w

Mam Inteligo: 100 zł za otwarcie konta Inteligo + 50 zł za każde polecone konto

Powróciła świetna promocja „Mam Inteligo” w lepszym wydaniu!

Przypomnę, że w zamian za założenie konta Inteligo można było zgarnąć 50 zł lub 100 zł. Ostatnie dwie edycje należały do tych gorszych, gdzie premia za założenie wynosiła zaledwie 50 zł. Dlatego też niechętnie opisywałem je na blogu.

Teraz, gdy wraca edycja z premią 100 zł, mogę z czystym sumieniem polecić założenie konta.

W ramach obecnej IX edycji promocji „Mam Inteligo” do zgarnięcia jest 100 zł dla osoby poleconej i 50 zł dla
polecającego
.

Mam Inteligo: 100 zł za otwarcie konta Inteligo

„Mam Inteligo” to program przeznaczony dla osób posiadających konto Inteligo. Polega on na polecaniu konta innym osobom. Za każde skutecznie polecone konto osoba polecająca otrzyma 50 zł premii, natomiast osoba polecona otrzyma 100 zł.

IX Edycja Programu „Mam Inteligo” podzielona jest na 3 etapy:

 • I etap: 08.07 – 06.08.2015 r.
 • II etap: 07.08 – 05.09.2015 r.
 • III etap: 06.09 – 05.10.2015 r.

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci Inteligo, tj. osoby, które w dniu złożenia wniosku o Nowe konto nie posiadają żadnego z kont Inteligo od trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia edycji programi, ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont Inteligo.

Jak otrzymać 100 zł premii?

Aby otrzymać 100 zł premii, należy:
 • Otworzyć
  konto Inteligo
  korzystając z formularza na
  stronie Mam Inteligo. 
  • Podczas
   zakładania konta należy wpisać kod polecający otrzymany od osoby polecającej (numer telefonu osoby polecającej), 
  • Należy zaakceptować
   regulamin
   oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych. 
   • Nie
    masz polecającego? Napisz na jakoszczedzic.pl (et) gmail com
 • Drugim i
  zarazem ostatnim krokiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych
  kartą do rachunku głównego na kwotę minimum 200 zł w ciągu 30 dni od otwarcia
  konta oraz co najmniej jednej transakcji IKO na min. 10 zł
  (również bezgotówkowej).
  • UWAGA: transakcje muszą być wykonane w punktach usługowo – handlowych, z wyłączeniem operacji wykonywanych przez Internet

Aby otrzymać numer do sprawdzonej osoby polecającej konto Inteligo napisz na jakoszczedzic.pl (et) gmail com
Po założeniu konta i zgarnięciu 100 zł, można polecić
konto innych znajomym i zarabiać kolejne 50 zł za każde polecenie.

50 zł za skutecznie polecone konto Inteligo

Aby polecać konto Inteligo w ramach programu „Mam Inteligo” należy zarejestrować się w programie. Osoby, które wcześniej były zarejestrowane również muszą dokonać ponownej rejestracji!
Następnie w dowolny sposób możemy dokonywać polecenia konta. Kodem polecenia jest numer telefonu komórkowego podany na potrzeby Programu „Mam Inteligo”. Numer ten musi być numerem, który jest podany w umowie Konta Inteligo.
Premię otrzymamy za skutecznie polecone konto. 
Konto zostanie uznane za skutecznie polecone, jeżeli polecony spełni warunki:
 • Wykona co najmniej jedną transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości min. 200 zł przy użyciu karty debetowej wydanej do Nowego konta w punktach usługowo-handlowych, z wyłączeniem transakcji wykonywanych przez Internet
 • Wykona co najmniej jednej transakcji przy użyciu aplikacji IKO powiązanej z nowo otwartym kontem

Konto Inteligo

Konto Inteligo to:
 • 0 zł za prowadzenie konta i przelewy krajowe przez Internet
 • 0 zł za wydanie karty i jej używanie przy miesięcznych, rozliczonych transakcjach bezgotówkowych wykonanych kartą na kwotę min. 100 zł miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego, BZ WBK oraz Nordea Banku, jak również Euronetu poprzez aplikację IKO
 • 0 zł za zlecenia stałe przez Internet
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach i oddziałach PKO Banku Polskiego
 • szybkie przelewy bez podawania numeru rachunku, płatności IKO
 • debet i kredyt – minimum formalności i procedur

