w

Do 300 zł premii za otwarcie konta Citi Priority w Citibank

Uważni czytelnicy bloga zauważyli, że poprzednia akcja Citibanku cieszyła się dużym zainteresowaniem i bank postanowił ruszyć z II edycją promocji konta osobistego.

Warunki pozostają bez zmian, do zgarnięcia ponownie jest nawet 300 zł premii w zamian za otwarcie konta Citi Priority i spełnienie warunków promocji.

Jeśli nie masz jeszcze karty kredytowej Citibank, to możesz skorzystać z trwającej promocji i zgarnąć telefon LG K8 LTE o wartości 549 zł do całkowicie darmowej karty Citi Simplicity.

Nawet 400 zł w aktualnej promocji konta Citi Priority

Oprócz karty kredytowej, załóż też konto Citi Priority, ulokuj oszczędności lub płać kartą i zapewniaj wpływ, i odbierz nawet 400 zł premii do konta!

Promocja trwa do 31 października 2017 r.


Nawet 300 zł oraz lokata 2% za założenie Konta Citi Priority


Warunki promocji Citibanku sprzyjają osobom, które założyły tutaj już karty kredytowe. Posiadanie karty kredytowej lub innego produktu kredytowego sprawi, że zgarnięcie 300 zł będzie naprawdę proste 😉

W warunkach akcji jest bowiem warunek, żeby na konto wpłacić kwotę min. 5000 zł (może to być nawet przelew z naszego konta w innym banku z tytułem “wynagrodzenie” ;-)).

Jest też alternatywny warunek wpłaty i utrzymania oszczędności przez kilka miesięcy.


Dla kogo?

Z promocji skorzystać mogą osoby, które nie posiadają konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibank po 30 czerwca 2016 roku.

Dobra wiadomość jest więc taka, że z akcji skorzystać mogą wszystkie osoby posiadające kartę kredytową założoną w jednej z wielu akcji banku. Nie jest to natomiast konieczne, kartę można założyć później 😉

Aby otrzymać 300 zł:
 • Do 31 marca 2017 r. złóż wniosek kontaktowy o konto Citi Priority poprzez dedykowaną stronę promocji
 • Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta podpisz regulamin promocji 
 • Przez 4 miesiące licząc od miesiąca po miesiącu otwarcia konta, spełnij jeden z dwóch warunków: (jeśli konto zostanie założone w lutym, to warunki spełniamy w marcu, kwietniu, maju i czerwcu lub w kwietniu, maju, czerwcu i lipcu):
  • Wpłać i utrzymaj średnie saldo w wysokości min. 30 000 zł na rachunkach w Citibanku. Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta można założyć promocyjną lokatę 2% do 30 tys. zł lub
  • Wpłacaj co miesiąc min. 5000 zł tytułem wynagrodzenia (nie mylić z przelewem wynagrodzenia ;-)) i posiadaj w banku aktywny co najmniej jeden z produktów kredytowych (np. kartę kredytową)
 • Dodatkowo, w każdym z 4 wybranych wyżej miesięcy promocji zapłać kartą min. 2 razy na łączną kwotę min. 300 zł
  • 75 zł premii trafi na konto za każdy z 4 kolejnych miesięcy spełnienia warunków (w przypadku utrzymywania salda min. 30 tys. zł)
  • 50 zł premii trafi na konto za każdy z 4 kolejnych miesięcy spełnienia warunków (w przypadku zapewniania wpływów min. 5 tys. zł)
Premia przelana zostanie do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Ostatnim miesiącem, za za który premia jest wypłacana to 5 (słownie: piąty) miesiąc następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto.


Uwaga!
Nie spełnienie warunków promocji w jednym miesiącu, pozbawia użytkownika do otrzymania premii w kolejnych miesiącach.

Citi Priority – szczegóły i opłaty

Konto Citi Priority będzie prowadzone bezpłatnie po spełnieniu jednego z dwóch warunków: utrzymywania średniego salda w wysokości min. 30 000 zł lub w przypadku zasilania konta sumą min. 5000 zł i posiadania jednego produktu kredytowego.

