w ,

140 zł premii za spełnienie 3 warunków w ING Banku Śląskim (+10 zł za przelewy na telefon)

Tuż po zakończeniu poprzedniej edycji promocji Konta z Lwem Direct, ING Bank Śląski ruszył z kolejną identyczną promocją.


Do zgarnięcia jest łatwe 140 zł w zamian za otwarcie konta i spełnienie trzech warunków promocji. Dodatkowo można otrzymać 100 zł za regularne inwestowanie oraz  10 zł za przelewy BLIK na telefon.

Samo konto będzie prowadzone za bezwarunkowe 0 zł bez karty / z kartą mobilną lub warunkowo ze zbliżeniową kartą debetową.

Promocja trwa do 31 października 2018 roku.

100 zł, 120 zł lub 140 zł za otwarcie konta ING


W ramach promocji można zgarnąć 100 zł , 120 zł lub 140 zł premii. Sami możecie wybrać, które warunki promocji spełnicie i tym samym jaką wysokość premii otrzymacie.

Kto może skorzystać?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które od 28 lutego 2017 roku nie posiadają konta osobistego w ING Banku Śląskim. Tym samym kolejny raz okres karencji został przedłużony o trzy miesiące!

Jak otrzymać premię 100 PLN?

KROK I

Do 31 października 2018 r. poprzez dedykowana stronę promocji złóż wniosek o konto wraz z kartą oraz z darmowym kontem oszczędnościowym, na które zostanie przekazana nagroda.

Wyraź przy tym zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

KROK II

Do 28 lutego 2019 r. wykonaj płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł za pomocą karty lub BLIK’a.

Wskazówka:

W pierwszym, niepełnym okresie rozliczeniowym nie trzeba wykonywać płatności kartą. Okres rozliczeniowy w ING Banku Śląskim trwa od 29-go dnia miesiąca do 28-go dnia kolejnego miesiąca.

Tym samym najkorzystniej będzie założyć konto od 30-go dnia miesiąca, a płatności rozpocząć wykonywać od 29 dnia kolejnego miesiąca.

KROK III

Utrzymaj konto do dnia wypłaty nagrody, tj. do 8 kwietnia 2019 r. premia zostanie przekazana na konto oszczędnościowe.

Jak otrzymać dodatkowe 20 zł / 40 zł?

ING Bank Śląski przekaże dodatkowe 20 zł premii w zamian za wykonanie 3 płatności BLIK w Internecie do 28 lutego 2019 roku.

Płatności te oczywiście wliczają się do warunków otrzymania premii 100 zł.

i / albo

Kolejne 20 zł bank przekaże w zamian za zapewnienie min. jednego wpływu wynagrodzenia do dnia 28 lutego 2019 r. w kwocie min. 1 000 zł.

Istnieje możliwość, że przelew od kogoś z rodziny z tytułem „Wynagrodzenie” zostanie uznany. Zawsze warto spróbować, jeśli nie macie możliwość przekierowania wynagrodzenia na nowo założone konta w ING.

Co dalej?

Po otrzymaniu premii (wpłynie do 8 kwietnia 2018 r. sam(a) decydujesz, co zrobić z kontem.

Jeśli spełnia ono Twoje wymagania i chcesz nadal z niego korzystać, to wystarczy pamiętać, że jest ono prowadzone za darmo w dwóch przypadkach:

  • Jeśli nie posiadamy karty debetowej lub
  • Jeśli posiadacie kartę, to konto będzie prowadzone za darmo po wykonaniu płatności kartą na łączną kwotę 300 zł w okresie rozliczeniowym.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Czas na odbiór 200 zł w akcji „Atrakcyjne Konto” w BGŻ BNP Paribas

100 zł za regularne inwestowanie w ING Banku Śląskim (+ 140 zł na start)