w

Toyota Bank: Załóż lokatę na 130 dni i zgarnij … kolejne 50 zł premii (tylko do końca dnia!)

Właśnie ruszyła kolejna akcja z cyklu “Rok Korzyści z Toyota Bank”. W zamian za założenie nowej lokaty 2,5% na 130 dni otrzymamy 50 zł premii.

Dzięki otrzymanej premii, oprocentowanie efektywne wyniesie nawet 4,23% w skali roku. To już naprawdę nieźle porównując do innych lokat bankowych.

Z akcji skorzystać mogą osoby, które brały udział w poprzednich akcjach Agory i Toyota Bank i nie zamknęły konta.

Promocja trwa od 6 do 19 grudnia 2016 r.


→ Przejdź na stronę promocji “Bądź aktywny”

50 zł w ramach promocji “Aktywni zyskują”

Promocja “Aktywni Zyskują” 50 zł, przeznaczona jest dla osób, które otworzyły konto w jednej z poprzednich akcji i nie zamknęły go do dzisiaj:

Jak otrzymać 50 zł premii w ramach promocji “Aktywni zyskują”?

 • Do 19 grudnia 2015 r. zarejestruj się na stronie promocji
  • Zaakceptuj regulamin promocji i zgodę na przetwarzanie danych przez Organizatora promocji (tylko pierwsza zgoda jest wymagana)
 • Do 8 stycznia 2017 r. za pośrednictwem bankowości elektronicznej, zwiększ saldo depozytów poprzez złożenie wniosku o co najmniej jedną lokatę Plan Depozytowy na 130 dni na 2,5% na kwotę min. 10 000 zł:
  • Poprzez zwiększenie salda rozumie się zwiększenie kwoty środków na wszystkich kontach i lokatach na dzień 5.12.2016 r.
  • Lokatę utrzymaj przez co najmniej 40 dni
 • Przez co najmniej 40 dni utrzymaj zwiększone saldo depozytów (na kontach i lokatach)
  • Saldo wyższe o kwotę min. 10 000 zł względem 5.12.2016 r.
 • Do 7 marca 2017 r. zostaniesz poinformowany/a o zakwalifikowaniu się do wypłaty premii
 • Do 13 marca 2016 r. uzupełnij dane do przelewu premii (poprzez podanie m.in. numeru konta)

Wypłata premii nastąpi do 31 marca 2017 r.

Dodatkowo:

 • Wymagane jest wyrażenie zgody na przekazywanie przez Bank Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Akcji
 • Posiadanie aktualnej zgody na przesyłanie informacji handlowych o ofercie banku za pomocą poczty elektronicznej i wiadomości SMS.

Newsletter JakOszczędzić.pl

Zapisz się już teraz 😉 i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do zarabiania pieniędzy:

#mc_embed_signup{background:#fff; clear:left; font:14px Helvetica,Arial,sans-serif; width:100%;}
/* Add your own MailChimp form style overrides in your site stylesheet or in this style block.
We recommend moving this block and the preceding CSS link to the HEAD of your HTML file. */

Obiecuję zero spamu. Newsletter będzie wysyłany nie częściej niż raz w tygodniu. Dzięki niemu nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.Linki / dokumenty:

 • Strona promocji “Aktywni zyskują”
 • Regulamin akcji “Aktywni zyskują”

31 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. @up up
  Jeśli w tym czasie kończy Ci się jakaś lokata na 10k to tak. Dwie lokaty załatwiają sprawę.

  Widzę tylko mały haczyk w postaci pobrania opłaty za konto (i przez to zejście poniżej progu).

  @up
  Wydaje mi się, że jak skończy się obecna lokata to trzeba by założyć kolejną w jej miejsce, albo wystarczy pozostawić środki z tej lokaty na ROR (liczy się suma wszystkich lokat + środków na kontach).

 2. Do Autora bloga,
  z tego co zrozumiałem, aby nie było problemu z zachowaniem warunku na przekroczenie salda progowego na dzień 05-12-2016 wystarczy założyć dwie lokaty 130dni na 10k i nie zrywać ich przez więcej niż 40 dni. Zgadza się?

