w

Weź Darmową pożyczkę i otrzymaj 50 zł bonusu (RRSO 0%)

Pojawiła się kolejna świetna okazja na wzięcie Darmowej pożyczki RRSO 0% z premią za terminową spłatę.

Za pierwszą darmową pożyczkę w serwisie „Szybka Gotówka” na okres do 61 dni na kwotę od 100 zł do 6.000 zł  i jej terminową spłatę otrzymamy 50 zł zwrotu, który zostanie wypłacony już po 3 dniach od wypłaty pożyczki!


Promocja trwa tylko do 1 grudnia 2019 roku.

Uwaga! W związku z komentarzami.
ODRADZAM KORZYSTANIE Z FIRMY „Szybka Gotówka”. 
Brak jest potwierdzenia, że komuś udało się otrzymać promocyjne warunki.

Polecam natomiast pewną promocję Blue Bonus II:

Bonus 50 zł za pierwszą darmową pożyczkę w „Szybka Gotówka”

Poprzedniej akcje z darmowymi pożyczkami z premią czy też konkursem cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród czytelników JakOszczedzic.pl. Właśnie znalazłem kolejną świetną okazję na darmową gotówkę z premią.


Z racji okresu Świątecznego możemy cierpieć na chwilowy brak gotówki. Mamy więc możliwość wspomóc się darmową pożyczką … za co jeszcze pożyczkodawca nam zapłaci 50 zł premii po jej spłacie 😉Dla kogo?

 
Promocja przeznaczona jest dla pełnoletnich osób fizycznych ze źródłem dochodów, które nigdy wcześniej nie zawierały umowy pożyczki na serwisie pożyczkowym SzybkaGotowka.Darmowa „Szybka Gotówka” to:

 • Kwota pożyczki: od 100 zł do 6000 zł
 • Okres pożyczki: do 61 dni
 • Oprocentowanie: 0%
 • Prowizja: 0%
 • Wymagane dodatkowe ubezpieczenie: brak
 • RRSO: 0%

Jak widzicie nie ma tutaj żadnych haczyków. Otrzymujemy 3 x 0%, czyli brak oprocentowania, prowizji i dodatkowych kosztów wynikających np. z ubezpieczenia. RRSO wynosi 0%.Jak otrzymać 50 zł za pierwszą darmową pożyczkę?

 • Do 1 grudnia 2019 r. złóż wniosek o pierwszą darmową pożyczkę RRSO 0% na „Szybka Gotówka” na kwotę do 6000 zł i okres do 61 dni
  • Uwaga! Domyślnie zaznaczony jest okres spłaty 65 dni, który trzeba skrócić, aby otrzymać 50 zł premii!
  • Podczas wypełniania wniosku trzeba będzie potwierdzić adres mailowy, numer telefonu, zaakceptować regulamin i wyrazić zgody marketingowe, które można wycofać po spłacie pożyczki.
 • Ostatnim krokiem będzie wykonanie przelewu autoryzacyjnego na kwotę 1 zł z Twojego konta, na którym wszystkie dane będą się zgadzały z danymi we wniosku kredytowym.

To wszystko! Teraz wystarczy już poczekać 3 dni od momentu udzielenia pożyczki. Bonus 50 zł zostanie przelany na to samo konto, na które została wypłacona pożyczka.


Pożyczkę możesz spłacić po min. 14 dniach a przed zapadalnością zapłaty wynikającą z umowy pożyczki. Wcześniejsza spłata będzie oznaczała odstąpienie od umowy pożyczki, przez co bonus nie należy się.


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

30 zł na Allegro (30 Monet) za zakupy w kategorii Komputery, Konsole i automaty (MWZ 500 zł)

280 zł za konto w Santander + 150 zł za wynagrodzenie dla chętnych [Money Mania 21]