w

Getin Online / Getin Bank – 10% zwrotu na Koncie Tanie Zakupy + 50 zł za przelew mobilny

Konto Tanie Zakupy w GetinOnline, bo o nim mowa daje najwyższy zwrot w wysokości 10% wartości zakupów.
Postanowiłem nie opisywać ponownie promocji “Konto Tanie Zakupy” tylko dokonać odświeżenia wpisu z sierpnia, jako że promocja nie uległa zmianie, a komentarze pod wpisem mogą okazać się pomocne dla nowych klientów.

Prawdopodobnie jest to ostatnia chwila na założenie konta na
tak dobrych warunkach i korzystanie z wysokiego zwrotu transakcji.

Co więcej, możliwe jest też skorzystanie z promocji 50 zł za przelew przez aplikację mobilną.

Szczegóły promocji – Konto Tanie Zakupy

Konto Tanie Zakupy (a dokładniej Konto Perfekcyjne z kartą Tanie Zakupy III) umożliwia uzyskanie zwrotu 10% wartości
zakupów w supermarkecie oraz na stacji paliw
. Jest to najwyższy zwrot dostępny
na rynku. Do promocji mogą przystąpić osoby nie posiadające konta osobistego w GetinOnline.
Zwrot obejmuje płatności kartą debetową do konta oraz
płatności za pomocą aplikacji mobilnej iKasa.
Miesięcznie
można otrzymać 40 zł zwrotu. W roku kalendarzowym maksymalny zwrot
wynosi natomiast 300 zł. Wygląda
więc na to, że przystępując teraz do promocji, premię otrzymamy za wszystkie
miesiące trwania promocji.
Zwrot zostanie przelany na rachunek bankowy do 10. dnia następnego miesiąca.
Jedyną wadą Konta Tanie Zakupy jest opłata za kartę płatniczą wynosząca 3,99 zł miesięcznie. Dodatkowo, jeżeli nie będziemy mieli wpływu na konto w wysokości co najmniej 1 000 zł miesięcznie i nie wykonamy transakcji
kartą na kwotę 400 zł miesięcznie,
zostanie pobrana również opłata za prowadzenie konta w wysokości 9,99 zł.
Po przystąpieniu do promocji, będziemy mieli możliwość skorzystania ze zwrotu nie krócej
niż przez 12 miesięcy
.
Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

Jak skorzystać z promocji?
Aby skorzystać z promocji wystarczy wypełnić wniosek online i założyć Konto Tanie Zakupy. Umowę podpiszemy w dogodnym terminie poprzez kuriera.
O uczestnictwie w promocji decyduje data złożenia wniosku o otwarcie konta.
Punkty objęte promocją 10% zwrotu:
 • 5411 – sklepy spożywcze supermarkety
 • 5499 – sklepy spożywcze, sklepy pierwszej potrzeby i specjalne,
 • 5921 – sklepy z piwem, winem, alkoholem,
 • 5172 – ropa naftowa i produkty naftowe – paliwo,
 • 5541 – stacje serwisowe (z lub bez usług dodatkowych),
 • 5542 – samoobsługowe stacje benzynowe,
 • 5983 – stacje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna.

Podsumowanie

Opisywana promocja to prawdopodobnie ostatni gwizdek na skorzystanie z 10% moneyback-u. Efektywnie, po
uwzględnieniu opłaty za kartę zwrot będzie niższy i wyniesie maksymalnie 36,01
zł miesięcznie.

Zakładając Konto Tanie Zakupy należy pamiętać o wykonywaniu płatności na kwotę 400 zł
miesięcznie
, aby nie zapłacić opłaty za prowadzenie konta. 300 zł można
wykonać w premiowanych punktach a pozostałe 100 zł gdziekolwiek indziej.
Konto możemy zamknąć w dowolnym momencie bez ponoszenia dodatkowych opłat.

