w

Testuj za darmo tabletki lub kapsułki Finish i odbierz 35 zł zwrotu!

Właśnie ruszyła kolejna świetna promocja z cyklu „Testuj za darmo”!

To już kolejna promocja obok akcji Dove, Parodontax, Coccolino, jak rownież produktów Luksja oraz Somat. Łącznie do zgarnięcia jest już więc przeszło 100 zł zwrotu na konto za zakupy.

Tym razem do zgarnięcia jest aż 35 zł zwrotu za kupno produktów marki Finish w sklepach Tesco.

Ps. Zachęcam do polubienia strony JakOszczedzic.pl na Facebooku, jak również do zapisania się do newslettera JakOszczedzic.pl, aby takie szybkie promocje nie przeszły Wam koło nosa!

35 zł zwrotu za produkty marki Finish

Opisywana dzisiaj promocja jest rekordowa pod względem zwrotu za przetestowanie produktów.

Zyskać można aż 35 zł zwrotu za kupno kapsułek lub tabletek do zmywarki marki Finish. Minusem promocji jest to, że akcja obowiązuje jedynie w sklepach Tesco. Zatem nie każdy będzie mógł skorzystać z promocji z racji stosunkowo niewielkiej liczby sklepów.

Warto się spieszyć! Akcja trwa od 14 do 21 sierpnia 2019 r. a Organizator przewidział jedynie 1000 zwrotów, dla pierwszych osób, .

Na stronie promocji znajdziemy informację na temat pozostałej liczbie zwrotów.

Aby otrzymać zwrot wystarczy kupić dowolne kapsułki lub tabletki Finish w Tesco i zachować paragon.

Przy okazji zakupów można trafić na niesamowite przeceny z powodu wyprzedaży w sklepach Tesco 😉 Można też poszukać innych produktów ze zwrotem opisywanych we wcześniejszych wpisach.

Następnie należy wypełnić formularz na stronie promocji podając niezbędne dane i załączając zdjęcie lub skan paragonu (warto go zachować, jako że organizator zachowuje sobie prawo do weryfikacji zgłoszenia).

Zwrot powinien przyjść na konto w ciągu 60 dni od potwierdzenia zgłoszenia. Mam jednak nadzieję, że ten pojawi się wcześniej 😉

Przy okazji warto wspomnieć, że organizatorem jest firma Columbit, która jest nowością na blogu i nie wiemy jeszcze jak szybko przetwarzane są zgłoszenia i czy przy okazji występują jakieś problemy ze zwrotem.

Oczywiście z promocji skorzystać można tylko jeden raz. Tym razem nie ma jednak wykluczenia do jednego gospodarstwa. Wygląda więc na to, że dwie osoby (mąż i żona) mogą skorzystać zgarniając podwójny zwrot.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

3400 punktów Priceless Specials (50 zł lub 4 bilety do kina) za rejestrację karty Citibank w Priceless Specials (+400 zł na start)

Nawet 163 zł w czterech prostych akcjach! 15 GBP w programie poleceń Monese, 10 GBP za przelew TransferGo, 20 zł za aplikację Revolut oraz 5 GBP za aplikację Curve!