w

Przetestuj za darmo płyn do płukania Coccolino Intense (10 zł zwrotu za zakup)

W ostatnim wpisie na temat testowania produktów (Duck ze zwrotem 15 zł i 18,99 zł za pastę Parodontax.) potwierdziliście chęć otrzymywania takich informacji.

Dlatego też dzięki czytelniczce Monice, podsyłam Wam okazję do darmowego przetestowania płynów do płukania Coccolino.

Zobacz nowy wpis z cyklu „przetestuj za darmo”:

Przetestuj za darmo kapsułki do prania E

10 zł zwrotu za płyny do płukania Coccolino Intense

W ramach kolejnej promocji „Testuj za darmo” możemy całkowicie za darmo przetestować płyny do płukania tkanin marki Coccolino.

Zasady promocji są niezwykle proste: robimy zakupy odpowiednich produktów, rejestrujemy zgłoszenie i czekamy na zwrot pieniędzy 😉

Promocja trwa od 1 marca do 31 marca 2019 roku lub do wyczerpania puli 7000 zwrotów.

Promocja Coccolino przeprowadzana jest przez solidną firmę Smolar, dzięki czemu ze zwrotem pieniędzy nie powinno być żadnych problemów.

Aby otrzymać 10 zł zwrotu za produkty Coccolino Intense:

  • Do 31 marca 2019 r. lub do wyczerpania puli 7000 wniosków dokonaj zakupu płynu / płynów do płukania tkanin Coccolino Intense o łącznej wartości min. 10 zł
  • Następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej miscoccolino.pl wyrażając znajdujące się tam zgody oraz:
    • Załączyć należy skan lub zdjęcie paragonu lub faktury potwierdzającej zakup Coccolino Intense (powinien być w formacie JPG, PNG lub GIF o wielkości do 5 MB)
    • Wskazać w jakim sklepie dokonano zakupu promocyjnego
Co ważne, nie ma potrzeby wyrażania zgód marketingowych na dla firmy Unilever Polska.

Na podanego w zgłoszeniu maila otrzymasz potwierdzenie i link aktywujący zgłoszenie. Sam zwrot zostanie przekazany na rachunek bankowy wskazany w zgłoszeniu nie później niż do 30 kwietnia 2019 r., jednak poprzednie promocje Smolar pokazuję, że zwroty trafiają na konto już po kilku dniach od zgłoszenia.

Z regulaminu:

Jedna osoba oraz osoby z jednego gospodarstwa domowego (przez termin „gospodarstwo domowe” organizator rozumie ten sam adres korespondencyjny uczestników promocji lub ten sam numer rachunku bankowego) mogą w ramach promocji otrzymać tylko i wyłącznie jeden zwrot pieniędzy. W przypadku przesłania więcej niż jednego zgłoszenia od jednej osoby lub osób z jednego gospodarstwa domowego, rozpatrywane będzie tylko pierwsze dostarczone do organizatora zgłoszenie (liczy się data wpływu zgłoszenia). Dotyczy to również sytuacji, w której jeden uczestnik, będzie zgłaszać się podając różne dane i zakwalifikuje się do więcej niż jednego zwrotu pieniędzy. W takiej sytuacji, po weryfikacji danych osobowych uczestników, dany uczestnik otrzyma tylko i wyłącznie jeden zwrot.

Więcej informacji w regulaminie promocji „Miś Coccolino oddaje 10 złotych”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

250 zł na start z mBiznes Konto (również dla byłych klientów!)

Wraca Lokata Happy na 4% do 20 000 zł i Lokata HAPPY PRO na 3,5% do 400 000 zł