w

Darmowe konto Getin Up Free dla młodych + do 320 zł dodatku do stypendium + 10% zwrotu w Cinema City

Getin Bank wprowadził do oferty nowe konto dla młodychGetin Up Free. Osoby w wieku od 18 do 28 lat otrzymają darmowe prowadzenie rachunku, darmową kartę (do wyboru jest 8 wizerunków kart) wraz z bankomatami oraz liczne rabaty.

Podobne konta mają w swojej ofercie choćby PKO BP (PKO Konto dla Młodych, gdzie w łatwy sposób można zarobić 100 zł) czy BZ WBK (Konto<20 ze słuchawkami i zwrotem 10% + 20 zł zwrotu za transakcję Blik).

Wygląda na to, że rynku bankowym powstaje moda na łapanie studentów na usługi finansowe 😉 Warto tutaj przytoczyć promocję Banku SMART, rozdającego bony o wartości 40 zł na PizzaPortal.pl. Banki doskonale wiedzą, że dla większości osób pierwszy bank zostaje tym jedynym do czasu powstania jakiś większych konfliktów z bankiem czy też do … zaciągnięcia kredytu hipotecznego.

Getin Up Free – szczegóły oferty

Konto Getin Up Free jest darmowe dla osób do 28. roku życia. Oferta na pewno przypadnie do gustu studentom, którzy dodatkowo otrzymają 3% dodatku do stypendium + 50 zł pierwszej premii. Pakiet korzyści obejmuje też 10% zwrotu za płatności w Cinema City.

Ciekawą funkcjonalnością jest też możliwość wyboru jednego z 8 wizerunków karty płatniczej (patrzy obraz powyżej) oraz możliwość skorzystania z legitymacji studenckiej z funkcją płatności (tylko wybrane uczelnie).

Po skończeniu 28 lat, konto zostanie automatycznie przekształcone w Getin UP, które również prowadzone jest za 0 zł. Karta i wszystkie bankomaty będą natomiast darmowe po zapewnieniu wpływów 1000 zł oraz wykonaniu transakcji kartą na kwotę 300 zł miesięcznie.

3% dodatku do stypendium (+50 zł na start)

Zwrot w postaci 3% wpływu z uczelni zostanie naliczony automatycznie. Nie trzeba wypełniać żadnych dokumentów czy zaświadczeń. W pierwszym miesiącu oprócz 3% zwrotu, bank dorzuci 50 zł premii.

Zwrot zostanie przyznany po spełnieniu dwóch warunków: wykonania płatości kartą na min. 100 zł w danym miesiącu oraz wyrażonych zgód marketingowych na ostatni dzień miesiąca.

Przez cały okres trwania promocji można otrzymać 320 zł (50 zł na start + 9 premii po 30 zł).

10% zniżki do Cinema City

Getin Up Free to również 10% zniżki za płatności dokonane w Cinema City. Dotyczy on również płatności w strefie gastronomicznej. Przed dokonaniem płatności należy poinformować sprzedawcę o chęci skorzystania z promocji. Zniżka obowiązuje do 9 września 2016 roku.

Konto Getin Up Free – opłaty i prowizje

Konto Getin Up Free to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty
  • Do wyboru mamy jeden z 8 wizerunków karty
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet oraz Planet Cash w Polsce
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • 0 zł za wypłaty w oddziałach
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za polecenia zapłaty
 • 10% zniżki do Cinema City
 • 3% dodatku do stypendium naukowego i socjalnego
 • Dobra oferta lokat
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

26 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
maks
maks
8 lat temu

A czy doktorantów też liczą jako studentów?

maks
maks
8 lat temu

Bo wg mnie to są dwa warunki otrzymania premii – mniej niż 28 lat i wpływ środków z uczelni. Chyba, że czegoś nie doczytałem?

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Moim zdaniem spokojnie załapiesz się na zwrot 🙂

sojer
sojer
8 lat temu

Nie wiem po co nazwali to getin free, skoro konto getin UP też ma zwolnienie z opłaty do 28 lat, więc jest bez opłat.

bankier
bankier
8 lat temu

Pewnie chcieli podkreślić tą darmowość, żeby zachęcić do zakładania 🙂

Dawid Kowalczyk
Dawid Kowalczyk
8 lat temu

Witam
Założyłem to konto w oddziale i okazało się, że jest to zwykłe konto GETIN UP tylko z obowiązującymi przywilejami dla osób poniżej 28 roku życia. Konsultant w banku powiedział, że to tylko nazwa marketingowa. Czy ktoś założył to konto i również ma zwykłe GETIN UP.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

e tam czy to sie tak rozni od innych kont?w rajfajzenie maja konto osobiste ze stalym oprocentowaniem srodków to nie wiem czy to nie ejst bardziej oplacalne….

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Od Raiffka różni się darmową kartą do konta 🙂

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Niby tak ale niby sie placi za tą karte ale tam za to masz ubezpieczenia darmowe i w ogole oprocentowanie na koncie wiec moim zdaniem to i tak sie opłaca….

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

raiffeisen daje też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Może i opłaca ale nie jest za darmo 🙂

Ala Alek
Ala Alek
8 lat temu

No jak to nie jest. Za założłam i nic nie płacę, do tego wybrałam kartę taką jak mi się podoba i jutro sprawdzą jak działa ta zniżka do kina.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Komentarz powyżej chyba dotyczył konta w Raiffeisen 🙂

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Mi najbardziej podobają się ich pojechanie reklamy https://www.youtube.com/watch?v=ElatP9Fsf24. Jak widać można postawić na luz

Unknown
Unknown
8 lat temu

W koncu ktos pomyslal o studentach, getin up free to nie tylko cool design ale tez korzysci, np zwyzka 3% Twojego stypendium

Darek1
Darek1
8 lat temu

Czy można skorzystać jednocześnie ze zwrotu za stypendia oraz z premii za przeniesienia konta i zwrotu za paliwo (promocja z orlenem)? Jak to zrobić? Ewentualnie czy można założyć dwa konta?

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Musisz wybrać. Albo promocja dla studentów albo ta na Orlen.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

zniżka do najdroższego z kin jakos mnie nie przekona. zostanę w swoim raiffeisenie…

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Hehe, ostatnio uaktywniła się grupa rozchwalająca Raiffeisen. Pewnie zatrudnili studentów do komentowania.

Darek1
Darek1
8 lat temu

Nie jest napisane, że żeby dostać 3% zwrot, trzeba zapłacić kartą 100zł.

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Cenna uwaga. Dodałem tą informację do wpisu.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

przejrzałam parę ofert kont dla studenciaków i ta w getinie najbardziej mi podeszła. zwłaszcza,że regularnie dostaję stypę to te parę % jest miłym dodatkiem. no i w końcu mam fajową kartę do bankomatu, z takim napisem jak chciałam,a nie byle jaką 😉

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Ten bank to chyba nie wie, że nikt w październiku nie otrzymuje stypendium (szczególnie socjalnego) – wypłata za październik jest w listopadzie lub w grudniu razem z bieżącym stypendium (jako tzw. wyrównanie).
I jest to problem bo regulamin przewiduje 3% od stypendium ale maks. 30zł w jednym miesiącu i np. jeśli ktoś ma (tak jak ja) 850zł stypendium, które będzie wypłacone podwójnie w listopadzie (lub w grudniu) to otrzyma tylko 30zł zamiast 2 razy po 25,50zł czyli "stratny" będę 21zł.
Szkoda, że bank nie przewidział takiej sytuacji w regulaminie ("przewidział" to nawet nieodpowiednie słowo bo to przecież normalna sytuacja od wieków, że stypendium za październik jest wypłacane razem ze stypendium listopadowym lub grudniowym).
Wystarczyłoby dopisać 1 punkt do regulaminu typu "W przypadku otrzymania w listopadzie lub grudniu podwójnego stypendium (z wyrównaniem za październik) stosuje się wyjątkowo podwójną stawkę czyli odpowiednio 6% i 60zł dla takiego podwójnego stypendium pod warunkiem, że w październiku uczelnia stypendium nie przelała na konto"