94 komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Ja z tego korzystam (edycja II) i mam poradę. Jak otrzymacie zwrot to należy tego samego dnia całość wypłacić/przelać bo jeżeli operacje przeciągniemy na dzień następny (a konkretnie o jedną sesje elixir później) to już pobiorą opłatę za kartę i nie dostaniemy całej kwoty nagrody.
  kwestie:
  1. jak wyliczyłeś że zakładając teraz otrzymamy maksymalny zwrot? Gdy zakładałem w czerwcu (na koniec) to wyszło mi że właśnie wtedy jest ostatnia chwila na zmaksymalizowanie pozyskania nagrody
  2. drugą wadą o której zapomniałeś (?) napisać jest wymóg wpływu min. 1000zł
  3. można to połączyć z próbą pozyskania 50zł za wykonanie przelewu mobilnego

 2. Z Getinem nie zawsze jest tak różowo. Mam konto getin up z kartą dla kierowców. Owszem promocja dalej funkcjonuje ale zwrot za paliwo zmalał. Tak więc może się okazać, że w przyszłości procent zwrotu spadnie z 10 % do np. 3 %. Getin potrafi:)

 3. To trzeba było zakończyć korzystanie z konta i wziąć co innego. Gdy zwroty za paliwo spadły do 10zł to zmieniłem na opisywaną w temacie

 4. jak wyliczyłeś że teraz jest najkorzystniejszty moment założenia tego konta? wg moich obliczeń teraz już nie osiągniemy maksymalnego zwrotu…

  • To jak jest wg Ciebie? Promocja się kończy dlatego moim zdaniem trzeba się spieszyć.

   Do końca roku 4 x 40 = 160zł.

   I w przyszłym roku reszta.

 5. Nie moge na stronie Getin znalezc regulaminu konta, w ogóle wpisujac Konto Perfekcyjne z kartą Tanie Zakupy nic nie znajduje, moze ktos podac jakiegos linka?

 6. Jaka jest zatem kwota maksymalnego zwrotu? Jak rozumiem chciałbyś, żeby dostać 300 zł w tym i 300 zł w przyszłym roku. Tak patrząc masz rację. Jednak wciąż przeszło 300zł jest do zdobycia.

  Link do regulaminu konta dodany na końcu wpisu.

 7. A nie 3×36,01 + 1×40? Przez pierwszy miesiąc opłata nie będzie naliczona.
  Jeżeli za ten rok dostaniemy za 4 miesiące czyli 3×36,01 + 40 to za przyszły pozostanie 8×36,01 co da 320 (bo kwota 300 na rok to limit liczony przed pobraniem obowiązkowej opłaty za kartę). Oznacza to że zakładając konto teraz już nie otrzymamy maksymalnego zwrotu. Powinniśmy je założyć co najmniej miesiąc wcześniej.

 8. Premia za grudzień jest wypłacana w styczniu więc do limitu którewgo roku sie wlicza? Korzystam z wcześniejszej promocji (450 zł rocznie, 50 zł miesięcznie) i nie wiem kiedy zamykać konto. Czy ostatnia premia będzie za wrzesień czy sierpień?

 9. O ile dobrze pamiętam z poprzedniej edycji promocja trwa nie mniej niż 12 miesięcy dla użytkownika. Jednocześnie w roku kalendarzowym do pozyskania max 3 stówy. Oznacza to że zakładając w połowie roku łapiemy się na dwa kolejne lata kalendarzowe więc teoretyczne maksimum to 2x 300.

 10. ludzie…450zł / 50zł = 9 miesięcy więc jeżeli brałeś zwroty od stycznia to do września będziesz miał przelewane po 50zł, teraz Ci wpada dodatkowe 50zł z Getin Mobile (promocja do końca sierpnia 31.08), więc możesz policzyć że masz i za październik zwrot, raptem dwa miechy nie będziesz dostawał 50 zł (listopad,grudzień) bo w grudniu jak zrobisz zakupy za 400-500zł to w styczniu już dostaniesz 50zł….ja bym na razie się trzymał GetinBanku i tego 50zł, na przyszły rok bo znowu masz po 50zł x 9 miesięcy…a pózniej się zobaczy…moze sami zmienią regulamin i od razu rozwiązuje umowe…na razie mało jest banków z taką opcją zwrotu co miesiąc…

 11. Jakim cudem w styczniu dostanę 50 zł, skoro promocja miała trwać "nie krócej niż 12 miesięcy", a otrzymałem niedawno maila, iż została przedłużona do końca października.
  Nie ma chyba sensu utrzymywać konta i płacić prowizję, tym bardziej, że mam z żoną 6 kont z których dostaję około 300 zł, ale wypenienie warunków kończę dopiero 22-25 każdego miesiąca, więc mam małe rezerwy, a chyba nie ma sensu robić tego na siłę?

