w , ,

Raiffeisen: Ostatni dzień na wypełnienie ankiety i 4% na koncie oszczędnościowym

Jeszcze tylko dzisiaj mamy okazję na wypełnienie krótkiej ankiety na temat konta oszczędnościowego “Wymarzony Cel“.

W zamian za wypełnienie ankiety i spełnienie dwóch prostych warunków otrzymamy podwojone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym do końca roku. Oznacza to, że przy obecnych stopach procentowych otrzymamy oprocentowanie 4% bez limitów kwoty*.

Do promocji można przystąpić tylko do 6 września 2015 r.

Szczegóły konta poznamy już jutro.


Konto oszczędnościowe “Wymarzony Cel”

Konto Wymarzony Cel będzie można założyć od 7 do 30 września 2015 r. Jeżeli do 6 września 2015 r. wypełnimy ankietę to otrzymamy podwojone oprocentowanie do końca roku.

Bank chce nas zmotywować do oszczędzania poprzez dwa warunki:

 • Do końca roku nie możemy wypłacić z niego środków
 • W każdym miesiącu musimy zapewnić wpływ min. 1 zł. W końcu zbieramy pieniądze na wymarzony cel 😉


Jak otrzymać podwojone oprocentowanie?

Aby otrzymać 4% na koncie oszczędnościowym należy:

 • Do 6 września 2015 r. wypełnić formularz / ankietę konkursową
  • Należy zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych przez bank w celach marketingowych oraz kliknąć w link wysłany na maila potwierdzający przystąpienie do promocji.
 • W dniach 7 – 30 września 2015 r. założyć konto oszczędnościowe “Wymarzony Cel” 
  • Jeżeli nie posiadamy konta w Raiffeisen to dodatkowo trzeba założyć darmowe Wymarzone Konto (bez karty debetowej)
 • Wpłacamy środki na konto Wymarzony Cel
 • Ostatni krok to zapewnienie wpływu co najmniej 1 zł w każdym z miesięcy 2015 roku (tj. październiku, listopadzie i grudniu) na konto oszczędnościowe “Wymarzony Cel” oraz nie wypłacenie w tym czasie żadnych środków.

Uwaga: Oprocentowanie konta może być niższe niż zakładane 4%. Wszystko zależy od stóp procentowych ustalonych przez NBP.

Formuła obliczenia oprocentowania to: (stopa referencyjna (obecnie 1,5%) + 0,5%) x 2, co na dzisiaj daje 4%.

Premia w postaci podwojonego oprocentowania zostania wypłacona do 15 stycznia 2016 r.

Konkurs – 10 x 500 zł na realizację wymarzonego celu?

Dodatkowo, uczestnicy, którzy wezmą udział w promocji, mogą wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z 10 nagród 500 zł.

Aby wygrać musimy podczas wypełnienia ankiety, opisać lub zrobić zdjęcie naszego “Wymarzonego Celu”.

Z regulaminu:

Przedmiotem Konkursu jest wymyślenie przez Uczestnika najbardziej oryginalnego opisu lub przesłanie najbardziej oryginalnego zdjęcia jako odpowiedzi na hasło “Opisz  swój wymarzony cel”

Więcej na temat konkursu w regulaminie.

Więcej:

Napisane przez Darek

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Pojawił się wniosek o Konto lokacyjne: "Wniosek o Konto Wymarzony Cel (kurier)". Czy będzie konieczne spotkanie z kurierem i podpisanie aneksu/umow? Dziwne, bo konto zakładano bez kuriera.

 2. Dziwna sprawa z tym kurierem. Żeby konto oszczędnościowe zakładać za pomocą kuriera to jeszcze o czymś takim nie słyszałem 🙂

  Ogólnie to niepotrzebna strata pieniędzy, skoro można to samo w większości banków zrobić kilkoma kliknięciami + jednym kodem sms.

 3. Konto można już założyć. Natomiast z wpłatą oszczędności jeszcze bym poczekał.

  We wrześniu będzie jeszcze obowiązywało oprocentowanie standardowe (2%). Dlatego sam zamierzam przelew dokonać 29-go lub 30-go września.

 4. Ale właśnie rzecz w tym, że ja np. nie mam żadnego linka… Więc w jakim systemie mam się zalogować, na stronie głównej banku???

 5. W regulaminie było jasno napisane, że czekamy na maila ze zwrotna informacją banku, ja do chwili obecnej nie otrzymałam jakiejkolwiek informacji zwrotnej, dlatego nie wiem, o jakim logowaniu mówicie? Czekam na informację bezpośrednio z banku.

 6. Punkt 3.7 b) regulaminu: w terminie od 7 września 2015 r. do 30 września 2015 r. włącznie, złoży oświadczenie o zamiarze zawarcia umowy o Konto Wymarzony Cel, zgodnie z instrukcją podaną w
  wiadomości elektronicznej przesłanej do Uczestnika na podany w formularzu adres e-mail i umowa ta zostanie skutecznie zawarta.

  Czekajmy na mejle, być może bank weryfikuje, czy ktoś wypełnił ankietę wysyłając na adres email powiązany z ankietą jakiś kod (tak było przy koncie wymarzonym) lub linka w którego trzeba kliknąć, albo bonusu nie będzie.

  Już miałem sytuację, że zarejestrowałem się, założyłem konto, ale w trakcie składania wniosku strona się przeładowała, zmienił się nr wniosku i premia nie została przyznana, bo… nie założyłem konta (sic!).

 7. Ten opis to dla tych, co nie nie wypełnili ankiety. Mogą liczyć tylko na 2% z bonusem. Dla ankieterów proponuję czekać z założeniem Konta Wymarzony Cel, aż otrzymają e-mail z instrukcją dalszego postępowania.

 8. Gwoli ścisłości więc (zgodnie z informacjami na stronie banku): za wrzesień promocyjne oprocentowanie nie wyniesie 4%, ale 3% (1,50% x 2). Jeśli wpłacimy cokolwiek, to od października oprocentowanie podstawowe wzrośnie do 2%. Też nie otrzymałam jeszcze e-maila, więc wstrzymuję się z zakładaniem konta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Ranking kont oszczędnościowych, wrzesień 2015 roku

BZ WBK: Konto Godne Polecenia z premią 80 zł + 90 zł na Groupon