Jak widzicie są to jednocześnie warunki promocji do zgarnięcia 200 zł lub 300 zł 🙂

Konto Citi Priority to:
 • 0 zł za
  prowadzenie konta po spełnieniu jednego z warunków:
  • Utrzymywania średniego salda min. 30 000 zł
  • Zapewniania wpływów min. 5000 zł i posiadania jednego produktu kredytowego
  • 25 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę do konta
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty w oddziałach banku
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 0 zł za prowadzenie subkonta walutowego
 • 0 zł za dostęp do CitiPhone
 • Promocyjna 3-miesięczna lokata 2% do 30 000 zł
Dokumenty / linki:
 • Regulamin promocji “Nagroda na powitanie – II edycja”
 • Tabela opłat i prowizji

Bądź na bieżąco – Newsletter / Facebook / Twitter


Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez FacebookaTwittera lub maila korzystając z Newslettera “Jak oszczędzić.pl” (wysyłanego średnio raz w tygodniu).


Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane
Adres e-mail * 
Imię 

65 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Czy jeśli wpłacę 5 tys. na konto citi i powiedzmy wydam 500 zł i resztę czyli 4,5 tys. Wezmę z powrotem wpłacę do swojego konta macierzystego pod koniec miesiąca, tak żeby mieć znowu 5 tys. na następny miesiąc, to też będę spełniał warunki?

 2. @up up
  Tak, jeśli odpowiednio długo już nie posiadasz karty kredytowej w Citibank, to będziesz mógł skorzystać z jednej z trwających promocji.

  @up Nie mogą pochodzić z innego konta w Citibank 🙂 Napisane jest z wielkiej litery bank, czyli Citibank. Z Twojego konta w innym banku mogą już pochodzić.

 3. 3.Środki, o których mowa w ust. 1, lit. c niniejszego paragrafu nie mogą pochodzić z innych rachunków bankowych dla klientów
  indywidualnych prowadzonych przez Bank.

  Czyli nie możemy sobie przelać tych 5000zł z naszego innego konta bankowego ?

 4. Czy można swobodnie zamknąć konto po tych 5 miesiącach? Czy w umowie o konto Citi Priority jest zapis o okresie obowiązywania umowy? np. 12 miesięcy?

 5. Kiedy trzeba wpłacić pieniądze, żeby skorzystać z tej wyższej premii? Jak założę konto teraz, to wpłata teraz czy w marcu?

 6. Możesz wpłacić w miesiącu założenia konta lub w kolejnym. Najlepiej, żeby wpłacić równo 30 tys. zł 1-go dnia miesiąca (lub już z naddatkiem na płatności kartą).

 7. Niech mi ktoś wytłumaczy, co dokładnie oznacza to zdanie z regulaminu: "Ostatnim miesiącem, za za który premia jest wypłacana to 5 (słownie: piąty) miesiąc następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto."

 8. @up up
  Pierwszym miesiącem w którym trzeba spełnić warunki jest miesiąc po otwarciu konta lub jeszcze następny miesiąc.

  Np. jeśli konto zostanie założone w lutym, to warunki spełniamy w marcu, kwietniu, maju i czerwcu lub w kwietniu, maju, czerwcu i lipcu

  @up Liczone jest łączne saldo na lokatach i kontach oszczędnościowych. Po zakończeniu warto jeszcze przez miesiąc trzymać pieniądze na koncie oszczędnościowym.

  Alternatywnie w ostatnim miesiącu można zgarnąć 50 zł za posiadanie karty kredytowej i wpływ na konto.

 9. Czy ktoś wie czy wartość lokaty jest liczona jako część "salda na rachunkach"? Nigdzie to nie jest chyba doprecyzowane…

 10. Tak jak napisałem, to nie będzie naprzemiennie, w regulaminie jest tylko informacja, że jak nie spełnisz w jednym miesiącu warunku, to nie otrzymasz już premii w kolejnych.

 11. warunek 5000 wpłaty tytułem wynagrodzenia dotyczy niestety wynagrodzenia od pracodawcy, wszelkie wpłaty własny raczej nie przejdą

 12. @up up
  Pierwszy niepełny miesiąc jest darmowy. Czyli warunek wpłaty trzeba spełniać dopiero od marca. Ja już czekam na kuriera 🙂

 13. Zainteresowało mnie to zdanie: Alternatywnie w ostatnim miesiącu można zgarnąć 50 zł za posiadanie karty kredytowej i wpływ na konto.
  Proszę o wyjaśnienie.

