w

Bank Millennium przedłuża oprocentowanie 2,5% do 100 000 zł (+150 zł na start)

Zgodnie z przewidywaniami, Bank Millennium ruszył z kolejną, IV edycją promocji Konta Oszczędnościowego Profit.

Tym samym przedłużone zostało promocyjne oprocentowanie 2,5% w skali roku do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit dla osób, które w odpowiednim momencie wycofały środki z banku (o czym pisałem tutaj).

Promocja trwa od 27 sierpnia do 14 października 2017 r. Natomiast promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 92 dni od wpłaty nowych środków na konto.

 

2,5% do 100 000 zł na Koncie Oszczędnościowym Profit + 2,5% na Lokacie Mobilnej do 10 tys. zł

Kolejny raz, konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium da zarobić 2,5% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł oraz 1,7% w skali roku dla nadwyżki ponad tą kwotę.

Nowe środki liczone są jako nadwyżka ponad saldo w banku na koniec 26 sierpnia 2017 r. Jeśli więc, zgodnie z moją sugestią z czwartku zeszłego tygodnia, wycofaliście środki z Banku Millennium przed weekendem, to możecie się cieszyć niekończącym się oprocentowaniem dla nowych środków.

Jak liczone jest promocyjne oprocentowanie?Oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Profit

Kwota
Dla Konta 360º
Dla pozostałych rachunków
Do 100 000 zł włącznie
2,5%
2,5%
Nadwyżka ponad 100 000 zł
1,7%
1,7%

Okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania wynosi 92 dni od dnia przekazania nowych środków na konto Profit.

Nowe środki liczone jako nadwyżka ponad saldo na koniec dnia 26 sierpnia 2017 r. i obejmują saldo posiadane na wszystkich rachunkach, lokatach i produktach inwestycyjnych w Banku Millennium.

Prawdopodobnie, aby załapać się na kolejny okres promocyjnego oprocentowania trzeba będzie wycofać środki dnia 13 października 2017 r. o czym będę informował na blogu.

Konto 360º i Konto 360º Student: szczegóły i opłaty 

Konto 360º jest jednym z najlepszych rachunków bankowych na rynku. Prowadzenie konta wraz z kartą i wszystkimi bankomatami będzie darmowy po spełnieniu prostych warunków. Jest to wykonanie jednej płatności kartą do konta lub BLIKiem w miesiącu oraz zapewnieniu wpływu min. 1000 zł miesięcznie.

Konto 360° to:

  • 0 zł za prowadzenie konta przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
    • 8 zł w przeciwnym razie
  • 0 zł za kartę do konta (Visa PayWave) przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
    • 7 zł w przeciwnym razie
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
  • 0 zł za zlecenia stałe
  • 0 zł za BLIK’a (płatności i wypłaty z bankomatów)
  • 0 zł za pomoc medyczną i techniczną z „Pakietem Bardzo Pomocnym” przez okres 12 miesięcy od otwarcia konta, potem 4,98 zł
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

to takie tylko orientacyjno-przypuszczające pytanie 😉 i załóżmy, że w połowie października znów należy wycofać środki na weekend, bo nastąpi ponowne odnowienie promocji. założę konto w banku z początkiem września i mam promocyjne oprocentowanie na 92 dni. zatem czy muszę i tak wycofać środki w październiku, by od grudnia (po 92 dniach) mieć przedłużone wyższe oprocentowanie, czy działa to jeszcze inaczej i np. w grudniu należy wycofać środki?

Darek M. W.
Darek M. W.
6 lat temu

Zawsze masz gwarantowane przez 92 dni. Natomiast jeśli chcesz dłużej i np. kolejna edycja będzie długa, to trzeba wycofać środki. W przeciwnym razie może się zdarzyć tak, że przez miesiąc, dwa będziesz musiał przenieść oszczędności gdzie indziej. Oczywiście to tylko przewidywania.

Kamil Ościłowski
Kamil Ościłowski
6 lat temu

Idealnie 🙂

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

Miałem kiedyś millennium, nie mam teraz konta, ale nie mogę być jeszcze nowym klientem. Mogę otworzyć samo Konto Oszczędnościowym Profit bez konta 360 i mieć te promocyjne procenty?

Darek M. W.
Darek M. W.
6 lat temu

To konto można założyć pod któreś konto osobiste. Może łapiesz się na 150 zł premii na start? 🙂

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

jest jakiś cennik, czy też taryfikator tegoż konta? ewentualnie gdyby można było przytoczyć najważniejsze aspekty, aby uniknąć opłat?

Darek M. W.
Darek M. W.
6 lat temu

Masz przecież we wpisie opłaty do Konta 360 stopni. Czy chodzi Ci o samo konto oszczędnościowe?

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

samo Profit, a w tabelach kont tego produktu nie ma

Darek M. W.
Darek M. W.
6 lat temu

To konto można założyć do rachunku osobistego. Nie możesz mieć samego konta oszczędnościowego.

Co myślisz?

Lokata TYLKO TERAZ na 2,6% w skali roku w Idea Bank

8000 pkt (ok. 150 zł) w programie MasterCard Priceless Specials