w

2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (+ 200 zł na start!)

Bank Millennium nas nie zaskoczył 😉

Właśnie ruszyła 10. edycja promocji „Nowe środki na koncie oszczędnościowym”, do której przystąpić można w okresie od 26 sierpnia do 13 października 2018 r.

W ramach promocji otrzymamy 2,7% w skali roku dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit do kwoty 100 000 zł.

Przy czym przez nowe środki rozumie się nadwyżkę ponad łączne saldo w Banku Millennium na koniec dnia 25 sierpnia 2018 r. Jeśli więc zgodnie z moją sugestią z wtorku, wycofaliście środki, to będziecie mieli zagwarantowane przedłużenie promocyjnego o oprocentowania o kolejne 90 dni od zakończenia się Waszej poprzedniej promocji.

Nie masz jeszcze konta w Banku Millennium?!


Dobrze się składa, ponieważ nowi klienci mogą zgarnąć łatwe 200 zł na start za dwukrotne spełnienie warunków bezpłatności konta.

→ Przejdź do: Konto 360º z premią 200 zł + 2,7% do 100 000 zł

2,7% do 100 000 zł na Koncie Oszczędnościowym Profit

Do 10. edycja promocji „Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym Profit” przystąpić można od 26 sierpnia do 13 października 2018 r. i trwać będzie przez 92 dni od wpłaty nowych środków lub od zakończenia Waszej poprzedniej edycji promocji.

W ramach promocji, oprocentowanie Konta oszczędnościowego Profit będzie wynosiło 2,7% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł oraz 1,4% dla nadwyżki ponad 100 000 zł.

Nowe środki liczone są jako nadwyżka ponad łączne saldo w banku na koniec 25 sierpnia 2018 r.

Łączne saldo – suma sald rachunków technicznych, rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunków oszczędnościowych, rachunków oszczędnościowych lokat terminowych i lokat strukturyzowanych w PLN (z wyłączeniem lokat pomostowych otwieranych w związku z zakupem obligacji strukturyzowanych), z uwzględnieniem ujemnych sald na rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, wynikających z wykorzystania limitu na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym, których posiadacz/współposiadacze są ci sami, co Konta Oszczędnościowego Profit.

Jeśli nic się nie zmieni w definicji nowych środków, to aby załapać się na kolejny okres promocyjnego oprocentowania trzeba będzie wycofać środki do 12 października 2018 r., o czym będę informował na blogu.

200 zł w gotówce na start z Kontem 360º

Jeśli nie posiadasz jeszcze Konta 360 stopni i nie korzystałeś/aś wcześniej z promocji tego konta, to możesz zgarnąć łatwe 200 zł na start.

Wystarczy do wyczerpania puli 2000 promocyjnych wniosków (po jego wyczerpaniu strona promocji przestanie działać), przejść na dedykowaną stronę promocji i złożyć wniosek o Konto 360º (lub Konto 360º Student dla osób poniżej 26 lat) wraz z kartą debetową. 

Składając wniosek, zaakceptuj regulamin promocji oraz wyraź zgody na przetwarzanie przez Bank danych osobowych dla celów przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem, w tym poprzez kanały elektroniczne oraz telefon, oraz nie odwołać tych zgód w okresie trwania Promocji.


Aby otrzymać 200 zł premii na start?

Wystarczy, że w październiku i listopadzie spełnisz po dwa proste warunki:

 • Zapewnisz łączne wpływy w wysokości min. 1000 zł
  • Może to być przelew z własnego konta w innym banku i pieniądze te można od razu przelać z powrotem
 • Wykonasz min. 1 płatność kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę w sklepach stacjonarnych lub w Internecie

  Konto musisz utrzymać do dnia wypłaty drugiej części premii, tj. do 12 grudnia 2018 r. (do tego czasu nie można złożyć wypowiedzenia).  Dokumenty / linki

  0 0 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o
  guest

  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Co myślisz?

  Idea Bank: Lokata Wielka Trzynastka i Lokata Na Nowe Środki na 3% w skali roku

  Moto Konto ze zwrotem do 10% za paliwo w Toyota Bank