w

100 GB Internetu ważne rok za 9 zł w Play!

Blady strach padł na operatorów sieci komórkowych. Wszystko za sprawą ustawy antyterrorystycznej nakładającej obowiązek rejestracji kart SIM.

Operatorzy próbują za wszelką cenę utrzymać a nawet odebrać klientów innym operatorom. Niezarejestrowane karty SIM przestaną działać z końcem stycznia 2017 roku.

Sytuacja ta ma swoje plusy. Dzięki niej możemy wyrwać od operatorów naprawdę niezłe prezenty!  
Dzisiaj właśnie o jednym takim prezencie. Zapraszam do cyklu „Jak oszczędzić na …„.

UWAGA: W związku z brakiem potwierdzenia proponuję poczekać miesiąc czasu z kupnem startera aż myk przetestuję na „własnej skórze”.

Łatwe 80 zł do darmowego Nest Konta

Załóż konto z kontem walutowym, zaloguj się w bankowości elektronicznej, zapłać raz kartą i zgarnij 80 zł do Decathlon.

Promocja tylko dla pierwszych 1000 osób!

100 GB Internetu na rok w PLAY za 9 PLN

W ramach promocji otrzymamy 100 GB danych a dzięki jednemu mykowi dane te będą ważne przez rok czasu. Dla mniej wymagających osób jest to bezkonkurencyjna oferta.

Aby skorzystać z promocji trzeba będzie dokonać rejestracji numeru na kartę: Play Internet na Kartę, Play na Kartę i Red Bull Mobile na Kartę.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze odpowiedniego startera Play to musisz szukać takiego startera:Starter ten posiada jedną wielką zaletę w postaci cyklicznych pakietów przedłużających ważność usług. Pakiet 100 GB danych będzie przedłużany wraz z przyznaniem kolejnego, cyklicznego pakietu danych. Tym samym pakiet ten również będzie ważny przez rok!Jak otrzymać 100 GB na rok za 9 zł?
 • Po pierwsze musisz zaopatrzyć się w odpowiedni starter (patrz wyżej)
 • Ze starterem i dowodem osobistym wybierz się do jednego z salonów Play, kiosku RUCH (jeżeli w nim nabędziesz starter) lub w placówce Poczty Polskiej
 • Dla zarejestrowanego numeru Play Internet na Kartę otrzymasz:
  • 100 GB internetu
  • Rok ważności konta
 • Uruchom kartę SIM wykonując połączenie, wysyłając SMS’a, itp.)
 • Czekaj na aktywację cyklicznego pakietu 250 MB co miesiąc
  • Aktywne pakiety sprawdzisz między innymi przez Play24
 • Odczekaj przynajmniej dobę i aktywuj bonus 100 GB jedną z metod:
  • Wpisz na telefonie i zatwierdź kod: *111*330*1#
  • Wyślij SMS-a o treści START.330 pod numer 111
  • Zaloguj się w Play24 i aktywuj bonus
  • Poproś o aktywację w Salonie Play

To wszystko, możesz już się cieszyć pakietem danych 100 GB!

Stan pakietu sprawdzić krótkim kodem: *107#, natomiast stan i ważność konta kodem *101#

Aktywowanie bonusu będzie możliwe do 31 stycznia 2017 r.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

171 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

A na rozmowy i sms-y w Play premiowe doładowanie 500 zł jest ważne tylko miesiąc. I nie da się tej kwoty wykorzystywać na sms-y w konkursach…

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Ale da sie przedluzyc te 500zl:
doladowaniem przez facebooka albo kodami orzeźwienia fanta/sprita/cola

pws
pws
7 lat temu

500 zł (lub dla nowych starterów 100 zł) da się przedłużać aż do stycznia 2017 kodami spod nakrętek Fanty/Sprite oraz CocaColi.

