w

Poleć znajomemu kartę kredytową Citibank i odbierzcie po 400 zł

Właśnie ruszyła prawdopodobnie najlepsza promocja kart kredytowych Citibank! Dzięki x666 za cynk!

Jeżeli posiadasz kartę Citibank to jest to świetna wiadomość dla Ciebie. Ty i osoba, którą polecisz otrzymacie po 400 zł premii!

Warunki promocji są niezwykle proste do spełnienia.


Promocja trwa do 31 grudnia 2015 r.

Jak otrzymać po 400 zł premii?

Zasady promocji są niezwykle proste. Polecający posiadający kartę kredytową Citibank musi wypełnić dedykowany formularz na stronie promocji, polecając tym samym kartę znajomemu.


400 zł zostanie przekazane na rachunek karty w ciągu 30 dni od podpisania umowy o kartę przez poleconego.

Osoba polecona otrzyma natomiast premię 400 zł w czterech miesięcznych transzach po 100 zł. Warunkiem otrzymania każdej z nich jest wykonanie płatności kartą na kwotę 100 zł w każdym z czterech pierwszych miesięcy licząc od miesiąca następującego po miesiącu otrzymania karty.

Promocja skierowana jest dla osób, które nie posiadały karty kredytowej w Citibanku
od 1 stycznia 2013 r.

Aby polecić kartę Citibank i uzyskać 400 zł premii należy:
 • Jako posiadacz karty kredytowej Citibank, wypełnij formularz poprzez stronę promocji
  • Podać należy swoje dane: Imię, nazwisko, Pesel, numer telefonu, e-mail
  • Oraz dane osoby polecanej: Imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail
  • Należy wyrazić zgody na przetwarzanie danych
 • Citibank oddzwoni do poleconego i zbierze wymagane dokumenty
 • Kolejny etap to podpisanie umowy przez poleconego
 • Premia 400 zł dla poleconego zostanie wypłacona 

Uwaga: Kartę można polecić kilku osobom, natomiast premię można otrzymać tylko raz. Bank dodatkowo ufunduje polecającemu należny podatek.Aby otrzymać 400 zł (4 x 100 zł) za otwarcie karty należy:
 • Podczas rozmowy z konsultantem powołać się na promocję oraz podać dane polecającego
 • Do wniosku o kartę dołączyć czytelny i aktualny dokument potwierdzający dochody
 • Aktywować kartę na stronie citihandlowy.pl
 • W każdym z 4 miesięcy (licząc od miesiąca następującego po miesiącu otrzymania karty) wykonać płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 100 zł.
Premia poleconego zwolniona jest z podatku dochodowego.

Jakie karty można polecić?


Citibank daje możliwość polecenia czterech kart ze swojej oferty. Począwszy od w pełni darmowej karty Citi Simplicity po płatne karty z programami partnerskimi (PremierMiles, World MasterCard i kartę BP-PAYBACK).

Najkorzystniejsze wydaje się założenie darmowej karty Citi Simplicity. Za prowadzenie takiej karty nie zapłacimy ani grosza przez cały czas trwania umowy.

Poniżej krótka charakterystyka każdej z kart:

Harmonogram promocji

Okres
Aktywność
/ Suma płatności kartą

Do
31 grudnia 2015 r.


Polecający wypełnia formularz polecający na stronie promocji
Polecony podczas rozmowy z konsultantem musi powołać się na promocję i podać dane polecającego.

-Polecony-
W każdym z 4 miesięcy
(licząc od miesiąca po miesiącu otrzymania karty)


Wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę


-Polecający-
W
ciągu 30 dni od podpisania umowy przez bank


Polecający otrzyma 400 zł premii na rachunek karty kredytowej


-Polecony-
W każdym z czterech miesięcy po spełnieniu warunków


Otrzymasz 100 zł premii

272 komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Nie można jednocześnie skorzystać z promocji z wideorejestratorem. Trzeba wybrać jedną z nich.

  Po założeniu karty można być polecającym i zgarnąć kolejne 400 zł.
  Co do ograniczenia do jednej nagrody to mówi o tym punkt:
  "Polecający może polecić dowolną liczbę osób, przy czym nagrodę za polecenie Polecający otrzyma tylko raz – za pierwszego
  Poleconego, który spełni warunki opisane w pkt IV ust. 4."

