w

Darmowe konto Getin Up Free dla młodych + do 320 zł dodatku do stypendium + 10% zwrotu w Cinema City

Getin Bank wprowadził do oferty nowe konto dla młodychGetin Up Free. Osoby w wieku od 18 do 28 lat otrzymają darmowe prowadzenie rachunku, darmową kartę (do wyboru jest 8 wizerunków kart) wraz z bankomatami oraz liczne rabaty.

Podobne konta mają w swojej ofercie choćby PKO BP (PKO Konto dla Młodych, gdzie w łatwy sposób można zarobić 100 zł) czy BZ WBK (Konto<20 ze słuchawkami i zwrotem 10% + 20 zł zwrotu za transakcję Blik).

Wygląda na to, że rynku bankowym powstaje moda na łapanie studentów na usługi finansowe 😉 Warto tutaj przytoczyć promocję Banku SMART, rozdającego bony o wartości 40 zł na PizzaPortal.pl. Banki doskonale wiedzą, że dla większości osób pierwszy bank zostaje tym jedynym do czasu powstania jakiś większych konfliktów z bankiem czy też do … zaciągnięcia kredytu hipotecznego.

Getin Up Free – szczegóły oferty

Konto Getin Up Free jest darmowe dla osób do 28. roku życia. Oferta na pewno przypadnie do gustu studentom, którzy dodatkowo otrzymają 3% dodatku do stypendium + 50 zł pierwszej premii. Pakiet korzyści obejmuje też 10% zwrotu za płatności w Cinema City.

Ciekawą funkcjonalnością jest też możliwość wyboru jednego z 8 wizerunków karty płatniczej (patrzy obraz powyżej) oraz możliwość skorzystania z legitymacji studenckiej z funkcją płatności (tylko wybrane uczelnie).

Po skończeniu 28 lat, konto zostanie automatycznie przekształcone w Getin UP, które również prowadzone jest za 0 zł. Karta i wszystkie bankomaty będą natomiast darmowe po zapewnieniu wpływów 1000 zł oraz wykonaniu transakcji kartą na kwotę 300 zł miesięcznie.

3% dodatku do stypendium (+50 zł na start)

Zwrot w postaci 3% wpływu z uczelni zostanie naliczony automatycznie. Nie trzeba wypełniać żadnych dokumentów czy zaświadczeń. W pierwszym miesiącu oprócz 3% zwrotu, bank dorzuci 50 zł premii.

Zwrot zostanie przyznany po spełnieniu dwóch warunków: wykonania płatości kartą na min. 100 zł w danym miesiącu oraz wyrażonych zgód marketingowych na ostatni dzień miesiąca.

Przez cały okres trwania promocji można otrzymać 320 zł (50 zł na start + 9 premii po 30 zł).

10% zniżki do Cinema City

Getin Up Free to również 10% zniżki za płatności dokonane w Cinema City. Dotyczy on również płatności w strefie gastronomicznej. Przed dokonaniem płatności należy poinformować sprzedawcę o chęci skorzystania z promocji. Zniżka obowiązuje do 9 września 2016 roku.

Konto Getin Up Free – opłaty i prowizje

Konto Getin Up Free to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty
  • Do wyboru mamy jeden z 8 wizerunków karty
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet oraz Planet Cash w Polsce
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • 0 zł za wypłaty w oddziałach
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za polecenia zapłaty
 • 10% zniżki do Cinema City
 • 3% dodatku do stypendium naukowego i socjalnego
 • Dobra oferta lokat

26 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Witam
  Założyłem to konto w oddziale i okazało się, że jest to zwykłe konto GETIN UP tylko z obowiązującymi przywilejami dla osób poniżej 28 roku życia. Konsultant w banku powiedział, że to tylko nazwa marketingowa. Czy ktoś założył to konto i również ma zwykłe GETIN UP.

 2. e tam czy to sie tak rozni od innych kont?w rajfajzenie maja konto osobiste ze stalym oprocentowaniem srodków to nie wiem czy to nie ejst bardziej oplacalne….

 3. Niby tak ale niby sie placi za tą karte ale tam za to masz ubezpieczenia darmowe i w ogole oprocentowanie na koncie wiec moim zdaniem to i tak sie opłaca….

 4. No jak to nie jest. Za założłam i nic nie płacę, do tego wybrałam kartę taką jak mi się podoba i jutro sprawdzą jak działa ta zniżka do kina.

 5. Czy można skorzystać jednocześnie ze zwrotu za stypendia oraz z premii za przeniesienia konta i zwrotu za paliwo (promocja z orlenem)? Jak to zrobić? Ewentualnie czy można założyć dwa konta?

