w

200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole

Credit Agricole ruszył z kolejną promocją “Przenieś Konto z premią“. Tym razem do zgarnięcia jest przyzwoita premia w wysokości 200 zł.

Z promocji skorzystać mogą osoby, które od roku nie posiadają konta w Credit Agricole.

Promocja trwa do 31 marca 2017 r.

Przenieś konto do Credit Agricole i zgarnij 200 zł

Premia po ostatnim spadku z 250 zł na 100 zł, wzrosła tym razem do 200 zł. Nie jest to co prawda 1000 zł oferowane niegdyś za aktywne korzystanie z konta, jednak trzeba przyznać, że wystarczą trzy miesiące do spełnienia wszystkich warunków akcji.

Dla kogo?

Z Oferty nie może skorzystać Klient, który w okresie do 1 roku przed datą otwarcia Konta była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy Konta wspólnego prowadzonego przez Bank w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy.

Jak otrzymać 200 zł premii?

Aby otrzymać 200 zł:

 • Złóż wniosek o wybrane konto wraz z kartą, usługami bankowości elektronicznej CA24 i wyciągami online
  • Wyraź zgodę na działania marketingowe banku i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (co wiąże się z podaniem we wniosku adresu email oraz numeru telefonu)
  • Podaj nazwę dotychczasowego banku, numer tego rachunku, nazwę i adres instytucji przekazującej Wynagrodzenie, złożyć dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowych banku
  • Potwierdź przystąpienie do promocji
  • Niezbędne jest złożenie wniosku z pełnomocnictwem
 • Wypełnij “Zlecenie przekazywania środków”, tj. przelewu wynagrodzenia i następnie zapewniaj przez 3 kolejne miesiące wpływy na konto w wysokości min. 3000 zł / miesięcznie
  • Pierwszy wpływ może zostać zapewniony w miesiącu otwarcia konta lub do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta

Wypłata premii nastąpi na założony ROR w Credit Agricole nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po spełnieniu wszystkich powyższych warunków.

Uwaga: Bank nie przyzna premii, jeśli dotychczasowy bank nie zaakceptuje Wniosku z Pełnomocnictwem.

Z regulaminu:

Wniosek z Pełnomocnictwem – prawidłowo uzupełniony i podpisany przez Uczestnika Wniosek o przeniesienie rachunku/usług płatniczych wraz z prawidłowo uzupełnionym i podpisanym przez Uczestnika Pełnomocnictwem dla Banku w celu realizacji czynności przeniesienia rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego; wzór Wniosku z Pełnomocnictwem określa Rekomendacja ZBP dotycząca dobrych praktyk w zakresie przenoszenia rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych dla klientów indywidualnych na polskim rynku bankowym i stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu.

Wpływ na Konto – suma transakcji uznaniowych wynikająca z wpłat gotówkowych oraz przelewów na prowadzony w ramach Konta rachunek główny w PLN z wyłączeniem przelewów środków z zakończonej lokaty, wypłat z Rachunku Oszczędzam, Programu Systematycznego Oszczędzania, Antidotum PRO, Antidotum Progresywnego, przelewów wykonanych w wyniku odkupienia jednostek uczestnictwa w Funduszu Inwestycyjnym dystrybuowanym przez Bank lub przelewów pomiędzy rachunkami konta (w tym z rachunków prowadzonych w walutach innych niż PLN), a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank, jeżeli Uczestnik jest ich posiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika.

Lokata “Dzień Dobry w CA” na 3,1% w skali roku

Credit Agricole ma w ofercie specjalną lokatę na start oprocentowaną na 3,1% w skali roku na okres 60 dni.
Lokata “Dzień Dobry w CA” to:
 • Okres lokaty: 60 dni
 • Oprocentowanie: 3,1% w skali roku
 • Minimalna kwota lokaty: 1 000 zł
 • Maksymalna kwota lokaty: 50 000 zł
 • Limit: 1 lokata

Oferta kont osobistych w Credit Agricole

W ramach promocji skorzystać można z jednego z czterech rachunków bankowych. Jeśli nie skończyłeś/aś  27. roku życia to polecam wybrać 1 Konta.