 12. ja ma dwie karty na siebie i żonę ( nie wiedziałem że można wziąć więcej niż jedną na głowę? to prawda? masz na siebie osobę prywatną-nie firmę- przykładowo otwarte dwa konta z dwoma kartami na to samo imię i nazwisko i dostajesz zwroty?)… ja mam otwarte od zeszłego roku, uzbierałem w zeszłym roku 3 zwroty po 50zł, w tym roku łącznie z sierpniem 8 zwrotów po 50zł…razem 11x50zł=550zł a nie 450zł…dzwoniłem w grudniu zeszłego roku i styczniu tego roku na infolinię, powiedzieli mi że każdy rok leci od początku zwrot 9x50zł=450zł, nie miałem takiego problemu rzeczywiście w zeszłym roku, w tym przeczekam przynajmniej z jedną kartą…ponadto proponuję Tobie zadzwonić na infolinię…sam też jutro zadzwonię czy promocja do czasu zmiany regulaminu będzie mnie obowiązywać i w przyszłym roku…masz aż 6 kart? odpowiedz czy masz na siebie rzeczywiście np. dwie karty na dwa rózne konta i masz zwroty, słyszałem że tak nie można?

 13. Nie, mam 6 w różnych bankach. Zamknę po 10 października, czyli terminie premii za wrzesień.
  Po kilku miesiącach bedę mógł już jako nowy klient przystąpić do nowej promocji w Getin.

 14. Lepiej jednak płacić kartą, zgodnie z regulaminem trzba dokonać płatności kartą na kwotę 400 zł by nie płacić za prowadzenie konta.

 15. ja jednak zostaję…od nowego roku znów będę miał 9x50zł=450zł, a nie 300zł, zawsze to 150zł więcej…ludzie się łapią na półroczny związek z ING konto z Lwem żeby otrzymać 100zł jeden raz na pół roku, a ja bez wysiłku będę miał o 150zł więcej, plus wpadło 50zł za mobile czyli to już 500zł na ten rok (w zaokrągleniu oczywiście bo 3,99 za kartę jest miesięcznie)…ja rozważam bardziej zamknięcie BZ WBK w ofercie 700zł II edycja, za miesiąc kończę 10 miesięczny staż po 50zł miesięcznie zwrotu (4 karty na rodzinę mam) i uaktywniłem Polecenie Zapłaty, więc bonus 200zł na każdą z czterech kart na koniec wpadnie, wtedy zamykam, dodatkowo dali w BZWBK mobile po 30zł na kartę ostatnio, nie było na razie lepszej oferty…Credit Agricole za dużo warunków i słabe zwroty, Toyota Bank też słabo, Citi z tabletem odpada, nie potrzebny mi jest…czekam na razie na lepsze oferty…a jak nie to nie będę zmuszony wydawać kasy i będę ją odkładał na lokatę…

 16. Widzę, że mam podobnie, Credit Agricole w praktyce okazał się świetnym rozwiązaniem bez problemu dostaję maksymalne zwroty.
  Możesz jednak wytłumaczyć czym uzasadniasz własny wpis: "od nowego roku znów będę miał 9x50zł=450zł"? Przeceiąz to nie zgodne z regulaminem promocji, która miała trwać 12 miesięcy, a została przedłużona do końca października 2014, jak więc dostać premię w 2015? Spodziewasz się przedłużenia promocji na 2015 rok, czy też masz już jakieś informacje, że jest to prawdopodobne?

 17. 12 miesięcy od dnia przystąpienia. Ja przystąpiłem w lipcu 2013, więc nie mam szans dostać nic w 2015 roku i nie ma sensu utrzymywać dalej konta?