 14. @up lokata jest trzymiesięczna, więc w ostatnim miesiącu 30 tysi jest nieoprocentowane, dlatego można zamiast 75zł przerzucić je gdzie indziej i zgarnąć 50zł za spełnienie warunków drugiej premii

 15. Przy wpłatach 5 tys tytułem wynagrodzenia – nie ma konieczności utrzymywania pieniędzy na koncie? Mogę jednego dnia wpłacić, a kolejnego wypłacić?

 16. @up Dokładnie tak, pamiętaj, żeby tytuł przelewu zawierał słowo "wynagrodzenie", a pieniądze możesz tego samego dnia wydać / przelać / wypłacić z bankomatu.

  Odnośnie łączenia promocji, to słyszałem różne zdania, chyba lepiej/pewniej będzie po 3 miesiącach przerzucić środki na konto oszczędnościowe do czasu otrzymania ostatniej premii.

 17. Warunków przyznania premii nie można łączyć!! Wybieramy albo wariant utrzymania salda 30tys albo wpłaty 5 tys. Jak ktoś ma nadal wątpliwości, nich sobie przeanalizuje graficzne przedstawienie warunków https://www.online.citibank.pl/formularz/citipriority/?prid=HP_300PLN&_ga=1.100350366.1417038264.1483867954#video
  Wpłata własna tytułem "wynagrodzenie" również nie przejdzie! Gdyby Bank chciał 5 tys wpłaty własnej, to nie pisałby w regulaminie o wynagrodzeniu. Taka własna wpłata zwalnia tylko z opłaty za konto.

 18. Ale nie pisze w Regulaminie Wynagrodzenie od Pracodawcy,jedynie -tytułem "wynagrodzenie".A o zwolnienie z opłat za kartę pisze -suma wpływów.Przekonamy się za dwa miesiące bo założyłem to konto.

 19. "lepiej/pewniej będzie po 3 miesiącach przerzucić środki na konto oszczędnościowe do czasu otrzymania ostatniej premii" – są dwie opcje: oszczędnościowe i superoszczędnościowe (to drugie jest płatne i musi tam wpływać przelew od pracodawcy). BTW orientujecie się jak w Citi wygląda kwestia zamykania konta? jak nie mam karty kredytowej i będę chciał gdzieś indziej przenieść 30 tys. to skasują mnie co miesiąc kilkadziesiąt zł (albo kilkanaście, nie pamiętam dokładnie)

 20. Jak będziesz mieć kartę kredytową (zawsze można zamówić i zgarnąć jeszcze 400 zł lub telefon) to wystarczy zapewnić wpływy 5000 zł i konto będzie darmowe.

 21. Ale na stronie banku ciągle ona jest więc na pewno jest.Po nad to gdy konsultant zadzwoni to się bedzie pytał czy będziesz wpłacać wynagrodzenie czy lokate zakładasz.

 22. Uważajcie kiedy robicie zakupy!jest po raszka z księgowaniem transakcji.Potwierdzając PINem księgowana jest dopiero na drugi dzień,a zbliżeniowo nawet do tygodnia póżniej.

 23. Standard to dzień transakcji + 2 dni, ale jak dobrze zauwżyłeś może być szybciej albo później. Zawsze mnie denerwuje warunek księgowania transakcji, bo użytkownik nigdy nie wie, kiedy transakcja zostanie rozliczona.

 24. Mi powiedziano, że pojawi się informacja online o możliwości założenia tej lokaty. A jak się nie pojawi, to osobisty konsultant ma to zrobić.

  Nie, karta kredytowa to osobny produkt i nie ma wpływu na depozyty.

 25. Czy wykorzystany limit karty kredytowej zmniejsza saldo depozytów? Mam na myśli owe 30000, które jest warunkiem promocji i zarazem warunkiem zwolnienia z miesięcznej opłaty 30 zł za konto.

 26. Do mnie dosyć długo karta szła. W banku powinni w takim wypadku wysłać nowa kartę. Kiedyś tak miałem w innym banku. Stara karta co nie dotarła została zastrzeżona.

 27. Założyłam konto na początku lutego, a karta debetowa jeszcze do mnie nie dotarła. Pisałam w tej sprawie do Citi ze strony bankowości internetowej- odpowiedzieli, że to sprawa poczty, gdyż oni wysłali. Na poczcie odpowiedzieli, że za przesyłki listowe ekonomiczne nie odpowiadają. Karta debetowa podobno została wysłana 9 lutego. Czy ktoś też miał taki problem?