kolia
kolia
7 lat temu

A jak jest gdy ktos ma taryfe Play Rok waznosci konta?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

można inaczej przedłużyć opcją 5 za 10 zł pobiera 5 z głównego konta i zamienia na 10 na koncie premiowym kod to *111*81*1# i tak co miesiąc trzeba tylko pamiętać by zrobić to ostatniego dnia ważności kasy dodatkowej

krzysiek
krzysiek
7 lat temu

A w regulamienie jest: "W ramach Oferty Promocyjnej, Użytkownik otrzymuje następujące bonusy: 3.1. 100 GB ważne przez 30 dni", więc chyba nie rok?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Zonk.
100GB i rok ważności konta. Nie 100GB ważne rok.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Są też inne kombinacje starterów……1,3,6,9,GB na start różne GB gratis przez rok. One też się nadają czy tylko ten jedyny 3 +3 GB?

sojer
sojer
7 lat temu

no to zonk. 100 GB wygaśnie po miesiącu, a numer będzie aktywny przez rok.
Mam dual sim i używam kartę aero2 do internetu, ale skoro aero kończy się w grudniu 2016 to trzeba rozejrzeć się za kartą do internetu mobilnego. Miesięcznie i tak zużywałem tylko 200MB aero (a na wi-fi jakieś 6-8 GB), ale lepsze coś na rok niż co miesiąc kupować 1 GB transferu w Play.

Michal
Michal
7 lat temu

Tak to by było za piękne 100 GB przez rok za 9 zł. Śmiało można by było wykorzystać jako drugą kartę do smartfona by mieć zawsze dostęp do sieci. Jeśli chodzi o internet mobilny to powiem szczerze że sam chyba nie byłbym stanie wykorzystać tego pakietu w miesiąc więc sobie daruje 😉

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Aha, inne podobne startery też będą OK (1GB + 3GB ważne przez rok) lub droższe (9 GB na start 6 GB gratis przez rok). Tylko ich koszt to 19 zł a nie 9 zł, dlatego pominąłem w opisie.

toomek05
toomek05
7 lat temu

http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/Galeria/7920789/1

Powyżej zamieszczam Wycinek z regulaminu Play internet na kartę i tam widzę ze 100 GB ważne tylko na 30 dni . Więc jak jest z tą promocją???

Anna
Anna
7 lat temu

W regulaminie wyraźnie jest napisane: "3.1. 100 GB ważne przez 30 dni" a więc nie przez rok.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

…..oj wspolczuje blogerowi, ze z takim ciemnogrodem musi sie meczyc :((( poza tym slowo "myk" w artykule jest tutaj kluczowym w obejsciu systemu, a gdyby pakiet GB byl wazny 30dni to nikt by sobie d….nie zawracal pisaniem artykulu. Pzdr Darek 😉

Specjalista ;)
Specjalista ;)
7 lat temu

Darek M. – ale odwaliłeś kaszankę!

Po pierwsze: ważność MB/GB w Play Internet na Kartę (PInK) nie jest pokazywana w Play24 – dlatego nie wkleisz screena na którym widać, że ten pakiet 100GB jest ważny rok (pomijam już zupełnie że to nieprawda, ale o tym dalej).

Po drugie: pakiet MB/GB w PInK jest ważny tak długo jak konto ale tylko w wyniku doładowania, np. doładowujesz za 50zł to konto i pakiet masz ważne 60 dni. 100GB z promocji jest ważne 30 dni (bo to nie doładowanie konta złotówkami) lub dłużej jeśli konto MB masz ważne dłużej (np. 60 dni za wcześniejsze doładowanie 50zł). Rok ważne jest tylko konto główne (nie internetowe) – za rejestrację karty PInK i aktywację bonusu. Doładowanie za 125zł daje 150 dni ważności obydwu kont, a specjalne doładowanie 301zł (specjalna zdrapka, praktycznie niedostępna) daje 365 dni ważności obydwu kont.

Po trzecie i najważniejsze: ważność pakietu 100GB da się przedłużać na
kolejne miesiące (łącznie na 12 miesięcy) co miesiąc bezpłatnym pakietem 250MB/500MB ważnym miesiąc, który właśnie przedłuża cały pakiet MB/GB (i te 100GB z bonusu) – pakiet jest aktywowany automatycznie po aktywacji startera.

Po czwarte: kluczowy jest moment uruchomienia bonusu 100GB i nie należy tego robić w dniu aktywacji startera!

Po piąte: stan pakietu w PInK sprawdza się kodem *107# a nie *108# – w regulaminie/cenniku tej oferty jest błąd. Stan pakietu pojawi się również po wklepaniu kodu *101#.