  • 12 miesięcy to minimalny czas promocji. Może ona trwać dłużej dla każdego. Pytanie brzmi ile udało Ci się już wykorzystać premii i jaki był limit promocji, w której wybrałeś udział.

 18. Niestety nie jest to prawdą "Może ona trwać dłużej dla każdego", Getin Online rozesłał wiadomość, że czas promocji został przedłużony do końca października 2014.
  Co miesiąc mam po 50 zł Limit wynosił 450 zł rocznie, więc ostatnim miesiącem będzie premia za wrzesień wypłacona do 10 października, chyba, że premia za grudzień wypłacona w styczniu wlicza się do limitu za 2014 rok, limit będzie wyczerpany miesiąc wcześniej.

 19. Z aktualnej promocji korzysta moje żona. Kiedy powinna złożyć wypowiedzenie? Czy we wrześniu czy w sierpniu 2015 (300 zł limitu: siedem premii po 40 zł i ósma 20 zł)) ? Za ten rok 300 zł dostanie bo przystąpiła w kwietniu. Pytanie czy premia za grudzień wypłacona do 10 stycznia będzie liczona z limitu 2014 czy 2015?

 20. Darek masz w 100% rację i bardzo Ci dziękuję za wszystkie genialne opisy. Nie każdy tak jak ja kożysta z wszystkiego na maksa. Mam aktulnie z żoną 6 kont i muszę wydać kartą 2100 zł, co jest problemem bo normalnie wydaję 2500-3000 zł, ale muszę to podzielić na odpowiednie karty. Poza tym Getin pobiera prowizje, więc , głównie dla własnej satysfakcji chciałbym wiedzieć czy premia grudniowa wlicza się do starego czy nowego roku. Jeden miesiąc dla mniue to kolejny zysk… nie dla kasy tylko dla satysfakcji.

 21. Kiedy można najwcześniej zamknąć konto Perfekcyjne z kartą Tanie Zakupy II, które założyłem w grudniu 2013 roku, a otrzymałem od momentu założenia konta premię za zakupy 320 zł?

 22. w uzupełnieniu premia za grudzień wypłacana w styczniu 2015 liczy się do limitu za 2015 rok. Z własnego doświadczenia miałem limit 450 zł na rok w 2014 dostałem ostatnią premię we wrześniu za sierpień.

 23. Ostatnio spóźnili się z wyplata premii ale było to tylko raz czyli dokładnie odwrotnie niż w bzwbk gdzie na czas premia był tylko jeden raz. Trzeba bardzo uważać na złośliwość banku czyli na to czy dany sklep jest na 'uprawnionej' liście. Poprzednio dokonałem płatności w obi i zwrot przyszedł w wysokości tylko 5zł.

 24. Dodatkowo umowa konta z kartą tanie zakupy jest teraz na 24 miesiące, dawniej była na czas nieokreślony. Jednak z kontem UP wymagają 300 pln obrotu bezgotówkowego, zamiast 400 pln.

 25. Z tym zakładanie dopiero w maju to nie do końca. Zwrot w poprzednich promocjach trwał dłużej niż minimalne okreslone regulaminem 12 miesięcy.

  Oczywiście teraz może być inaczej.

 26. 24 miesiące to na pewno stacjonarny. Uwaga konto najlepiej otworzyć w maju i dostać za 7 miesiecy 280 zł, oraz za 5 miesięcy 2016 200 zł. Jak otworzymy teraz to 300 zł w tym roku i 40 w 2016. Do tego 19% podatku

 27. Zauważyłem zapis o 24 miesiącach w umowie z kontem UP – banku stacjonarnym, w umowie z online na konto perfekcyjne brak tego zapisu, czyli jeżeli ktoś wykorzysta limit nagród może wypowiedzieć umowę lub zmienić na konto swobodne, aby nie płacić opłat.

 28. W poprzednich promocjach zwrot się chyba jeszcze nie skończy, skończy się limit na 2014 i nie odwołali wiec w tym roku powinniśmy dalej dostawać zwrot. W tamtych porcjach był zapis, że promocja trwa Co najmniej 12 miesięcy do odwołania, w nowe jest już od razu wskazane 12 miesięcy od wniosku, bez konieczności odwołania przez bank.

