w

Konto Oszczędnościowe 3% do 200 tys. zł w Getin Bank (+3,5% na rok i nawet 150 zł na JakOszczedzic.pl)

Getin Bank ruszył z kolejną edycją promocji konta oszczędnościowego „Na nowe środki”.


Tym samym w dalszym ciągu możemy ulokować oszczędności na 3,5% do 400 000 zł!  3% w skali roku do kwoty 200 000 złPromocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 3 miesiące od ulokowania nowych środków na koncie oszczędnościowym.

Nowi klienci banku mogą dodatkowo otrzymać 3,5% w skali roku do 10 000 zł na okres 12 miesięcy! 

Dopełnieniem promocji jest program polecający, dzięki któremu otrzymamy 50 zł na start oraz 100 zł za każde polecenie (max. 500 zł). Dzięki wymianie pomiędzy czytelnikami JakOszczedzic.pl każdy powinien otrzymać 150 zł.


>> Zobacz aktualną edycję promocji

3% do 200 000 zł dla nowych środków

Mam sygnały, że wielu czytelników bloga zapomniało o wycofaniu środków z Banku Millennium, przez co nie załapią się na kolejną edycję Konta Oszczędnościowego na 2,7% w skali roku.

Na szczęście nic straconego, w Getin Banku można otrzymać jeszcze więcej, 3,5% do 10 000 zł oraz 3% do 200 000 zł. Wystarczy przenieść oszczędności z Banku Millennium.

Dla kogo?

Aby skorzystać z promocji „Na nowe środki – XIII edycja” wystarczy posiadać lub założyć konto osobiste wraz z kontem oszczędnościowym w Getin Banku.

Z promocji skorzystają zarówno nowi jak i obecni klienci indywidualni Getin Banku. Wystarczy posiadać wyrażone zgody marketingowe na przesyłanie ofert handlowych bankowy za pomocą SMS, drogą telefoniczną oraz elektroniczną.

Nowi klienci mogą natomiast oprócz promocyjnego oprocentowania 3% zyskać 3,5% na koncie oszczędnościowym do 10 000 zł na okres 12 miesięcy oraz 50 zł lub nawet 150 zł (dzięki programowi poleceń na JakOszczedzic.pl) premii na start.

Jak otrzymać promocyjne 3% do 200 000 zł?

Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku o konto w Getin Bank (o ile jeszcze go nie posiadasz).

Jeśli posiadasz już konto osobiste wraz z kontem oszczędnościowym, to wystarczy, że w okresie trwania promocji, tj. od 15 października do 16 grudnia 2018 r. wpłacisz nowe środki na rachunek konta oszczędnościowego.

Przez nowe środki rozumie się nadwyżkę ponad saldo na koncie oszczędnościowym oraz innych produktach depozytowych w Getin Banku na dzień 11.10.2018 r.

Produkty depozytowe – rachunki płatnicze – rachunki oszczędnościowe, rachunki terminowych lokat oszczędnościowych, rachunki płatnicze- rachunki przejściowe służące do zakładania Lokat oraz indywidualne konta emerytalne prowadzone przez Bank w złotych, których Uczestnik jest posiadaczem lub współposiadaczem.

Getin Bank przewidział jedno wykluczenie:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 15.10.2018 r. do 16.12.2018 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

Konto oszczędnościowe w Getin Bank to:

 • Oprocentowanie: 3% w skali roku
 • Czas trwania: 3 miesiące
 • Kwota maksymalna: 200 000 zł
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie
 • 0 zł za pierwszy przelew w miesiącu
 • Wypłata środków nie powoduje utraty odsetek
 • Obowiązuje dla nowych środków ponad saldo oszczędności na dzień 11 października 2018 roku

3,5% na 12 miesięcy do 10 000 zł

Jak już wspomniałem na wstępie. Nowi klienci mogą dodatkowo skorzystać z promocji 3,5% do 10 000 zł przez okres 12 miesięcy!

Warunkiem uzyskania promocyjnego oprocentowanie jest wyrażenie zgód marketingowych (na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług banku).

Dodatkowo, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu założenia Konta Proste Zasady  należy zapewniać wpływy z konta w innym banku w łącznej wysokości min. 1000 zł (może to być przelew własny z konta w innym banku).

Nadwyżka ponad 10 000 zł będzie oprocentowana na 3% w skali roku dla nowych środków. Łącznie można ulokować 10 tys. zł za 3,5% oraz 200 tys. zł na 3%.

50 zł za skorzystanie z polecenia + 100 zł za każde polecenie

Składając wniosek o Konto Oszczędnościowe z Kontem Proste Zasady masz możliwość podania kodu polecającego, dzięki czemu otrzymasz 50 zł premii na start.

Jeśli chcesz skorzystać z polecenia, a następnie dalej polecać konto z JakOszczedzic.pl zgarniając łącznie 150 zł, to napisz do mnie przez formularz kontaktowy lub na maila jakoszczedzic.pl@gmail.com, a podam kod polecający od czytelników bloga!

Jak otrzymać 50 zł premii za skorzystanie z polecenia?

 • Złóż wniosek o Konto Proste Zasady podając kod polecający
  • Wyraź wymagane zgody marketingowe
 • Zasil konto kwotą min. 1000 zł przez 3 kolejne miesiące od otwarcia konta

Nagroda zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków i jest zwolniona jest z podatku dochodowego.

Więcej informacji na temat programu polecającego Getin Bank w osobnym prześwietleniu.

Konto Proste Zasady w Getin Bank

Razem z kontem oszczędnościowym zakładamy Konto Proste Zasady, które jednym z najlepszych rachunków osobistych na rynku z niezwykle prostymi warunkami zwalniającymi z opłaty za prowadzenie konta i karty wraz ze wszystkimi bankomatami w Polsce.

Wystarczy, że w miesiącu wykonamy jedną płatność kartą lub BLIKIEM i wszystko mamy za darmo! Jeśli masz 18-26 lat to nie musisz spełniać nawet tego prostego warunku!

Konto Proste Zasady to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po wykonaniu 1 płatności kartą miesięcznie
  • Bezwarunkowe 0 zł dla osób w wieku od 18 do 26 lat
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wydanie, prowadzenie i wznowienie karty debetowej
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za zlecenia stałe (na stałą kwotę)
 • 0 zł za polecenia zapłaty
 • 3,5% do 10 000 zł przez 12 miesięcy
 • 3% do 200 000 zł na koncie oszczędnościowym do konta przez okres 4 miesięcy
 • Program Priceless specials dla posiadaczy kart MasterCard lub Visa Oferty dla posiadaczy kart Visa
 • Płatności BLIK

Więcej na temat samego konta znajdziecie w osobnym prześwietleniu Konta Proste Zasady.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

190 zł premii za konto w ING Banku Śląskim (+ 100 zł za polecenie!)

Program polecający Citibank: 150 zł za skorzystanie z polecenia + 100 zł za polecenie (polecaj z JakOszczedzic.pl!)