w

Getin Bank: 600 zł zwrotu na Orlen + 100 zł za przeniesienie konta

Właśnie wystartowała świetna promocja Getin Banku – “Tańsze Paliwo na Orlen”. W zamian za tankowanie  stacjach Orlenu otrzymamy nawet 600 zł zwrotu!

Najważniejsza i najlepsza informacja jest taka, że z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci banku.

Dodatkowo nowi klienci Getin Banku otrzymają 100 zł za przeniesienie konta z innego banku.

Przy okazji można pozbyć się niepotrzebnego konta w innym banku, które założyliśmy w jednej z promocji (np. Konto z tabletem w BNP Paribas, Konto Direct w ING, eKonto w mBank, Konto 360 w Millennium, Konto Jedyne w Toyota Bank i inne).

→ Załóż Konto Getin Up i skorzystać z promocji

600 zł zwrotu na stacjach Orlen

Z promocji “Tańsze paliwo na Orlen” skorzystać mogą zarówno nowi jak i obecni klienci Getin Banku.

Do promocji można przystąpić od 1 września 2015 do 29 lutego 2016 roku. Promocja będzie trwała przez 12 miesięcy kalendarzowych od momentu przystąpienia.

Nagroda to 5% zwrotu za płatności dokonane kartą Getin Banku na stacjach Orlen. Maksymalny zwrot wynosi 50 zł miesięcznie i 600 zł w trakcie trwania promocji.

Aby otrzymać maksymalny zwrot należy więc wydać aż 1000 zł na stacjach Orlen. Z tego powodu realny zwrot będzie zapewne niższy.

Zobacz też aktywne promocje bankowe: 


Jak przystąpić do promocji?
Aby przystąpić do promocji należy:

 • Dokonać płatności bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł
 • Zapewnić wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł
  • W innych promocjach mógł to być po prostu wpływ z innego banku. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak samo jest i tym razem
 • Zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe na “tak”.

Zwrot wypłacany jest do 15. dnia miesiąca następującego po wykonaniu płatności.

Premia otrzymana w promocji zwolniona jest z podatku dochodowego.

Nagroda dodatkowa 100 zł za przeniesienie rachunku bankowego

Nagroda dodatkowa wypłacana jest w postaci punktów VITAY. Dwa punkty regulaminu opisują sposób uzyskania premii dodatkowego:

“Uczestnik, który na podstawie Wniosku zamknie konto osobiste w dotychczasowym banku, przeniesie saldo dodatnie oraz spełni warunki określone w par.
II, ust. 3, otrzyma Nagrodę Dodatkową w postaci jednorazowego unikalnego kodu alfanumerycznego (Kod) uprawniającego Uczestnika Programu VITAY
do uzyskania 23 100 punktów VITAY

Nagroda Dodatkowa zostanie przekazana w formie wiadomości SMS na telefon komórkowy Uczestnika do 15 dnia miesiąca po miesiącu kalendarzowym,
w którym Uczestnik spełnił warunki z par. III, ust.4. W celu realizacji Kodu Uczestnik powinien, w terminie ważności Kodu określonym w wiadomości SMS,
wpisać Kod na stronie www.vitay.pl lub okazać Kod obsłudze Stacji Orlen wraz z własną kartą VITAY”

Konto Getin Up – pakiet Korzyści “Mój Bank”

Getin Bank nagradza klientów aktywnie korzystających z konta. Dzięki spełnieniu warunków pakietu korzyści “Mój Bank” otrzymamy naprawdę niezłe korzyści.

Warunki nie są wygórowane, są to: posiadanie konta oszczędnościowego, zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych, wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz transakcje kartą na min. 300 zł.

Co zyskamy w Pakiecie Korzyści “Mój Bank”?