Po szóste: cyt. "Aby skorzystać z promocji trzeba będzie dokonać rejestracji numeru na kartę: Play Internet na Kartę, Play na Kartę i Red Bull Mobile na Kartę." – nie prawda. Aby skorzystać z promocji 100GB/RWK potrzebny jest jeden ze starterów "data/internetowych" PInK/InK/POnK/NPOnK/POnK4L ale tylko w PInK są te darmowe pakiety 250MB/500MB, które co miesiąc będą przedłużać pakiet 100GB.

Jest jeszcze kilka innych bzdur w twoim wpisie ale to mnie nie dziwi bo nie jesteś specem od telekomunikacji.

Pozdrawiam,
Specjalista 😉

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Darek M, a możesz przełożyć SIM do telefonu i wysłać kod USSD *108# (żeby potwierdzić ten okres ważności bonusu)? Dzięki

Specjalista ;)
Specjalista ;)
7 lat temu

@up: ważność MB/GB będzie taka jak wynika z doładowania (np 60 dni jeśli doładował za 50zł). Jeśli nie doładował, a tylko uruchomił Bonus 100GB/RWK za rejestrację to ważność MG/GB będzie 30 dni. Przedłużyć ją można tylko doładowaniem (o odpowiednią dla doładowania liczbę dni) lub darmowym pakietem 250/500MB o 30 dni (dla taryf PInK)

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Specjalista
Jak uruchomić darmowy pakiet250/500 MB ?

Specjalista ;)
Specjalista ;)
7 lat temu

Już napisałem wcześniej: "pakiet jest aktywowany automatycznie po aktywacji startera"

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu
Reply to  Specjalista ;)

Specjalista a jak sprawdzić pakiet 250, jakis kod? Starter się aktywował, do wykorzystania pokazuje 2,5 gb, nic nie ma o 250, chyba ze robie cos nietak.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Zdaje się, że ten starter będzie działał (jak ktoś nie ma pod nosem nigdzie):
http://allegro.pl/starter-play-internet-4g-lte-3gb-19zl-6gb-rok-i5726595574.html

hornamag
hornamag
7 lat temu

W ostatnim czasie szukałem dla syn najtańszej opcji na kartę i właśnie dzięki temu trafiłem do Playa który ma najtańszą opłatę miesięczną – 7zł / miesiąc.

Specjalista ;)
Specjalista ;)
7 lat temu

Oj kolego Darek M. Widzę, że dalej nie rozumiesz.

1) W taryfie PInK (i wszystkich innych taryfach Play) konto MB/GB ma swoją ważność, niezależną od ważności konta głównego.

2) Ważność konta MB/GB w taryfie PInK nie jest widoczna w Play24 (tak samo jak np. dla taryfy Formuła Play Na Kartę) – trzeba użyć kodu *101# albo *107#.

3) Po doładowaniu konta złotówkami ważność konta MB/GB i konta głównego wydłuża się o taką samą ilość dni. Np. dla doładowania kwotą 50zł obydwa konta wydłużają się o 60 dni (dodatkowo jest 90 dni na odbieranie połączeń).

4) Bonus 100GB/RWK w PInK za rejestrację polega na tym, że:
a) RWK (Rok Ważności Konta) – ważność konta głównego zwiększy się do 365 dni (ważność konta MB/GB pozostaje bez zmian) – RWK zadziała tutaj w dokładnie taki sam sposób jak we wszystkich innych taryfach Play, który ten Bonus RWK otrzymają za rejestrację;
b) Pakiet 100GB jest dodawany do konta MB/GB i ilość danych się zsumuje z już istniejącymi; ważność tego Bonusowego pakietu 100GB wynosi 30dni; oznacza to, że jeśli ważność Twojego konta MB/GB wynosi np. 60 dni (bo doładowałeś za 50zł) to taka ważność pozostanie, 60 dni – nie skróci się; ale jeśli ważność Twojego konta MB/GB jest krótsza niż 30 dni (bo np. nie doładowałeś jeszcze startera – PInK9 ma początkową ważność 14 dni na obydwu kontach), to ważność wydłuży się do 30 dni.

