w

Masterpass: Bilety za 1 zł w aplikacji mobilnej mPay

Ruszyła kolejna świetna promocja płatności z wykorzystaniem portfela Masterpass. Przypomnę, że cały czas można odebrać drugi bilet do Cinema City za darmo korzystając z tej metody płatności.

Kupując bilet przez aplikację mPay i płatność z wykorzystaniem portfela Masterpass, za bilet zapłacimy jednynie symboliczne 1 zł! Z akcji skorzystać można wielokrotnie.

Promocja trwa od 27 czerwca do 31 grudnia 2017 roku lub do wyczerpania puli nagród w wysokości 80 000 zł.

Nawet 900 zł za konto i kartę w Citibank

Dzięki połączeniu dwóch świetnych promocji Citibank można zyskać aż 900 zł! W zamian za założenie konta Citi Priority otrzymamy 400 zł premii, a do darmowej karty Simplicity telefon LG K4 dual sim o wartości 499 zł.

Promocja trwa do 31 października 2017 r.


Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay

Promocja bilet za 1 zł dotyczy biletów jednorazowych lub czasowych do 90 minut w cenie regularnej od 1,10 zł do 9 zł / szt, których wykaz stanowi załącznik do regulaminu promocji (link na końcu wpisu).

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które zainstalowały bądź zainstalują aplikację mobilną mPay, które dodatkowo zapoznały się i zaakceptowała Regulamin Promocji oraz wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z Promocją.

Niezbędne będzie dodanie karty płatniczej

Jak otrzymać bilet za 1 zł?

  • Do wyczerpania puli nagród, dokonaj zakupu biletów komunikacji miejskiej w aplikacji mPay
  • Za bilet zapłać portfelem Masterpass
Z promocji skorzystać można wielokrotnie, nie ma limitów co do otrzymania promocyjnych biletów z zastrzeżeniem, że podczas jednej transakcji można nabyć jeden bilet w promocyjnej cenie (czyli nie można kupić od razu biletu dla drugiej osoby).

Instrukcja:

(kliknij, aby powiększyć)
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
niskie ceny
niskie ceny
7 lat temu

a konkretnie jakie to nagrody, bo wpis kuszący

Łukasz LuKa
Łukasz LuKa
7 lat temu

"Kupując bilet przez aplikację mPay i płatność z wykorzystaniem portfela Masterpass otrzymamy bilet gratis! Z akcji skorzystać można wielokrotnie zgarniając tyle samo biletów, co liczba płatności Masterpass." Coś pomieszałeś promocje Cinema City z tą Mpay ;P Nie otrzymamy biletu gratis kupując przez mpay 😛

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Poprawione 🙂

Co myślisz?

Nju mobile z gadżetem na lato (Powerbank z głośnikami, pendrive 32 GB, pendrive 8 GB)

110 zł w gotówce + 300 zł zwrotu do Darmowego Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas!