w

25 zł zniżki na zakupy w eCarrefour.pl z Masterpass

Ruszyła kolejna ciekawa promocja płatności z portfela MasterPass. Obok trwających akcji z biletami za 1 zł oraz darmowymi biletami do Cinema City, mamy kolejną niezłą promocję.

W jej ramach można zgarnąć 25 zł na kolejne zakupy w eCarrefour.pl.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2017 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli 5320 voucherów.

Czym jest MasterPass?

MasterPass jest szybką i prostą metodą na płatności w internecie. Rejestrując swoje karty płatnicze w systemie, można nimi płacić poprzez zalogowanie się do wirtualnego portfela za pomocą loginu i kodu PIN.

Dzięki temu płatności dokonywane są szybciej i wygodniej. Do założenia portfela nie jest wymagane zakładanie konta bankowego. Wystarczy rejestracja np. na stronie MasterPass BZ WBK.

 

25 zł na kolejne zakupy w eCarrefour 

 

Zasady promocji są niezwykle proste.

W dniach od 1 lipca 2017 r, do 31 sierpnia 2017 r. robiąc zakupy w eCarrefour.pl na kwotę min. 100 zł po uwzględnieniu rabatów oraz wykonując płatność przez MasterPass, zostanie nam przekazany voucher o wartości 25 zł na kolejne zakupy w eCarrefour na kwotę min. 100 zł.

Voucher zostanie przekazany wraz z przesyłką zakupów. Aby zniżka zadziałała należy również zapłacić przy użyciu płatności Masterpass.

 

Wszystko wskazuje na to, że z promocji można skorzystać wielokrotnie!  W przypadku wyczerpania puli 5320 sztuk, Carrefour poinformuje o tym fakcie uczestników na stronie eCarrefour.

Z promocji wykluczone są niektóre produkty z oferty sklepu.

 

Wykluczenia:

Produkty – produkty dostępne w eCarrefour z wyjątkiem:
a) wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, produktów imitujących te wyroby, symboli związanych z używaniem tytoniu, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych;
b) produktów początkowego żywienia niemowląt;
c) alkoholu i towarów których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego z wyłączeniem piwa.
 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

200 zł na fly.pl do Lokaty Happy 4% w Idea Bank

10 EUR zwrotu za wydatki w Kantorze Walutowym Alior Banku (+ szansa na 250 zł nagrody)