 2. Proponuję skorzystać z łancucha poleceń, dzięki czemu każdy zyska podwójnie. Piszcie na jakoszczedzic.pl(et)gmail.com lub poprzez formularz kontaktowy na blogu.

  @x666 zasługuje na pierwszeństwo z racji stażu na blogu.

 3. Hehe, a inny blog nie pozwala na polecenia i dodatkowo autor sam chce zgarnac premie za polecenie 😀

  Dzięki Darek za postawę fair wobec nas, stałych czytelników.

 4. Dwa pytanka –
  1) Czy poleconym może być emeryt jeżeli ma ponad 1200 netto?
  2) Czy polecającym może być ktoś kto skorzystał z promocji z wideorejestratorem?

 5. Czytanie na prawdę nie boli, warunkiem aby zostać polecającym jest posiadanie karty w Citi, więc jak skorzystałeś z promocji z wideo-rejestratorem to możesz polecić komuś konto, to co zostało napisane przez Pana Darka 19 września 2015 15:24 dotyczy osoby poleconej. Osoba polecona nie może skorzystać z promocji z wideo-rejestratorem, bo otrzyma już swoje 400 zł w ciągu 4 miesięcy.
  Sądzę, że forum to przede wszystkim inteligentne osoby, więc jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić, aby wątpliwość została rozwiązana, w końcu to tylko cztery strony regulaminu do przeczytania

 6. Regulamin roz. III. p. 1. Polecający – "w chwili przystąpienia do Oferty jest posiadaczem przynajmniej jednej głównej Karty Kredytowej Citibank."
  Użytkownicy kart dodatkowych nie mogą być polecającymi.
  Polecającym mogą być osoby, które skorzystały z promocji "[tablet, smartfon, smartwatch, telewizor, wideorejestrator, premia itd.] za założenie karty".
  Wymagania: Brak karty od 2013, wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata. Dokumenty potwierdzające do wglądu dla kuriera.

  Widzę, że jest 10 polecających i ani jednej osoby bez karty. Jak ktoś chce dostać dostać te 800 pln nadpłaty na karcie to piszcie na drogadowlasnegom@gmail.com, bo takich osób będzie niewielu. Jak ktoś chce się bawić w marketing sieciowy to sorry. Łańcuch poleceń to dobry pomysł, ale wymaga poważnych ludzi i narzędzi do pracy grupowej, tj. dedykowanego skrzynki na gmailu, chronionego arkusza na dysku google, itp. Promocja wymaga, aby uzyskać zgodę na podanie danych osoby, a polecony musi znać przynajmniej nazwisko polecającego.

 7. Karta dodatkowa jest wydawana do tej samej umowy kredytowej, zazwyczaj dla rodziny. Korzysta z limitu i korzyści jakie ma karta główna, ale może mieć ograniczenia.
  Aby karta była bez opłat trzeba wybrać kartę bez opłaty rocznej oraz ewentualnie zrezygnować z serwisu telefonicznego i ubezpieczenia, które konsultanci bardzo często wciskają.
  Wszystkie karty kredytowe Citi biorą udział w promocji.

 8. A może ktoś prostymi słowami wytłumaczyć jaka jest różnica pomiędzy kartą kredytową główną a dodatkową? Definicje w regulaminie są takie same, ale polecającym może być tylko posiadacz karty głównej. Mam kartę Mastercard Gold – czy mogę być polecającym?

 9. PILNE! Ej coś mi tu nie gra.
  Poleciłem osobę, która wybrała kartę Simplicity – niby tą darmową, ale po rozmowie przedstawiciela banku Citi z moim przyjacielem, otrzymał on sms, że przyjdą dokumenty do podpisania kurierem za którego ma mój przyjaciel zapłacić ZA POBRANIEM 27 zł?!?! Proszę o pilne info…

 10. Ciekawe co to za opłata, to 27 zł, zastanawiające. Takiej kwoty nawet nie ma w TOiP – znaczy jest, ale za wydanie innego rodzaju karty i to już nieaktualna.

 11. Przez bloga już pierwsza osoba została polecona. Po założeniu przez nią karty będzie pierwszą do polecenia. Potem osoba przez nią polecona. Dzięki temu każdy otrzyma 800 zł premii.

