w

20 GB Internetu za darmo w T-Mobile

T-Mobile ruszył z ciekawą promocją, w ramach której otrzymamy zupełnie za darmo starter z pakietem danych 20 GB.

Opisywana jeszcze w zeszłym roku promocja Play 100 GB za 5 zł na rok czasu cieszyła się dużym zainteresowaniem. 20 GB za darmo też powinno Was zainteresować, tym bardziej, że promocja Play w niektórych wypadkach się nie sprawdziła.

Nawet 900 zł za konto i kartę w Citibank

Dzięki połączeniu dwóch świetnych promocji Citibank można zyskać aż 900 zł! W zamian za założenie konta Citi Priority otrzymamy 400 zł premii, a do darmowej karty Simplicity telefon LG K4 dual sim o wartości 499 zł.

Promocja trwa do 31 października 2017 r.


20 GB Internetu za darmo w T-Mobile

Jeszcze do 26 maja 2017 r. lub do wyczerpania zapasów, trwać będzie świetna promocja T-Mobile.

Zupełnie za darmo otrzymamy darmowy starter BEST IN TEST zawierający 1 zł do wykorzystania oraz „Pakiet 20 GB danych”. 

Oczywiście nie jest aż tak pięknie, darmowy Internet ważny będzie przez 7 dni od momentu aktywacji karty SIM, jednak nie później niż do 31 sierpnia 2017 r.

Starter może się przydać np. podczas wakacji spędzanych w kraju. Dzięki 20 GB danych będzie można obejrzeć film korzystając ze streamingu.

Aby otrzymać starter wystarczy złożyć zamówienie na stronie promocji.

Uwaga! Przewidziany został następujący limit:

Na dany adres wskazany przez klienta jako właściwy do otrzymania startera może być zamówiony maksymalnie 1 pakiet startowy T-Mobile na kartę.

Stan darmowego internetu będzie można sprawdzić krótkim kodem: *140*296*1#.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Dzięki, zamówienie złożone.

Specjalista;)
Specjalista;)
7 lat temu

Darmowe 20GB można odpalić na dowolnym starterze T-Mobile/Heyah i jest ono ważne 30dni.

Mateusz Stefaniuk
Mateusz Stefaniuk
7 lat temu
Reply to  Specjalista;)

A trzeba koniecznie przenosić numer do tmobile? Mogę kupić zwykła kartę tmobile i włączyć 20GB/30 dni? Tylko czy wtedy będzie ten internet działał przez 30 dni jak dajmy na to połączenie wychodzące są na 7 dni? 🙂

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Dobrze wiedzieć, Specjalisto, a gdzie dają jeszcze darmowe startery?

Specjalista;)
Specjalista;)
7 lat temu

A skąd wiedziałeś, że będę znał odpowiedź na to pytanie?
tutaj masz zestawienie: http://jdtech.pl/2015/07/darmowe-startery-operatorow-komorkowych.html
i tutaj: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=84923&start=375
i tam…

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Ale chodzi mi o darmowy starter T-Mobile (tak żeby był darmowy net).

Specjalista;)
Specjalista;)
7 lat temu

Bierzesz dowolny starter (lub startery 🙂 ) z dowolnej sieci, darmowy czy choćby i ze stanem 0zł, przenosisz na drugi dzień do T-Mobile na kartę, a trzeciego dnia (lub nawet jeszcze tego drugiego dnia) uruchamiasz Darmowe 20GB na 30dni.
Jak chwilę pogłówkujesz to możesz mieć darmowy internet przez baaaardzo długi czas. I całkowicie za darmo.
A jak skończy się ta promocja to będzie następna…

kolia
kolia
7 lat temu

eeee. specjalista, czemu wkrecasz ludzi tego sie nie da zrobic.

Specjalista;)
Specjalista;)
7 lat temu

@kolia, czego konkretnie nie potrafisz zrobić lub myślisz, że się nie da zrobić? Pomogę.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Żeby przenieść taki numer to chyba trzeba iść do T-Mobile co nie? To ja juz wolę zamówić ten darmowy starter jak pisze Darek.

Specjalista;)
Specjalista;)
7 lat temu

Darmowy starter zamówisz tylko 1 (JEDEN) na adres i 20GB jest ważne tylko 7 (SIEDEM) dni.
Przenieść numerów do T-Mobile/Heyah możesz i 100 (STO) w trakcie jednej wizyty i każdy taki starter będzie miał ważne te 20GB przez 30 (TRZYDZIEŚCI) dni od dnia aktywacji pakietu (aktywujesz jeden co miesiąc lub częściej).

