w

Bilet do kina za doładowanie telefonu w iPKO lub IKO

PKO Bank Polski (w tym Inteligo) ruszył z prostą promocją z biletami do kina.

W zamian za doładowanie telefonu za minimum 100 zł w iPKO lub za pomocą aplikacji mobilnej IKO otrzymamy bilet do kina gratis!

Promocja trwa do 11 listopada 2018 roku lub do wyczerpania puli 2000 kodów.

Polub JakOszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najlepszych promocjach

Bilet do Cinema City za doładowanie telefonu w PKO BP / Inteligo

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które mają dostp do systemu iPKO olub aplikacji mobilnej IKO oraz posiadają telefon na kartę w sieci Plus na Kartę, Plus Mix, Plush oraz 36i6, T-Mobile, Heyah, Orange, NJU MOBILE, Play, Virgin Mobile.

Jak otrzymać darmowy bilet?

Wystarczy w czasie trwania promocji, tj. do 11 listopada 2018 r. lub wyczerpania puli 2000 nagród doładować telefon w sieci Plus, Plush, T-Mobile, Heyah, Orange, Nju Mobile, Play lub Virgin Mobile na kwotę minimum 100 zł za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO, Inteligo lub aplikacji mobilnej IKO.

Informacja o wyczerpaniu puli Kodów Promocyjnych zostanie opublikowana na stronie internetowej banku (prawdopodobnie na stronie promocji).

Nagrody zostaną przesłane nie później niż do dnia 20 listopada 2018 r. za pomocą wiadomości SMS z Nagrodą na numer telefonu, dla którego było realizowane Doładowanie w Okresie Trwania Promocji.

Vouchery zachowują ważność do do 31 marca 2019 r.

Więcej informacji w regulaminie promocji „Kino za doładowanie w PKO Banku Polskim”.

20% Bonusu od Orange

Posiadacze telefonów w Orange w taryfie Nowe Orange Go, Orange POP, Orange ONE oraz Orange Yes na kartę mogą uzyskać dodatkowe 20% wartości doładowania. Jest to stała promocja trwająca już od 2015 roku.

W zamian za doładowanie telefonu na 100 zł otrzymać więc można oprócz biletu do kina również 20 zł bonusowego doładowania.

W tym celu doładowanie musi jednak zostać wykonane za pomocą aplikacji mobilnej IKO. Bonus zostanie przekazany nie później niż do 24 godzin od wykonania doładowania.

Więcej informacji w regulaminie promocji.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Lokata 3% nawet do 120 000 zł w Eurobank (+ do 720 zł Moneyback rocznie!)

Konto Idealnie Proste na 3,2% do 60 000 zł w Idea Bank