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Do wczoraj (15.) miała wpłynąć Premia Powitalna (50zł) i Premia 3% ale nie wpłynęła. Co ciekawe nikt z mojej rodziny, kto pobiera stypendium i ma konto w GetInie nie otrzymał do wczoraj żadnej z tych premii (u wszystkich warunki promocji były spełnione na 200%, nawet z nawiązką bo w listopadzie były 2 przelewy ze stypendium za list. i paźdz.). Kilku moich dobrych znajomych, którym poleciłem tę promocję również do wczoraj nie otrzymali żadnych pieniędzy, mimo spełnienia na 100% warunków promocji w listopadzie. Kolejne oszustwo tego banku po poprzedniej promocji, w której obiecali 50zł przez 6 miesięcy a dawali jak się okazało 40zł bo 10zł odprowadzili niezgodnie z prawem (do czego sami się przyznali) do US i niezgodnie z regulaminem tamtej promocji, w której było jasne napisane, że premia nie jest objęta żadnym podatkiem (że jest zwolniona). I w dodatku nie mają zamiaru zwrócić tych pieniędzy!!!

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Ja również mimo spełnienia wszystkich warunków nie otrzymałam premii 3% i premii powitalnej 50zł !!! Skandal!

Złożyłam od razu zapytanie co się stało, a dzisiaj po otrzymaniu skandalicznej odpowiedzi złożyłam skargę i reklamację.

Otóż oszustwo banku polega na tym (co przyznali w odpowiedzi na zapytanie), że ubzdurali sobie, że w nazwie przelewu (nie w tytule) muszą być użyte określone zwroty: "uniwersytet", "szkoła", "szkola" "uczelnia", "politechnika", "liceum", "akademia", "pwsz", "awf", "zespół szkół", "zespol szkol", "technikum" !!!

Ale najlepsze jest to, że takiego zapisu nie ma w regulaminie i na tym polega oszustwo banku GetIn !!!

A dodatkowo wiadomo przecież, że uczelnie w nazwach mają skróty bo pełna nazwa się nie zmieści w danym polu. Mój Uniwersytet stosuje np. skrót "UTP" czyli Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy i wspaniały automat GetIn banku myśli, że stypendium nie otrzymałam !!!

A regulamin mówi wyraźnie, że ma wpłynąć stypendium z uczelni a nie jak twierdzi pracownik banku jakiś przelew który w nazwie ma mieć słowo "uczelnia" !!!

Ale oszuści !!!

Facet odpisał mi, że skoro nie ma w nazwie przelewu jednego z tych słów to ja stypendium nie otrzymałam !!! I dlatego premii też nie otrzymałam !!! No szok !!!

Nawet adres w przelewie jest uczelni i mam decyzję o przyznaniu stypendium i ten przelew sam w sobie (i jego potwierdzenie z tego banku!) jest dowodem, że stypendium wpłynęło, a facet twierdzi, że stypendiumm nie wpłynęło bo tak stwierdził "automat", który zaprogramował jakiś niedouczony informatyk-amator.

Ale wstyd dla tego banku, żeby tak oszukiwać młode osoby !!!

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Nie rozumiem tego postępowania Getin Banku. Przecież bank doskonale wie, czy przelew pochodzi z konta firmowego i to powinno im wystarczyć.

Co myślisz?

Przegląd lokat promocyjnych w Getin, Idea Bank (3,13%, 3%) + aktualizacja w BGŻOptima

Credit Agricole: Jesteś gotowy na 1000 zł? 2 edycja