Specjalista;)
Specjalista;)
7 lat temu

Dodam, że ten darmowy starter musisz również zarejestrować zanim go pierwszy raz będziesz mógł w ogóle użyć wiec… musisz się udać do salonu T-Mobile (oczywiście są metody rejestracji bez wychodzenia z domu ale nie dla każdego).

Specjalista;)
Specjalista;)
7 lat temu

Dodam jeszcze, że na darmowy starter możesz czekać 2-3 tygodnie, a przeniesienie numeru jest na następny dzień (chyba, że chcesz za 10 dni czy za miesiąc – sam wyznaczasz datę ale najwcześniej na następny dzień).

Opcja z darmowym starterem i pakietem ważnym tylko 7dni jest tylko dla niezbyt wymagających osób (bo pakiet ważny tylko 7 dni), które nie potrafią w żaden inny sposób zdobyć innego darmowego startera od innego operatora i/lub w swoich zasobach nie posiadają żadnego "wolnego" startera od innego operatora (lub nawet od T-Mobile/Heyah – ale wtedy po prostu aktywujesz pakiet 20GB na 30dni).

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Sorry, ale jak sobie policzę czas za 100 pobytów w salonie to chyba wolę zapłacić, a 20 GB na wakacje 7 dni jak znalazł 😀

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Jakim kodem aktywować ten pakiet 20 GB na 30 dni?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Specjalista napisałes….Jak chwilę pogłówkujesz to możesz mieć darmowy internet przez baaaardzo długi czas. I całkowicie za darmo.
Możesz pomóc w glówkowaniu?
Jak korzystać dłużej niż 30 dni na uruchomiony już starter że T mobile w starej taryfie? Mam na myśli myki przedluzajace promocyjne 20 GB lub dluuugi Net na nowych czekajacych na aktywację starterach Orange Internet za darmo do 36 GB 2 GB na start ?

Specjalista;)
Specjalista;)
7 lat temu

@anonim11:40 – o matko! To ty wolisz 100 razy iść do salonu i za każdym razem przenosić tylko 1 numer zamiast iść JEDEN raz i przenieść 100 numerów na raz? Oczywiście 100 numerów to abstrakcyjny przykład ale przenosiłem podczas jednej wizyty 10 numerów w 40 minut (i od razu numery są zarejestrowane!) i musiałbym na głowę upaść aby zamiast tej jednej wizyty iść 10 razy…

A ten darmowy starter również musisz zarejestrować (czy nawet starter odpłatny kupiony np. w salonie T-Mobile), a więc swoje odstać w kolejce i tak musisz.

Dodatkowo zamawiając starter wyrażasz zgody marketingowe T-Mobile i Partnerów (regulamin!), podajesz adres, telefon kontaktowy, PESEL oraz imię i nazwisko, a T-Mobile to najgorsza firma pod względem spamu marketingowego swojego i swoich partnerów.

Przenosząc numer wystarczy Imię, nazwisko i PESEL i wszystkie zgody są domyślnie na NIE (ale lepiej je dodatkowo wymusić w salonie na NIE, bo T-Mobile nawet wtedy lubi wszystkie zgody po kryjomu włączać).

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Secjalista//
Czy po rejestracji w Tmobile jednego startera moge aktywowac kolejny przez strone www lub sms z zarejstrowanego numeru bez koniecznosci wizyty w BOKu Tmobile?

Specjalista;)
Specjalista;)
7 lat temu

@up, możesz. Możesz też przez bank (ING i Millennium) o ile konto bankowe masz zweryfikowane (czyli umowa podpisana w oddziale lub kurierem, albo ewentualnie przelewem weryfikacyjnym ale wtedy dane osobowe muszą być potwierdzone w oddziale).

Specjalista;)
Specjalista;)
7 lat temu

Przeniesienie (np. darmowego startera z innej sieci) masz gratis, a za nowy starter T-Mobile musisz zapłacić (jeśli chcesz 30 dni internetu, a nie 7 jak na darmowym starterze T-Mobile).

Internet 20GB masz na 30 dni na każdym starterze T-Mobile z wyjątkiem tych darmowych z tej promocji – w nich te 20GB jest na 7 dni.

Inna sprawa to ważność konta głównego na wychodzące, którą musisz przedłużyć np. usługą RWK albo za zgody marketingowe aby korzystać te 30 dni (jeśli jeszcze nie masz takiej długiej ważności).

Na darmowym starterze te zabiegi z wydłużaniem ważności są bezcelowe bo 20GB i tak jest ważne tylko 7 dni.

Co myślisz?

10% zwrotu za rachunki na mojeplatnosci.pl z Mastercard (do 50 zł zwrotu co miesiąc)

Tylko do 5 maja: 100 zł do Intersport za otwarcie Konta dla Młodych w PKO BP (promocja przedłużona)