w

Masz środki na Koncie Oszczędnościowym Profit na 2,5%? Czas na wycofanie środków

Przypomnienie dla osób, które trzymają środki na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium i chcą kontynuować promocyjne oprocentowanie na 2,5% w skali roku dla nowych środków do 100 000 zł na kolejny okres.

Właśnie kończy się obecna edycja promocji 2,5% do 100 000 zł na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium.

Jeśli Bank Millennium będzie kontynuowało swoją politykę, to będzie można załapać się na promocyjne oprocentowanie dla nowych środków na kolejny okres.

Wystarczy jeszcze przed weekendem wycofać swoje środki z banku (i przelać je z powrotem w poniedziałek). Poprzednie edycje promocji umożliwiały taki właśnie myk, dzięki któremu nasze środki zawsze były traktowane jako „nowe środki” i pracowały na 2,5% w skali roku.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Banku Millennium, to może zainteresuje Cię promocja z premią 150 zł na Allegro do Konta 360º.

2,5% do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit

Przypomnę, że konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium oprocentowane jest na 2,5% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł.

Jest to jedno z najlepszych miejsc do trzymania swoich oszczędności.

Nowe środki w aktualnej promocji liczone są jako nadwyżka ponad saldo w banku na koniec 26 sierpnia 2017 r, tj. dokładnie dzień przed startem nowej promocji.


Jeśli bank powtórzy akcję, to wycofanie środków dzisiaj lub jutro sprawi, że będzie można skorzystać z kolejnej promocji wyższego oprocentowania!.

Oczywiście promocyjne oprocentowanie dla uczestników trwa przez 92 dni od wpłaty nowych środków, także nadal będziecie mogli z niego korzystać.

Jak wycofać środki w kwocie wyższej niż 50 000 zł?

Jeśli posiadacie środki w kwocie wyższej niż 50 000 zł, to pewnie już wiecie o limitach przelewów w Banku Millennium. Na zewnątrz jednego dnia nie można przelać więcej niż wspomniane 50 tys. zł.

W takim wypadku trzeba najpierw wykonać przelew wewnętrzny na konto osobiste, a następnie przed północą zlecić przelew 50 tys. zł na konto w innym banku i po północy przelać kolejne 50 tys. zł.

Jak liczone jest promocyjne oprocentowanie?


Oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Profit

Kwota
Dla Konta 360º
Dla pozostałych rachunków
Do 100 000 zł włącznie
2,5%
2,5%
Nadwyżka ponad 100 000 zł
1,7%
1,7%

Okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania wynosi 92 dni od dnia przekazania nowych środków na konto Profit. Nowe środki liczone jako nadwyżka ponad saldo na koniec dnia 26 sierpnia 2017 r. i obejmują saldo posiadane na wszystkich rachunkach, lokatach i produktach inwestycyjnych w Banku Millennium.

Nie masz jeszcze konta w Banku Millennium? Zgarnij 150 zł premii do Konta 360º!

Jeśli nie masz jeszcze konta w Banku Millennium a chciałbyś/chciałabyś zacząć oszczędzać na koncie oszczędnościowym Profit na 2,5% w skali roku, to możesz skorzystać z trwającej promocji.

Do zgarnięcia jest 150 zł premii, w tym 100 zł w postaci bonu do Rossmanna oraz 50 zł w formie gotówki.

Więcej informacji w prześwietleniu promocji.

Dokumenty / linki

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

Lepiej wycofać wszystko i przelać na KO do Getin Bank na 2,70%, na okres 122 dni. Millenium ponownie do 13.01.2018r proponuje 2,50% na 92 dni.

Darek M. W.
Darek M. W.
6 lat temu

To też dobra opcja!
Więcej na temat oferty Getin Bank:
https://www.jakoszczedzic.pl/2017/10/konto-proste-zasady-w-getin-bank-recenzja.html

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

Wystarczy przelać z powrotem? Nie ma potrzeby zamykania konta oszczędnościowego?

Darek M. W.
Darek M. W.
6 lat temu

Nie ma takiej potrzeby. Wszystko wynika z dosyć zawiłych regulaminów.

Co myślisz?

Najlepszy moment na 100 zł w ING Banku Śląskim

Rekordowe 700 zł premii do konta Citi Priority (łatwe warunki!)