 28. Tak, warunek będzie spełniony. Wystarczy 30k zł na koncie lub lokacie. Potrzebny jest po prostu osad w bank w tej kwocie, a wiadomo, że najlepiej, aby te środki pracowały właśnie na lokacie.

  Co do przelewu to nie ma 100% pewności ale wg regulaminu taki wystarczy. Jak coś to reklamacja 🙂

 29. Pytanie: "Utrzymywanie średniego salda 30 000zł" zostanie również spełnione w przypadku założenia lokaty na 30 000 zł?
  Innymi słowy, czy po założeniu lokaty na 30 000 zł nadal spełniamy warunek: UTRZYMANIE ŚREDNIEGO SALDA 30 000 zł, według regulaminu: "zgromadzą i utrzymają na RACHUNKACH w banku" lokata to przecież też rachunek prawda?

  Czy trzeba mieć na koncie 30 000zł i na lokacie osobno 30 000 zł?

  Czy jest już uzgodniony temat: czy przelew z innego naszego konta kwoty 5000 zł jest akceptowany przez bank? (tytuł przelewu: "wynagrodzenie"). Czy to faktycznie musi być przelew z konta w którym my NIE jesteśmy właścicielem?

 30. A co oznacza "Podpiszą niniejszy regulamin najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta".

  W jaki sposób trzeba ten regulamin podpisać? Ręcznie? Będzie dołączony do umowy? samemu trzeba go dołączyć do umowy? Online?

  Kiedy najlepiej złożyć wniosek o konto? w połowie miesiąca? pod koniec marca?

 31. Dla tych, którzy jeszcze nie podpisali umowy, a mają możliwość zrobienia tego w placówce, polecam taką opcję. Nie czeka się za długo i kartę debetową dostaje się od ręki. Nie trafiłem na jakąś bardzo kompetentną obsługę, ale jak ktoś wie czego chce to sobie z nimi poradzi 😉 W dużych miastach mają placówki w centrach handlowych i są otwarci wieczorami i w weekendy, a to duży plus 🙂

 32. Niektórzy konsultanci w Citi, to ludzie, którzy udzielają niedorzecznych odpowiedzi. Napisałam do nich, że karta jeszcze nie została dostarczona (a podobno wysłali 9 lutego). Odpowiedzieli, żeby sprawdzić na poczcie, gdyż oni nie mają wpływu na przesyłkę. Na poczcie powiedzieli, że przesyłka prawdobodobnie zaginęła, ale sprawdzić się nie da, gdyż jest to przesyłka nierejestrowana.
  Po ponownym napisaniu do Citi w sprawie karty, kosultant odpowiedział, że przesyłka do nich nie wróciła. Nie wiem o co mu chodziło w tej odpowiedzi,czy o to, że zaginiona przesyłka wróci do adresata.

 33. Czasami poziom obsługi mnie też szokuje 🙂 Ty piszesz jedno a oni zupełnie co innego :/ napisz, że na poczcie powiedzieli, to co powiedzieli i niech wyślą nowa kartę skoro ta nie doszła albo niech podadzą numer przesyłki na dowód jej wysłania 🙂

 34. Witam,
  czy CITI akcetuje przekaz bankomatowy jako transakcję bezgotówkową? Próbował ktoś tego sposobu do nabicia 300zl w 2 transakacjach w ramach spełniania warunków promocji?

 35. Dostaniesz 75 zł ale jak utrzymasz lokatę 30K przez 4 miesiące.A ile razy będziesz płacił kartą to nie ma znaczenia byle byś 300 zł wydał.

 36. Do Anonimowego który 9 lutego pisał,że przelanie pieniędzy z innego konta z tytułem "Wynagrodzenie" nie spełni warunków.A więc informuję Cię że taki przelew zalicza się-Dziś właśnie dostałem pierwszy przelew na 50zł.

 37. W którym miejscu można założyć tą lokate na 2% ? Otwarłem zakładkę Lokaty terminowe i nie ma lokaty na 2%, czy ktoś to już znalazł?

 38. No i mamy potwierdzenie tego, że można łączyć dwa typy premii. Przez trzy miesiące utrzymywałem promocyjną lokatę, tym samym spełniłem warunek średniego salda i otrzymałem 3 x 75 zł. W czerwcu z kolei miałem już kartę kredytową i 12 lipca otrzymałem 50 zł premii 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Do 300 zł premii i 3% na rachunku eKonto Standard lub Plus w mBank

Bilety do kina za płatności mobilne HCE w Banku Millennium