Czy teraz rozumiesz lepiej?

O wszytskim co napisałem przeczytasz w moim poprzednim wpisie i w regulaminie/cenniku.

Natomiast konto MB/GB wraz z tymi 100GB za rejestrację może się przedłużać samo co miesiąc (przez 12 miesięcy) o kolejne 30 dni jeśli odpowiednio dobierzesz moment aktywacji Bonusu za rejestracje i moment aktywacji startera.
Kluczem jest tu darmowy pakiet 250Mb (dla stertera PInK9) lub pakiet 500MB (dla startera PINK19), który uruchamia się automatycznie po aktywacji startera.
Jeśli nie doładujesz konta to ważność Pakietu 100GB (i całego konta MB/GB) w żadnym momencie nie przekracza 31 dni !!! Ale co miesiąc ważność konta MB/GB przedłuża się sama o kolejny miesiąc (i tak 12 razy).

Jak chcesz to mogę Ci to jeszcze jaśniej i dokładniej wytłumaczyć.

Ale najlepiej kilka bzdur z tego arta to usuń bo wprowadzasz ludzi w błąd.

Co nie oznacza, że w efekcie działania przez rok cyklicznego i darmowego pakietu 250MB te 100GB nie jest do wykorzystania przez rok bez żadnych dodatkowych kosztów – ale nie w taki sposób (błędny) jak ty opisałeś.

kondziorf
kondziorf
7 lat temu

Ciężko zrozumieć ostatnie zdanie Specjalisty powyżej. Czyli w praktyce mamy na rok 100 GB, po odpowiednich działaniach czy nie?

Specjalista ;)
Specjalista ;)
7 lat temu

@kondziorf – potwierdzam, że ostatnie zdanie można źle zrozumieć 🙂

Powiem więc wprost: Z pakietu 100GB można w PInK korzystać przez okrągły rok całkowicie za darmo (nie trzeba nic doładowywać ani kupować) ale tylko jeśli w odpowiednim momencie aktywujesz Bonus za rejestrację (w stosunku do momentu aktywacji startera).
Oczywiście musisz kupić tez odpowiedni starter (PInK9 lub PInK19) i go zarejestrować.

Ale pakiet 100GB nie jest ważny rok! Nie jest prawdą, że jest jedna ważność wszystkich usług w PInK (jak napisał kilka razy Darek M.).
Pakiet 100GB po prostu przedłuża się co miesiąc o kolejny miesiąc dzięki darmowemu pakietowi cyklicznemu 250MB (dla stertera PInK9) lub 500MB (dla startera PInK19).

Dodam, że po roku można przedłużyć tę "promocję" na kolejne 12 miesięcy ale już nie za darmo!

Play dając 100GB w tej taryfie na 30dni (tzn. osoba , która była odpowiedzialna za tę promocję w PInK) po prostu zapomniał, że na starterach PInK9 i PInK19 jest darmowy pakiet cykliczny który przez 12 miesięcy będzie przedłużał ten pakiet – dlatego około 15 czerwca, gdy się Play zorientował, to zablokował sprzedaż starterów PInK przez stronę wwww, przestał wysyłać te startery do salonów, zablokował możliwość aktywacji pakietu cyklicznego na darmowych starterach PInK (na nich też do 15 czerwca można było "zrobić" 100GB przez rok za darmo) i wprowadził na szybko nową ofertę internetową Internet na Kartę (InK), w której tych pakietów cyklicznych 250MB/500MB już nie ma i 100GB w nich sie nie przedłuży – tylko doładowaniami.

gubic
gubic
7 lat temu

Dobra @specjalista 😉
Możesz Opisać jasno i krótko jak mieć 100gb na rok za free, lub za małe pieniądze? I czy w ogóle można 🙂
pozdr

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

@Specjalista jak jestes taki bystrzacha, to powiedz czy w Orange da sie przedluzyc bonus 10GB i 1000min…. wiecej jak 30 dni.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

@Specjalista piszesz……Z pakietu 100GB można w PInK korzystać przez okrągły rok całkowicie za darmo (nie trzeba nic doładowywać ani kupować) ale tylko jeśli w odpowiednim momencie aktywujesz Bonus za rejestrację (w stosunku do momentu aktywacji startera)…..
Możesz rozwinąć pojęcie…ODPOWIEDNI MOMENT ?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

@Specjalista
Czyli jednak nie chcesz wyjaśnić hasła "odpowiedni moment"
Jak dziecko …..wiem ale nie powiem.

