w

Noclegi ze zniżką: 100 zł zniżki na Airbnb.com oraz 75 EUR / 40 USD / inne zniżki na booking.com

 

Już niemal 4 lata temu pisałem o oszczędzaniu w podróży. Dzisiaj chciałbym Wam opisać dwie możliwości rezerwacji tańszych noclegów.

 

Dodam też, że nie ma jednego miejsca, w którym kupimy najtańszy nocleg. Zawsze trzeba sprawdzić cenę noclegów w kilku miejscach. Sam korzystam obecnie z dwóch serwisów, które Wam dzisiaj opiszę.

100 zł zniżki na pierwszy nocleg z Airbnb

Airbnb to serwis pośrednictwa w wynajmie całych mieszkań, apartamentów czy też samych pokoi. Airbnb zapewnia bezpieczeństwo, jako że wszyscy użytkownicy serwisu muszą przejść proces weryfikacji.

Osoby, które jeszcze nie korzystały z Airbnb mogą otrzymać kupon w wysokości 100 PLN na start!

Jak otrzymać 100 PLN na start?

  • Przejdź na stronę programu polecającego korzystając z linka polecającego
  • Zarejestruj się poprzez stronę z informacją o odbiorze 100 zł
  • Po wypełnieniu formularza, potwierdź rejestrację poprzez otrzymanego maila i uzupełnij swój profil

To już wszystko. Możesz teraz rozpocząć poszukiwanie noclegu. Kupon o wartości 100 zł zostanie naliczony automatycznie dla noclegów na łączną kwotę min. 210 zł przed rabatem (prawdopodobnie musi to być kwota bez opłat serwisowych).

Airbnb zapewnie dwa rodzaje usług. W pierwszej, natychmiastowej, nocleg jest rezerwowany automatycznie, podobnie jak w innych serwisach hotelowych. Takie noclegi są oznaczone na mapie znakiem błyskawicy.

Drugi rodzaj usługi to noclegi, które musi zaakceptować właściciel lokum. Tutaj niestety często możemy mieć do czynienia z brakiem odpowiedzi a tym samym akceptacji i potrzebą szukania innego lokum.

→ Odbierz 100 zł na start od Airbnb.com

 

10% zwrotu za rezerwację na booking . com

Największy serwis noclegowy, booking . com ruszył z systemem poleceń.

Dzięki niemu mamy możliwość otrzymania świetnego zwrotu za odbyte pobyty. Co ważne, nie musimy być nowymi klientami booking . com, aby skorzystać ze zniżki.

Równolegle trwa kilka świetnych promocji booking . com.

10% zniżki na booking . com

Jak skorzystać z 10% zniżki?Aby otrzymać rabat, wystarczy dokonać rezerwacji hotelu korzystając z dedykowanego linka. Powinien pojawić się Wam popup z informacją o 10% zniżce.

Aby otrzymać zwrot trzeba spełnić warunek utworzenia konta na stronie booking . com oraz zapisania na koncie danych karty kredytowej / debetowej, którą zostanie opłacony nocleg. Na konto tej karty otrzymamy zwrot.

W tym celu wchodzimy w Booking . com -> Informacje o Tobie -> Dane Kart -> Użyj tej karty, aby odebrać nagrodę

Z regulaminu:

“Aby otrzymać nagrodę w postaci środków na kartę kredytową, Uczestnik w odpowiednim czasie po zrealizowaniu pobytu utworzył konto lub zapisał dane ważnej karty kredytowej w jego ustawieniach przy pomocy otrzymanego formularza cyfrowego. Karty kredytowe American Express nie są na dany  moment akceptowane.”

75 EUR / 40 USD zwrotu za rezerwację na booking . com

Od kilku miesięcy, booking . com ruszył z systemem poleceń.

Dzięki niemu mamy możliwość otrzymania świetnego zwrotu za odbyty pobyt. Co ważne, nie musimy być nowymi klientami booking . com, aby skorzystać ze zniżki.

Równolegle trwa kilka świetnych promocji booking . com.

75 EUR / MWZ 225 EUR

Najwyższy możliwy zwrot z jednej rezerwacji to 75 EUR przy minimalnej kwocie zakupu wynoszącej 225 EUR.Radzę zachować ostrożność przy kwotach zbliżonych do tej kwoty, jako że przy przewalutowaniach może okazać się, że wysokość zakupu nie spełniła tego warunku.

Jak skorzystać ze zniżki 75 EUR?

Wystarczy dokonać rezerwacji hotelu korzystając z dedykowanego linka (obecnie ta promocja nie działa). Na dole strony pojawi się Wam informacja o zniżce.

Aby otrzymać zwrot trzeba spełnić warunek utworzenia konta na stronie booking . com oraz zapisania na koncie danych karty kredytowej / debetowej, którą zostanie opłacony nocleg. Na konto tej karty otrzymamy zwrot.

W tym celu wchodzimy w Booking . com -> Informacje o Tobie -> Dane Kart -> Użyj tej karty, aby odebrać nagrodę

Z regulaminu:

“Aby otrzymać nagrodę w postaci środków na kartę kredytową, Uczestnik w
odpowiednim czasie po zrealizowaniu pobytu utworzył konto lub zapisał
dane ważnej karty kredytowej w jego ustawieniach przy pomocy otrzymanego
formularza cyfrowego. Karty kredytowe American Express nie są na dany
moment akceptowane.”

40 USD / MWZ 80 USD

Jeśli planujecie kupno noclegu na niższą kwotę, możecie skorzystać z innego dedykowanego linka (nie działa już), aby otrzymać 40 USD za nocleg w wysokości min. 80 USD.

Wszystkie warunki są tożsame do promocji opisanej powyżej. Ważne jest, aby na dole strony widniała informacja o zniżce 40 USD.

25 USD / MWZ 50 USD lub 20 EUR / MWZ 40 EUR lub 50 PLN / MWZ 100 PLN

Ostatnią akcją jest skorzystanie z linka polecającego innej osoby. W zależności od kraju mamy tutaj wersje z premią 25 USD / 20 USD / 50 PLN.Wieczorem postaram się dodać działające linki.

Warunki programu booking . com mówią o możliwości skorzystania z trzech różnych zniżek w ciągu roku:

“Naliczając Bonus w Programie w ramach jednej kampanii, Booking . com weźmie pod uwagę tylko jedną Kwalifikującą się Rezerwację na Uczestnika. Uczestnicy są uprawnieni do otrzymania Bonusów w maksymalnie 3 różnych kampaniach rocznie, w tym w ramach Programu Poleceń.”

Jak skorzystać ze zniżki 50 PLN?Wystarczy dokonać rezerwacji hotelu korzystając z dedykowanego linka. Na dole strony pojawi się Wam informacja o zniżce.

 

Znasz jeszcze jakieś
sposoby na tani nocleg? Podziel się na łamach bloga.

 

26 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

20 zł za wykonanie płatności zbliżeniowych IKO na łączną kwotę 50 zł w PKO BP i Inteligo

Citibank: Zmiana tabeli opłat i regulaminu kart kredytowych (możliwość zamknięcia karty)