w

1500 zł premii do iKonta Biznes w Alior Bank!

Takiej promocji jeszcze nie było! Do zgarnięcia jest aż 1500 zł premii za otwarcie konta firmowego w Alior Bank! 

Łącznie  można więc otrzymać więcej niż łącznie w promocjach mBanku (600 zł) oraz Idea Bank (741 zł). Niestety nie do końca jest to takie łatwe 😉

Promocja trwa do odwołania

→ Przejdź do: 1500 zł premii do iKonta Biznes

iKonto Biznes z premią 1500 zł w Alior Bank

Promocja Alior Banku przeznaczona jest dla nowych klientów firmowych Alior Banku prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. 
Jeżeli jeszcze nie macie tutaj konta firmowego to wystarczy złożyć wniosek online, podpisać umowę o iKonto Biznes i przystąpić do spełniania warunków do zwrotu.

W Promocji może wziąć udział osoba fizyczna, prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, (zwana dalej Uczestnikiem), która spełni łącznie poniższe warunki:
a) nie posiada i przed przystąpieniem do Promocji nie posiadała żadnego produktu dla przedsiębiorców i innych podmiotów w Alior Banku;
b) w okresie Promocji złożyła Wniosek o iKonto Biznes za pośrednictwem strony internetowej Banku, otrzymała Potwierdzenie otwarcia iKonta Biznes na podany we Wniosku o iKonto Biznes adres e-mail, tym samym przystępując do Promocji i akceptując niniejszy Regulamin Promocji;
c) w okresie Promocji zawarła z Bankiem Umowę ramową o świadczenie usług bankowych oraz prowadzenie rachunków rozliczeniowych i lokat dla przedsiębiorców i innych podmiotów.

Dniem przystąpienia do Promocji jest dzień potwierdzenia przez Bank otwarcia rachunku rozliczeniowego iKonto Biznes na podany we Wniosku o iKonto Biznes adres e-mail. 

Maksymalnie można otrzymać 125 zł premii miesięcznie, a premia będzie wypłacana przez 12 miesięcy od przystąpienia do promocji.

Uwaga! Jeżeli założymy konto w czerwcu to już ten miesiąc będzie pierwszym miesiącem promocji.

Premiowane czynności to:

Czynność Premia Opis
Przelew do ZUS 25 zł Premia za pierwszy w miesiącu przelew do ZUS, jeśli zostanie wykonany na kwotę min. 250 zł z Rachunku Uczestnika
Przelew do US 25 zł Premia za pierwszy w miesiącu przelew do US, jeśli zostanie wykonany w kwocie min. 500 zł z Rachunku Uczestnika
Przelew SEPA 10 zł Premia za pierwszy w miesiącu przelew SEPA, jeśli zostanie wykonany kwocie min. 100 EUR z Rachunku Uczestnika
Przelew natychmiastowy 10 zł Premia za pierwszy w miesiącu przelew natychmiastowy, jeśli zostanie wykonany w kwocie min. 500 zł z Rachunku Uczestnika
Transakcje kartą 10 zł Premia za rozliczenie w danym miesiącu kalendarzowym transakcji w kwocie min. 500 zł kartą lub kartami wydanymi do Rachunku Uczestnika
Skorzystanie z oferty terminali za pośrednictwem Alior Banku 10 zł Premia za skorzystanie z oferty terminali naliczana jeżeli na Rachunek Uczestnika w danym miesiącu kalendarzowym wpłynie kwota min. 5000,00 zł z tytułu przetworzenia transakcji kartowych, pochodzących z uznań na terminalach First Data Polska. Premia będzie naliczona w każdym miesiącu w którym spełniony będzie w/w warunek.
Skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku 5 zł Premia za skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku naliczana jeżeli na Rachunek Uczestnika wpłynie bonusowy przelew z PCKF w kwocie 100 zł.
Premia za średniomiesięczne saldo na Rachunku Uczestnika 0 zł
5 zł
15 zł
30 zł
60 zł
do 2500,00 zł
od 2 500,01 zł do 10 000,00 zł
od 10 000,01 zł do 25 000,00 zł
od 25 000,01 zł do 50 000,00 zł
od 50 000,01 zł

Premia zostanie przekazana na rachunek firmowy do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania premiowanych czynności.

Ile realnie można zyskać?


Niestety nie jest tak dobrze jak wygląda to w reklamie. Część czynności będzie niemożliwa do wykonania przez przeciętne osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Posiadanie terminali czy kas fiskalnych w Alior Bank to raczej abstrakcja dla większości przedsiębiorców. Przelew walutowy SEPA z konta w PLN to zupełnie nieopłacalny biznes (koszt przewalutowania).Wysokie saldo na nieoprocentowanym rachunku także.