Specjalista ;)
Specjalista ;)
7 lat temu

@up: to nie umiesz dodawać w zakresie do 50? Musisz również być dzieckiem. Tylko kto z nas jest w takim razie młodszy?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

….az se dodam ten watek do "ulubionych" i poczekam do przyszlego miesiaca, zeby zobaczyc kto "zdobedzie" podium?! 😉
P.S. Ktos powie: operator wychodzac z taka oferta podcialby galaz na ktorej sam siedzi robiac przy tym z siebie idiote, ale….zwracam uwage, ze chociazby archiwum promocji bankowych wielokrotnie pokazalo, ze jednak w tego typu instytucjach bardzo czesto siedza idioci, ktorzy przez niedopatrzenie rzucaja na rynek perelki prosto pod nogi klienta ;)))) pzdr dla expertow

Marek Halikoko
Marek Halikoko
7 lat temu

Kluczem jest przeczytanie regulaminu ,komu się nie chce bedzie czekał miesiąc kto przeczytał już wie że po 30 dniach żadnym mykiem nie przedłużysz internetu (100GB) Temat idyskusję uważam za zamknięty

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

@Marek
Doskonale wiem co jest w regulaminie i wiem też jak działa ważność środków na wspomnianych starterach. Oczywiście na tą chwilę Play może pójść w każdą stronę i się wypiąć, mimo że w systemie pokazuje datę ważności danych 100 GB na przyszły rok …

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Staję w obronie Darka. Termin ważności MB/GB jasno wynika z regulaminu taryfy, którego pewnie Specjalista nie zdołał przeczytać.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Aha, warto jeszcze dodać, że w Play Internet na Kartę karta SIM działa tylko w zasięgu sieci PLAY (3G i LTE).

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Ja będę testował wydłużenie bonusu 500 zl w play ale w taryfie playfresch, termin 26.08. Jak dotrwam to napiszę czy to działa, na razie gadam na potęgę.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Chyba że ktoś już to przerobił to proszę o info

GranatPL
GranatPL
7 lat temu
Reply to  Anonimowy

Bonus można przedłużyć. Ciągne swoją 500 zł praktycznie od momentu gdy zaczęły się rejestrację numerów

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Ale po co w ogóle płacić. Idzie się do salonu i prosi o darmowy próbny starter z 300MB, do przetestowania LTE. Rejestruje się go jak każdą inną kartę/numer prepaid (=1 rok ważności konta). Następnie uruchamia się z panelu użytkownika Play24 już samodzielnie usługi na próbę – bezpłatne: Darmowe cykliczne weekendy (soboty+niedziela) oraz Nocny transfer (w godz. 0.00-09.00). Razem z przyznanymi 100GB mamy 30 dni internetu właściwie do oporu. Po zakończeniu tego okresu czynności jw. powtarzamy z następna kartą. Ostatnią rejestrujemy w ostatni dzień stycznia przyszłego roku i do początku marca 2017 cieszymy się, że nic nie zapłaciliśmy.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Darku czy to co napisałeś w poście będzie działać na pewno. Czy to jest internet zwykły czy tylko LTE?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Napisałem, żeby poczekać ten miesiąc i wtedy dam znać 🙂

Beata
Beata
7 lat temu

Pytanie do specjalisty 🙂

cyt. "Play dając 100GB w tej taryfie na 30dni (tzn. osoba , która była odpowiedzialna za tę promocję w PInK) po prostu zapomniał, że na starterach PInK9 i PInK19 jest darmowy pakiet cykliczny który przez 12 miesięcy będzie przedłużał ten pakiet – dlatego około 15 czerwca, gdy się Play zorientował, to zablokował sprzedaż starterów PInK przez stronę wwww, przestał wysyłać te startery do salonów, zablokował możliwość aktywacji pakietu cyklicznego na darmowych starterach PInK (na nich też do 15 czerwca można było "zrobić" 100GB przez rok za darmo) i wprowadził na szybko nową ofertę internetową Internet na Kartę (InK), w której tych pakietów cyklicznych 250MB/500MB już nie ma i 100GB w nich sie nie przedłuży – tylko doładowaniami."