Jeśli natomiast ukończyłeś/aś 27. rok życia to warto zastanowić się, czy dokonując kilku przelewów w miesiącu (może to być przelew na 1000 zł wykonany 10 razy między kontami), nie osiągniesz sumy wpływów w wysokości 10 tys. zł. W takim wypadku otrzymasz wszystko za darmo do Konta ProstOszczędzającego Premium).

1 Konto
1 Konto to proste warunki do zwolnienia z opłat za prowadzenie konta i karty. Wystarczy wykonanie 1 transakcji kartą na kwotę nawet 1 zł.

Jest to konto dla młodych, do 27 roku życia. Karta do 1 Konta oferuje darmowe wypłaty z bankomatów Euronet i BZ WBK.

Osoba rozpoczynająca swoja przygodę z bankowaniem nie potrzebuję do szczęścia nic więcej 😉

Po ukończeniu wieku 27 lat, 1 Konto zostanie automatycznie przekształcone w Konto PROSTOoszczędzające PLUS.

Konto ProstoOszczędzające
Konto PROSTOoszczędzające nie wygląda zachęcająco. Prowadzenie konta kosztuje 4,90 zł miesięcznie + 3,90 zł za prowadzenie karty. Tym samym polecam wybór jednego z trzech pozostałych rachunków.
Konto PROSTOoszczędzające Plus
Konto PROSTOoszczędzające Plus będzie prowadzone za darmo po zapewnieniu miesięcznych wpływów w wysokości 1500 zł.

Karta wraz ze wszystkimi bankomatami w Polsce, będzie natomiast darmowa po wykonaniu płatności na min. 500 zł. Oba warunki pokrywają się więc z warunkiem promocji.

Jeśli nie spełnicie powyższych warunków to za prowadzenie konta zapłacicie 9,90 zł, a za kartę 7,90 zł miesięcznie.

Konto ProstoOszczędzające Premium
Jeżeli jesteście w stanie zapewniać miesięczne wpływy w wysokości min. 10 000 zł to dobrą opcją będzie Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM. Może to być kilka przelewów z konta w innym banku.
Konto posiada w pakiecie wszystko, czego można zapragnąć, łącznie z bezpłatnymi bankomatami na całym świecie oraz szerokim pakietem assistance.

50 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. w regulaminie jest mowa o "lista banków uczestniczących w procesie przenoszenia rachunku/usług płatniczych stanowi Załącznik nr 2 do Regulaminu" – gdzie jest ten załącznik?

 2. z mBanku jest gwiazdka o treści "W procesie przenoszenia rachunku/usług płatniczych uczestniczą jedynie wybrane oddziały banku. Pełna lista numerów oddziałów banków uczestniczących w procesie przenoszenia rachunku/usług płatniczych dostępna jest na stronie
  Czemu credit agricole tak utrudnia życie? Próbowałem znaleźć to na ich stronie, ale się poddałem. Niby jest strona o tej promocji, ale tam oprócz dwóch regulaminów nie ma nic więcej :/

 3. Przepraszam nie doprecyzowałem – chodziło mi o mbank – na liście są konkretne oddziały a ja nie jestem do żadnego przypisany.

 4. Tmobile uslugi bankowe odrzucil mi wniosek. Są niby na liscie wiec o co kaman? Czy jesli jeden bank odrzuci to moge podac konto z innego banku?

 5. mi mBank też odrzucił z info, że mój oddział nie uczestniczy w procesie przenosin choć mBank był na liście w starym regulaminie [bo w nowym regulaminie promocji przenosin do Credit Agricole nie ma załącznika i nie można było zweryfikować przed podpisaniem wniosku czy mój oddział jest na liście] – w takim razie pozostałem co najmniej do końca marca z płatnym kontem w Credit Agricole i bez premii :-/

 6. Czy obowiazkowe jest posiadanie karty do rachunku? Z tmobile nie wyszlo, ze wzgledu na otwarcie konta przez internet. Przenioslem konto z plusbanku. Dzwonili z plusa z pytaniem czemu zamykam konto i potwierdzili ze przyjmuja wniosek. Czy z CA dostane jakas wiadomosc ze potwierdzono wniosek o zamkniecie konta w innym banku? Nie chcialbym meczyc sie 3 miesiace a pozniej dowiedziec sie ze z jakiejs przyczyny warunki promocji nie zostaly spelnione.