Przyznanie i wypłata nagród + podatek

5.1 Nagrody, o których mowa w cz. III oraz cz. IV. pkt. 4.1, podlegają opodatkowaniu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (t.j. Dz. U. 2012, poz. 361 ze zm.).
5.2 Nagrody, o których mowa w cz. III oraz cz. IV. pkt. 4.1 zostaną przekazane w formie przelewu na rachunek Inteligo indywidualny, wspólny lub firmowy Inteligo, którego posiadaczem lub współposiadaczem jest Uczestnik lub Nowy Klient.
5.3 W przypadku konieczności odprowadzenia przez Organizatora, jako płatnika podatku, zryczałtowanego podatku od uzyskanych nagród, Organizator zwiększy wartość jednostkową nagrody o kwotę odpowiadającą wartości należnego zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych od uzyskanej nagrody. Kwotę tę Organizator przekaże na rachunek właściwego Urzędu Skarbowego tytułem należnego podatku dochodowego.Więcej:
 • Konto Inteligo – wniosek internetowy
 • „Mam Inteligo” – Strona programu polecającego
 • Regulamin promocji – IX edycja
 • Regulamin programu „Mam Inteligo”
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

109 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
x666
x666
9 lat temu

Konto zamknąć mozna w oddziale PKO BP?
Co z podatkiem?

x666
x666
9 lat temu

Jakie są warunki by konto i karta było bezpłatne?

Darek M.
Darek M.
9 lat temu

Dodałem informacje o podatku oraz szczegóły na temat konta. Konto Inteligo będzie w pełni darmowe po wykonaniu płatności na min. 100 zł.

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu
Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

@Darek M
Z podpunktu 5.3 dot podatku wynika, ze nawet jesli trzeba bedzie odprowadzic zryczaltowany podatek, to i tak dla nas jako klientow niczego to zmienia, gdyz bank w razie koniecznosci zwiekszy kwote ogolem o ta wlasnie stawke podatku i automatycznie odprowadzi ja do US, natomiast dla nas sumarycznie zawsze bedzie to kwota 100zl netto bezposrednio na rachunek. Mam racje Darku czy moze sie myle???? Dzieki za odp (Miki)

Darek M.
Darek M.
9 lat temu

Dokładnie tak samo rozumiem ten zapis.

Startujzfirma
Startujzfirma
9 lat temu

Czy są jakieś warunki żeby dostać kartę bezpłatnie?

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

Karta jest wydawana bezplatnie jak widac w opisie powyzej!!!!!!!

x666
x666
9 lat temu

Czy jest możliwość po otrzymaniu premii zachować konto bez karty i nie ponosić żadnych kosztów, choćby po to by poczekać na premie od osób polecanych i nie mieć konieczności płacic co miesiąc 100 zł kartą?

Darek M.
Darek M.
9 lat temu

Tak, można po otrzymaniu premii zrezygnować z karty i konto będzie w pełni bezpłatne. Sam mam takowe konto 🙂

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

Jak z zamykaniem konta w placówce PKO BP? czy jest taka możliwość?

Iw ona
Iw ona
9 lat temu

Witam, nie rozumiem punktu :

Drugim i zarazem ostatnim krokiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą do rachunku głównego na kwotę minimum 200 zł w ciągu 30 dni od otwarcia konta oraz co najmniej jednej transakcji IKO.
UWAGA: transakcje muszą być wykonane w punktach usługowo – handlowych, z wyłączeniem operacji wykonywanych przez Internet

Transakcja iko jest to płatność mobilna czyli wyłączenie operacji wykonywanych przez internet jej nie dotyczy, tak?

Czy płatności iko mogę wykonywać z jednej aplikacji (z jednego smartphona) z więcej niż jednego konta inteligo?

Wybaczcie jesli poziom moich pytań jest niski ;]

Pozdrawiam

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

@up Iwona
Nie zaglebialem sie zbytnio w calosc regulaminu, ale moge sie odniesc bezposrednio do aplikacji IKO 🙂 Otoz tak sie sklada, ze IKO nie jest tylko i wylacznie aplikacja mobilna do platnosci on-line. Bank mial tu najprawdopodobniej na mysli (stawiam na 99%) opcje platnosci aplikacja IKO w punktach stacjonarnych za posrednictwem BLIKA, ktory jak sie domyslasz jest czescia tejze aplikacji i tu z cala pewnosci moge powiedziec, iz transakcje te podpinaja sie pod transakcje bezgotowkowe i tak tez zostana potraktowane przez bank. Minusem jest oczywiscie ryczaltowa prowizja od transakcji zakupowych w formie BLIKA (nie dotyczy to oczywiscie wyplat z bankomatow, ktore no tabene w moim banku nie sa obciazone zadnymi dodatkowymi oplatami, prowizjami etc).
Reszte zapewne zweyfikuje nam bloger i ewentualnie potwierdzi czy mam racje czy nie (jesli znajdzie chwile czasu rzecz jasna ;)))
Pzdr (M)

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

Czy przelew wykonany za pomocą aplikacji iko można zaliczyć pod transakcję wykonaną za pomocą tejże aplikacji i uznać że spełnia warunki promocji?

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

NIE! Przelew bez wzgledu na jego rodzaj (aplikacja, serwis on-line, placowka czy dysponent na infolini) nie jest transakcja bezgotowkowa i tym samym nie spelnia wymaganych warunkow promocji.
Informacje i interpretacja zapisow w regulaminie w moim mniemaniu sa wlasciwe i prawidlowe, ale koniec koncow proponuje profilaktycznie zawsze kontaktowac sie z dzialem obslugi klienta banku (conajmniej 2krotnie!!! dlaczego? poniewaz w erze tzw. konsultantow "polmozgich i cwierckompetentnych" mozemy otrzymac 2 rozne i calkowicie sprzeczne informacje, za ktore standardowo jak w budzetowce nikt nigdy nie ponosi zadnej jakiejkolwiek odpowiedzialnosci, a nas moze pozbawic chociazby mozliwosci udzialu w promocji i straty jak w tym przypadku 100pln :)))
Kilkunastoletnie doswiadczenie z tym motlochem nauczylo mnie w kluczowych sprawach prosic o jakakolwiek podpinke czy to w formie pisemnej czy tez w formie danych konsultanta lacznie z numerem zgloszenia i dokladna godzina rozmowy.
Flagowy i staly tekst, ktory moge se zapisac w annałach bankowych to:
"….przepraszam za pierwotne wprowadzenie Pana w blad! bylam przekonana ze…..Wlasnie to zweryfikowalam i jednak mial pan racje….itd itd itd" ;)))
Taki juz ten kraj….. (M)

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

Darku, wydaje mi sie ze w warunkach wyszczegolnionych powyzej powinienes jeszcze dodac, iz transakcja IKO w punktach uslugowo-handlowych (patrz regul) powinna byc wykonana na kwote minimum 10pln 😉 pzdr (M)

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

Czy wraz z umową i kartą debetową, którą przywozi kurier jest też pin(login) i hasło do bankowości internetowej i czy instalując aplikację IKO na smartfonie można ominąć opłatę za aktywację esemesem ?

Darek M.
Darek M.
9 lat temu

Dajcie znać jak ktoś dostanie pakiet startowy. Ja już niestety zakładałem dawno temu, więc nie wiem. Znajomy coś wspominał, że od razu była karta płatnicza.

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

Potwierdzam! karta przychodzi kurierem automatycznie z umowa (wniosek skladany w dniu dzisiejszym i info potwierdzone przez doradce).

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

Nie ma możliwości założenia konta 100% online z wykonaniem przelewu z innego rachunku dla potwierdzenia danych?

Darek M.
Darek M.
9 lat temu

Nie, ale za to od razu od kuriera otrzymamy kartę płatniczą. Nie trzeba na nią czekać i od razu można aktywować + płacić.

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

A czy trzeba kurierowi dawać kopię dowodu osobistego jako załącznik do umowy?