 3. Skoro utrzymanie zwiększonego salda przez 40 dni oznacza, że nie mogę zlikwidować ŻADNEJ obecnie posiadanej lokaty i wycofać posiadanych na kontach środków jeszcze przez kolejne 40 dni co w sytuacji gdy termin poprzednio założonej lokaty wygaśnie mi w trakcie w/w terminu ?
  Nie ze swojej winy nie spełnię warunków, bo zmniejszy się nagle kwota zdeponowana na lokatach ?
  Czy może wystarczy aby środki z lokaty pozostały jeszcze chwilę u nich na koncie ?
  W drugim wariancie to zysk robi się mniejszy bo nawet środki dużo większe niż 10.000 z poprzednich lokat leżą na kiepsko oprocentowanym koncie (o ile oprocentowanym bo już nie pamiętam czy przypadkiem nie 0 %)

 4. Nie, patrz drugi komentarz od góry. To jest akcja Agory, a Comperia to inna firma. Może w przyszłości zorganizuje coś na wzór tej akcji.

 5. Jeżeli założyłem w 11/2016 rachunek w promocji: 2016/10/comperia-bonus-7-lokata-z-premia-110-zl-w-toyota-bank.html i lokatę 10000,00, to teraz zakładając kolejną lokatę 10000,00 mogę skorzystać z premii 50 zł

 6. Czyli, że po 40 dniach jak zerwę nową lokatę i nawet nie naliczą mi za ten okres odsetek i tak mogę być do przodu. Z kwoty 10.000 – 50 zł odsetek nie dostanę.
  A czy wypłacą odsetki za zerwanie ? Jest wzmianka, że odsetki gwarantowane za cały okres umowy. Czyli nie należy tego rozumować, że tylko w przypadku utrzymania lokaty przez 130 dni, a nawet za okres tylko 40. Czy tak ? Wychodziłoby 40 dni * 2,5 % + 50 zł. A kto wie, czy nie pojawi się ciekawsza oferta na 10.000 niż te 2,5 u nich

 7. Odsetki gwarantowane tylko wtedy, kiedy utrzymasz lokatę do końca. Gwarantowane w tym sensie, że jak spadnie oprocentowanie, to nadal będziesz miał wyższe. Tak przynajmniej mi się wydaje.

 8. Jakie dokładnie zgody trzeba wyrazić?

  1) czy trzeba wyrażać zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych przez organizatora promocji?

  2) czy trzeba wyrażać zgodę na przesyłanie przez organizatora promocji informacji handlowej dotyczącej kontrahentów organizatora promocji?

 9. Jest napisane w instrukcji:
  "Zaakceptuj regulamin promocji i zgodę na przetwarzanie danych przez Organizatora promocji (tylko pierwsza zgoda jest wymagana)"

 10. Natomiast w banku trzeba mieć takie zgody:
  "b. na stronie Partnera wyrazić zgodę na przekazywanie przez Bank Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Akcji, w szczególności przyznawania oraz wydawania Premii Klientom Banku, będącym Uczestnikami Akcji;
  c. posiadać aktualną zgodę (wyrażoną we wcześniejszych akcjach wskazanych w § 3 ust. 1b) na przesyłanie informacji handlowych o ofercie Banku za pomocą poczty elektronicznej i wiadomości SMS, oraz na przetwarzanie danych "

 11. Po zarejestrowaniu wyskakuje komunikat, że założenie lokat w inny sposób niż przez przez stronę promocji uniemożliwi wypłatę premii.

 12. Uwaga ! Komunikat dotyczy poprzedniej edycji czyli wrześniowej. A po analizie być może obecnej. Jest kolejny haczyk w regulaminie promocji, który może odebrać premię. Wspomniany haczyk dotyczy wyrażenia zgody ($5 p.1) dla celów marketingowych organizatora czyli Agory. Ja niestety nie zaznaczyłem w formularzu promocji i dopiero teraz doczytałem i pewnie to będzie pretekst żeby nie wypłacić premii. Proszę pana Darka M. o sprostowanie bo on również w opisie promocji tego nie uwzzględnił albo o wyjaśnienie że to ja się mylę. Pozdrawiam

 13. Przecież wspomniany przez Ciebie punkt to:

  "§ 5. Ogólne warunki Akcji
  1. Jeden Uczestnik może posiadać łącznie do 10 (dziesięciu) Lokat Plan Depozytowy na 130 dni, w przypadku Konta Wspólnego współposiadacze mogą posiadać jednocześnie do 10 (dziesięciu)"…

  Nie ma tu żadnej informacji o wspomnianej przez Ciebie zgodzie.

