w

Wygraj 100 000 zł w Loterii BLIKOMANIA (za wykonanie transakcji BLIK)

Właśnie ruszyła BLIKOMANIA, czyli wielka loteria z nagrodą główną w wysokości 100 000 zł!

Polski Standard Płatności co rusz wymyśla jakieś promocje popularyzujące standard płatności BLIK. Tym razem przygotowana została loteria, z której skorzystać mogą posiadacze kont obsługujących płatności BLIK.

Są to: Alior Bank (w tym T-Mobile UB), Bank Millennium, BZ WBK, Getin Noble Bank, ING Bank Śląski, mBank (w tym Orange Finanse) oraz PKO BP.

Loteria trwa od 5 grudnia do 4 marca 2017 r.

Nawet 600 zł premii do Konta 360 w Banku Millennium

Jeszcze tylko do 7 grudnia 2016 r! Do zdobycia łatwe 100 zł premii gwarantowanej + 50 zł za każdą poleconą osobę.

Zapisz się do promocji i zgarnij 100 zł premii gwarantowanej + do 500 zł za polecanie oferty.

BLIKOMANIA – Wygraj nawet 100 000 zł

Zasady loterii są bardzo proste. Pierwszym krokiem jest rejestracja na stronie blikomania.pl. Kolejnym krokiem jest wykonywanie transakcji spełniających warunki loterii.

Istotne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych oraz wyrażenie zgody na przekazanie Organizatorowi przez wskazany Bank, zgody na ujawnienie informacji o wykonanych transakcjach BLIK.

Do wygrania są:

 • 1 nagroda główna w postaci 100 000 zł + należny podatek
 • 9 nagród pieniężnych o wartości 10 000 zł + należny podatek
 • 90 nagród pieniężnych o wartości 1 000 zł (po jeden na każdy dzień trwania loterii)
 • 900 nagród pieniężnych o wartości 100 zł (po 10 na każdy dzień)

Jak wziąć udział w losowaniu?

 • Zarejestruj się w loterii na stronie.
 • Do 4 marca 2017 r. wykonuj transakcje BLIK za pomocą wskazanej w formularzu rejestracji aplikacji mobilnej
  • Wykonanie jednej transakcji z jednej aplikacji mobilnej to jeden los w loterii (wykonanie kilku transakcji z jednej aplikacji nie zwiększy szans)
  • Codziennie nastąpi losowanie nagród 3 i 4 stopnia spośród transakcji wykonanych danego dnia
  • W loterii biorą udział transakcje: w sklepach stacjonarnych, sklepach internetowych (w tym Allegro), wypłaty gotówki oraz natychmiastowe przelewy BLIK bezpośrednio na numer telefonu innego użytkownika BLIKa.

Możliwa jest rejestracja kilku aplikacji mobilnych w celu zwiększenia szans na wygraną. Wystarczy posiadać konto w kilku bankach udostępniających usługę BLIK.

Kiedy odbędą się losowania nagród?

Losowania nagród 3. i 4. stopnia odbędą odbywały się codziennie począwszy od 6 grudnia 2016 r. do 6 marca 2017 r.

Losowanie nagrody w wysokości 10 000 zł odbywać się średnio 3 razy w miesiącu według harmonogramu dostępnego w załączniku do regulaminu.

Losowanie nagrody głównej odbędzie się natomiast na sam koniec, 6 marca 2017 r.

Z regulaminu:

3.9. Jeden Uczestnik może wygrać jedną nagrodę danego typu (pierwszą wylosowaną) w losowaniach organizowanych danego dnia.
3.10. W trakcie trwania Loterii Uczestnik może wygrać dowolną liczbę nagród, o ile spełnia wymagania Regulaminu z zastrzeżeniem, że raz nagrodzona Transakcja BLIK nie jest nagradzana w kolejnych losowaniach.

Jak już wygracie to miejcie na uwadze punkt:

5.8. Utrata prawa do nagrody następuje w przypadku:
a) odmowy przyjęcia nagrody lub jej nieodebrania przez Zwycięzcę Loterii wskutek niepodania danych do przelewu lub zamknięcia rachunku bankowego Uczestnika,
b) podania błędnych lub nieaktualnych danych osobowych lub zmiany numeru konta bankowego lub poprzez spowodowanie jego przedwczesnego zamknięcia, co uniemożliwi wydanie nagrody przelewem bankowym,
c) niepotwierdzenie przez Bank wykonania Transakcji BLIK
d) nieprzysłanie, w terminie 2 dni od powiadomienia o wygranej, do Organizatora numeru rachunku bankowego do wypłaty nagrody.

