w

190 zł premii za konto w ING Banku Śląskim (+ 100 zł za polecenie!)

W ING Bank Śląski trwa program poleceń, dzięki któremu możemy skumulować premie i zgarnąć 190 zł na start w zamian za otwarcie konta.

Ale to jeszcze nie wszystko, dzięki programowi poleceń ING osoba polecająca zyska 100 zł za skuteczne polecenie (maksymalnie 1000 zł za 10 poleceń).

Takie promocje są najlepsze. Zyskują obie strony i to całkiem fajną premię.

Na JakOszczedzic.pl daję możliwość wzajemnego polecania, dzięki czemu, każdy czytelnik będzie mógł zyskać podwójnie (190 zł za otwarcie konta, a w kolejnej edycji programu 100 zł za polecenie kolejnej osobie).

Aktualna promocja Konta z premią trwa do 31 października 31 grudnia 2018 roku, to właśnie tuż przy końcu trwania promocji jest najlepszy moment na przystąpienie!

→ Konto ING – Aktualna promocja

50 zł w programie poleceń (+ 140 zł premii do konta)


Dla kogo?

Z polecenia skorzystać może osoba nie posiadająca konta w ING Banku Śląskim od 12 miesięcy.

Trzeba jednak pamiętać o warunku do skorzystania z promocji z premią 140 zł, który nakłada nieco dłuższy okres karencji (nie można posiadać konta w ING od 28 lutego 2017 roku).

Jak przystąpić do programu Polecam Proste Zasady?

Przed złożeniem wniosku trzeba też uzyskać kod polecający od klienta banku spełniającego warunki programu. Kod ten trzeba będzie podać w drugim kroku wniosku online o konto:
Jeśli chcesz skorzystać z polecenia i w kolejnej edycji polecać konto z JakOszczedzic.pl to napisz do mnie przez formularz kontaktowy lub na maila: jakoszczedzic.pl@gmail.com, a podam kod polecający od czytelników bloga!
Podczas wnioskowania o konto (lub po jego założeniu) wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na to, aby obecny klient (polecający) uzyskał informację o założeniu konta i spełnieniu przez nas warunków programu.

Powyższe warunki trzeba spełnić do 11 grudnia 2018 r.

  Za co otrzymam 50 zł premii z polecenia:
   • Złóż wniosek o Konto Direct podając wcześniej uzyskany kod polecający
    • Wyraź wymagane zgody marketingowe i zgodę na przekazanie informacji o spełnieniu warunków promocji polecającemu
   • W dwóch dowolnych miesiącach od otwarcia konta:
    • Wykonaj płatności kartą / BLIKIEM na łączną kwotę 300 zł

   Warunku płatności można rozpocząć w miesiącu otwarcia konta lub w kolejnych miesiącach, nie później niż do 28 lutego 2019 r.

   Nagroda zostanie wypłacona do 25 dnia miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji.

   140 zł za otwarcie konta ING


   Oprócz wspomnianych wyżej 50 zł, można zgarnąć 140 zł premii na start.

   W tym celu do 31 grudnia 2018 r. złóż wniosek online o konto wraz z kartą oraz z darmowym kontem oszczędnościowym, na które zostanie przekazana nagroda. Wyraź przy tym zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

   Następnie do 28 lutego 2019 r. (wnioski złożone do 31 października) lub do 31 marca 2019 r. (wnioski złożone od listopada do 31 grudnia) wykonaj płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł za pomocą karty lub BLIK’a. Najkorzystniej na potrzeby obu promocji i zwolnienia z opłaty za kartę, wykonywać miesięczne płatności na kwotę min. 300 zł.

   Wskazówka

   W pierwszym, niepełnym okresie rozliczeniowym nie trzeba wykonywać płatności kartą. Okres rozliczeniowy w ING Banku Śląskim trwa od 29-go dnia miesiąca do 28-go dnia kolejnego miesiąca. 

   Teraz wystarczy już utrzymać konto wraz z kartą do dnia wypłaty premii, tj. do 8 kwietnia 2019 r.

   Dodatkowe 20 zł / 40 zł za BLIK / wynagrodzenie

   ING Bank Śląski przekaże dodatkowe 20 zł premii jeśli do 28.02.2019 r. wykonasz min. 3 płatności BLIK w Internecie. Płatności te oczywiście wliczają się do warunków otrzymania premii 100 zł.

   Kolejne 20 zł otrzymamy w zamian za zapewnienie min. jednego wpływu wynagrodzenia do dnia 28 lutego 2019 r. w kwocie min. 1 000 zł.

   Więcej na temat tej promocji w osobnym prześwietleniu promocji: 140 zł za konto w ING Banku Śląskim.

   100 zł za polecenie konta (max. 1000 zł za 10 poleceń)

   Dla kogo?

   Osobą polecającą może zostać każda osoba posiadająca konto osobiste w ING Banku Śląskim od min. 30 dni, która nie skorzystała z polecenia w ramach obecnej edycji programu (trwającej od 11 czerwca do 11 grudnia 2018 r.).

   Jeśli więc skorzystaliście z polecenia w obecnej edycji programu poleceń, to prawdopodobnie będziecie mogli polecać konto dalej z JakOszczedzic.pl podczas kolejnej edycji programu.

   Istotne, aby posiadać wyrażone zgodę na przetwarzanie danych marketingowych.

   Ostatnim warunkiem jest wykonanie płatności na łączną kwotę 300 zł w czasie trwania programu poleceń, tj. do 11 grudnia 2018 r.

   Jak otrzymać 100 zł premii za polecenie nowego klienta?

   Wygeneruj swój kod polecający w systemie bankowości elektronicznej wchodząc kolejno w -> Oferta ING -> Promocje -> Poleć konto.

   Przekaż kod polecający znajomym, którzy spełnią warunki opisane powyżej. Premia zostanie wypłacona w tym samym terminie co premia osoby poleconej.

   Polecaj konto ING z JakOszczedzic.pl!

   Jeśli posiadasz konto w ING Banku Śląskim i spełniasz warunki programu to możesz skorzystać z możłiwości polecania konta czytelnikom JakOszczedzic.pl!

   Wystarczy że przekażesz swój kod polecający wypełniając formularz poleceń. Pamiętaj o spełnieniu warunków programu polecającego opisanych powyżej.

   Osoby, które chcą otrzymać kod polecający wystarczy, że napiszą do mnie za pomocą formularza kontaktowego lub bezpośrednio na maila: jakoszczedzic.pl@gmail.com.

   0 0 votes
   Article Rating
   Subscribe
   Powiadom o
   guest

   0 komentarzy
   Inline Feedbacks
   View all comments

   Co myślisz?

   200 zł premii z darmowym Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas (+ 300 zł w promocjach dodatkowych!)

   Konto Oszczędnościowe 3% do 200 tys. zł w Getin Bank (+3,5% na rok i nawet 150 zł na JakOszczedzic.pl)