 7. w pierwszym zdaniu masz odpowiedź 🙂
  "Aby otrzymać 200 zł:
  Złóż wniosek o wybrane konto wraz z kartą, usługami bankowości elektronicznej CA24 i wyciągami online"

 8. 1) Po otrzymaniu premii możesz zrobić z kontem co chcesz.
  2) Piszę z głowy, jest to bodajże 1 miesiąc, ale mogę mylić oferty a jestem teraz na wyjeździe i ciężko mi to potwierdzić
  3) Zdaje się, że to była poprzednia promocja

 9. Chciałbym przenieść swoje konto z Getin Banku, martwi mnie jednak obowiązek podania adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, gdyż moje wynagrodzenie przychodzi na zupełnie inne konto i nie chciałbym tego zmieniać, a rozumiem, że bank zwraca się do firmy w której pracuje o przelewanie pieniędzy na otwierane konto w credit agricole. Pracuje w dużej firmie, w terenie, nie mam możliwości wyjaśniania tego, gdyby przyszło takie zalecenie do kadr firmy, więc proszę o poradę jak to jest w
  Waszym przypadku i jak to roziązaliście?

 10. "Promocja trwa do 31 marca 2017 r.", czyli do tego czasu muszę już podpisać umowę o konto, czy wystarczy jak do tego dnia złożę wniosek przez stronę promocji?
  Proszę o odpowiedź.
  Pozdrawiam 🙂

 11. Czy powyższa promocja łączy się z programem poleceń banku Credit Agricole? Chodzi mi o tę promocję "Program poleceń konta osobistego-50 zł dla polecanego. Dla Ciebie… nawet 500 zł!"

 12. Jakby ktoś potrzebował kod polecenia w celu otrzymania dodatkowego 50zł, to macie: 2404265. Bez problemy można łączyć 3 promocję, przeniesienie, 1 konto mobilne oraz polecenie w oddziale.

 13. "Nie musi to być przelew wynagrodzenia na 3 tys. Może być zwykły przelew z innego konta :)"
  Na infolinii twierdzą, że musi to być przelew tytułem wynagrodzenia.

  "Tak, wygląda na to, że się łączy 🙂 Na dniach postaram się prześwietlić tą promocję"
  Na infolinii twierdzą, że promocja z poleceniami jest obecnie nieaktywna.

 14. Zgodnie z nowym regulaminem promocji:
  "Warunek zapewnienia stałych wpływów na Konto uważa się za spełniony, jeżeli Klient:
  1) (…)
  2) zapewni Wpływ na Konto, co najmniej raz w każdym miesiącu kalendarzowym, kwoty zadeklarowanej na „Zleceniu przekazywania środków”, na kwotę nie mniejszą niż 3000 zł przez co najmniej trzy następujące po
  sobie miesiące kalendarzowe (…)"
  Czyli na zleceniu przekazywania środków muszę wpisać min. 3000 zł? To idzie do pracodawcy, tak? A co jeśli tyle nie zarabiam? Proszę o odpowiedź.
  Pozdrawiam.

 15. Przecież masz napisane w prześwietleniu, że wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku. Łącznie trzeba zapewnić wpływy min. 3000 zł.

  Definicję Wpływy na konto masz powyżej.

 16. W regulaminie nie ma takiego wymogu. Wynagrodzenie zresztą bywa co miesiąc różne. Dla świętego spokoju wpisałbym tam 3000 zł 🙂

 17. Dziękuję za odpowiedź, ale chodziło mi o to, co muszę wpisać na zleceniu przekazywania środków – min. 3000 zł czy prawdziwą kwotę? Ten dokument idzie do pracodawcy czy jest tylko dla banku?

 18. Spokojnie czekaj do końca miesiąca. Rzadko kiedy premia trafia wcześniej niż ostateczny termin, choć zdarzają się takie przypadki 🙂

 19. Jako że mam nielimitowane rozmowy, to zawsze wolę przedzwonić w takich sprawach. Na pewno jakaś informacja o powodzeniu przeniesienia konta przychodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Tablet Lenovo TAB2 do karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe na Grouponie

100 zł za założenie i 100 zł za polecenie karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe