w

Mam PKO: 100 zł premii za otwarcie konta + 50 zł za każde polecenie

Właśnie wystartowała III edycja programu „Mam
PKO
”. O poprzedniej edycji wspomniałem tylko krótko przy omawianiu programu Mam Inteligo, ze względu na niską premię wynoszącą 50 zł.

III edycja programu jest już dużo korzystniejsza, więc na pewno warto o niej napisać.

W zamian za otwarcie konta w PKO BP otrzymamy 100 zł premii. Dodatkowo, za każde polecone konto otrzymamy 50 zł.

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

Mam PKO – 100 zł za założenie konta w PKO BP

III edycja promocji “Mam PKO” jest klonem dobrze znanej i lubianej oferty “Mam Inteligo“, czyli internetowego konta Inteligo, należącego również do PKO Banku Polskiego.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć konto w PKO BP oraz w Inteligo i zgarnąć tym samym 200 zł premii.

W związku z tym, że poprzednia edycja programu “Mam PKO” nie cieszyła się popularnością, bank postanowił podbić premię do 100 zł za otwarcie konta.

Jest to kolejna
promocja typu win-win
, w której wygrywają obie strony: osoba polecająca
oraz osoba polecana. Polecany otrzyma 100 zł a polecający 50 zł.
Z promocji mogą skorzystać osoby, które
nie posiadają konta w PKO BP ani nie posiadały go w ciągu trzech lat liczonych
od dnia rozpoczęcia programu
(21.09.2015 r).
Program “Mam PKO” został podzielony na trzy etapy:

 • 1 etap 21.09.2015 – 20.10.2015 r.
 • 2 etap 21.10.2015 – 19.11.2015 r.
 • 3 etap 20.11.2015 – 19.12.2015 r.
W ramach programu poleceń “Mam PKO” polecić można:
1) PKO Konto za Zero,
2) PKO Konto bez Granic,
3) Superkonto Oszczędne,
4) PKO Konto Pogodne,
5) PKO Konto dla Młodych,
6) Pakiet Biznes Debiut 18,
7) Pakiet Biznes Rozwój,
8) Pakiet Biznes Komfort Plus,
9) Pakiet Biznes Sukces Plus,
10) Pakiet Mobilny dla Firm.

Jak otrzymać 100 zł za otwarcie konta w “Mam PKO”?

Aby otrzymać 100 zł za otwarcie konta wystarczy:
 • Wejść na stronę promocji
 • Założyć jedno z kont za pomocą wniosku online (polecam najtańsze Konto za zero) wybierając kartę do rachunku oraz podając kod polecający MGM
  • Jeżeli nie masz polecającego, napisz na jakoszczedzic.pl@gmail.com
 • Zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych
 • Aktywować to konto w trakcie trwania etapu (odradzam zakładanie konta w końcówce trwania etapu)
 • W ciągu 30 dni od dnia otwarcia konta, należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 200 zł
  • Uwaga: muszą to być transakcje wykonane w punktach stacjonarnych, nie zostaną wliczone transakcje internetowe)
 • W ciągu 30 dni od dnia otwarcia konta wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową (również w punktach stacjonarnych) na kwotę min. 10 zł za pomocą aplikacji IKO powiązanej z otwartym rachunkiem.
Pula premii jest ograniczona i zostanie wypłacona łącznie za
pierwsze 2000 nowych Kont PKO Banku Polskiego otwartych w ramach Programu.

PKO Konto dla Młodych

PKO Konto dla Młodych przeznaczone dla osób w wieku od 18 do 26 lat. W ramach  konta otrzymujemy darmowe prowadzenie konta, darmowe bankomaty na całym świecie, oraz darmową kartę po wykonaniu 5 płatności kartą.

Jest to zdecydowanie najlepsza opcja, jeżeli spełniamy kryterium wieku 😉
PKO Konto za Zero to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 5 płatności kartą
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie

PKO Konto za zero

Druga propozycja to PKO Konto za Zero. Aby nie zapłacić za prowadzenie konta trzeba posiadać kartę debetową i wykonać nią płatności na min. 300 zł miesięcznie.

PKO Konto za Zero to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (jeśli posiadamy kartę debetową)
  • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu płatności kartą na 300 zł
  • 3,90 zł po wykonaniu płatności na kwotę min. 100 zł
  • 6,90 zł w przeciwnym razie (przy braku wykonanych płatności)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP
 • 0 zł za polecenie zapłaty i zlecenia stałe
 • 0 zł za rachunek walutowy z kartą przez 12 miesięcy
 • Zerowe oprocentowanie limitu w koncie do 1.000 zł
Posiadacze karty dużej rodziny otrzymają konto na preferencyjnych warunkach: m.in. bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta i kartę.

Polecaj konto i zarabiaj 50 zł za każde polecenie

Po otworzeniu konta z czyjegoś polecenia (kod polecający możesz otrzymać pisząc maila: jakoszczedzic.pl@gmail.com), możesz sam zacząć polecać konto zyskując podwójnie.

50 zł zostanie przyznane za każde skuteczne polecenie.

Aby polecać konto PKO w ramach programu “Mam PKO” należy zarejestrować się w programie. Osoby, które wcześniej były zarejestrowane również muszą dokonać ponownej rejestracji!
Następnie w dowolny sposób możemy dokonywać polecenia konta. Kodem polecenia jest numer telefonu komórkowego podany na potrzeby Programu „Mam PKO” oraz w umowie konta.
Konto zostanie uznane za skutecznie polecone, jeżeli polecony spełni warunki:
 • Wykona co najmniej jedną transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości min. 200 zł przy użyciu karty debetowej wydanej do Nowego konta w punktach usługowo-handlowych, z wyłączeniem transakcji wykonywanych przez Internet
 • Wykona co najmniej jednej transakcji przy użyciu aplikacji IKO powiązanej z nowo otwartym kontem

57 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Racja, nie podałem informacji o terminie przyznania nagród:

  "6.1. Bank dokona sprawdzenia, czy Uczestnik oraz Nowy Klient spełnili warunki Regulaminu i są uprawnieni do otrzymania nagrody, o której mowa
  w części IV w terminie do 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu Edycji Programu. Przekazanie nagrody Uczestnikowi
  i Nowemu Klientowi nastąpi w terminie do 25 dni kalendarzowych od momentu sprawdzenia. "

 2. W jakim terminie ma być wypłącana premia? Nie miałbym ochoty trzymać konta kilka miesięcy … Do tego czy po wykonaniu warunku koniecznego 200 zl karta oraz IKO można od razu zrezygnować z karty?

 3. Dodałem informację o koncie dla młodych. Jak ktoś ma do 26 lat to promocja jest jeszcze lepsza. Konto będzie darmowe po wykonaniu 5 płatności na dowolną kwotę.

 4. Polecający ma PKO Konto bez Granic to czy ja mogę założyć konto za zero, czy muszę konto bez granic? Czy ja zakładając konto też muszę zarejestrować się w programie, czy tylko polecający?
  tonii26

 5. Można zrezygnować ale po co?

  W poprzedniej edycji (tylko dawali 50 zł za założenie konta) zostało otwartych ledwie kilkanaście kont, więc spokojnie, każdy się załapie.

 6. Mam pytanko, jeśli skorzystam z polecenia od innej osoby i założę konto w promocji to czy muszę dalej komuś je (skutecznie) polecić, żeby otrzymać 100 zł?

  Czy ktoś wie ile trzeba trzymać konto aktywne, nigdzie nie mogłam znaleźć takiej informacji.

 7. Może głupio zapytam ale na czym polega warunek o płatności za pomocą aplikacji IKO ? Trzeba zapłacić telefonem ww sklepie? Boję się o ten warunek gdyż mieszkam w małym mieście.

 8. Przez aplikację mobilną płacisz z wykorzystaniem IKO (na terminalu wklepujesz 6 cyfrowy kod z aplikacji a potem potwierdzasz jeszcze na telefonie).

 9. To musi być terminal dostosowany do płatności IKO czy taki zwykly jak do płatności kartą zbliżeniowe? Musze dowiedzieć się jak to wygląda u nas w mieście. Przepraszam za głupie pytania:-)

  • @up x666 9 pazdz 19:26
   Nie wypisuj takich bzdur i nie wprowadzaj blogera i potencjalnych klientow w blad! IKO funkcjonuje na bazie BLIKA, natomiast punkty akceptujace BLIK akceptuja rowniez IKO. Aplikacja IKO bez najmniejszego problemu wyplacisz gotowke np. w bankomacie BZWBK wybierajac opcje BLIK i odwrotnie. Widze, ze marytoryka i kompetencja na "najwyzszym poziomie….."
   No tabene Rossmann rowniez obsluguje BLIKA!!!!!!
   Pzdr uwaznych i czytajacych (Miki)

  • @up toni 10 pazdz
   Rezygnacja = zastrzezenie karty mozliwe w pelnym serwisie online w zakladce KARTY, ale uprzedzam ze przy Koncie za Zero jest tak to skonstruowane, ze automatycznie przy tego typue rezygnacji jest z kolei pobierana oplata 6,99pln za konto i nie da sie tego w zaden sposob obejsc bo jest to funkcjonowanie rachunku bez karty (patrz tabele oplat i prowizji). Jedyna opcja rezygnacja z calosci :((((
   Sprawdzone i zweryfikowane u znajomkow/pracownikow
   Pzdr (Miki)

 10. A w jaki sposób pobrać aplikację mobilną by spełnić warunki promocji MAM IKO jeżeli mam aktywne konto MAM INTELIGO, bo te właśnie działa na aplikacji mobilnej IKO

 11. @up anonim 12.10 23:44
  Jesli chodzi o aplikacje IKO funkcjonuje ona zarowno pod szyldem Inteligo jak i PKO (jest to jedna i ta sama aplikacja), dlatego tez fizycznie NIE jest mozliwe zainstalowanie dwoch lub wiecej aplikacji IKO na jednym urzadzeniu (np. telefonie), tak aby funkcjonowaly jednoczesnie.
  Nie ma (powtarzam NIE MA!!!!) innej mozliwosci w przypadku jednego urzadzenia jak odinstalowanie starej aplikacji, usuniecie jej z panelu serwisu on-line jednego z bankow i ponowne zainstalowanie pod szyldem kolejnego banku. Nawet jesli fizycznie odinstalujemy aplikacje a nie usuniemy jej z panelu/zakladki w serwisie on-line to system poinformuje nas, iz numer telefonu, ktory chcemy przypisac do nowej aplikacji juz istnieje w systemie i nie mozna go uzyc ponownie.
  Powyzsze informacje sa w pelni sprawdzone, zweryfikowane i potwierdzone przez pracownikow banku zarowno Inteligo jak i PKO.
  W oficjalnej wersji bankow (czyt. idiotycznej, kretynskiej i nie sprawdzonej) wychodza one z propozycja uzycia telefonu z 2 lub 3 kartami SIM, co teoretycznie dawaloby mozliwosc zainstalowania dwoch identycznych aplikacji na 1 urzadzeniu co oczywiscie jest wierutna bzdura, gdyz calosc procesu zalezy wylacznie od systemu operacyjnego czy tez samego oprogramowania na jakim bazuje dane urzadzenie, a nie od ilosci kart SIM, co oczywiscie nie daje zadnej jakiejkolwiek mozliwosci zainstalowania dwoch identycznych aplikacji na jednym urzadzeniu (zawsze kolejna bedzie zastapowac/nadpisywac ta stara tym samym usuwajac wszystkie poprzednio zapisane dane aplikacji).
  Pzdr Dzial Techniczny i programistow z obu bankow (gratulacje za "niepelny" produkt!!!!).
  P.S. Cos smiesznego i jednoczesnie mega zenujacego???????
  Sugestia konsultantki z PKO BP: "….to w takim razie prosze zainstalowac ta druga na innym telefonie i bedzie mogl Pan korzystac z obu…" – zaznaczam KONSULTANTKA & gratulacje z mojej strony.
  BEZ KOMENTARZA!!!!!!

 12. Moja rozmowa z konsultantem była bardzo podobna. A czy zainstalowanie aplikacji na innym telefonie nie spowoduje braku możliwości polecenia konta, przy poleceniu wskazuje się nr telefonu

 13. @up anonim 13.10 10:08
  To akurat nie ma znaczenia, bo stricte do samej aplikacji mozemy podpiac czy tez zmienic na jakikolwiek inny nr telefonu.
  W przypadku promocji polecenia nie ma to znaczenia, bo sama aplikacja jest zintergrowana i wspolpracuje z konkretnym rachunkiem. Reasumujac jesli zainstalujesz aplikacje na drugim telefonie, nie chcac odinstalowywac starej aplikacji z poprzednim nr telefonu, to fizycznie musisz w nowym serwisie on-line tylko w zakladce IKO zmienic nr telefonu na inny/alternatywny (opcja zmiany widoczna jest po kliknieciu w zakladke IKO). Nie oznacza to zmiany Twojego glownego nr chociazby do kontaktu czy do zatwierdzania transakcji, zmienia sie wylacznie nr do akceptacji aplikacji, z ktorego jak zauwazyles automatycznie/systemowo wysylany jest sms weryfikacyjny.
  W przeciwnym wypadku proces weryfikacji przy instalowaniu zostanie odrzucony.
  Prosciej nie potrafie tego ujac….
  pzdr (Miki)

 14. rozumiem, że jeśli w iko inteligo dokonałem już płatności 10zł blikiem, to mogę ją odinstalować i załapię się na premię 100zł?
  Teraz chciałbym założyć konto w PKO, czyli od nowa instaluje aplikację wykonuję płatność blikiem i czekam na kolejną 100?

 15. Gdzie mogę znależć jakąś informację( karta produktu,regulamin,link) odnośnie konta oszczędnościowego Plus na 3% na 3m do kwoty 9999,99zł.W oddziale pani nic nie wiedziała,proponowała konto Plus na 0,5%.

 16. W połowie listopada wniosek, kurier przyjeżdża tuż po 19 listopada, premia nie należy się? Stwierdzono nieprawidłowości regulaminowe. Czy warto składać reklamacje?

 17. Dla zainteresowanych zamknięciem konta:
  Wczoraj dostałem odpowiedź z Centrum Obsługi Klienta PKO, że w każdym czasie można złożyć dyspozycję likwidacji rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Bank nie pobiera z tego tytułu żadnych opłat. A moje konto mam otwarte od około 60 dni.
  Więc dziś poszedłem do Banku i poprosiłem o zamknięcie konta i tu uwaga, niespodzianka: Z racji, że stan konta miałem 0,00 zł mogłem zamknąć konto ze skutkiem natychmiastowym!!! Musiałem oczywiście mieć przy sobie kartę debetową, którą również od razu mi przecięto. No i Pani jeszcze sprawdziła czy w bieżącym okresie rozliczeniowym dokonałem płatności kartą na min. 300 zł, bo tak to by musieli jeszcze chyba pobrać opłatę za prowadzenie konta.

 18. Mam Inteligo i Mam PKO wzajemnie się wykluczają, albo bank mnie robi w balona, nie chcąc wypłacić nagrody za Mam PKO. Tak mi odpisali"W odpowiedzi na Pani zgłoszenie dotyczące programu Mam PKO dziękuję za kontakt i przekazane uwagi.
  Uprzejmie informuję, że zgodnie z Regulaminem programu Mam PKO, udziału w konkursie nie mogą brać
  osoby, które w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Programu posiadały konto lub
  pakiet PKO Banku Polskiego.
  Ponieważ posiadała Pani rachunek w PKO Banku Polskim w ciągu ostatnich trzech lat, nie spełnia Pani
  warunków określonych w Regulaminie, dotyczących Nowego klienta. Tym samym wypłata na Pani rzecz
  premii za otwarcie konta z polecenia innej osoby nie jest możliwa.
  Wyrażam nadzieję, że przedstawione informacje w wystarczający sposób wyjaśniają zgłoszone przez Panią
  wątpliwości, a w przypadku dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt.
  Uprzejmie informuję, że w związku z przedstawionym stanowiskiem Banku może Pani złożyć odwołanie do
  Rzecznika Klienta PKO Banku Polskiego w formie pisemnej na adres ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa, w
  dowolnym oddziale Banku bądź za pośrednictwem formularza kontaktu „Napisz do Rzecznika Klienta” na
  stronie pkobp.pl.
  Ponadto informuję, że istnieje również możliwość:
  – zwrócenia się o rozstrzygnięcie sprawy do Arbitra Bankowego przy Związku Banków Polskich (w
  przypadku roszczeń do kwoty 8000,00 PLN) na adres: Bankowy Arbitraż Konsumencki, ul. Kruczkowskiego 8,
  00-380 Warszawa. Arbiter Bankowy działa zgodnie z Regulaminem działania BAK (dostępnym na stronie
  Bankowego Arbitrażu Konsumenckiego zbp.pl),
  – wystąpienia z wnioskiem o rozpatrzenie sprawy do Rzecznika Finansowego,"

 19. Bzdura, ja dostałem premię z obu promocji! Także coś robią Cię w …

  Ktoś jeszcze dostał / nie dostał premii korzystając z obu promocji!?

 20. Premię otrzymałem i konto zamknięte.
  Informuje tylko, że okres rozliczeniowy dla karty jest od dnia otwarcia konta a między 1-31 danego miesiąca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Pekao: 30 zł premii w promocji “Z PeoPay zyskujesz podwójnie”

Raiffeisen: 50 zł za aktywację i jedną płatność przez MasterPass