w , ,

25 zł zniżki na zakupy w eCarrefour.pl z Masterpass

Ruszyła kolejna ciekawa promocja płatności z portfela MasterPass. Obok trwających akcji z biletami za 1 zł oraz darmowymi biletami do Cinema City, mamy kolejną niezłą promocję.

W jej ramach można zgarnąć 25 zł na kolejne zakupy w eCarrefour.pl.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2017 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli 5320 voucherów.

Czym jest MasterPass?

MasterPass jest szybką i prostą metodą na płatności w internecie. Rejestrując swoje karty płatnicze w systemie, można nimi płacić poprzez zalogowanie się do wirtualnego portfela za pomocą loginu i kodu PIN.

Dzięki temu płatności dokonywane są szybciej i wygodniej. Do założenia portfela nie jest wymagane zakładanie konta bankowego. Wystarczy rejestracja np. na stronie MasterPass BZ WBK.

25 zł na kolejne zakupy w eCarrefour 

Zasady promocji są niezwykle proste.

W dniach od 1 lipca 2017 r, do 31 sierpnia 2017 r. robiąc zakupy w eCarrefour.pl na kwotę min. 100 zł po uwzględnieniu rabatów oraz wykonując płatność przez MasterPass, zostanie nam przekazany voucher o wartości 25 zł na kolejne zakupy w eCarrefour na kwotę min. 100 zł.

Voucher zostanie przekazany wraz z przesyłką zakupów. Aby zniżka zadziałała należy również zapłacić przy użyciu płatności Masterpass.

Wszystko wskazuje na to, że z promocji można skorzystać wielokrotnie!  W przypadku wyczerpania puli 5320 sztuk, Carrefour poinformuje o tym fakcie uczestników na stronie eCarrefour.pl.

Z promocji wykluczone są niektóre produkty z oferty sklepu.

Wykluczenia:

Produkty – produkty dostępne w eCarrefour z wyjątkiem:
a) wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, produktów imitujących te wyroby, symboli związanych z używaniem tytoniu, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych;
b) produktów początkowego żywienia niemowląt;
c) alkoholu i towarów których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego z wyłączeniem piwa.

NewsletterZapisz się na newsletter “Jak oszczędzić.pl” i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

#mc_embed_signup{background:#fff; clear:left; font:14px Helvetica,Arial,sans-serif; width:680px;}
/* Add your own MailChimp form style overrides in your site stylesheet or in this style block.
We recommend moving this block and the preceding CSS link to the HEAD of your HTML file. */

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane
Adres e-mail *

Imię

Dokumenty / linki:

Napisane przez Darek

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

200 zł na fly.pl do Lokaty Happy 4% w Idea Bank

10 EUR zwrotu za wydatki w Kantorze Walutowym Alior Banku (+ szansa na 250 zł nagrody)