  Co do tej opłaty to nie wydaje mi się, żeby trzeba było coś płacić. Może to jakaś opłata za ekspresowe wydanie karty? Najlepiej zapytać o to banku. Wydaje mi się, że po prostu konsultant się pomylił.

 12. Czy jesli zrobilem transakcje na 1000zl i czekam na wysylke Samsunga, to nie bedzie to przeszkadzalo, aby w tym czasie kogos polecic?

  Czy ktos cos wie o tej oplacie 27zl, o ktorej pisal kolega kilka postow wyzej?

 13. I jeszcze pytanka. Czy "polecany" po otrzymaniu nagrody moze w kazdej chwili zrezygnowac z karty bez zadnych oplat? Ktore karty powinien wybrac "polecony" zeby nie ponosic zadnych kosztow?

 14. Wyżej przecież jest napisane, że wszystkie z oferty Citi 🙂
  Polecony powinien trzymać kartę przynajmniej do wypłaty całej premii 🙂

 15. "Anonimowy pisze…
  Wyżej przecież jest napisane, że wszystkie z oferty Citi :)"
  Przeciez nie wszystkie karty z oferty citi sa darnowe. Dlatego zadalem pytanie "Ktore karty powinien wybrac "polecony" zeby nie ponosic zadnych kosztow?"
  Prosze o odpowiedz jakas kompetentna osobe.

 16. "Poniżej krótka charakterystyka każdej z kart:" przeczytaj wpis wyżej dokładnie, a potem głupio pytaj. Karta Simplicity jest całkowicie darmowa.

 17. "Opłata za dostarczenie Karty przesyłką kurierską – 30 zł".
  Czyli 27 to chyba promocja 🙂

  Zwróćcie jeszcze uwagę na:
  "Prowizja za Transakcję gotówkową przy użyciu Karty oraz przelew z Rachunku Karty – 6%".
  Czyli dla 400 zł to będzie 24 zł.
  "Serwis CitiPhone – 6 zł".
  Standardowo włączają – trzeba pamiętać o wyłączeniu.

 18. A jak sytuacja wyglada z laczeniem promocji? Powtarzam pytanie: czy jesli zrobilem transakcje na 1000zl i czekam na wysylke nagrody (tel. Samsung), to nie bedzie to przeszkadzalo, aby w tym czasie kogos polecic?

 19. na infolini podają że osoba polecona nie może polecić kolejnej osoby. czyli łańcuszek nie zadziała. Szukam takiego zapisu w regulaminie lecz tego nie widzą . czy to prawda ?

 20. cd.. tzn polecić może ale nie dostanie nagrody za polecenie bo . jak mówi pkt VII -6 regulaminu oferty nie łączą się. Co o tym sądzicie ?

 21. Pkt. III – 1 i 2 – osoba polecona przystępując do Oferty nie może posiadać karty od 1.01.2013. A jak już przystąpi do Oferty (czyli tejże promocji, która składa się jakby z dwóch części: dla polecających i dla poleconych), to ją otrzymuje. I teraz chcąc przystąpić (po raz drugi) do Oferty (czyli tej samej promocji) jako polecający prawdopodobnie nie może tego zrobić, bo przystępując do Oferty za pierwszym razem nie posiadała karty, a w tym przypadku (chcąc być polecającym) musi mieć co najmniej jedną kartę. Proszę o opinie, czy taka interpretacja może być poprawna w świetle zapisów w Regulaminie.

 22. Jeszcze raz zapytam. Moze ktos mi odpowie. Czy "polecany" po otrzymaniu nagrody moze w kazdej chwili zrezygnowac z karty bez ponoszenia zadnych oplat?

 23. Czy ta interpretacja jest poprawna nie wiem, ale na pewno jest ryzykowana i jeśli bank tak to zinterpretuje, to może być nieciekawie.

  Podobnie z klientami, którzy wcześniej dostawali różne gadżety Samunga czy jeszcze czekają na inne – niby mogą polecać bez problemu, ale na LSie ktoś napisał, że odpisali mu, że nie może polecać, jeśli czeka na nagrodę z innej promo. Więc niestety co konsultant, to obyczaj…

  Wg mnie powinno się to interpretować na swoją korzyść, jak najprościej – że jedynym wykluczeniem jest jednoczesne niełączenie z innymi ofertami przez poleconych nowych klientów (co jest i tak niemożliwe, bo są do tego inne formularze).