 6. przejrzałam parę ofert kont dla studenciaków i ta w getinie najbardziej mi podeszła. zwłaszcza,że regularnie dostaję stypę to te parę % jest miłym dodatkiem. no i w końcu mam fajową kartę do bankomatu, z takim napisem jak chciałam,a nie byle jaką 😉

 7. Ten bank to chyba nie wie, że nikt w październiku nie otrzymuje stypendium (szczególnie socjalnego) – wypłata za październik jest w listopadzie lub w grudniu razem z bieżącym stypendium (jako tzw. wyrównanie).
  I jest to problem bo regulamin przewiduje 3% od stypendium ale maks. 30zł w jednym miesiącu i np. jeśli ktoś ma (tak jak ja) 850zł stypendium, które będzie wypłacone podwójnie w listopadzie (lub w grudniu) to otrzyma tylko 30zł zamiast 2 razy po 25,50zł czyli "stratny" będę 21zł.
  Szkoda, że bank nie przewidział takiej sytuacji w regulaminie ("przewidział" to nawet nieodpowiednie słowo bo to przecież normalna sytuacja od wieków, że stypendium za październik jest wypłacane razem ze stypendium listopadowym lub grudniowym).
  Wystarczyłoby dopisać 1 punkt do regulaminu typu "W przypadku otrzymania w listopadzie lub grudniu podwójnego stypendium (z wyrównaniem za październik) stosuje się wyjątkowo podwójną stawkę czyli odpowiednio 6% i 60zł dla takiego podwójnego stypendium pod warunkiem, że w październiku uczelnia stypendium nie przelała na konto"

 8. Do wczoraj (15.) miała wpłynąć Premia Powitalna (50zł) i Premia 3% ale nie wpłynęła. Co ciekawe nikt z mojej rodziny, kto pobiera stypendium i ma konto w GetInie nie otrzymał do wczoraj żadnej z tych premii (u wszystkich warunki promocji były spełnione na 200%, nawet z nawiązką bo w listopadzie były 2 przelewy ze stypendium za list. i paźdz.). Kilku moich dobrych znajomych, którym poleciłem tę promocję również do wczoraj nie otrzymali żadnych pieniędzy, mimo spełnienia na 100% warunków promocji w listopadzie. Kolejne oszustwo tego banku po poprzedniej promocji, w której obiecali 50zł przez 6 miesięcy a dawali jak się okazało 40zł bo 10zł odprowadzili niezgodnie z prawem (do czego sami się przyznali) do US i niezgodnie z regulaminem tamtej promocji, w której było jasne napisane, że premia nie jest objęta żadnym podatkiem (że jest zwolniona). I w dodatku nie mają zamiaru zwrócić tych pieniędzy!!!

 9. Ja również mimo spełnienia wszystkich warunków nie otrzymałam premii 3% i premii powitalnej 50zł !!! Skandal!

  Złożyłam od razu zapytanie co się stało, a dzisiaj po otrzymaniu skandalicznej odpowiedzi złożyłam skargę i reklamację.

  Otóż oszustwo banku polega na tym (co przyznali w odpowiedzi na zapytanie), że ubzdurali sobie, że w nazwie przelewu (nie w tytule) muszą być użyte określone zwroty: "uniwersytet", "szkoła", "szkola" "uczelnia", "politechnika", "liceum", "akademia", "pwsz", "awf", "zespół szkół", "zespol szkol", "technikum" !!!

  Ale najlepsze jest to, że takiego zapisu nie ma w regulaminie i na tym polega oszustwo banku GetIn !!!

  A dodatkowo wiadomo przecież, że uczelnie w nazwach mają skróty bo pełna nazwa się nie zmieści w danym polu. Mój Uniwersytet stosuje np. skrót "UTP" czyli Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy i wspaniały automat GetIn banku myśli, że stypendium nie otrzymałam !!!

  A regulamin mówi wyraźnie, że ma wpłynąć stypendium z uczelni a nie jak twierdzi pracownik banku jakiś przelew który w nazwie ma mieć słowo "uczelnia" !!!

  Ale oszuści !!!

  Facet odpisał mi, że skoro nie ma w nazwie przelewu jednego z tych słów to ja stypendium nie otrzymałam !!! I dlatego premii też nie otrzymałam !!! No szok !!!

  Nawet adres w przelewie jest uczelni i mam decyzję o przyznaniu stypendium i ten przelew sam w sobie (i jego potwierdzenie z tego banku!) jest dowodem, że stypendium wpłynęło, a facet twierdzi, że stypendiumm nie wpłynęło bo tak stwierdził "automat", który zaprogramował jakiś niedouczony informatyk-amator.

  Ale wstyd dla tego banku, żeby tak oszukiwać młode osoby !!!

 10. Nie rozumiem tego postępowania Getin Banku. Przecież bank doskonale wie, czy przelew pochodzi z konta firmowego i to powinno im wystarczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Przegląd lokat promocyjnych w Getin, Idea Bank (3,13%, 3%) + aktualizacja w BGŻOptima

Credit Agricole: Jesteś gotowy na 1000 zł? 2 edycja