w

Czas na odbiór premii w akcji EnveloKonto z premią 50 zł + 100 zł w Money Mania XVI

MoneyMania - edycja 16

Przyszła pora na odbiór 50 zł premii w czerwcowej promocji EnveloKonto z premią.

Do zgarnięcia było 50 zł premii za spełnienie prostych warunków promocji + do 200 zł moneyback za e-zakupy.

Z racji niskiej premii nie specjalnie eksponowałem tą promocję na blogu, czekając na akcję z premią 100 zł. Własnie macie okazję do wzięcia udział w takiej promocji!

Odbiór 50 zł premii w promocji „EnveloKonto z premią”

Aby zakwalifikować się do otrzymania 50 zł premii należało:

  • Zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji zaznaczając dwie pierwsze zgody, a następnie składając wniosek o EnveloKonto wraz z kartą, na podstawie którego zostanie zawarta umowa do dnia 3 sierpnia 2018 r.
  • Po założeniu konta i otrzymaniu karty wystarczyło do 24 sierpnia 2018 r. wykonać min. 3 płatności EnveloKartą na łączną kwotę min. 100 zł.

W celu odebrania nagrody:

  • Organizator jeszcze przed weekendem, w piątek 7 września 2018 r. wysłał maile do uczestników promocji.
  • Jeszcze do 14 września 2018 r. macie czas na uzupełnienie danych do przelewu nagrody na stronie promocji elvelokonto2.zpremia.pl.

Premia zostanie przekazana na aktywne EnveloKonto do dnia 21 września 2018 r.

Mail od organizatora:

Nie otrzymałeś/aś maila?!

Jeśli nie otrzymałeś/aś maila to przede wszystkim sprawdź dokładnie skrzynkę pocztową, w tym folder spam. Wiadomość powinna przyjść do Ciebie z adresu envelokonto2@zpremia.pl.

Jeśli mimo to nie możesz znaleźć wiadomości to spróbuj zalogować się na stronie promocji za pomocą wysłanych wcześniej danych (po rejestracji w promocji).


Jezeli będzie możliwe uzupełnienie danych do przelewu nagrody, to wszystko powinno być w porządku.

Jeśli jednak nie ma możliwości uzupełnienia danych to niezbędne będzie wysłanie reklamacji na adres: envelokonto2@zpremia.pl.

W reklamacji powinniście zawrzeć imię, nazwisko, adres e-mail, numer wniosku internetowego (znajdziecie go w wiadomości potwierdzającej wysłanie wniosku o konto) oraz informację, że spełniliście warunki promocji zakładając konto przez stronę promocji, udzieliliście niezbędnych zgód marketingowych i wykonując takie i takie transakcje kartą.

Organizator będzie miał 30 dni na odpowiedź na reklamację.

Nawet 420 zł w nowej promocji EnveloKonta


W ramach obecnie trwającej promocji otrzymamy łatwe 100 zł premii za założenie EnveloKonta, darmowego wraz z kartą po spełnieniu dwóch prostych warunków.

Zasady promocji są banalnie proste. Rejestrujemy się na stronie akcji, zakładamy konto i do 12 listopada 2018 r. wykonujemy 3 płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł.

Dodatkowo klienci EnveloBanku zyskać mogą 120 zł premii za wpływy wynagrodzenia, co da nam łącznie 220 zł łatwej premii.

Trzecią promocją jest zwrot do 200 zł za e-zakupy z dostawą towarów przez Pocztę Polską. Za każdą przesyłkę otrzymamy 2 zł zwrotu, a co dziesiąta transakcja będzie wynagrodzona premią 10 zł. Maksymalnie można otrzymać 20 zł miesięcznie i 200 zł w ciągu roku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

eKonto z premią do 300 zł w promocji „Lepiej z mOkazją” w mBank (ostatni dzień promocji!)

3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Bank (+ nawet 150 zł premii)