 • 0 zł za konto osobiste
 • 0 zł za wszystkie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju
  • zwrot opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – zwrot nastąpi do 15. dnia kolejnego miesiąca
  • 0 zł bezwarunkowo za wypłaty z bankomatów Euronet
 • 0 zł za powiadomienia SMS Info w pakiecie podstawowym
 • 2% zwrotu za domowe rachunki – maksymalnie 360 zł rocznie
 • +1% na koncie oszczędnościowym (nie dotyczy środków oprocentowanych na 4%)
 • 2% zwrotu rat kredytów – uruchomionych po 12 maja 2010 r. – maksymalnie 360 zł rocznie
 • 2% zwrotu od płatności kartą kredytową – maksymalnie 360 zł rocznie

4% na koncie oszczędnościowym do końca 2016 roku

Oprocentowanie 4% można na dzisiaj osiągnąć tylko w kilku bankach. Jeżeli jako warunek dodamy 100% gwarancji zwrotu kapitału to na rynku pojawia się zaledwie kilka ofert (m.in. Getin Bank, BOŚ Bank, BNP Paribas). 

Getin Bank pozwala w naprawdę prosty sposób osiągnąć 4% do końca 2016 roku na koncie oszczędnościowych. Kwota maksymalna oszczędności oprocentowanych na 4% wynosi 10 000 zł.

Aby otrzymać promocyjne oprocentowanie wystarczy spełnić warunki Pakietu Korzyści “Mój Bank”.

2% zwrotu od płatności kartą kredytową

Osoby posiadające konto Getin Up i spełniające warunki pakietu “Mój Bank” mogą dodatkowo skorzystać ze zwrotu 2% wartości wykonanych transakcji kartą kredytową.

Maksymalnie można zyskać 30 zł miesięcznie i do 360 zł rocznie.

Maksymalny zwrot otrzymamy po wykonaniu płatności kartą na kwotę min. 1500 zł miesięcznie.

Więcej:

 • Regulamin promocji “Tańsze Paliwo na ORLEN”
 • Wniosek o konto Getin Up

37 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Niestety ale musisz założyć konto Getin Up.

  Definicja Konta z regulaminu:
  "Konto Osobiste – rachunek oszczędnościowo–rozliczeniowy prowadzony przez Bank w złotych w pakiecie Konto Getin UP, nie objęty inną Promocją prowadzoną przez Bank (za wyjątkiem Oferty Specjalnej Pakiet Korzyści „Mój Bank”)."

  Co więcej widzę, że powinienem doprecyzować zapis o nie uczestniczeniu w innej promocji.

 2. no wlasnie. ja mam karte debetowa mastercard i mam promocje karta debetowa dla kierowcow z ktorej korzystam ( 12 zl) co miesiac wpada. Czy z tego tez bede musial zrezygnowac.

 3. Po prostu w tych bankomatach bank ma niższą prowizję i dzięki temu może pochwalić się bezwarunkowo darmowymi bankomatami 🙂

  Zresztą bankomaty Getinu działają na infrastrukturze Euronetu.

 4. "0 zł bezwarunkowo za wypłaty z bankomatów Euronet" i planet cash, z tych jakoś nie chcą pobierać prowizji mimo nie spełniania warunku pakiet korzyści mój bank

 5. Darku czy wiesz jak sytuacja wygląda z osobami z własną działalnością gospodarczą czy mogą sobie same wpłacać 1000 złotych jako wynagrodzenie ?

 6. Czy getin bank dalej traktuje wynagrodzenie tak jak zwykle np. tytuł „wynagrodzenie” (kiedyś mi nawet kazała konsultanta tak ten wpływ tytułować dla bezpieczeństwa)-zapewne trzeba się samemu przekonać?

 7. W warunkach przystąpienia konto nie może korzystać z żadnej innej promocji oprócz pakietu korzyści. Obecnie nie korzystam z żadnej innej, ale kiedyś na swoim koncie miałem 50zł miesięcznej premii-czy mogę skorzystać ze zwrotu za paliwo?

 8. Ja mam podobnie, po powrocie z wyjazdu mam zamiar zadzwonić do banku i wypytać się co w takim wypadku.

  Jak dowiecie się wcześniej to dajcie znać

 9. Ja o inna promocje sie spytalem:
  2.,,Czy jest jakis okres po zamknieciu promocji karty debetowej dla kierowcow zeby idczekac i przystapic do tej promocji z orlenem ?"

  Informuję, że po zakończeniu poprzedniej promocji, może Pan skorzystać z „Tańsze Paliwo na ORLEN”.