  @Anonimowy z 19:53 – doczytaj czym jest kk a potem sobie sam odpowiedz 🙂

 24. No fakt, niby na potwierdzenie starczą tylko wyciągi z rachunków z 3 ostaniach miesięcy albo same potwierdzenia przelewu wynagrodzenia od pracodawcy, ale no właśnie – dane jakiegoś pracodawcy/d.g. musisz im podać, a to jest już do sprawdzenia.

 25. Biorą dokładną nazwę firmy i dane, więc pewnie dzwonią potwierdzić fakt zatrudnienia. Dochody muszą być udokumentowane, bo one decydują o przyznanym limicie i zdolności kredytowej.

 26. info uzyskane od Konsultanta: w przypadku jeżeli osoba polecana nie spełnia warunku dotyczącego nieposiadania karty kredytowej od 01 stycznia 2013 roku w Banku Citi Handlowy, nagroda w postaci 400 zł nie może zostać przyznana osobie polecającej.

 27. Panowie jak jest realizowane zwolnienie z oplaty za karte World za punkty? Wykorzystalem na poczatku miesiaca punkty na zwolnienie z oplaty (500 chyba to kosztowalo) natomiast 25 wrzesnia pobralo mi z limitu karty 18zl oplaty. Czy ta oplata bedzie zwrocona w jakis sposob? Jak jest to rozliczane?
  Pzdr.

 28. Chciałbym uzyskać ostateczną odpowiedź odnośnie tego czy mogę polecić osobę, która nie miała wcześniej karty w citi a ja jestem w trakcie spełniania warunków promocji z wideo rejestratorem. Czy oboje otrzymamy premie? Czekam na rzetelną odpowiedź i pozdrawiam!.

 29. A jak to jest z weryfikacją? Od dwóch miesięcy jestem zatrudniony na umowę o pracę. Wcześniej zatrudniony u tego samego pracodawcy, ale przez agencję pracy i na umowę zlecenie. Przechodzi coś takiego czy robią problemy?

 30. Weryfikacja jest chyba telefoniczna – dzwonią, aby potwierdzić fakt zatrudnienia, a potwierdzeniem są trzy ostatnie odcinki/przelewy etc.

 31. Dzwonią i do Ciebie i do pracodawcy chyba 😉

  Przy okazji, kolejny raz polecam założenie karty za pośrednictwem bloga (kontakt na maila lub przez formularz kontaktowy). Korzystając z łańcuszka można zgarnąć 800 zł premii

 32. Niestety ale w Citi czasem coś szwankuje i czasami pojawiają się takie sytuacje. Pod każdą promocją Citibanku widzę takie komentarze.

  Nie wiem czy najlepszym wyjściem nie będzie ponowny kontant z bankiem.

 33. Poleciłem, zadzwonili, ale nie podał wszystkich danych osobowych, bo był w trasie i od tygodnia nie oddzwonili. Pisałem do nich, żeby skontaktowali się ponownie, albo muszę szukać innego poleconego.

 34. Pytanie, jak poleciłem kogoś i po miesiącu dostanę 400 zł i zrezygnuje z karty, czy osoba polecona z tego tytułu nie będzie miała kłopotu? np. nie otrzyma reszty bonusa.

 35. Panowie jak to jest z tą opłatą za kuriera, bo mój polecony dostał sms o wysłaniu paperów do podpisania i nic nie było o jakieś płatności 30zł za kuriera?

 36. W temacie karty Mastercard World niewiele sie juz dzieje wiec pytam tutaj: po jakim czasie od wykonania transakcji na 1000zl otrzymaliscie maila o przyznaniu nagrody? U mnie i u zony minal juz miesiac, ale poki co ani widu, ani slychu 🙁 Jakies info?

 37. Do imqerator:

  Miałem ten sam problem z otrzymaniem nagrody, więc zgłosiłem to pisząc "Kontakt z bankiem" do działu "Opłaty / Promocje":

  "Pod koniec lipca podpisałem umowę na kartę kredytową Citibank World wraz z nagrodą. Problem w tym że do dzisiaj nie otrzymałem prezentu w ramach promocji, a kończy się 2 miesiąc.
  Response: Szanowny Panie,

  W związku z konkursem Karta Kredytowa + gadżet Samsung, pragnę poinformować, że znalazł się Pan w gronie laureatów. Nagroda zostanie wysłana za pośrednictwem kuriera na adres korespondencyjny podany na wniosku o Kartę w przeciągu 30 dni od daty wysłania wiadomości e-mail przez Bank informującym o wygranej".

