w

Weź Darmową pożyczkę i otrzymaj 50 zł bonusu (RRSO 0%)

Pojawiła się kolejna świetna okazja na wzięcie Darmowej pożyczki RRSO 0% z premią za terminową spłatę.

Za pierwszą darmową pożyczkę w serwisie “Szybka Gotówka” na okres do 61 dni na kwotę od 100 zł do 6.000 zł  i jej terminową spłatę otrzymamy 50 zł zwrotu, który zostanie wypłacony już po 3 dniach od wypłaty pożyczki!


Promocja trwa tylko do 1 grudnia 2019 roku.

Uwaga! W związku z komentarzami.
ODRADZAM KORZYSTANIE Z FIRMY “Szybka Gotówka”. 
Brak jest potwierdzenia, że komuś udało się otrzymać promocyjne warunki.

Polecam natomiast pewną promocję Blue Bonus II:

Bonus 50 zł za pierwszą darmową pożyczkę w “Szybka Gotówka”

Poprzedniej akcje z darmowymi pożyczkami z premią czy też konkursem cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród czytelników JakOszczedzic.pl. Właśnie znalazłem kolejną świetną okazję na darmową gotówkę z premią.


Z racji okresu Świątecznego możemy cierpieć na chwilowy brak gotówki. Mamy więc możliwość wspomóc się darmową pożyczką … za co jeszcze pożyczkodawca nam zapłaci 50 zł premii po jej spłacie 😉Dla kogo?

 
Promocja przeznaczona jest dla pełnoletnich osób fizycznych ze źródłem dochodów, które nigdy wcześniej nie zawierały umowy pożyczki na serwisie pożyczkowym SzybkaGotowka.Darmowa “Szybka Gotówka” to:

 • Kwota pożyczki: od 100 zł do 6000 zł
 • Okres pożyczki: do 61 dni
 • Oprocentowanie: 0%
 • Prowizja: 0%
 • Wymagane dodatkowe ubezpieczenie: brak
 • RRSO: 0%

Jak widzicie nie ma tutaj żadnych haczyków. Otrzymujemy 3 x 0%, czyli brak oprocentowania, prowizji i dodatkowych kosztów wynikających np. z ubezpieczenia. RRSO wynosi 0%.Jak otrzymać 50 zł za pierwszą darmową pożyczkę?

 • Do 1 grudnia 2019 r. złóż wniosek o pierwszą darmową pożyczkę RRSO 0% na “Szybka Gotówka” na kwotę do 6000 zł i okres do 61 dni
  • Uwaga! Domyślnie zaznaczony jest okres spłaty 65 dni, który trzeba skrócić, aby otrzymać 50 zł premii!
  • Podczas wypełniania wniosku trzeba będzie potwierdzić adres mailowy, numer telefonu, zaakceptować regulamin i wyrazić zgody marketingowe, które można wycofać po spłacie pożyczki.
 • Ostatnim krokiem będzie wykonanie przelewu autoryzacyjnego na kwotę 1 zł z Twojego konta, na którym wszystkie dane będą się zgadzały z danymi we wniosku kredytowym.

To wszystko! Teraz wystarczy już poczekać 3 dni od momentu udzielenia pożyczki. Bonus 50 zł zostanie przelany na to samo konto, na które została wypłacona pożyczka.


Pożyczkę możesz spłacić po min. 14 dniach a przed zapadalnością zapłaty wynikającą z umowy pożyczki. Wcześniejsza spłata będzie oznaczała odstąpienie od umowy pożyczki, przez co bonus nie należy się.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

30 zł na Allegro (30 Monet) za zakupy w kategorii Komputery, Konsole i automaty (MWZ 500 zł)

280 zł za konto w Santander + 150 zł za wynagrodzenie dla chętnych [Money Mania 21]