  Dodam, że nie ma konieczności zgłaszania zamiaru uczestnictwa w promocji. Przystąpienie do promocji odbędzie się automatycznie o ile klient zacznie spełniać poniższe warunki:

  – otrzymywać na konto wynagrodzenie min. 1000 zł,

  – płacić kartą łącznie min. 300 zł co miesiąc,

  – wyrazić zgody marketingowe.

  To trzeba jednak zrezygnować z tej karty debetowej dla kierowców I teraz pytanie co się lepeij opłaca??

 10. mam Konto Perfekcyjne z Kartą Tanie Zakupy, korzystałam w ubiełgym roku z promocji +50zł. Dziś zadzwoniłam z zapytaniem, czy mogę zamknąć konto w ING i otworzyć drugie w Getinie z promocją na tańsze tankowanie – usłyszałam, że promocja jest tylko dla osób, które wcześniej NIE KORZYSTAŁY z innych promocji w Getinie… więc nie jest tak pięknie

 11. Z regulaminu wynika, że rachunek ma nie być objęty inną promocją. Co natomiast w przypadku, gdy zrezygnujemy z tej innej promocji? Wtedy IMHO warunek ten spełniamy, a każdy ma możliwość odstąpienia od promocji (np. karta tanie paliwo).

 12. Można, czemu nie. To ta jakby paliwo w formie karty. Oczywiście trzebaby jeszcze potwierdzić czy działa na 100%, ale w innych promocjach tego typu działało.

 13. Czy można skorzystać jednocześnie z przeniesienia konta, zwrotu za paliwo i zwrotu za stypendia (getin up free dla studentów)? Jak to zrobić? Ewentualnie czy można założyć dwa konta?

 14. Rozumiem, że konto w banku z którego będę rezygnować mam zamknąc oddzielnie , a weryfikacja czy przeniosłem konto odbędzie się na podstawie przelewu z konta którego zamykam i wniosku o zamknięcie konta w tymże banku ?

 15. Witam,
  wczoraj właśnie dowiedziałem się, że jeżeli korzystałem wcześniej z innych promocji, to nie mam prawa do zwrotu 5% ani do 100zł. za przeniesienie. Stare konto zamknąłem w lipcu i moim zdaniem nie maja prawa odmówić wypłaty premii, ale trzeba będzie pisać reklamacje pisemną….
  czy ktoś miał podobny problem i jak się ewentualna sprawa zakończyła?
  Pozdrawiam
  Marcin

 16. Dostałem pisemną odpowiedź, że nie mogę skorzystać z promocji, jak korzystałem z innej wcześniej. Bzdura, bo regulamin mówi co innego. No cóż, znajomi prawnicy sobie zarobią parę złotych:-)
  Marcin

 17. Dokładnie:
  Uczestnik – każda osoba fizyczna, która ukończyła 18. rok życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która posiada w Banku Konto Osobiste i spełni
  warunki Promocji określone w niniejszym Regulaminie

  1. Promocja nie łączy się z innymi promocjami Banku, chyba że regulamin innej promocji stanowi inaczej.

  Czyli jeżeli obecnie nie korzystamy z innej promocji to spełniamy jej warunki. Tym samym Getin Bank nie ma podstaw do odrzucenia reklamacji. Wystarczyłoby pójść do Arbitra Bankowego i sprawę mamy wygraną. Tylko czy warto się użerać z bankiem, który nie chce nas jako klientów?!

 18. interesuje mnie tylko nagroda punktów VITAY. Czy w związku z tym również muszę spełnić wymagania 300 zł płatności i 1000 przelew wynagrodzenia ?

 19. Jasne, że dostaniesz. Musisz po prostu przenieść konto. Niestety nie wiem, w jaki sposób trzeba tego dokonać, bo w regulaminie nic o tym nie napisali. Trzeba dzwonić do banku się dowiedzieć.

 20. przy weryfikacji telefonicznej danych konta zadałem takie pytanie. Konsultant powiedział że przeniesienie konta należy dokonać po pełnej aktywacji konta bankowego (podpisanie umowy etc). Przeniesienie wykonać w placówce banku.
  Dam znać jak to uczynię. dziś przychodzi kurier.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Getin Bank: Lokata Słoneczna III na 3% bez limitu

BZ WBK: Konto z premią 80 zł + możliwość wygrania tableta Samsung Galaxy Tab 3 Lite (podwyższona premia!)