41 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Czyli jak mam 4 konta z opcją BLIK ( OF, BZ WB, MBank, Millenium ) i ten sam nr telefonu do kont, to i takwinnem się 4 razy zarejestrować w promocji ?

 2. @Ireneusz
  Tak, jeżeli chcesz używać wszystkich aplikacji, to musisz się wcześniej zarejestrować 4 razy.

  @up up
  Nie trzeba rejestrować żadnych transakcji. Wystarczy sama rejestracja w loterii.

  @up
  Wydaje mi się, że w BLIKu można zarejestrować numer telefonu tylko do jednego konta. Ale można tak robić z kimś z rodziny.

 3. Czy dobrze mi się wydaje, że mając konto w dwóch bankach, z dwoma różnymi numerami telefonów przypisanymi w nich do BLIKa, można nabijać transakcje (losy) robiąc między nimi ping-ponga kilkuzłotowymi przelewami BLIK na numer telefonu? 🙂

 4. @up
  Jeden numer tylko do jednego konta, ale jak ktoś ma dwa i więcej, to może wszystkie powiązać z różnymi kontami (Bank A – Numer 1, Bank B – Numer 2, etc.).

  Jedyny problem, to że nie wszystkie banki pozwalają na powiązanie numeru innego niż ten do haseł SMSowych (a to problem, jeśli innych numerów zwykle nie mamy pod ręką).

 5. W WBK można było zgarnąć jedną słabą nagrodę na koniec. Tutaj jest 11 nagród dziennie, więc ludzie, ofensywa na bankomaty WBK!

 6. Jeśli dobrze rozumiem regulamin, to jednym "losem" do loterii jest Zgłoszenie a nie Transakcja BLIK. To oznacza, że zrobienie 40 płatności i 100 przelewów jednego dnia daje taką samą szansę jak wysłanie 1 przelewu w tym dniu. W każdym losowaniu wyłajanią unikalny numer Zgłoszenia (numer użytkownika jeśli zarejestrował tylko 1 bank) i dopiero weryfikują z bankiem czy jakaś przynajmniej 1 Transakcja BLIK w danym dniu miała miejsce. Też tak to rozumiecie?

 7. Przyznam, że regulamin tej loterii nie należy do łatwego do czytania 🙂

  Wygląda na to, że lepiej zarejestrować wszystkie posiadane aplikacje i każdą aplikacją dokonać jednej transakcji BLIK dziennie.

  Ten punkt regulaminu nam to wyjaśnia:
  "3.3. Uczestnik może przesłać więcej niż jedno Zgłoszenie, o ile posiada na swoim smartfonie zainstalowane aplikacje z funkcjonalnością umożliwiającą realizację Transakcji BLIK wydane przez różne Banki. W ramach jednego Zgłoszenia Uczestnik może wskazać tylko jedną aplikację mobilną wydaną przez dany Bank"

 8. Właśnie zarejestrowałem się trzy razy podając te same dane, tylko inne banki. Teraz wystarczy codziennie coś puścić BLIKIEM z każdej apki i liczyć na wygraną.

 9. Czyli niezależnie, czy zrobimy 100 wypłat z bankomatu i 100 płatności kodem to mamy jeden los, ale przy trzech płatnościach z trzech kont z trzech aplikacji mobilnych mamy już trzy losy, chociaż używamy ten sam nr telefonu i pesel?

 10. "W losowaniu przeprowadzanym danego dnia uwzględniane są Transakcje BLIK wykonane przez Uczestnika w okresie objętym losowaniem tego dnia, zarejestrowane przez Bank zgodnie z pkt 3.7."

  Jak dla mnie wg tego powyżej liczą się wszystkie transakcje, a więc 50 przelewów na numer telefonów – 50 losów.

 11. Ogólnie to jest to trochę niespójne, bo do losowania biorą niby numer, którym jest ID użytkownika. Stąd wnioskuję, że jednak 1 płatność z jednego konta jest prawidłowym podejściem.