A jeśli ktoś posiada jeszcze nie aktywowany taki właśnie starter PInK9 to nadal zadziała 100GB przez rok czy już nie (oczywiście po rejestracji karty sim)? Czy w ogóle pakiet 250mb będzie co miesiąc się odnawiał czy już to zlikwidowali na tych simach?

Beata.

Specjalista ;)
Specjalista ;)
7 lat temu

@Beata: Ten cykliczny pakiet 250MB jest elementem tego startera PInK9 i elementem taryfy PInK (pakiet ten jest dokładnie opisany w cenniku/regulaminie tej taryfy) i nie mogą go ot tak sobie wyłączyć.

Jedyne co mogą teraz jeszcze zrobić aby się "ratować" to wprowadzić drugie konto MB (tak jak jest np. w RBM1/I, RBM7MNP i RBM2/II/5/9 – w tych taryfach są 2 konta na MB), na które będzie wpadało co miesiąc te 250MB. Wtedy te 100GB z Bonusu za rejestrację nie będzie się przedłużało tym pakietem bo będą na innych kontach MB. Wtedy te 100GB będzie można przedłużać tylko doładowaniami (bonusami MB z tych doładowań).

W razie gdyby tak zrobili będzie jeszcze jeden manewr do zrobienia ale nie będę o tym się rozpisywał co by im nie przyszło do głowy i tę możliwość zablokować w przyszłości. W każdym razie będę się tym martwił dopiero jak coś "zepsują" w tym temacie.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Ciągnąc temat internetu na karte. Wpisujac na allegro : internet na karte, ukazuje nam sie duzo takich tanich internatów waznych na rok bez doladowania. Kto sie na tym zna nich sie wypowie rzeczowo w prosty sposob. Czy to jest najtansza forma korzystania z mobilnego internetu. Przykład http://allegro.pl/internet-na-karte-orange-free-17-5gb-na-rok-fv23-i6424373824.html

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Wygląda na to, że wszystko jest ok, tylko w momencie aktywowania promocji, aktywny musi być cykliczny pakiet 250 MB internetu.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

myślę, że teraz przestaniecie na siebie wskakiwać 😉

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Na omawianym starterze cykliczny pakiet się sumuje czy zeruje o północy?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Darek…a jak wykonam to pierwsze połączenie na w.w. starterze to jak długo się czeka na tego SMS'a że aktywacja cyklicznego pakietu 250 MB jest już aktywna?

Bo rozumię że dopiero po przyznaniu tego "Pakietu 250 MB" można aktywować Bonus 100GB aby był ważny rok?

No i czy w ogóle otrzymam jakieś potwierdzenie o przyznaniu "Pakietu 250 MB" czy muszę go też samodzielnie aktywować jakimś kodem?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Najlepiej online sprawdzić czy mamy już ten pakiet aktywny.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Czyli co, po wpisaniu kodu *107# lub *101# konto danych nie jest ważne rok jak opisano w artykule a jednak 30 dni, i konto główne oraz konto danych mają 2 osobne okresy ważności (a nie jak opisano w artykule, że jeden), i że kluczowy jest pakiet 250 MB, który te 100 GB co miesiąc przedłuża o miesiąc, co z kolei w ogóle nie opisano w artykule, i że ważny jest moment uruchomienia Bonusu (nie wolno tego zrobić, gdy usługa "Pakiet 250MB co miesiąc przez rok" nie jest jeszcze aktywna) czego również nie opisano w artykule?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Udało się przedłożyć bonus w ofercie Play Fresch, doładowanie przez Fejsa

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Play Internet na Kartę, Play na Kartę gdzie można kupić te startery orientuje się ktoś? Strona Play sprzedaje takie?

Co myślisz?

5 zł za przelew na telefon dla obecnych klientów mBank

Czas na odbiór 50 zł premii za założenie Lokaty Bezkarnej 3,2% w BGŻOptima