 29. Niepokoi mnie zapis, że promocja dotyczy osób nie posiadających konta z oferty getin banku, identyczny jest w regulaminie opon online. Wygląda więc, że bank traktuje klientów getin online open online i getin banku jako starych
  nie da się być nowym klientem będąc już w którymkolwiek z wymienionych.

 30. Właśnie zauważyłem, że regulamin z początkiem stycznia uległ zmianie i obecnie mamy do czynienia z IV edycja promocji. Zaraz postaram się przyjrzeć nowym regulaminom.

 31. Nadal w Getin Online jest zapis tylko o koncie GetinOnline:

  "W Promocji może wziąć udział każda osoba fizyczna, nieposiadająca w Czasie przystąpienia do Promocji rachunku oszczędnościowo–rozliczeniowego Getinonline"

 32. Jak zinterpretować zapis w podobnej promocji w getin stacjonarnym oraz w openon line, które wskazują na konta z oferty getin Banku?

 33. Tam jest rzeczywiście jasno napisane, że Getin Online i Open Online też wykluczają z promocji.

  Także, jeżeli ktoś od 1 czerwca 2013 roku miał konto w Getinie to może co najwyżej skorzystać z promocji w Getin Online.

 34. NIe do końca jestem przekonany, więc wysłałem maila z danymi i czekam na kontakt. Zapytam się czy mogę skorzystać z promoicji będąc posiadaczem konta w getinonline (może ściemnię np. o zmianie). Dam znać jak zadzwonią.

 35. Jeśli mam konto w stacjonarnym Getinie: Konto Getin UP, to czy mogę skorzystać z promocji w Getin Online (10% zwrotu za zakupy)? Dodam tylko, że z promocji 50zł za przelew z Getin Mobile już korzystałem.

 36. Już otrzymałem odpowiedź z Getin Banku. Na chwilę obecną klienci getinonline są traktowani jako nowi klienci w stacjonarnym, sytuacja ma jednak ulec zmianie ale nie znają jeszcze dokładnego terminu.

 37. Konto w Getinie stacjonarnym zakłada się na 2 sposoby. Pierwszy oczywiście to wizyta w banku. Drugi to klikniecie na stronie Getin "załóż konto online" to wypełnienie formularza zgłoszeniowego tzn. imię, nazwisko , mail i telefon. Zrobiłem tak wieczorek i już z rana miałem telefon z propozycją założenia konta. Konsultant oświadczył, że jeżeli założę konto będzie moim stałym doradcą, był dość dobrze poinformowany o ofercie banku i potrafił sensownie doradził. Na razie się nie zdecydowałem, Mamy z żoną 6 kont ale 2 właśnie zamykam w BZ i niby mógłbym założyć 2 w Getin, tyle, że wtedy będę już raczej bez możliwości założenia nowych do końca roku i obawiam się przegapić jakiejś nowej lepszej okazji.
  Darek sądzisz, że w tym roku będzie coś super na poziomie np. CA czy BZ?

 38. Na razie wiem tyle, że będzie jakaś kampania promocyjna w I kwartale tego roku. Brak jednak informacji, czy będzie to konto czy lokata. Właśnie ruszyła ciekawa oferta dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Wpis właśnie się robi 🙂

 39. Właśnie otrzymałem pierwszą premię w tym roku z Getinonline (w ubiegłym roku dostałem 300 zł do października), więc jednoznacznie premia za grudzień wchodzi do limitu tego roku. Oczywiście jest już potrącenie 8 zł z tytułu podatku.

 40. Właśnie otrzymałem pierwszą premię w tym roku z Getinonline (w ubiegłym roku dostałem 300 zł do października), więc jednoznacznie premia za grudzień wchodzi do limitu tego roku. Oczywiście jest już potrącenie 8 zł z tytułu podatku.

 41. Czy ktoś otrzymał premię 50 zł z osób które przystąpiły we wcześniejszych edycjach w 2013 roku? Czy tamta promocja jest zakończona czy też dalej będą premie?

 42. Też nie otrzymałem zwrotu z pierwszej edycji, wczoraj wysłałem zapytanie i czekam na odpowiedź. Pisałem do nich we wrześniu pytanie czy w 2015 nadal będzie zwrot. Otrzymałem dość dziwną odpowiedź, że bank jeszcze nie podjął decyzji o przedłużeniu promocji ale jak przedłuży to powiadomi uczestników. Wychodzi na to, że jak nie powiadomili to już nie ma promocji, logicznie byłoby, że powiadamiają o zakończeniu a nie o przedłużeniu. Niestety regulamin promocji nic w tej kwestii nie wskazuje poza tym, że promocja będzie trwała co najmniej 12 miesięcy, ale nie ma chyba nic o formie zakończenia.

 43. Właśnie rozmawiałam z Getin Online o zakończeniu I edycji i braku informacji o odwołaniu promocji. Twierdzą uparcie, że nie musieli informować i nie informowali. Po prostu "wyłączyli" promocję z końcem października. Według mnie z regulaminu wynika, że powinni byli odwołać ją. Nie musieli jej przedłużać bo nie była na czas oznaczony. "Okres uczestnictwa w Promocji jest liczony od dnia przystąpienia do Promocji do dnia jej odwołania, przy czym Czas trwania Promocji nie będzie krótszy niż 12 miesięcy licząc od dnia przystąpienia Uczestnika do Promocji". Moim zdaniem z tego wynika, że zobowiązują się ją utrzymać minimum 12 miesięcy i należało ją odwołać. Ciekawa jestem jaka jest Wasza opinia na ten temat?

 44. Według regulaminu program premiowy trwa nie krócej niż 12 miesięcy. Niestety okazuje się, że w zeszłorocznej promocji, program premiowy nie został przedłużony.

 45. Ponieważ nie znam się za bardzo na tych kontach i tyle teraz czytam, że zaczynam już się gubić, mam następujące pytanie. Czy jesli założę to konto powiedzmy 1 lutego, to dostanę zwrot w 2015 roku 300 zł, i pozniej przykładowo w 2016 też 300? Czy te 300 zł to jest maksymalna wartosć nagrody za założenie konta i już w przyszłym roku nic nie dostanę? Będę wdzięczna za odpowiedz, pozdrawiam 🙂

 46. Czyli ryzyk fizyk. Ale biorac pod uwagę aktualne podwyżki w moim banku chyba i tak zmienię konto. Chyba zdecyduję się na takie połączenie : Tanie zakupy Getinonline oraz na BNP Paribas, ponieważ dużo kupuję przez net. Dziękuję bardzo za odpowiedz.

 47. Konto założone, karta działa. Mam tylko pytanie, czy do tego konta jest jakieś konto oszczędnościowe (oprocentowane, ale nie lokata)? Szukam i nie widzę 😉

 48. Hej, orientuje się ktoś czy po 12 miesiącach od założenia konta (promocja już wygasła) można konto zamknąć i założyć ponownie?

 49. witam
  mam pytanie w kwestii warunkow do spelnienia- tj :
  opłaty można uniknąć, jeśli spełnione zostaną łącznie dwa warunki:
  miesięczne zasilanie konta kwotą min. 1000 zł
  dokonanie transakcji kartą debetową na kwotę min. 400 zł

  czy w przypadku warunku nr 1 – konieczne jest utrzymanie nastepnie tej kwoty na koncie i w kazdym kolejnym miesiacu zasilianie konta kolejnym 1000 pln? czy tez po zasileniu konta mozna przelac ja z powrotem na konto w innym banku?

 50. czy od zwrotu pobierany jest podatek? ma od miesiąca konto i zwrot 40zł za poprzedni miesiąc i nie pobrano opłaty za kartę, ale pobrano 8zł na podatek.

 51. czy od zwrotu pobierany jest podatek. Konto mam ponad miesiąc i dostałem zwrot 40zł od którego bank pobrał 8zł podatku. Nie pobrano (narazie ) opłaty za konto. Jeśli tak by było to faktyczny zwrot będzie 40-8-2,99= 29,01zł. czy mam rację?