Realnie można więc zyskać:

 • 25 zł za przelew do ZUS
 • 25 zł za przelew do US
 • 10 zł za przelew natychmiastowy
 • 10 zł za transakcje kartą
 • 5 zł za saldo min. 2500 zł

Co daje 75 zł miesięcznie i 900 zł w całym okresie promocji.

iKonto Biznes w Alior Bank

iKonto dla firmo będzie prowadzone bezpłatnie wraz z kartą po spełnieniu dwóch warunków: zapewnienia średnio-miesięcznego salda w wysokości min. 1000 zł oraz wykonania 4 płatności kartą.

Za darmo wykonywane są też standardowe przelewy zlecone przez internet (również te do US i ZUS) oraz aż 5 przelewów ekspresowe (Express Elixir) i 5 przelewów europejskich (SEPA).

iKonto Biznes w Alior Bank to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po zapewnieniu średniomiesięcznego salda w kwocie min. 1000 zł
  • 15 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 4 płatności miesięcznie
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za przelewy Elixir
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US
 • 0 zł za 5 pierwszych przelewów Express Elixir w miesiącu
 • 0 zł za 5 pierwszych przelewów zagranicznych SEPA
 • 0 zł za 5 pierwszych wpłat w sieci PlanetCash
 • Nielimitowane wypłaty z bankomatów Alior Bank
 • 0 zł za 5 pierwszych wypłat w bankomatach krajowych
 • Nawet 1,3% na oprocentowania na koncie

Dokumenty / linki:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

37 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Mam nadzieję że promocja będzie przedłużona bo jeszcze korzystam z promocji mBanku, gdzie muszę opłacać ZUS.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

o chodzi w zdaniu "nie posiadała żadnego produktu dla przedsiębiorców i innych podmiotów w Alior Banku" chodzi mi o stwierdzenie "innych podmiotów"?

Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam!

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Bartek chodzi o inne spółki czy udziały, np. w spółce z o.o.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Mam do Pana prośbę o możliwość sprawdzenia pewnej istotnej dla wielu osób kwestii. Miałem konto osobiste, firmowe i oszczędnościowe w cenionym swego czasu Meritum Banku. W związku z wchłonięciem tego małego banku przez Aliora otrzymałem od tego ostatniego korespondencję (jak wszyscy) w tej sprawie i złożyłem deklarację SPRZECIWU, co spowodowało zamknięcie moich kont w trybie planowym. Ale pod koniec były to już chyba produkty de facto Aliora. Czy zatem takie osoby jak ja spełniają podstawowe kryterium w punkcie A, o nie posiadaniu żadnych produktów dla firm w Aliorze w przeszłości. Pewnie dane firmy nadal deponują u siebie, bo przejęli wszelkie informacje o klientach Meritum i system może zdefiniować taką osobę jak ja, jako starego klienta. To dość specyficzna kwestia związana z dawną fuzją instytucji, której regulamin promocji nie wyjaśnia.

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Niestety, ale po przeniesieniu to już był Alior Bank i będziesz widniał jako dawny klient konta firmowego. Jakby nie było przez pewien czas to był Alior Bank ale na starych zasadach i dopiero potem nastąpiła zmiana oferty.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Dziękuję za doprecyzowanie dzięki któremu uniknę kolejnej nietrafionej inicjatywy.

Albo ostatnio mam pecha, albo te promocje wyglądają tak pięknie tylko w zabiegach marketingowych. Otóż założyłem konto firmowe w IdeaBanku, ale byłem w tzw. starym systemie. Pomimo monitów przeniesiono mnie do IdeaCloud po jakiś 3 miesiącach, kiedy nie można już było aktywować rzeczonej promocji, bo zniknęła z internetowej platformy transakcyjnej. Ale to nie na temat. A okazje jeszcze na pewno będą. Pozdrawiam.

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Miałem ten sam problem z Idea Bank, ale po 2 reklamacjach się udało.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Mnie Idea przenosi do Cloud od… września. Byłam w oddziale, składałam reklamacje mailowo, telefonicznie, pisałam na fb…

A co do Aliora i ich konta firmowego, nie takie znowu 0 zł za konto, bo nie da się z niego korzystać nie wykonując operacji, a SMSy autoryzacyjne są płatne 0,20 zł za sztukę.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Próbuję od tygodnia, dwa razy przelew weryfikacyjny wracał, choć dane się zgadzały, państwo na infolinii nie potrafią wyjaśnić tej zagadki, każą próbować jeszcze raz… A teraz formatka wniosku w ogóle nie przyjmuje numeru mojego konta osobistego i… zaprasza do oddziału, a więc do założenia konta bez promocji!

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Idea to porażka, omijać szerokim łukiem!

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Czy te premie trzeba uznać za dochód i trzeba go rozliczyć?

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Tak, wszystkie premie do kont firmowych trzeba rozliczyć. Mi księgowy wpisał to do kolumny pozostałe.