  DWA DNI PÓŹNIEJ DOSTAŁEM NAGRODĘ – ktoś przyspał

 38. Do mirek13

  Dzieki za info. U mnie co prawda minal dopiero miesiac, wiec jeszcze troche poczekam. Jak dojdzie do 2 miesiecy to zrobie tak jak Ty.

  Pozdrawiam.

 39. mirek13 minął miesiąc i 5 dni i mail o wygraniu dotarł zarówno do mnie jak i do żony także spoko 🙂

  A co do promocji polecajacej to napiszcie mi tylko proszę czy ta opłata za dostarczenie karty kurierem jest obowiązkowa? Czy może zostać wysłana "zwykłą" pocztą?

 40. Może zostać wysłana zwykłą Pocztą. Nie wiem skąd nagle pomysł na kuriera. To zawsze była opcja, jak komuś się spieszyło, np. wyjazd zagraniczny.

 41. Witam
  Czy jakaś osoba polecająca dostała już 400 zł?
  Wraz z kasą przychodzi jakaś informacja np. za jaką osobę poleconą jest kasa? Ja poleciłem 2 osoby….w jednym dniu…jak sprawdzić komu odpalić połowę?

 42. Ile czasu czekaliscie na kontakt ze strony banku? Polecilem kolege i do niego zadzwonili od razu nastepnego dnia, natomiast ostatnio żona polecila kolezanke, ale od 4 dni zero odzewu…

 43. Witam,
  zarówno ja, jak i dziewczyna szukamy osoby do polecenia, po otrzymaniu premii z Citibanku zobowiązuje się do przesłania 150 zł osobie poleconej.
  Pomogę i objaśnię niejasności przy zakładaniu karty. Myślę, że to w tej chwili najkorzystniejsza oferta. Szczegóły do dogadania na mailu.
  Mój mail: pszym86@wp.pl

 44. Umowę o kartę kredytową podpisałam 25.09.2015, a osoba która mnie poleciła do tej pory nie otrzymała żadnej premii (30 dni już minęło). 🙁

 45. W regulaminie jest zapis "30 dni od aktywacji", a wiadomo, że karta przychodzi kilka dni po podpisaniu, więc może odliczają po swojemu.

 46. Dzwonił i kazali mu napisać zapytanie w tej sprawie poprzez bankowość internetową.

  Czy ktoś z polecających otrzymał już obiecaną premię 400 zł?

 47. Wygląda mi na to, że "łańcuszek rodzinny" nie działa. Odmowa przez telefon, a uzasadnienie przesłane pocztą nie zawiera powodu odmowy przyznania karty osobie poleconej.

 48. To dziwne, bo regulamin o tym nie wspomina, a wyłącznie o pracownikach organizatora i ich rodzinie. Może były inne obiektywne powody, jak zakwestionowanie kwestionariusza lub historii kredytowej. Tak czy siak brak premii.

 49. Witam,
  mogę polecić osobę chętną na skorzystanie z promocji. Mój adres (proszę usunąć spacje w adresie) –
  a l a m s z @ w p . p l

 50. Potwierdzam, że wysyłają premie poleconemu zamiast polecającemu, albo obojgu po 400 zł. Ciekawe jak to teraz wycofają.
  Ma ktoś oficjalną informację dlaczego się tak dzieje?

 51. Potwierdzam. Mój polecający dostał 400 pln "PREMIA – POLEC ZNAJOMEMU KARTE". Trudno, skoro wypłacili 400 z góry to teraz powinni wypłacić 400 polecającym i zamknąć sprawę.

 52. Sprostowanie: na mojej karcie 04.11 była premia + 400, a 05.11 pojawiła się pozycja "KOREKTA PREMII POLEC ZNAJOMEMU KARTE" -400. Czyli teraz będą cofać poleconym, a wypłacać polecającym?!

 53. Tak a pro po czemu nie ma tej oferty na stronie głównej w aktywnych promocjach. Jest za to z wideorejestratorem dużo mniej popularna….

 54. Radosław Sta – bo moze mają za duzo chętnych.

  Co do promocji jako polecający otrzymałem 400 i niestety nastepnego dnia zrobili korekte na -400 nie wiedzieć czemu skoro spełniłem warunki.

