w

Nawet 291 Monet Allegro (tj. 291 zł) za kartę kredytową Visa Silver Pajacyk w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska ruszył z dosyć niecodzienną promocją karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk.

Do zgarnięcia tym razem jest nawet 291 Monet Allegro o wartości 291 zł, przy czym od razu zaznaczę, że realnie, bez ponoszenia dodatkowych opłat zgarnąć można 50 zł na start + 10 zł miesięcznie przez okres 12 miesięcy, co daje nam łącznie 170 zł premii.

Promocja trwa od 11 marca do 9 maja 2019 r.

Ps.
Za podrzucenie tematu dziękuję czytelnikowi Krzysztofowi. Podrzucajcie mi takie tematy, a prześwietlę je na blogu!

Monety Allegro z kartą Visa Silver Pajacyk w Santander

Dla kogo?

Promocja dostępna jest dla osób, które do 11 marca 2019 r. nie posiadały dowolnej głównej karty kredytowej w Santander Bank Polska.

Jak przystąpić do promocji?

Do 9 maja 2019 r. przejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij formularz kontaktowy wyrażając zgody i akceptując regulamin promocji.

Również do 9 maja 2019 r. musisz podpisać umowę o kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk

Za co otrzymasz Monety Allegro?

Monety Allegro można zbierać przez 12 miesięcy (pierwszym miesiącem jest miesiąc wydania karty). Monety zostaną przyznane za:

  • 50 Monet Allegro za otwarcie karty kredytowej Visa Silver Pajacyk
  • 5 Monet Allegro za pierwszą płatność w miesiącu na Allegro na kwotę min. 50 zł
  • 1 – 5 Monet Allegro za transakcje bezgotówkowe wykonane kartę kredytową na kwotę min. 50 zł. Maksymalnie otrzymamy 5 Monet za 5 takich płatności w miesiącu
  • 10 Monet Allegro za pierwsze polecenie przelewu z rachunku karty kredytowej w miesiącu na kwotę min. 300 zł (UWAGA! Prowizja)
  • 3 Monety Allegro za pierwsze uruchomienie Ratio w miesiącu na kwotę min. 300 zł.

Jak już wspomniałem na wstępie. Opłacalne będzie skorzystanie z 50 Monet na start, 5 Monet za płatność na Allegro na min. 50 zł oraz 5 Monet za 5 płatności bezgotówkowych na min. 50 zł w miesiącu.

Monety Allegro zostaną naliczone najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od zawarcia umowy / wykonania premiowanej płatności.

Łącznie da to nam 170 zł Monet o wartości 170 zł. (50 zł na start + 12 x 10 Monet miesięcznie). Uzbierane Monety możemy wymienić na zniżkę za zakupy na Allegro!

Każda 1 Moneta to równowartość 1 zł i jest ważna 1 rok. Po uzbieraniu minimum 10 Monet można je wykorzystać przy zakupach na Allegro za minimum 40 zł (nie licząc kosztów przesyłki). Przy jednej płatności możesz wykorzystać od 10 do 100 Monet.

Karta kredytowa Visa Silver Pajacyk

Karta kredytowa Visa Silver „Akcja Pajacyk” to wybór dla osób, które chcą przy okazji codziennych zakupów pomagać innym.

Cześć zysku z dokonywanych płatności tą kartą zostanie przekazana przez Santander na program Pajacyk, prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną, od 1998 finansuje posiłki w szkołach i placówkach środowiskowych dla dzieci z najuboższych rodzin w Polsce.

Wydanie karty Visa Silver może kosztować 90 zł za pierwszy rok. Jednak wykonanie 10 transakcji w ciągu 3 miesięcy od przyznania karty spowoduje nie naliczenie tej opłaty.

W kolejnych latach, aby karta była prowadzona bezpłatnie należy nią wykonać min. 10 płatności w cyklu rozliczeniowym.

Uwaga! Mamy tutaj zmianę, jako że wcześniej 10 płatności należało wykonać w ciągu miesiąca kalendarzowego, co jest moim zdaniem bardziej fair wobec klienta, który zazwyczaj nie zna swojego okresu rozliczeniowego.

Usługa Ratio premiowana w opisywanej dzisiaj promocji kosztuje 1%, min. 5 zł, czyli wykonując premiowane zadanie zapłacimy 5 zł zyskując … 3 zł. Słaby interes 😉

Natomiast Przelew z rachunku karty kredytowej to koszt 4% min. 10 zł, czyli spełniając zadanie i wykonując przelew na kwotę 300 zł, zapłacimy 12 zł zyskując 10 zł. Jednym słowem też jest to nieopłacalne.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

300 zł za kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim

Rekordowe 1700 zł premii za iKonto Biznes w Alior Bank!