Tomasz Nowicki
Tomasz Nowicki
7 lat temu

czy jeśli mam konto osobiste, to mogę założyć konto firmowe (działalność gospodarcza w nazwie z nazwiskiem w tle) i skorzystać z promocji?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Tak, możesz skorzystać z promocji. Sam mam taki zamiar za jakiś czas (będzie mi się kończyć promocja w Idea Bank).

Michał Sz
Michał Sz
7 lat temu

Niestety promocja nie działa, nie da się założyć konta, bo od razu pokazuje brak możliwości autoryzacji z innego rachunku (coś się musiało popsuć). Sprawdzane na wielu rachunkach zakładanych w oddziale.

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Pewnie problemy przez nowe wytyczne KNF. Nie można założyć przez kuriera?

Michał Sz
Michał Sz
7 lat temu

Niestety nie, Alior dla iKonto biznes nie daje innej możliwości 🙂

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Pewnie jakieś przejściowe kłopoty. Pamiętaj, że potwierdzić umowę przelewem możesz tylko z takiego konta, które było zakładane osobiście lub przez kuriera.

Michał Sz
Michał Sz
7 lat temu

Niestety, już dzwoniłem na infolinię i umywają ręcę. Wszystkie 4 rachunki które sprawdzałem były zakładane i potwierdzane w oddziale, niektóre nawet z 10 lat temu 🙂 Lipa ten Alior, zresztą na innych forach też piszą, że nie mogą założyć w promocji konta.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Wypełniłam wszystkie potrzebne dane, podałam nr konta z którego pójdzie przelew potwierdzający i boom. Nie ma ani maila od nich ani nic, że dziękujemu za uzupełniony wniosek. Przekierowało mnie tylko na stronę logowania. Też tak mieliście?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Aktualna jest ta promocja dalej?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Tak, promocja jest cały czas aktywna.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

A poradzili już sobie z problemami związanymi z przelewem autoryzacyjnym?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Dobre pytanie, niedługo będę chyba testował 😉

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Mozna juz zakładac poprzez kuriera.Mam pytanie czy 10 zl za transakcje karta to jedna na min 500zl czy suma transakcji w danym miesiacu (nigdzie nie ma tego opisanego a w Aliorze nie wiedza i jeszcze nie odpowiedzieli na pytanie mailowe0?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Naprawili, dobrze wiedzieć, że są firmy, które potrafią rozwiązywać problemy :), konto założone, na czas, by opłacić marcowy ZUS i punktować do premii.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Czy posiadanie prywatnego konta w kantorze walutowym Aliora wyklucza mnie z tej promocji??

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Nie wyklucza. Można mieć nawet konto osobiste w Aliorze.

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

Czy wiadomo do kiedy trwa promocja?

Darek M. W.
Darek M. W.
6 lat temu

Do odwołania, czyli tak naprawdę nie wiadomo do kiedy.

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

Witam,

Chciałbym założyć to konto, poniewąż chce je połączyć z kantorem Aliora gdzie będę otrzymywał przelewy w EURO i póżniej robił transfer na konto aliora. Rozumiem, że dla Banku wystarczy tylko stan konta powyżej 1000zł, żebym został zwolniony i nie ważne, że wpłaty idą z innego konta mojego?

Darek M.
Darek M.
6 lat temu

Tak, saldo średnio-miesięczne, czyli raz może być więcej a raz mniej i do tego cztery płatności kartą.

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

W aktualnym regulaminie widnieje informacja, że konto z premią prowadzone jest za 0 zł. Czy istnieje jakaś terminowość bezpłatności tego konta? Ta bezpłatność tyczy się wyłącznie zwolnienia z opłaty za prowadzenie rachunku, czy również z karty debetowej?

Darek M.
Darek M.
6 lat temu

Dzięki za komentarz, bo wpis już stary i mogło coś się zmienić. Przyjrzę się i zrobię nowy wpis na temat tej coby nie było rekordowej promocji.

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

Będę zobowiązany. Chciałbym z początkiem listopada ruszyć z tym kontem, no chyba że pojawi się w międzyczasie jeszcze jakaś ciekawa alternatywa. Co do zwolnienia z opłaty za prowadzenie konta, interpretuję to tak, że nie trzeba utrzymywać średniego salda w wysokości min. 1000 zł, jednak dla "darmowości" karty, należy nadal wykonać 4 transakcje miesięcznie (zaksięgowane)

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

czy posiadanie karty do tego konta jest obowiązkowe?

Karta nie jest mi do niczego potrzebna, a dodatkowo jak widzę generuje koszty.

Darek M.
Darek M.
6 lat temu

Nigdy nie jest obowiązkowe, ale pytanie, czy otrzymasz premię jak jej nie będziesz miał. Już prześwietlam tą promocję ponownie, także dzisiaj pojawi się nowy wpis.

Co myślisz?

40 zł na PizzaPortal.pl do darmowego SMART Konta w Bank Smart

2,7% na koncie oszczędnościowym i 3,5% na lokacie mobilnej do Konta 360° w Banku Millennium