w

[Ostatnia chwila] 100 zł na zakupy w Biedronce za darmową pożyczkę do 3000 zł na 30 dni (RRSO 0%)

Za Waszą namową kolejny raz rozszerzam nieco tematykę poruszaną na blogu JakOszczedzic.pl

Pojawiła się świetna promocja na niezwykle łatwy bonus w postaci bonu o wartości 100 zł do Biedronki za … wzięcie darmowej pożyczki (RRSO 0%) na kwotę od 300 zł do 3000 zł na okres od 15 do 30 dni.

Aktualnie trwa IV edycja promocji dostępna również dla uczestników poprzednich edycji!

→ Darmowa pożyczka z premią 100 zł w gotówce w IV edycji promocjiKiedy korzystać z darmowych pożyczek?

O darmowych pożyczkach pisałem już na łamach bloga. Odzew był całkiem pozytywny. Czasem w naszym życiu pojawiają się chwile braku gotówki. W tym czasie można się wspomóc darmowych kredytem, chociaż osobiście radzę na to uważać i odradzam na dłuższą metę korzystanie z takich pożyczek.

Czasem jednak można się usprawiedliwić jeśli wiemy, że i tak coś kupimy np. po wypłacie, ale wolimy to zrobić teraz, bo np. jest bardzo dobra cena za ten przedmiot.

W takim przypadku można posiłkować się darmową pożyczką (sam raz skorzystałem, bo nie lubię pożyczać pieniędzy od rodziny).

>> Sprawdź też promocję 50 zł za rejestrację na Twisto.pl

Zaletą wzięcia darmowej pożyczki i jej terminowa obsługa jest pozytywna historia w BIK, która może pomóc nam w przyszłości w zaciągnięciu większego zobowiązania (np. kredytu na mieszkanie, samochód). Banki po prostu nie lubią pożyczać dużych kwot osobom, które nigdy nie spłacały rat.

Terminowa obsługa kredyt / pożyczki / zadłużenia na karcie kredytowej spowoduje zwiększenie oceny punktowej w BIK.

Osobiście to właśnie dzięki darmowym pożyczkom i kartom kredytowym z premią na start zdobyłem  najwyższy rating w BIK (ponad 600 pkt i 5 gwiazdek). Dzięki temu podczas kupna mieszkania w 2014 roku nie miałem żadnych problemów z otrzymaniem świetnych warunków kredytu (3 x 0% i 1,25% marży).

100 zł do Biedronki za … darmową pożyczkę!

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich (od 20 do 70 lat), posiadających źródłó dochodów, które nigdy wcześniej nie korzystały z pożyczki w Net Credit.


Darmowa pożyczka w Net Credit to:

 • Kwota pożyczki: do 3000 zł
 • Okres pożyczki: 30 dni
 • Oprocentowanie: 0%
 • Prowizja: 0%
 • Wymagane dodatkowe ubezpieczenie: brak
 • RRSO: 0%

Jak widzicie nie ma tutaj żadnych haczyków. Otrzymujemy 3 x 0%, czyli brak oprocentowania, prowizji i dodatkowych kosztów wynikających np. z ubezpieczenia. RRSO wynosi 0%.

Jak otrzymać 100 zł do Biedronki za darmową pożyczkę?

 • Do 31.10.2019 r. do 12:00 zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji zaznaczając 4 znajdujące się tam zgody
  • Rejestrację potwierdź klikając w link aktywacyjny przesłany na maila
 • Po ponownym przejściu na stronę promocji ustaw hasło i kliknij link „Przejdź do promocji”
 • Po przekierowaniu na stronę Net Credit wypełnij wniosek o darmową pożyczkę z RRSO 0% na okres 30 dni na kwotę od 300 zł do 3000 zł
  • Polecam wybrać kwotę domyślną 3000 zł (niższa kwota może sprawdzić, że pożyczkodawca nie będzie chciał nam pożyczyć pieniędzy i nie otrzymamy premii 100 zł do Biedronki)
  • We wniosku o pożyczkę podaj ten sam adres mailowy co na stronie promocji
  • Wypełniając wniosek o pożyczkę nie musisz wyrażać zgód na udostępnianie danych do podmiotów zewnętrznych oraz zgód marketingowych (wystarczy zaznaczenie pierwszej zgody na akceptację Ramowej Umowy Pożyczki, a w kolejnym oknie trzech zgód – bez trzeciej zgody na marketing)
 • Ostatnim krokiem będzie wykonanie przelewu autoryzacyjnego na kwotę 1 zł z Waszego konta, na którym wszystkie dane będą się zgadzały z danymi we wniosku kredytowym
  •  Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje spółka Blue Media S.A będącą krajową instytucją płatniczą nadzorowaną przez KNF

To wszystko! Teraz wystarczy już tylko utrzymać pożyczkę przez okres co najmniej 14 dni. Pożyczkę spłać nie wcześniej niż po 14 dniach i nie później niż po 30 dniach (aby nie zapłacić żadnych kosztów). Co ciekawe, pożyczkę możesz spłacić za pomocą BLIK’a.

Bony do Biedronki otrzymasz do 30 listopada 2019 r., a okres ich ważności wynosi 12 miesięcy i może być wykorzystany w częściach. Bony odbierzesz logując się na stronie. Na tą chwilę kupony nie zostały jeszcze tutaj udostępnione, ale pojawiła się już zakładka „Twoje aktywne bonusy”:

Po spłaceniu pożyczki, jeżeli nie planujecie kolejnych, możecie w panelu Net Credit przejść do zakładki Moje dane i usunąć wasze dane osobowe.

>> ODBIERZ 100 ZŁ W GOTÓWCE ZA DARMOWĄ POŻYCZKĘ <<
(II edycja promocji)

Uwaga!

Jeśli będziecie chcieli pożyczyć wyższą kwotę niż 3000 zł lub skorzystać z dłuższego okresu pożyczki niż 30 dni to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) będzie wysoka i korzystniej będzie skorzystać z innej pożyczki / kredytu.

Ps. Za informację o promocji dziękuję czytelnikowi Łukaszowi.

Linki / dokumenty:

 • Regulamin promocji „BlueBonus”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

400 zł do Leroy Merlin za przetestowanie darmowej karty kredytowej w Citibank (łatwiejsze warunki i krótsza karencja!)

Zgarnij 250 zł za … darmową pożyczkę w Credit Agricole (RRSO 0%), czyli oodajesz mniej, niż pożyczasz