 52. Czy pobiorą opłaty za konto i kartę za 04.2015 jeśli złożę wniosek teraz i przyjdzie karta jeszcze kwietniu ale nie wyrobię 400 zł/mc transakcji ?

 53. Dobre pytanie, niektóre banki pobierają opłatę za niepełny miesiąć (np. Eurobank), inne z kolei nie pobierają, bo jak spełnić warunki zwolnienia mając na to kilka dni.

  Co do Getinu to nie mam potwierdzonych informacji. Popołudniu spróbuję zadzwonić na infolinię się zapytać.

 54. !!! Dobra, przestrzegam przed GetinOnline jeśli kiedykolwiek wcześniej miało się np. lokaty w OpenOnline czy systemie grupy GetinNoble innym niż GetinOnline. Złożyłem wniosek, konsultant oddzwonił, potwierdziłem wszystkie zgody itp. Po czym po kilku godzinach powiedział, że jednak nie mogę wziąć udziału w tej promocji i mogę przystąpić do promocji Tanie Zakupy ale Getin Bank z lojalką, gdyż wcześniej miałem już na swój PESEL założony profil (akurat miałem z 5 lat temu jakąś lokatę w OpenOnline). Żenada 🙂

 55. Właśnie getin gang zinterpretował swój własny regulamin po swojemu. Jeszcze przed zalogowaniem czytamy że promocja trwa "12 miesięcy kalendarzowych następujących po sobie". Czyli trzeba sprawdzić ile dostaliśmy zwrotów od początku. Jeżeli było już 12 to nie dostaniemy mimo że w tym roku nie przekroczyliśmy jeszcze 700zł zwrotów. Jeżeli 11 to być może dostaniemy pod warunkiem że konto zostało aktywowane w odpowiednim momencie miesiąca i nie daliśmy się nabrać na łgarstwa konsultantki.

 56. Właśnie przeczytałem, że nie przedłużają. Czy możemy zmienić konto na swobodne bez opłaty10 pln (niezależnie od karty), czy trzeba będzie je zamknąć?

 57. Od lipca bank planuje duże zmiany w taryfie opłat. Aktywni nie będą płacili za kartę. Jak nie wpadnie żadna nowa promocji, to dzisiaj zajmę się tematem tych zmian i w nocy lub jutro pojawi się wpis.

 58. faktyczna kwota zwrotu to 40 – 8(podatek od nagrody w promocji) – 3,99(opłata za obsługę karty) = 28,01 . Zawsze jakieś dodatkowe opłaty i robią z człowieka idiote.

  Pozdrawiam
  Mariusz

 59. Przyszła też odpowiedź od getina, może być tylko 11 zwrotów gdyż promo liczy się od dnia aktywowania a wg ichnej interpretacji dzień miesiąca aktywacji to to już pierwszy miesiąc a zwrot za niego dostajemy w miesiącu następnym czyli drugim. Czyli po 12 miesiącach będzie 11 zwrotów.

  Czyli zamykać konta w bzwbk i getin. Ja po tym otworze w bph i toyocie ale czekam na obiecane ustalenia Darka.

 60. Witam. Właśnie się zastanawiam nad założeniem konta w Getin Banku ale przydałoby się więcej szczegółów.

  Jeśli zakładając konto Tanie zakupy teraz idzie dostać maks 300 złoty zwrotu ale minus podatek wg postu wyżej to by wychodziło minus 60 zł podatku oraz 48 zł opłaty za kartę więc zwrot na czysto wychodzi gdzieś 192 zł.

  Moje pytanie czy konto tanie zakupy idzie łączyć z płatnościami za rachunki czyli zwrot 2% ? jeśli tak to czy opłaty za czynsz też się liczą ?
  czy do tego idzie dobrać konto oszczędnościowe ?

 61. Cześć. Założyłem konto 23.09.2014. Czy po 23.09.2015 będą naliczać bonus, a w październiku dostanę zwrot? Mam umowę na czas nieokreślony, czy zmienią mi konto na inne niż perfekcyjne bez opłaty, czy muszę zamykać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Konto z Tabletem w Getin Bank i Getinonline

Idea Bank – Lokata Happy na 5 z premią 120 zl na Groupon, II edycja