 55. Potwierdzam, że są problemy z wypłatą premii. Kartę poleciłem bratu i wczoraj ja dostałem 400 zł, a dzisiaj mi zabrali 400 zł, natomiast brat wczoraj dostał 100 i 400 zł, więc jest ciekawie.

 56. U mnie też została dodana premia, a dzień później pojawiła się korekta, Zauważyłem jednak, że o 400 zł zwiększył się mój 'Dostępny limit'. Myślałem jednak, że kwota 400 zł. pojawi się w ramach obecnego stanu zadłużenia jako "+ 400 PLN" ? Jak uważacie?

 57. Premia jednak wróciła, teraz w historii są dwie premie po 400 datowane na 04.11.15 i jedna korekta. Poleconemu niestety zabrali premię, chociaż wcześniej dostał wyciąg z uwzględnioną premią…

 58. Uczulam Was na jedną rzecz. Od jednego czytelnika ktoś żądał wykonania przelewu "weryfikacyjnego" na 1 zł. W ten sposób można założyć konto nawet o tym nie wiedząc. Co prawda potrzebny jest chyba odpowiedni tytuł przelewu Niemniej radziłbym zachować ostrożność, bo ktoś przez nieuwagę mogę wpaść w jakieś bagno.

 59. czy otrzymujecie informację zwrotną o pozytywnej bądź negatywnej decyzji i w jakim czasie? podpisałem dokumenty u kuriera w czwartek 12 listopada.

 60. Otrzymalem juz swoje 400zl. Osoba, ktora polecilem ma juz karte i w listopadzie musi wydac 100zl, aby otrzymac pierwszy zwrot w grudniu. Czy ja moge zamknac juz swoja karte, czy regulamin nakazuje, abym w okresie kiedy polecona przeze mnie osoba otrzymuje swoje 100zlotowe zwroty, moja karta byla aktywna? Chyba raczej nie, prawda?
  Pzdr.

 61. A ja polecam Konto w Euro Banku z lokatą do 10 tys. zł na 4% na 3 miesiące a potem lokatę można przekształcić w lokate na kolejne 3 mies ale jużna 5%. Zapraszam Kasia Wyrembowska Tel. 506 637 647 aisak8@wp.pl

 62. Witam, jeśli ktoś jeszcze potrzebuje z chęcią polecę nową osobę i wytłumaczę na co zwracać uwagę itd.

  gds.jerry małpka gmail kropka com

 63. 27.10 kolezanka podpisywala umowe o karte, a do tej pory nie wplynela mi 400zl premia. Niby maja 30 dni. Ktos z Was tez czekal tak dlugo na wplyniecie premii?

 64. Darek pisal ze od podpisania umowy… no tak czy siak dlugo to trwa. Chodzi o karte żony i poleconej przez nią koleżanki. Ja dostałem kasę za swoje polecenie po 2 tygodniach, tu juz prawie miesiąc i cisza.

 65. Aktywowala karte 4.11, wiec i tak zaraz mija miesiac. Na swojej karcie premie mialem po 2 tygodniach… czyzby tyle przeciagali? Napisalem wiadomosc w tej sprawie, ale poki co cisza.

 66. Poleconemu minął już okres bezodetkowy pierwszych transakcji i zapłacił pierwszy wyciąg, czyli po dwóch miesiącach brak premii 100 pln.

 67. Mam pytanie:
  Posiadam kartę i poleciłem kartę znajomemu. Otrzymałem już 400 zł za polecenie. Z racji tego, że karta kosztuje mnie 18 zł/miesięcznie zastanawiam się czy mogę już wypowiedzieć umowę i zrezygnować z karty. Nie wiem tylko czy nie spowoduje to, że znajomy nie otrzyma swoich 4 x 100 zł. W prawdzie w regulaminie jest napisane, że muszę być posiadaczem karty w momencie przystąpienia do promocji a dalej już nic nie precyzują.. Miał ktoś podobną sytuację? Spokojnie można zrezygnować?

 68. U żony minęło 30 dni od aktywacji karty przez kolezanke, ale premii wciaz brak 🙁 Zlozylismy reklamacje.

  Mial ktos z polecajacych moze tez taka sytuacje? Rozumiem, ze poza aktywacja karty przez poleconego nie bylo innych warunkow z jego strony do spelnienia, aby polecajacy otrzymal premie?