 14. Wyraźnie pisałem że dotyczy wersji wrześniowej czyli też wersji regulaminu.
  A więc cytuję, żeby nie było już nieporozumień:
  "
  §5 Ochrona danych osobowych
  1. Dane osobowe udostępnione przez Uczestników Promocji, będą wykorzystywane wyłącznie w celach
  związanych z realizacją Promocji przez Organizatora, a pod warunkiem udzielenia przez Uczestnika zgody,
  także dla celów marketingowych Organizatora.
  "

 15. Pozwoliłem sobie przejrzeć ten nowy regilamin bo chyba nikt tego nie zrobi.
  W nowym jest to samo:
  "
  §9. Ochrona danych osobowych
  1.
  Dane osobowe udostępnione przez Uczestników Akcji, będą wykorzystywane wyłącznie w celach
  związanych z realizacją Akcji przez Organizatora, a pod warunkiem udzielenia przez Uczestnika zgody, także
  dla celów marketingowych Organizatora"

  Z tego wynika że moja uwaga dotyczy również nowej edycji. Tu mają Państwo odpowiedz dlaczego Agora nie wypłaca premii

 16. Pytanie jest czy można to jeszcze naprawić czyli jezeli teraz wyrażę zgodę to czy zostanie to uznanne. Prośba o zweryfikowanie przez pana Darka

 17. Przeczytałeś to co zacytowałeś? To jest punkt na temat ochrony danych osobowych a nie o warunkach otrzymania nagrody.

  Jest wyraźnie napisane, że dane będą wykorzystywane tylko na potrzeby akcji, chyba że ktoś chce otrzymywać spam i zgodzi się na jego przekazywanie.

 18. Jak tam widzę inny zapis i całość tworzy zupełnie inne znaczenie:
  "…, a pod warunkiem udzielenia przez Uczestnika zgody, także dla celów marketingowych Organizatora".

 19. Po komentarzu pana Darka mógłbym już właściwie nie pisać. Ze względu jednak na innyc uczestników promocji pozwolę sobie zwrócić uwagę, że uczestnictwo w promocji związane jest z przetwarzaniem danych osobowych. Organizator wyrażnie stawia warunek " pod warunkiem udzielenia przez Uczestnika zgody, także dla celów marketingowych Organizatora". Jeżeli ten warunek nie będzie spełniony to nie zajdzie poprzedni fragment wyrażenia czyli "będą wykorzystywane wyłącznie w celach
  związanych z realizacją Promocji przez Organizatora" tzn. uczestnik nie będzie w promocji bo jego dane nie będą wykorzystywane w celach promocji.
  A odnośnie czytania to jest weryfikacja przed opublikowaniem wpisu zabezpieczająca przed automatami

 20. NIE czepiam się dla zasady. Chodzi tylko o to, że dałem się wpuścić w promocję bez dogłebszej analizy. Problem nie tkwi w regulaminie tylko w tym że Agora robi problemy z wypłacaniem premii, a wcześniej była mowa o haczykach, które może stosować. Więc odsyłam do interpretacji organizatora bo z panem Darkiem widzę, że się nie zrozumiemy. W końcu wszystko się okaże kto miał rację po zakończeniu promocji.

 21. Rozumiem obawy. Tylko wciąż nie podałeś punktu regulaminu, który jasno mówi, że trzeba wyrazić 2 i 3 zgodę, to wtedy będziemy polemizowali. Póki co takiego punktu nie podałeś i prawda jest taka, że wystarczy zaznaczyć pierwszą zgodę: "Akceptuję regulamin promocji i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez Organizatora promocji."

 22. Odnośnie tych zgód, to żeby nie było, to skonsultowałem sprawę z Agorą i mam 100% racji w tej sprawie 🙂

  Wystarczy pierwsza zgoda dla Organizatora i najlepiej wszystkie zgody w banku.

 23. Dzięki panie Darku za konsultacje. Naljepiej mieć interpretację ze żródła a nie domysły. Mino wszystko wolałem zaznaczyć tą jedną zgodę więcej i dmuchać na zimne. Zawsze można przecież cofnąć zgodę w razie upierdliwości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Wygraj 100 000 zł w Loterii BLIKOMANIA (za wykonanie transakcji BLIK)

Ranking kont oszczędnościowych, grudzień 2016 r.