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

Czasami mozna wyegzekwowac od banku przeslanie tych dokumentow droga elektroniczna na adres banku celem weryfikacji i nie ma koniecznosci przedkladania kopii dokumentu tozsamosci osobie calkowicie postronnej nie bedacej w doslownym tego slowa znaczeniu pracownikiem banku, jaką w tym przypadku jest KURIER.
Bardzo czesto jest tak, ze w regulaminie ujeta jest informacja o koniecznosci przygotowania kopii tegoz dokumentu dla KURIERA, natomiast nie ma zadnej jakiejkolwiek wzmianki na temat alternatywnego dostarczenia tego dokumentu i trzeba indywidualnie uzgadniac to z bankiem, chociaz sam bank nie wyklucza takiej metody.
Wydaje mi sie, ze najlepszym rozwiazaniem jest mail do biura obslugi klienta lub krotka rozmowa na infolinii (preferuje ta pierwsza, gdyz mamy podpinke w postaci odpowiedzi ;))) pzdr

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

W tojocie nie dałem kurierowi ksera dowodu, nie pokazałem oryginału a ni nawet nie widziałem kuriera na oczy bo papiery podpisałem w siedzibie firmy kurierskiej. Konto otwarte, lokaty pozakładane, kartą normalnie się płaci. Więc z tym dowodem to taka ściema.

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

Nie siej propagandy i nie wprowadzaj ludzi w blad. To, ze Toyota olala sprawe bo byla zajeta w drugim okienku sprzedaza samochodu nie znaczy, ze tak jest w innych bankach. Raiffeisen (2 dok), BZWBK (1 dok), Citi (1 lub 2 dok w zaleznosci od rodzaju produktu), a jak nie masz to i nie masz czego szukac, bo kwity przyjma ale rachunku NIE aktywuja!

x666
x666
9 lat temu

Czy dużo problemów będzie z kontem dla 17-latka? Wystarczy, że ma paszport?

Darek M.
Darek M.
9 lat temu

Sprawdziłem w regulaminie i wygląda na to, że można skorzystać z polecenia, gdy ma się poniżej 18 lat.

Jednak nie wiem jak wygląda sprawa dokumentów.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Mam pytanie bardzo ważne, czy po wydaniu 200 zł kartą i 10 zł IKO mozna oddać – zastrzec kartę i czekać do października na 100 zł bez innych opłat od sierpnia ?

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Według regulaminu nie trzeba posiadać aktywnej karty po spełnieniu warunków promocji.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Czy jak założę konto bez czyjegoś polecenia to dostanę te 100zł.

x666
x666
8 lat temu

Nie, najlepiej napisz do Darka, na formularzu na dole strony to Ci przyśle numer. Ja tak zrobiłem.

Mam pytanie. Czy aplikacja IKO musi być na tym samym numerze telefonu który jest podany do banku jako numer do konta na który przychodzą SMS-y, czy może to być inny numer?

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Odpowiedz dla x666 : Tak – aplikacja IKO musi być na tym samym numerze telefonu który jest podany do banku jako numer do konta.

x666
x666
8 lat temu

Otrzymałem odpowiedź z iInteligo, aplikacja może być na innym numerze niż numer wskazany przy zakładaniu konta. To odbiega od powyższej odpowiedzi.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

"Konto zostanie uznane za skutecznie polecone, jeżeli polecony spełni warunki:

Wykona co najmniej jedną transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości min. 200 zł "

dobrze rozumiem? To ma być na pewno jedna transakcja? Wydałem 200zł ale w trzech podejściach.

Przemek

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Może być i 10 transakcji aby łączna suma była minimum 200 zł.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Czy wymagany jest przelew wynagrodzenia na rachunek

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Nie jest wymagany wpływ wynagrodzenia. Konto będzie darmowe po wydaniu zaledwie 100 zł kartą. Bez karty nie ma nawet tego warunku.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Mam dwa pytania:
1. Kiedy dokładnie po spełnieniu warunków następuje zasilenie rachunków kwotami 100 i 50zł?
2. Czy w promocji może brać udział osoba posiadająca rachunek w PKO i korzystająca z IKO (czy może użyć tego samego numeru telefonu do IKO w PKO i Inteligo)?
Pozdrawiam

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Niestety trochę trzeba będzie poczekać na nagrodę:

"6.1. Bank dokona sprawdzenia, czy Uczestnik oraz Nowy Klient spełnili warunki Regulaminu i są uprawnieni do otrzymania nagrody, o której mowa w cz. IV. w terminie do 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu Edycji Programu. Przekazanie nagrody Uczestnikowi i Nowemu Klientowi nastąpi w terminie do 25 dni kalendarzowych od momentu sprawdzenia.
6.2. Bank dokona sprawdzenia, czy Uczestnik jest uprawniony do otrzymania nagrody dodatkowej, o której mowa w cz. V w terminie do 50 dni kalendarzowych po zakończeniu Edycji Programu. Wyniki zostaną podane do wiadomości Uczestników Programu na stronie https://maminteligo.pl w terminie 10 dni kalendarzowych od dnia sprawdzenia wszystkich osób uprawnionych do otrzymania nagrody dodatkowej. Ostateczna lista laureatów zostanie ogłoszona w terminie 44 dni od publikacji wyników, po rozpatrzeniu wszystkich ewentualnych reklamacji. Przekazanie nagrody dodatkowej nastąpi w terminie 10 dni kalendarzowych od momentu ogłoszenia ostatecznych wyników"

x666
x666
8 lat temu

Czy po wydaniu 200 zł można zrezygnować z karty? Wystarczy przez internet np. wskazać jako zniszczona. Jest to o tyle ważne, że mam z żoną już 9 kart i chciałbym jeszcze 10-tą na syna, więc rezygnacja z 2 kart w Inteligo byłaby uproszczeniem.
Nie widzę wymogu posiadania karty po wydaniu 200 zł.

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Jutro postaram się dowiedzieć na 100%. Ps. znam ten problem a kart mam jeszcze więcej 🙂

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Darek piszesz, ze polecając ( zarejestrowac w programie) mozna po spelnieniu swoich warunkow, otrzymania 100
zl. Jezeli zatem lll edycja konczy sie 5.10.2015, wiec nie ma mozliwosci zeby do tego czasu otrzymac nagrode
100 zl. i polecac innym konto i zgarniac dodatkowe 50zl. Jak to jest ?

bankier
bankier
8 lat temu

Z ciekawości sam przeczesałem regulamin. Wg mnie spokojnie można zrezygnować z karty.

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

@up up
To było w takim kontekście, że można zarobić jeszcze więcej. Zapisać się do programu Mam Inteligo możesz posiadając konto. Żadna edycja nie musi się kończyć.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Witam,
Czytając te komentarze nasuwają mi się pewne wątpliwości i chciałbym je uściślić.

1. Wydanie 200zł kartą
Mam przez to rozumieć dowolną płatność kartą czy to podczas płatności przez interent gdzie wpisuje się jej numer itd oraz zwykłe wkładanie jej do terminala w sklepie?

2. Płatność min 10zł IKO
Czyli mogę zrobić zwykły przelew za pomocą tej aplikacji na dowolne konto?

Proszę o rzeczowe informację.
Dziękuję

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

1) Patrz pogrubiony napis we wpisie: "UWAGA: transakcje muszą być wykonane w punktach usługowo – handlowych, z wyłączeniem operacji wykonywanych przez Internet"
2) Tutaj jest podobnie. Mają to być płatności w sklepie.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Nie wiem jak można zapłacić aplikacją w sklepie… ?

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Dodam wieczorem poradnik do wpisu.

x666
x666
8 lat temu

W sklepie bardzo łatwo. Uruchamiamy IKO, logujemy się, wyświetla się 6 cyfrowy kod na środku wyświetlacza wielkimi literami. Przy płaceniu za zakupy informujemy sprzedawcę, iż płatność będzie aplikacją IKO. Sprzedawca wprowadza płatnośc identycznie jak kartą i podaje nam terminal. Wprowadzamy widoczny na smartfonie kod (trzeba uważać by nie było przy końcu kreski pod kodem, bo kod się zmienia co 30 sekund) i zatwierdzamy zielonym jak przy karcie.
I po transakcji.

x666
x666
8 lat temu

Przepraszm, po zatwierdzeniu na wyświetlaczu smartfona wyświelta się informacja o płatności i trzeba ją zatwierdzić klikając w smartfonie.

Co myślisz?

Ranking kont oszczędnościowych, lipiec 2015 roku

Noble Bank: Lokata Słoneczna na 3,1% bez konta i kwoty maksymalnej