 12. Tak, np. 30 płatności to jedno zgłoszenie – osoba prowadząca profil Blika na Facebooku to potwierdziła.
  Minimum kwotowe? Nie ma czegoś takiego przecież w Bliku – możesz nawet przelać 2 grosze:)

 13. Zabezpieczają się przed spamerami. Tak jak np. do loterii z sms zazwyczaj wygrywali spamerzy, którzy mieli jakieś premium spartowe karty SIM i wysyłali do jednego konkursu po kilkadziesiąt tysięcy sms.

 14. To proste: Losują ID, które jest przydzielane po zgłoszeniu (jeden użytkownik ma jedno ID dla każdej zarejestrowanej aplikacji).

 15. Mam inteligo – aplikację IKO i zaczynam zabawę z BLIKiem dlatego mam może naiwne pytanie:
  Czy przelew blikiem wykonany z inteligo np. na zdefiniowany wcześniej rachunek (swój w innym banku lub inny) również da los w loterii?
  Myślałem, że w aplikacji można robić przelewy na nr telefonu.
  Ale nie mogę znaleźć tej funkcji. Za to mam przelewy wcześniej zdefiniowane w inteligo. Zatem czy to też się liczy w loterii?

 16. Właśnie nie ma strony z wynikami. Zwycięzcy informowani są bezpośrednio.

  @M&M
  Dziennie zrobić jedną transakcję każdą aplikacją. Wtedy są największe szanse na wygraną.

  Odnośnie przelewów, to musi to być przelew na telefon z wykorzystaniem BLIK'a a nie wewnętrznego systemu banku.

 17. Który numer konta podać w przypadku wygranej, jak ma się aplikacje blik w różnych bankach? Numer telefonu mam jednakowy we wszystkich bankach.

 18. W regulaminie nic nie pisze na ten temat. Podany jest tylko termin w jakim należy podać dane do przelewu(2 dni). Ja to zrozumiałem, że mogę podać dowolny numer konta, także banku, który nie obsługuje blika.

 19. M&M możesz wysłać na dowolny krajowy numer telefonu. Jeśli numer telefonu nie będzie zarejestrowany w blik to jego właściciel dostanie w SMS-ie link, na którym trzeba podać numer konta.

 20. Wysyłam przelew na tel z mBanku do mBanku drugiej osobie na 1zł. Tamta odsyła mi tak samo 1zł. Zauważyłem że taki przelew wysyłany za pomocą blika na nr telefonu, ma w rodzaj operacji: "przelew wewnętrzny wychodzący lub przychodzący". A kiedy odbieram przelew na tel z innego banku to w rodzaj operacji jest "Blik P2P"

  Czy wysyłając przelew blikiem do tego samego banku, biore udział w blikomani?

 21. W regulaminie jest "… b wykonania przelewów natychmiastowych na numer telefonu bezpośrednio do innego Użytkownika BLIKa". Czyli wszystko powinno być ok.

 22. Jestem w lekkim szoku wygrałam 1000 zł w blikomanii!!
  Gratulacje!

  Dziękujemy za udział w loterii i gratulujemy wygranej 1000 zł !

  Prosimy o pobranie załączonego pliku PDF i uzupełnienie go. Zgodnie z regulaminem uzupełniony plik należy przesłać na adres kontakt@blikomania.pl wpisując w temacie wiadomości "zwycięzca" nie później, niż w ciągu dwóch dni od daty otrzymania tej informacji

 23. @Lidia Lidia
  Gratulacje. Możesz jeszcze podać z jakiego maila przychodzi info o wygranej i czy czasem nie ląduje w spamie? 🙂

 24. Jak długo czeka się na przelew na konto po wypełnieniu ankiety i odesłaniu? 27 grudnia odesłałem wypełnioną ankietę a wygranej na koncie nie ma do dziś:/

 25. Strasznie długo trzeba czekać według zapisu:

  "5.7. W treści informacji o wygranej, o której mowa w pkt. 5.6, Zwycięzca Loterii otrzymuje także powiadomienie, że nagroda po przekazaniu numeru rachunku bankowego, zostanie przekazana przelewem na wskazane przez Zwycięzcę Loterii konto w terminie do dnia 21.03.2017r."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ranking lokat bankowych, czyli najlepsze lokaty na grudzień 2016 roku

Toyota Bank: Załóż lokatę na 130 dni i zgarnij … kolejne 50 zł premii (tylko do końca dnia!)