w

Darmowe konto Getin Up Free dla młodych + do 320 zł dodatku do stypendium + 10% zwrotu w Cinema City

Getin Bank wprowadził do oferty nowe konto dla młodychGetin Up Free. Osoby w wieku od 18 do 28 lat otrzymają darmowe prowadzenie rachunku, darmową kartę (do wyboru jest 8 wizerunków kart) wraz z bankomatami oraz liczne rabaty.

Podobne konta mają w swojej ofercie choćby PKO BP (PKO Konto dla Młodych, gdzie w łatwy sposób można zarobić 100 zł) czy BZ WBK (Konto<20 ze słuchawkami i zwrotem 10% + 20 zł zwrotu za transakcję Blik).

Wygląda na to, że rynku bankowym powstaje moda na łapanie studentów na usługi finansowe 😉 Warto tutaj przytoczyć promocję Banku SMART, rozdającego bony o wartości 40 zł na PizzaPortal.pl. Banki doskonale wiedzą, że dla większości osób pierwszy bank zostaje tym jedynym do czasu powstania jakiś większych konfliktów z bankiem czy też do … zaciągnięcia kredytu hipotecznego.

Getin Up Free – szczegóły oferty

Konto Getin Up Free jest darmowe dla osób do 28. roku życia. Oferta na pewno przypadnie do gustu studentom, którzy dodatkowo otrzymają 3% dodatku do stypendium + 50 zł pierwszej premii. Pakiet korzyści obejmuje też 10% zwrotu za płatności w Cinema City.

Ciekawą funkcjonalnością jest też możliwość wyboru jednego z 8 wizerunków karty płatniczej (patrzy obraz powyżej) oraz możliwość skorzystania z legitymacji studenckiej z funkcją płatności (tylko wybrane uczelnie).

Po skończeniu 28 lat, konto zostanie automatycznie przekształcone w Getin UP, które również prowadzone jest za 0 zł. Karta i wszystkie bankomaty będą natomiast darmowe po zapewnieniu wpływów 1000 zł oraz wykonaniu transakcji kartą na kwotę 300 zł miesięcznie.

3% dodatku do stypendium (+50 zł na start)

Zwrot w postaci 3% wpływu z uczelni zostanie naliczony automatycznie. Nie trzeba wypełniać żadnych dokumentów czy zaświadczeń. W pierwszym miesiącu oprócz 3% zwrotu, bank dorzuci 50 zł premii.

Zwrot zostanie przyznany po spełnieniu dwóch warunków: wykonania płatości kartą na min. 100 zł w danym miesiącu oraz wyrażonych zgód marketingowych na ostatni dzień miesiąca.

Przez cały okres trwania promocji można otrzymać 320 zł (50 zł na start + 9 premii po 30 zł).

10% zniżki do Cinema City

Getin Up Free to również 10% zniżki za płatności dokonane w Cinema City. Dotyczy on również płatności w strefie gastronomicznej. Przed dokonaniem płatności należy poinformować sprzedawcę o chęci skorzystania z promocji. Zniżka obowiązuje do 9 września 2016 roku.

Konto Getin Up Free – opłaty i prowizje

Konto Getin Up Free to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty
  • Do wyboru mamy jeden z 8 wizerunków karty
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet oraz Planet Cash w Polsce
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • 0 zł za wypłaty w oddziałach
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za polecenia zapłaty
 • 10% zniżki do Cinema City
 • 3% dodatku do stypendium naukowego i socjalnego
 • Dobra oferta lokat

26 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Przegląd lokat promocyjnych w Getin, Idea Bank (3,13%, 3%) + aktualizacja w BGŻOptima

Credit Agricole: Jesteś gotowy na 1000 zł? 2 edycja