w

100 zł na Pyszne.pl za kredyt w Santander Bank

Ruszyła promocja produktów kredytowych w Santander Bank Polska.

Do zgarnięcia jest bon o wartości 100 zł na Pyszne.pl w zamian za skorzystanie z produktu kredytowego w Santander. Prawdopodobnie wybierając kartę Visa Pajacyk będzie można dodatkowo otrzymać 291 zł na Allegro (w postaci Monet Allegro).

Może to być kredyt gotówkowy (RRSO 13,63%), kredyt w rachunku (RRSO 10,39%) lub karta kredytowa, której RRSO może wynieść 0% lub maksymalnie 14,24%.

Najkorzystniej będzie skorzystać właśnie z karty kredytowej, której wydanie jest darmowe i nie zapłacimy również za pierwszy rok prowadzenia karty po spełnieniu prostego warunku wykonania 10 płatności kartą w ciągu 3 miesięcy od wydania karty.

Przypomnę natomiast, że całkiem niedawno można było zgarnąć 291 zł na Allegro za kartę kredytową Santander, tym samym obecna promocja jest raczej słaba (nie dość, że niższa premia to jeszcze tylko do serwisu Pyszne.pl).

Promocja trwać będzie do 5 maja 2019 r. lub do wyczerpania puli 650 nagród.

Wyklikaj ofertę banku online

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które posiadają konto osobiste w Santander oraz bank udostępnił im w usłudze Santander Internet lub Santander Mobile ofertę kredytową (kredyt gotówkowy, kredyt w rachunku płatniczym lub kartę kredytową).

Dodatkowo najpóźniej w dniu rejestracji trzeba posiadać aktywny Elektroniczny Kanał Kontaktu (można sprawdzić w bankowości elektronicznej -> Ustawienia -> Dane i zgody -> forma otrzymywanie korespondencji) oraz wyrażone zgody na kontakt telefoniczny i przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Osobiście polecam wyłącznie kartę kredytową, za skorzystanie z której możemy nie zapłacić ani grosza.


Jak otrzymać 100 zł na Pyszne.pl?

Do 5 maja 2019 r. lub do wyczerpania puli 650 nagród przejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij formularz rejestracyjny akceptując regulamin promocji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji promocji.


Następnie poprzez aplikację mobilną lub system bankowości elektronicznej złóż wniosek o kartę kredytową. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej zawrzyj umowę za pośrednictwem usług Santander internet lub Santander mobile.

To wszystko! Nagrodę otrzymamy za samo założenie produktu kredytowego. Trzeba przyznać, że warunki są więc banalnie proste.

Nagrodę otrzyma pierwszych 650 osób, które jako pierwsze spełnią powyższe warunki promocji. Zostanie ona przesłana za pomocą wiadomości e-mail nie później niż do 17 maja 2019 r.

Karta kredytowa Visa Pajacyk w Santander

Karta kredytowa Visa Silver „Akcja Pajacyk” to wybór dla osób, które chcą przy okazji codziennych zakupów pomagać innym.

Cześć zysku z płatności tą kartą zostanie przekazana przez Santander na program Pajacyk, prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną, od 1998 finansuje posiłki w szkołach i placówkach środowiskowych dla dzieci z najuboższych rodzin w Polsce.

Wydanie karty Visa Silver może kosztować 90 zł za pierwszy rok. Jednak wystarczy wykonać 10 transakcji w ciągu 3 miesięcy od przyznania karty, a pierwszy rok prowadzenia karty otrzymamy za 0 zł.

W kolejnych latach, aby karta była prowadzona bezpłatnie należy nią wykonać min. 10 płatności w cyklu rozliczeniowym.


Linki / dokumenty:

  • Regulamin promocji „Wyklikaj ofertę banku online”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Lokata Wiosenna 3,5% bez haczyków w Idea Bank!

Ostatnia chwila na rekordowe 1700 zł premii za iKonto Biznes w Alior Bank!