 69. Jeżeli promocja trwa do końca roku to ze wszystkim (m.in. podpisaniem umowy, aktywacją nowej karty) trzeba się wyrobić do końca roku czy wystarczy aby wniosek był złożony do 31.12 ?

 70. Hej, jeśli chcecie jeszcze skorzystać z promocji to mogę dokonać polecenia i objaśnić krok po kroku co trzeba zrobić, żeby otrzymać premię 400 zł. Ode mnie dodatkowa premia 100 zł za skorzystanie z mojego polecenia. Zapraszam 🙂
  marta.galecka@interia.eu

 71. próbowałem dziś polecić – strona nie zmienia się można klikać do woli w "POLEĆ KARTĘ KREDYTOWĄ" – NIC SIĘ NIE DZIEJE !
  Próbowałem na różnych przeglądarkach – o co chodzi ?

 72. Ponawiam pytanie: Jeżeli promocja trwa do końca roku to ze wszystkim (m.in. podpisaniem umowy, aktywacją nowej karty) trzeba się wyrobić do końca roku czy wystarczy aby wniosek był złożony do 31.12.2015 ?

 73. Chętnie zostanę polecającym kartę Citibank – mogę polecić kartę + osoba, która się zdecyduje na skorzystanie z mojej oferty otrzyma paczkę 10 nowych książek dla dziecka – w sam raz pod choinkę. Mój mail: maminos@gazeta.pl

 74. Mogę polecić komuś kartę Citibank – maminos@gazeta.pl
  Dodatkowo osoba, która otrzyma i uaktywni kartę otrzyma ode mnie gratis pakiet 10 książek dla dzieci. Oczywiście książki prosto z księgarni, będzie można wybrać sobie je z oferty kilkudziesieciu tytułów.

 75. DD, czy aby skorzystać z promocji osoba polecona musi podpisać umowę do 31.12 czy wystarczy, że przejdzie pozytywną weryfikację w tym terminie a umowa może przyjść i być podpisana w styczniu. Zostało kilka dni roboczych tego roku i wydaje mi się, że kurier z umową może nie zdążyć dojechać w grudniu.

 76. Mam pytanie – czy jako polecający który polecił osobę która nie otrzymała karty (odrzut) mogę polecić kolejną osobę aby załapać się na te 400 zł ?

 77. Nie liczy się kiedy zadzwonią z banku, tylko data wysłania wypełnionego formularza osoby poleconej. Bank może się kontaktować z osobą poleconą nawet w połowie stycznia, a i tak osoba polecająca otrzyma 400 zł + osoba polecona 4×100 zł. Informacja uzyskana od konsultanta z banku.

 78. Pracownik Citibanku potwierdził mi, że do 31.12 musi być wysłany formularz polecenia. Mówił też, że ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszeń czas na odzew Banku się wydłużył.

 79. Czy ktoś ma pomysł co zrobić z osobą która nie chce wywiązać się z danego słowa odnośnie podzielenia się premią za polecenie?

 80. Ja kupiłem takie polecenie przez allegro, i czarno na białym mam napisane zobowiązanie sprzedającego że się podzieli i wszystkie dane kontaktowe (na szczęście mam do niego kawałek i jak będzie problem do podjade).

 81. Wczoraj do osoby poleconej zadzwoniła pani z banku. Pytanie – czy oprócz usługi CitiPhone coś jeszcze trzeba wyłączyć po aktywacji karty? Żeby nie było żadnych kosztów.

 82. Czy te 100 zł miesięcznie dają jako spłata długu czy na plus po prostu do wydania? Chodzi mi o to, że spłacam kartę pare minut po ksiegowaniu i nie wiem czy kasę mi dadzą czy właśnie mam 100 zł nie spłacić 😉

 83. dajmy na to, że mam 0 zł. Karta jest spłacona, mija miesiąc przelewają 100 zł i wisi to na plusie – czyli mogę to wydać i nie muszę potem spłacać? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Raiffeisen Polbank: Jak założyć konto oszczędnościowe “Wymarzony Cel” i zgarnąć podwójne oprocentowanie

4% na SMART Lokacie na Powitanie oraz 3,05% na lokacie bez ograniczeń w Bank Smart