w

Ranking promocji bankowych – kwiecień 2015 roku, czyli nawet do 2860 zł premii

Pora na rozpoczęcie nowych cykli comiesięcznych wpisów. Po rankingu lokat i rankingu kont oszczędnościowych, postanowiłem dołączyć ranking promocji bankowych oraz ranking kont osobistych, który pojawi się jutro.

Nowe wpisy są odpowiedzią na to co dzieje się na rynku bankowym. Są to m.in. podwyżki opłat serwowane przez banki (zobacz jak zamknąć niechciane konto) oraz walka banków o nowych klientów, dzięki której w rankingu znajdziecie opis aż 11 aktywnych promocji bankowych.

Oba te wydarze sprawiają, że warto przyjrzeć się tym dynamicznym zmianom i przemyśleć, czy nie warto zmienić naszego starego konta na nowe, lepsze, przy okazji inkasując niemałą premię za przejście.


Osoby, które skorzystałyby ze wszystkich opisywanych dzisiaj promocji, mogłyby zgarnąć nawet 2860 zł premii! Oczywiście jest to wartość teoretyczna, jako że ciężko połączyć jest wszystkie promocje i najlepiej wybrać te najlepsze, a resztę odłożyć na później.

W ciągu najbliższych dni kończą się świetne promocje:

Ranking promocji – spis

Na początek warto przedstawić zestawienie promocji, jakie znajdziecie w dzisiejszym wpisie. Promocje posortowane zostały według wysokości premii.

W kwietniowym rankingu promocji bankowych znalazły się:
 • Credit Agricole – Jesteś Gotowy na 1000 zł?
 • BPH – Lubię to! Konto z premią do 650 zł
 • Citibank – Tablet za założenie karty
 • Citibank – 200 zł za założenie karty
 • BZ WBK – 120 zł za otwarcie Konta Godnego Polecenia
 • ING Bank Śląski – 100 zł za założenie Konta z Lwem Direct
 • Raiffeisen Polbank – 65 zł premii do Wymarzonego Konta
 • Toyota Bank – Lokata 3,5% z premią 60 zł
 • Bank Millennium – Konto 360º z premią 55 zł
 • Getin Online – Konto Tanie Zakupy ze zwrotem 10% 
 • Raiffeisen – Karta kredytowa Wizzair z premią 50 zł i zwrotem 2/4%

Credit Agricole – Jesteś gotowy na 1000 zł?


Kwiecień przyniósł nam powrót promocji Credit Agricole, która jednocześnie jest rekordzistą pod względem oferowanej premii. W sumie można otrzymać od banku aż 1000 zł bonusu. W zamian musimy jednak aktywnie używać konto przez okres 18 miesięcy.Premia została podzielona na 4 części: 100 zł otrzymamy za zapewnienie pierwszego wpływu wynagrodzenia, kolejne 100 zł otrzymamy za przeniesienie konta z innego banku. Pozostałe dwie części to premia 300 zł i 500 zł podzielona na 18 miesięcznych premii za opłacanie rachunków i płatności kartą.


→ Strona promocji: Credit Agricole – Jesteś gotowy na 1000 zł?

BPH – Lubię to! Konto z premią 650 zł

Oferta Banku BPH znalazła się na drugim miejscu rankingu. W zamian za założenie Lubię to! Konta i płatności kartą możemy otrzymać aż 650 zł premii.  


Premia wypłacana jest w postaci 3% Moneyback od wszystkich płatności kartą na terenie Polski. Premia wypłacana będzie przez 12 miesięcy. Miesięcznie można otrzymać do 50 zł premii.


Dodatkowe 50 zł otrzymamy za uruchomienie limitu w koncie (najlepiej skorzystać z darmowego limitu o wysokości 500 zł)
→ Wniosek o Lubię to! Konto z premią do 650 zł w BPH

Tablet lub 200 zł za założenie karty kredytowej

Trzecie i czwarte miejsce w rankingu przypadło ofercie Citibanku. Do wyboru mamy dwie promocje: oferta z tabletem oraz z premią 200 zł.

W ofercie z tabletem w zamian za założenie karty kredytowej “Citibank World MasterCard” otrzymamy Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113 z 4-rdzeniowym procesorem. Aby otrzymać nagrodę należy wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną sumę 1000 zł w ciągu 30 dni od otrzymania karty.

Dużo łatwiej jest spełnić warunki drugiej promocji, gdzie za założenie karty kredytowej Citibank otrzymamy 200 zł gotówki. Tutaj wystarczy wykonanie trzech transakcji kartą na łączną kwotę min. 300 zł w ciągu 3 miesięcy od otwarcia karty. Dodatkowa zaleta tej promocji to zwolnienie z opłat za prowadzenie karty przez okres 12 miesięcy.
Opisy promocji:

BZ WBK – 120 zł za otwarcie Konta Godnego Polecenia

Bank Zachodni WBK w obecnej akcji oferuje 120 zł premii dla osób, które założą Konto Godne Polecenia. Z promocji skorzystać można do 30 kwietnia 2014 r. 
Premia 120 zł podzielona jest na 2 części: 100 zł na doładowanej karcie prepaid oraz 20 zł w postaci Vouchera do Empiku.
→ Wniosek o Konto Godne Polecenia z premią 120 zł

ING – 100 zł za założenie Konta Direct


ING Bank Śląski kolejny raz proponuje 100 zł premii nowym klientom. Z promocji skorzystać mogą osoby, które nie były klientami banku od 1 stycznia 2014 roku.


Warunkiem otrzymania premii jest wykonanie płatności kartą na min. 1000 zł do 16 października 2015 roku.

→ Wniosek o Konto Direct z premią 100 zł


Raiffeisen – 65 zł premii i lokata 4%

Hitem marca jest wciąż trwająca (tylko do jutra!) promocja Comperia Bonus 3. W trzeciej edycji promocji Comperii organizowanej przy współpracy z Raiffeisen
Polbank do zgarnięcia jest 65 zł premii i lokata na 4% (można ulokować 2 x 10.000 zł).Czas trwania lokaty to 3 miesiące. Ulokować na niej można od 1 000 zł do 10 000 zł, przy czym założyć można dwie lokaty (jedną z konta osobistego, drugą z konta oszczędnościowego).

Po uwzględnieniu premii oprocentowanie
lokaty mobilnej w Raiffeisen wyniesie od 5,84% aż do 29,24%.

Toyota Bank – Lokata na 3,5% z premią 60 zł

Niezłą promocją jest też lokata na 3,5% z premią 60 zł w Toyota Bank. Premię otrzymamy za założenie lokaty „Plan Depozytowy na 80 dni” z Kontem Jedynym. 


Po uwzględnieniu premii oprocentowanie na lokacie wyniesie nawet 11,96% w skali roku.
 Strona promocji: 60 zł premii i lokata na 3,5% w Toyota Bank

Bank Millennium – Konto 360º z premią 55 zł


Już 17 kwietnia kończy się świetna promocja Agory przy współpracy z Bankiem Millennium. Za założenie Konta 360º z premią otrzymamy
55 zł.

Po ostatniej serii podwyżej oferta Millennium jest jedną z najlepszy na rynku. Konto będzie w pełni darmowe po wykonaniu jednej płatności kartą i zapewnienie dowolnego wpływu z innego banku w wysokości 1500 zł.

→ Strona promocji: Konto 360º z premią 55 zł

Getin Online – Konto Tanie Zakupy ze zwrotem 10%

Przedostatnią promocją w rankingu jest oferta Getin Online: Konto Tanie Zakupy ze zwrotem 10%.
Po uwzględnieniu opłaty za konto oraz podatku otrzymamy przez okres 12 miesięcy do 30 zł premii miesięcznie. Aby otrzymać maksymalną premię należy płacić kartą w sklepach spożywczych lub na stacjach paliw na łączną kwotę 400 zł

Dodatkowo aby nie ponieść opłaty na konto, należy zapewnić wpływ na konto w wysokości 1000 zł.

→ Załóż Konto Tanie Zakupy i kupuj 10% taniej

50 zł premii i do 4% zwrotu na karcie Raiffeisen WizzairOstatnia pozycja w rankingu należy do karty kredytowej Wizzair z oferty Raiffeisen Polbank. Karta Raiffeisen posiada szereg zalet: m.in. wysoki Moneyback – 2% (lub 4% kupując na stronie Wizzair), najlepsze kursy walut ze wszystkich kart dostepnych na polskim rynku (np. euro tańsze o ok. 20gr od kursu w mBanku).
Za zamian za założenie karty otrzymamy 50 zł premii oraz darmowe członkostwo w Wizz Discount Club o wartości 139 zł. Wizz Discount Club to tańsze bilety (od 45 do 90 zł na osobę za lot w każdą stronę).

Opis promocji: Karta kredytowa Wizzair, 50zł premii i do 4% zwrotu

→ Wniosek o kartę Raiffeisen Wizzair z premią 50 zł i zwrotem do 4% 

22 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Jesteś gotowy na 1000 zł od Credit Agricole?

Kumulacja w BZ WBK: 270 zł premii za otwarcie Konta Godnego Polecenia