w

10 biletów do kina w promocji PKO Konto dla Młodych w PKO BP + 100 zł na start!

PKO BP ruszył z kolejną edycją popularnej promocji “Kino za 0 zł” przeznaczonej dla osób do 26. roku życia.

W zamian za otwarcie darmowego Konta dla Młodych i wykonanie jednej płatności kartą otrzymamy 10 biletów do Cinema City lub Helios.

Ale to nie wszystko, 1 lutego ruszyła promocja Mam PKO, dzięki której można zgarnąć dodatkowe 100 zł premii!

Promocja trwa od 23 stycznia do 19 lutego 2017 r. lub do wyczerpania puli 2800 pakietów.

→ Przejdź do: 100 zł w Mam PKO + 10 biletów do kina dla młodychj

10 biletów w ramach akcji “Kino za 0 zł”

Zdobycie 10 biletów do kina nie będzie wymagało praktycznie żadnego wysiłku. Założenie darmowego konta i jedna płatność to musie przyznać, że banalnie proste warunki 🙂

Konto będzie darmowe wraz z kartą po wykonaniu 4 płatności, więc warto oprócz tej jednej zapłacić jeszcze trzy razy na dowolną kwotę.

Dla kogo?

Okres karencji w promocji “Kino za 0 zł” jest niezwykle krótki! Akcja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadają konta w PKO BP lub Inteligo na dzień 31 grudnia 2016 r. 

Z regulaminu:

Uczestnik Promocji – osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, posiadająca adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, która w dniu 31 grudnia 2016 r. nie posiadała żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku, w tym rachunku Inteligo, na dzień wydania Nagrody będzie Posiadaczem Konta i Karty oraz wyrazi zgodę przynajmniej na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących i nie odwoła tej zgody do dnia wydania Nagrody, a także działa jako konsument w rozumieniu art. 221 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz.U. z 2016 r. poz. 380 ze zm.).

Jak otrzymać 10 biletów do Cinema City / Kina Helios?

10 biletów do kina otrzymasz za:
 • Do 19 lutego 2017 r. złożenie wniosku o Konto dla Młodych wraz z kartą
 • Do 3 marca 2017 r.:
  • Wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i nie odwołaj ten zgody do dnia otrzymania nagrody
  • Zarejestuj się do promocji na dedykowanej stronie wybierając sieć kin, do której chcesz otrzymać vouchery (Helios lub Cinema City)
  • Wykonaj 1. płatność kartą na dowolną kwotę

Nagrody w postaci 10 elektronicznych kodów uprawniających do wymiany na pakiet 10 biletów do kin będą wydawane w dwóch turach: do 17 lutego oraz do 14 marca 2017 r. według kolejności spełnienia warunków promocji. Zostaną one udostępnione w systemie bankowości elektronicznej.

Organizator przygotował łącznie 1700 pakietów do Cinema City oraz 1100 do Heliosa.

Z regulaminu:

2. Kody wymieniane na bilety sieci kin Cinema City uprawniają do wejść na seanse 2D będące w aktualnej ofercie kin sieci Cinema City. Kod nie obowiązuje w IMAX, na pokazy specjalne, maratony, pokazy Ladies Night, filmy wyświetlane w salach VIP, Škoda 4DX oraz w Cinema Park. Kod nie upoważnia do pierwszeństwa w obsłudze przy kasie. Lista kin stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu.
3. Kody wymieniane na bilety sieci kin Helios uprawniają do wejść na wszystkie regularne seanse 2D będące w aktualnej ofercie kin Helios. Kod nie obowiązują na pokazy specjalne, w tym z cyklu: Kino Kobiet, Maratony Filmowe, Helios dla Dzieci, Helios dla Szkół, Kultura Dostępna, pokazy przedpremierowe. Kod nie upoważnia do pierwszeństwa w obsłudze przy kasie. Lista kin stanowi załącznik nr 2 do Regulaminu.

PKO Konto dla Młodych

PKO Konto dla Młodych przeznaczone dla osób w wieku od 18 do 26 lat. W ramach  konta otrzymujemy darmowe prowadzenie konta, darmowe bankomaty na całym świecie, oraz darmową kartę po wykonaniu 5 płatności kartą.

Jest to naprawdę bardzo dobre konto dla osób spełniających kryterium wieku.

PKO Konto dla Młodych to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 5 płatności kartą
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie
 • Dostęp do aplikacji IKO z płatnościami BLIK

Dokumenty / linki:
 • Wniosek o Konto dla Młodych z biletami do kina
 • Strona promocji “Mam PKO”
 • Regulamin promocji “Miłość mamy za 0”
 • Zasady VI edycji programu “Mam PKO”
 • Regulamin ramowy programu “Mam PKO”

NewsletterZapisz się na newsletter “Jak oszczędzić.pl” i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

#mc_embed_signup{background:#fff; clear:left; font:14px Helvetica,Arial,sans-serif; width:680px;}
/* Add your own MailChimp form style overrides in your site stylesheet or in this style block.
We recommend moving this block and the preceding CSS link to the HEAD of your HTML file. */

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane
Adres e-mail *

Imię

22 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

100 zł za założenie i 100 zł za polecenie karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe

200 zł premii w akcji “Zimowa oferta Konta Godnego Polecenia” w BZ WBK