Ostatnia rata 250 zł zostanie spłacona przez bank!

Co jeśli nie mam konta w Credit Agricole?


Jeśli nie posiadasz jeszcze konta osobistego w Credit Agricole to koniecznie przeczytaj ten wpis:

Dowiesz się z niego, jakie warunki należy spełnić aby zyskać nawet 350 zł premii za założenie konta. Moim zdaniem korzystniej będzie skorzystać z promocji konta i poczekać na kolejną edycją promocji pożyczki.

Posiadam już konto z poprzedniej promocji. Jak oddać mniej niż pożyczam?

 • Do 31 listopada 2019 r. przejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij krótki formularz kontaktowy
 • Czekaj na kontakt pracownika banku, który przeprowadzi cały proces wnioskowania o pożyczkę
 • Do 6 grudnia zawrzyj umowę pożyczki na kwotę 3000 zł na okres 12 miesięcy podpisując „Potwierdzenie przystąpienia do Promocji”
 • Spłacaj pożyczkę zgodnie z harmonogramem nie ponosząc żadnych kosztów pożyczki

Bank przekaże premię w wysokości 250 zł na rachunek pożyczki jako spłatę 12. raty pożyczki w terminie płatności ostatniej raty.

Warunkiem przekazania nagrody jest terminowe spłacanie pożyczki oraz nie wypowiedzenie umowy konta osobistego w Credit Agricole przed datą przekazania nagrody. Po spłacie pożyczki konto może już zostać zamknięte.

Linki / dokumenty:

 • Regulamin promocji „Oddajesz mniej niż pożyczasz”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
4 lat temu

Wybrałem opcję podpisania umowy przez stronę www. Umowa podpisana SMS'em. Nie widzę dokumentu do podpisu z tytułem: "Potwierdzenie przystąpienia do Promocji"?
Jedynie na umowie jest napisane: "- kwota, liczba i częstotliwość płatności rat kredytu konsumenckiego:
Spłata pożyczki następuje w 12 miesięcznych ratach po 250,00 zł każda, za
wyjątkiem ostatniej raty wyrównawczej, która wynosi 250,00 zł. Raty płatne są do
dnia 5 każdego miesiąca, począwszy od 2019-12-05."

Anonimowy
Anonimowy
4 lat temu

W regulaminie brak załącznika do podpisu dokumentu o tytule: "Potwierdzenie przystąpienia do promocji"

Anonimowy
Anonimowy
4 lat temu

Wybrałem opcję podpisania umowy przez stronę www. Umowa podpisana SMS&#39em. Nie widzę dokumentu do podpisu z tytułem: "Potwierdzenie przystąpienia do Promocji"?
Jedynie na umowie jest napisane: "- kwota, liczba i częstotliwość płatności rat kredytu konsumenckiego:
Spłata pożyczki następuje w 12 miesięcznych ratach po 250,00 zł każda, za
wyjątkiem ostatniej raty wyrównawczej, która wynosi 250,00 zł. Raty płatne są do
dnia 5 każdego miesiąca, począwszy od 2019-12-05."

Anonimowy
Anonimowy
4 lat temu

W regulaminie brak załącznika do podpisu dokumentu o tytule: "Potwierdzenie przystąpienia do promocji"

trackback

[…] Znalazłem dla Was ciekawą promocję konta Credit Agricole, którą możesz połączyć z hitem ostatnich dni, jakim jest darmowa pożyczka z premią 250 zł (RRSO <0%). […]

Co myślisz?

[Ostatnia chwila] 100 zł na zakupy w Biedronce za darmową pożyczkę do 3000 zł na 30 dni (RRSO 0%)

Rekordowe 400 zł na Black Friday za konto BNP Paribas! (+ 420 zł za kartę dla chętnych)