w

100 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole

Credit Agricole ruszył z II edycją promocji „Przenieś Konto„. Niestety premia znacząco spadła, w zamian za przeniesienie konta otrzymamy 100 zł premii.

Przypomnę, że w pierwszej edycji można było zgarnąć aż 250 zł za przeniesienie konta oraz 100 zł dla niezadowolonych.

Promocja trwa od 1 listopada 2016 r. do odwołania.

400 zł do darmowej karty kredytowej Citi Simplicity

Załóż bezpłatną kartę, zaloguj się raz do bankowości elektronicznej i odbierz voucher 400 zł Allegro.

Promocja trwa do 31 grudnia 2016 r!

Przenieś konto do Credit Agricole i zgarnij 100 zł

Jak już wspomniałem wcześniej, premia 100 zł za przeniesienie konta nie jest zbyt wysoka biorąc pod uwagę poprzednie akcje. Osobiście czekałbym na inną promocję banku.

Z drugiej strony, warunki otrzymania 100 zł nie są wygórowane. Wystarczy przenieść konto z innego banku (wypełniając w banku wniosek z pełnomocnictwem) oraz przez trzy miesiące zasilać konto kwotą nie mniejszą niż 1500 zł.

Uważajcie na bank, z którego przenosicie konto. Nie wszystkie banki biorą udział w promocji (lista banków dostępna jest na końcu regulaminu).

Dla kogo akcja?

Z Oferty nie może skorzystać Klient, który w okresie do 1 roku przed datą otwarcia Konta była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy Konta wspólnego prowadzonego przez Bank w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy.

Jak otrzymać 100 zł premii?

Aby otrzymać 100 zł należy:

 • Złożyć wniosek z pełnomocnictwem i zawrzeć umowę o wybrane konto wraz z kartą, usługami bankowości elektronicznej CA24 i wyciągami online
  • Wyrażamy zgodę na działania marketingowe banku i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (co wiąże się z podaniem we wniosku adresu email oraz numeru telefonu)
  • Musimy podać nazwę dotychczasowego banku, numer tego rachunku, nazwę i adres instytucji przekazującej Wynagrodzenie, złożyć dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowych banku 
  • Potwierdzamy przystąpienie do promocji
 • Wypełnić „Zlecenie przekazywania środków”, tj. przelewu wynagrodzenia i następnie zapewniać przez 3 kolejne miesiące wpływy na konto w wysokości min. 1500 zł / miesięcznie
  • Pierwszy wpływ może zostać zapewniony w miesiącu otwarcia konta lub do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
Z regulaminu:

Wniosek z Pełnomocnictwem – prawidłowo uzupełniony i podpisany przez Uczestnika Wniosek o przeniesienie rachunku/usług płatniczych wraz z prawidłowo uzupełnionym i podpisanym przez Uczestnika Pełnomocnictwem dla Banku w celu realizacji czynności przeniesienia rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego; wzór Wniosku z Pełnomocnictwem określa Rekomendacja ZBP dotycząca dobrych praktyk w zakresie przenoszenia rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych dla klientów indywidualnych na polskim rynku bankowym i stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu. 

Wpływ na Konto – suma transakcji uznaniowych wynikająca z wpłat gotówkowych oraz przelewów na prowadzony w ramach Konta rachunek główny w PLN z wyłączeniem przelewów środków z zakończonej lokaty, wypłat z Rachunku Oszczędzam, Programu Systematycznego Oszczędzania, Antidotum PRO, Antidotum Progresywnego, przelewów wykonanych w wyniku odkupienia jednostek uczestnictwa w Funduszu Inwestycyjnym dystrybuowanym przez Bank lub przelewów pomiędzy rachunkami konta (w tym z rachunków prowadzonych w walutach innych niż PLN), a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank, jeżeli Uczestnik jest ich posiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika.

Oferta kont osobistych w Credit Agricole

W ramach promocji skorzystać można z jednego z czterech rachunków bankowych. Osobom do 27. roku życia zalecam wybranie 1 Konta.

