w

HIT powrócił! 300 zł do Biedronki za kartę mamBONUS w BGŻ BNP Paribas (+180 zł dla chętnych)

HIT BGŻ BNP Paribas powrócił!

Kolejny raz do zgarnięcia jest rekordowe 300 zł do sklepów Biedronka w zamian za założenie karty i spełnienie prostych warunków promocji.

To jeszcze nie wszystko. Jeśli nowo wydaną kartą wykonasz 4 płatności po 50 zł każda, to dodatkowo otrzymasz 5000 punktów mamBONUS na start, które wymienisz np. na bilety do kina lub inne nagrody z katalogu.

A może chcesz wyciągnąć z Banku BGŻ BNP Paribas jeszcze więcej?! Tak się składa, że równolegle można skorzystać z promocji Darmowego konta osobistego i zgarnąć 180 zł do sklepów Żabka.

Promocja będzie trwała do 31 stycznia lub osiągnięcia liczby 5000 uczestników. Po tym czasie nie będzie możliwości wypełnienia formularza.

PROMOCJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA PRZED CZASEM!

→ Przejdź do: 300 zł do Biedronki z kartą mamBONUS

300 zł do Biedronki za kartę kredytową mamBONUS

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały zawartej umowy o kartę kredytową BGŻ BNP Paribas.

Jak otrzymać 300 zł do sklepów Biedronka?

  • Przejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij formularz zaznaczając dwie pierwsze zgody, tj. zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bank oraz na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną
  • W ciągu kilku dni oddzwoni do Ciebie konsultant banku, który przeprowadzi proces wnioskowania o kartę kredytową mamBONUS
  • Po otrzymaniu karty, w każdym z 6 kolejnych miesięcy wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 500 zł (mogą to być dowolne płatności kartą w sklepach lub w Internecie)

Pierwszym miesiącem, od którego należy rozpocząć płatności jest miesiąc następujący po miesiącu zawarcia umowy. Czyli jeśli umowę podpiszesz w styczniu, to płatności rozpocznij wykonywać od lutego 2019 r.

Za każdy miesiąc, w którym zapłacisz kartą wymaganą kwotę, otrzymasz e-bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Biedronka.

5000 pkt mamBONUS na start


Bardzo łatwo otrzymać też dodatkowe 5000 punktów mamBONUS na start wymienne na nagrody z katalogu programu. Aby je otrzymać wystarczy wykonać min. 4 transakcje kartą po min. 50 zł każda do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Punkty trafią na konto mamBONUS do końca miesiąca, po miesiącu wykonaniu czwartej transakcji.

>> Odbierz 300 zł do sklepów Biedronka <<

Karta kredytowa Mastercard Standard w BGŻ BNP Paribas

Karta kredytowa mamBONUS (Mastercard Standard) w BGŻ BNP Paribas wydawana jest za darmo.

Za pierwszy rok prowadzenia karty nie zapłacicie jeśli w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych wykonasz płatności na łączną kwotę min. 500 zł, czyli niejako spełniając warunki do otrzymania nagrody głównej. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 72 zł.

Aby za kartę nie płacić ani grosza pamiętaj, aby całą wykorzystaną w poprzednim okresie rozliczeniowym kwotę zadłużenia spłacić w terminie określonym na wyciągu. Dzięki temu możecie korzystać z darmowego kredytu na okres od 26 do 56 dni.

Jeżeli karty nie spłacicie w całości w okresie bezodsetkowym (widocznym na wyciągu), to RRSO kredytu na karcie może wynieść do 14,29%. Jeśli nie wiesz jak działa karta kredytowa to polecam lekturę poradnika kart kredytowych.

Dokumenty / linki:
  • Regulamin promocji „300 zł do sklepów Biedronka z kartą mamBONUS”
  • Regulamin promocji „5000 punktów na start w mamBONUS”
  • Tabela opłat i prowizji – karty kredytowe BGŻ BNP Paribas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Lokata i Konto Oszczędnościowe na 3,5% w Getin Bank (+ 50 zł na start i nawet 500 zł w programie poleceń)

Nawet 200 zł za regularne inwestowanie w ING Banku Śląskim (+ 140 zł na start)