Osoby, które ukończyły 27. rok życia muszą zastanowić się, czy nie warto dokonać kilku przelewów w miesiącu, aby osiągnąć sumę wpływów w wysokości 10 tys. zł i nie płacić za nic (zakładając Konto ProstOszczędzające Premium).

1 Konto
1 Konto to proste warunki do zwolnienia z opłat za prowadzenie konta i karty. Wystarczy wykonanie 1 transakcji kartą na kwotę nawet 1 zł.

Jest to konto dla młodych, do 27 roku życia. Karta do 1 Konta oferuje darmowe wypłaty z bankomatów Euronet i BZ WBK.


Osoba rozpoczynająca swoja przygodę z bankowaniem nie potrzebuję do szczęścia nic więcej 😉

Po ukończeniu wieku 27 lat, 1 Konto zostanie automatycznie przekształcone w Konto PROSTOoszczędzające PLUS.

Konto ProstoOszczędzające
Konto PROSTOoszczędzające nie wygląda zachęcająco. Prowadzenie konta kosztuje 4,90 zł miesięcznie + 3,90 zł za prowadzenie karty. Tym samym polecam wybór jednego z trzech pozostałych rachunków.
Konto PROSTOoszczędzające Plus
Konto PROSTOoszczędzające Plus będzie prowadzone za darmo po zapewnieniu miesięcznych wpływów w wysokości 1500 zł.

Karta wraz ze wszystkimi bankomatami w Polsce, będzie natomiast darmowa po wykonaniu płatności na min. 500 zł. Oba warunki pokrywają się więc z warunkiem promocji.


Jeśli nie spełnicie powyższych warunków to za prowadzenie konta zapłacicie 9,90 zł, a za kartę 7,90 zł miesięcznie.

Konto ProstoOszczędzające Premium

Jeżeli jesteście w stanie zapewniać miesięczne wpływy w wysokości min. 10 000 zł to dobrą opcją będzie Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM. Może to być kilka przelewów z konta w innym banku.
Konto posiada w pakiecie wszystko, czego można zapragnąć, łącznie z bezpłatnymi bankomatami na całym świecie oraz szerokim pakietem assistance.

Linki / dokumenty:

 • Regulamin promocji „Przenieś Konto II”

NewsletterZapisz się na newsletter „Jak oszczędzić.pl” i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

#mc_embed_signup{background:#fff; clear:left; font:14px Helvetica,Arial,sans-serif; width:680px;}
/* Add your own MailChimp form style overrides in your site stylesheet or in this style block.
We recommend moving this block and the preceding CSS link to the HEAD of your HTML file. */

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane
Adres e-mail *

Imię

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Ja przeniosłem w ramach poprzedniej akcji. Gdyby nie obiecana premia (plus premia dla rodziny za polecenie) w życiu bym się nie zgodził, no ale 250 piechotą nie chodzi. Ten bank, obsługa, placówki, strona w necie, aplikacja… tragedia. Na szczęście można zrezygnować z konta i za podanie powodów też zyskać premię i zdecydowanie z tego skorzystam. Jak ktoś nie musi – niech omija szerokim łukiem.

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Hmm, dziwne. Jak nie mam takich złych doświadczeń. Aplikacja mobilna jest naprawdę bardzo dobra. System bankowości elektronicznej może nie jest pierwszej świeżości, ale też bez tragedii.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Co z tymi wpływami po 1500 zł, muszą być od pracodawcy?

x666
x666
7 lat temu

To mam już możliwość. Zarobiłem 1000 zł w pierwszej edycji i wypowiedziałem 3 listopada 2015 więc po 3 grudnia 2016 się łapię, ale poczekam na coś lepszego.

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

@up up Sprawa wpływów jest ciekawa. W jednym punkcie mamy niby wypełnić odpowiedni druk, by w drugim wskazać, że wystarczą inne zasilenia do spełnienia warunku.

Niestety nie wiem, jakie zamierzenie miał bank tak konstruując regulamin.

@up
Prawdziwy wyjadacz wisienek 🙂

Co myślisz?

10% zwrotu za płatności kartą na Poczcie Polskiej

Ranking kont oszczędnościowych, listopad 2016 r.